Zmiana klimatu - nowe kłamstwa

Ostatnie uaktualnienie: 6 Grudnia 2015


Od 30 Listopada do 11 Grudnia odbywa się w Paryżu sesja ONZ odnośnie zmiany klimatu na ziemi. Oczywiście papież jest główną postacią oraz jego kukła islamska, największy kłamca, islamski prezydent USA o niepewnym pochodzeniu i nazwisku, Barak Obama znany także jako Barry Soetoro.

Zanim przejdę do najważniejszej kwestii - tym 'ludziom' najwyraźniej zaszwankowały mózgi od przegrzania z powodu światowego ocieplenia.

Co najgorsze, mają oni spory problem, jak to zjawisko nazwać, ponieważ do niedawna mówiono o globalnym ociepleniu, ale z powodu wielu naukowców buntujących się przeciwko takiej pseudo nauce i ocieplenia nie można w żaden sposób udowodnić - poziom wody w oceanach, na przekór krzykliwych mas mediów jest nadal na identycznym poziomie - nazywa się to to teraz wygodnie problemem zmiany klimatu. Zmiany, która zawsze były, są i będą zawsze, czyli nie ma żadnego powodu do obaw.

Nasza ukochana Ziemia, dar Boży ma się całkiem dobrze pomimo rządów notorycznych kłamców jak Obama, niemiecko-żydowska rodzina Windsorów okupująca Anglię - Sachsen-Coburg und Gotha, żydowska syjonistyczna elita sprawująca rzeczywiste rządy nad Anglią od 1826 roku czy wielu innych nieudaczników na najwyższych stanowiskach państwowych, którzy pod błogosławieństwem papieża Franciszka zgodnie doprowadzają rasę ludzi białych do zupełnego wyniszczenia.

Ów wrzód na ciele ludzkości chce naprawić Ziemię oraz jej klimat! Przecież oni niczego jeszcze w swym życiu nigdy nie zdołali naprawić. USA jest praktycznie znienawidzonym przez cały świat bankrutem, papież jest uważany za króla Sodomy i Gomory w Kościele Katolickim, w którym jest schizma a książę Karol jeszcze nie został oskarżony przed sądem za morderstwo swej żony, księżniczki Diany, która za życia osobiście oskarżała go listownie o planowanie jej morderstwa w wypadku samochodowym.

I tego pokroju ludzie chcą zbawiać świat i Ziemię? A my mamy im wierzyć?

Ich wysiłek można porównać do zaprowadzenia samochodu do rzeźni w celu naprawy. Rzeźnicy z pewnością nie zstąpią mechaników a najwyższe figury w rządach mają identyczne zdolności.

Upsss.... przepraszam rzeźników, ci ludzie to zawodowcy wykonujący sumiennie swój zawód.

Politycy to zawodowi kłamcy, którzy nawet kłamać dobrze nie potrafią.

Z Ziemią problemu nie ma i jeszcze nikt żadnego problemu nie zauważył. oprócz fachowców jak Obama czy reszta tej brudnej, ohydnej i kłamliwej kliki, która rozrzuca szatańskie czary nad rodzajem ludzkim w imieniu samego szatana.

Oto, co owa zbrodnicza klika ma do powiedzenia.

Papież, skazany na dożywocie bez możliwości ułaskawienia za zbrodnie przeciwko ludzkości przez Międzynarodowy Sąd w Brukseli. Oczywiście pomija to milczeniem i... martwi się o naszą ziemię. Przykro mi, ale ziemia należy do Stworzyciela, czyli do Boga.

Objawienie 11:18 I popadły w gniew narody, lecz i twój gniew rozgorzał, i nastał czas sądu nad umarłymi, i oddawanie zapłaty sługom twoim prorokom i świętym, i tym, którzy się boją imienia twego, małym i wielkim, oraz wytracenia tych, którzy niszczą ziemię.

