Zagrożenie Polski

Ostatnie uaktualnienie: 20 Kwietnia 2019


Poniżej mamy wystąpienie znanego wielu z nas Jerzego Zięby, który mówi, jak wielu innych o zagrożeniu naszej Ojczyzny przez syjonistyczny rząd Polski, zwanej przez ten rząd - Polin.

Ukryte Terapie - Jerzy Zięba

Mamy także artykuł  w tej syjonistycznej gazecie, Polsatnews.pl, potępiający stary polski zwyczaj sądu nad kukłą.

Podkarpacie: dzieci i dorośli bili kukłę Żyda. Później odcięli jej głowę i spalili

W Wielki Piątek na słupie przy ul. Jana Pawła II w centrum Pruchnika (woj. podkarpackie) została zawieszona wypchana słomą kukła mężczyzny z pejsami, charakterystycznym nakryciem głowy i dużym czerwonym nosem. Mieszkańcy urządzili nad nim "sąd". Na kukle wymalowano napis "Judasz 2019. Zdrajca!". Dzieci i dorośli bili kukłę kijami, ciągnęli ją po ulicach miasta, a na koniec spalili. "Sąd nad Judaszem", czyli zwyczaj sięgający jeszcze XVIII wieku, w Pruchniku nie był kultywowany od kilku lat.

Więcej w powyższym linku.

Świat władz syjonistycznych piętnuje takie rzeczy, ale... Polacy nie zrobili Żydom żadnej krzywdy. Jest więc odwrotnie. Polska jest po okupacją syjonistyczną a okupant dąży do pozbawienia nas prawa do istnienia stosując taktykę, jaką stosuje Izrael w stosunku do Palestyńczyków.

Owszem, napiętnowanie ludzi niewinnych jest grzechem ale mówienie prawdy o zbrodniarzach... grzechem nie jest.

Z reguły każdy naród posiada cechy, które nie są najbardziej cnotliwe. Słowianie mają stygmat bałwochwalców, krzykaczy, pijaków i złodziei. Nie będę wnikał w przyczyny, ale taką opinię mamy na niemal całym Zachodzie a nawet Polacy sami tak mówią o sobie czy mówią tak o Rosjanach. I słusznie, ponieważ takie rzeczy powinny być napiętnowane, co z czasem przyniesie pozytywne skutki.

Biblia o nas mówi, że jesteśmy ludem twardego karku. Opinie są po to, aby ludzie mogli ze wstydu zmieniać swoje grzeszne i nieprzyzwoite postępowanie. Żydzi chcą prawnie nas zniewolić i zabronić pod groźbą więzienia a nawet kary śmierci negacji Holokaustu czy jakiekolwiek krytyki Żydów według Praw Noachidzkich.

Prawdą jest to, że o dobrych ludziach uczciwi ludzie mówią dobrze, ale o ludziach złych, zdradzieckich, lichwiarzach i grabieżcach uczciwi ludzie mówią bardzo niepochlebnie. Podobnie, jak mówia o nazistach czy mordercach sowieckich.

 W związku z nasilającymi się kłamliwymi atakami na nasz naród, bądźmy cierpliwi i miejmy zaufanie do naszego Boga.

ON JEST NASZYM BOGIEM!

Nasz Bóg to Bóg Słowian i On nas nigdy już nie opuści w potrzebie.

Wiedzmy, że Jego sąd na nasieniem węża oraz Jego plan naszego wyzwolenia bardzo się przybliża. A to oznacza, że Bóg nas wyzwoli z tej niewoli i wyprowadzi swój Naród Wybrany ponownie do NASZEJ Ziemi Obiecanej przez Boga. On to zaprzysiągł na swoje Imię!

Walka z nasieniem węża to walka Boża, a nie nasza. To oni wypowiedzieli wojnę: tak Bogu jak i Jego Narodowi Wybranemu.

Nie dajmy się więc sprowokować. Miłujmy nieprzyjaciół naszych i nie naruszajmy Bożych przykazań.

Takie nawoływania o protesty oraz o patriotyzm w znaczeniu: walka z okupantem będą się nawarstwiać.

Krytyka czy pokojowy protest nie jest grzechem, ale przemoc grzechem jest!

Przemoc jest także zabroniona przez sąd Apokalipsy, która wyraźnie mówi, że kto w czasach końca walczy mieczem, ten od miecza zginie.

Prośmy więc Boga w zgromadzeniach publicznych, razem czy też każdy z osobna o dopełnienie Jego obietnicy i zaniechajmy grzesznego stylu życia, z bałwochwalstwem włącznie.

Pamiętajmy, że jedynie Bóg, nie ksiądz czy 'matka boska' może odpowiedzieć na nasze prośby i błagania.

Nikt inny nie ma takiej mocy i nikt inny poza Bogiem nam nie pomoże. Zwłaszcza syjonistyczne USA!

Obie wojny światowe oraz okupacja sowiecka są tego wymownym dowodem.Napisano: 22 Kwietnia 2019

Ostatnie uaktualnienie: 22 Kwietnia 2019


Powrót