Powiedział, ze zmiana klimatu, jeżeli nie zostanie natychmiast powstrzymana, doprowadzi Ziemię w najbliższej przyszłości do olbrzymiej katastrofy. Nie powiedział ani słowa o tym co nam grozi i z jakich źródeł posiada on takie fantastyczne objawienia. Podaje on, że to węglowodany są winne i trzeba je ograniczyć. Nie podaje jednak, że tym się właśnie żywią wszystkie rośliny!

Barrack Obama najgorszy prezydent w dziejach USA -

 "200 narodów zgromadzonych dzisiaj w tym tygodniu. Potrzebna jest deklaracja w świetle problemów, które nas dotykają, a zmiana klimatu może zakończyć się dla nas tragicznie w tym wieku. Jeżeli nic w tej kwestii nie zrobimy, czekają nas wielkie konsekwencje i nie ma dla ludzkości większego problemu niż zmiana klimatu."

Dla tego wyznawcy Allacha nie jest ważna masowa niszczycielska emigracja Muzułmanów i członków ISIS tylko i wyłącznie do krajów o białej populacji, a ISIS -kreacja Izraela i USA - nie jest żadnym ważnym problemem, wojna Rosji z ISIS i Turcją także nie ma znaczenia, ale zmiana klimatu jest najważniejszym problemem dla nieudolnego, zawsze kłamliwego Obamy, do którego nie jesteśmy nawet pewni gdzie i czy w ogóle się urodził i jakie jest jego rzeczywiste nazwisko.

"Chcemy się zorganizować czystą energię w prywatnych i rządowych sektorach gospodarki światowej" - powiedział Obama ale o jakie rozwiązanie chodzi, jeszcze nie wiemy, ale wiemy, że chodzi o skalę globalną.

Proszę panie prezydencie najpierw zrobić porządek we własnym kraju, zlikwidować masywne długi i dochodzące do 24% bezrobocie. Potem będziemy mogli się zastanowić, czy ci wybaczyć zbrodnie wojenne, agresję na Libię, Syrię i masę innych zbrodni.

Książę Karol Coburg Sahs Gotha (Windsor- jak oni lubią zmieniać nazwiska! ) wypowiedział się w bardzo podobnym tonie. Oprócz steku bzdur na temat naszych problemów oznajmił, że... "największym wyzwaniem dla ludzkości jest zmiana klimatu. Musimy zjednoczyć wysiłki aby zapobiec olbrzymiej katastrofie, jaka nas czeka jeżeli nie zmienimy kierunku."

Trudno jest spokojnie pisać na temat tak kłamliwego bełkotu, jakiego jeszcze w życiu nigdy nie słyszałem.

Żadnych dowodów, żadnych przykładów, żadnych poważnych planów poza planem dalszego ograbiania ludzi, którzy już teraz nie mają z czego żyć a rasa ludzi białych systematycznie wymiera z powodu Nefilimów, którzy sprawują nad nami zbrodniczą władzę.

SSzczytem tego idiotycznego kociokwiku jest papież Franciszek, król upadającego moralnie i finansowo świata, a on i jego poprzednicy są osobami bezpośrednio winnymi owej katastrofalnej sytuacji świata, a zwłaszcza celowego wyniszczania rasy białej.

Nazywa on Ziemię stworzoną przez Boga Ziemią Matką. Co jest szczególnie zastanawiające - dla satanistów tego świata jakoś katolicki papież nie wzbudza żadnej nienawiści i nawet Islamiści go popierają a on popiera ich.

Czyli Bóg, a zwłaszcza 10 przykazań to rzecz nie do pomyślenia dla nowoczesnego świata, ale głowa największej religii świata cieszy się niezwykłym szacunkiem i poparciem. Czyżby noszona jarmułka miała aż taką moc?

Podejrzewam, że publiczna modlitwa do Boga i pomoc dla świata z pewnością spowodowałaby Jego szybką reakcję oraz pomoc.

Ale Bóg musiałby najpierw usunąć to ultymatywne zło z powierzchni Ziemi, którą oni stale wyniszczają.

Najwięksi światowi hipokryci i zbrodniarze chcą naprawiać ziemię, którą sami wyniszczają.

TTo oni spryskują nas niemal codziennie z samolotów truciznami, szczepią nas truciznami z rtęcią, i zabraniają stosowania bezpłatnej i czystej energii, której wynalazki są starannie ukrywane przed nami a wynalazcy są albo przepłacani albo mordowani, jak Stanley Meyer został otruty czy Lutec, [EN] skutecznie powstrzymany przez australijski rząd przed produkcją czystej energii z magnetyzmu. Sprawdź, jak łatwo jest uzyskać bezpłatną energię.

Sprawdź ich ohydne plany! Tajemnicze przymierze.

Wynalazków jest olbrzymia ilość a nazwisko Nikola Tesla, największy umysł, jaki istniał na świecie nie jest wymieniany w podręcznikach z powodu swych wynalazków czystej i bezpłatnej energii. Umarł w skrajnej biedzie za próbę obdarowania ludzkości bezpłatną i czystą energią.

Nikola Tesla i Jego Wynalazki - Film Dokumentalny

Inne filmy o Tesli -

Wynalazki Tesli są władzom tego świata doskonale znane!

Jakoś nikt nie organizuje konkursu światowego z nagrodami o najbardziej wydajny wynalazek czystej i bezpłatnej energii elektrycznej - tak do mieszkania, jak do transportu - bez potrzeby używania kosztownej i brudnej, śmierdzącej ropy naftowej czy węgla. Zamiast ludzi pobudzać do opatentowania takich wynalazków, zamyka się im usta lub po prostu ich się morduje.

Powód jest oczywisty. Jesteśmy w szponach nasienia węża. Celem pozornej walki z klimatem jest dalsze ograbianie i wpędzenie nas w jeszcze większą nędzę.

Ultymatywnym celem jest szatański Nowy Porządek Świata, do którego Bóg nigdy nie dopuści.

NWO to szatańska odpowiedź na plan Boga Królestwa Bożego. Królestwo Boże jest rzeczywistym i realnym planem dla całej Ziemi, w której na zawsze zapanuje pokój i miłość, bez zbrodniarzy rządzących dzisiejszym zrujnowanym przez nich światem, zrujnowanym ekonomicznie i moralnie.

Co jest niezwykle niepokojące, to język i pewność z jaką forsują kolejny kłamliwy schemat a nie wiemy dokładnie do czego oni zmierzają. Najwyraźniej bardzo im się ostatnio spieszy i wiele wskazuje na to, ze grunt im się pali pod nogami. Najwyraźniej czują żar bliskiego jeziora ognia, które na nich cierpliwie oczekuje i nie ma od tego dla nich żadnego ratunku. Podejrzewam, ze oni to wiedzą lepiej niż ja czy wielu innych czytelników.

Jak widać wyraźnie, władze wszelkiej maści traktują nas jak pieczarki, które trzymają  w ciemnościach karmiąc nas nawozem, jak to wyraźnie widzimy. Ich kłamstwa przekraczają wszelkie możliwe granice a ich pęd ku masowym rzeziom niewinnych ludzi jest wręcz chorobliwy.

Jeżeli to cię nie napawa wielkim strachem, to najwyraźniej zbyt mało o nich wiesz!

Dlaczego na świecie dzieją się takie ohydne rzeczy?

Dlaczego okłamuje się nas w taki oczywisty sposób?

Kto ma w tym interes? Czy chodzi tylko o władzę i pieniądze? 

Na te wszystkie pytania otrzymasz odpowiedź w tym linku - http://www.zbawienie.com


Napisano: 6 Grudnia 2015

Ostatnie uaktualnienie: 6 Grudnia 2015




Copyright © 2010 thewordwatcher