Żydzi i Amerykanie zaatakują Syrię

Wielkość czcionki - A A A
 

Ostatnie uaktualnienie: 23 Września 2012

Wojna w Syrii Decyzja Zapadła i krew się przeleje !

Bardzo pouczający film, aczkolwiek nie zgadzam się z apelem pana Davida Duke. Także powody owych poczynań nie służą kontroli nad krajami islamskimi.

W ostatnim artykule pisałem na ten temat; podałem w nim kilka linków. Dlaczego Islamiści są sprowadzani do krajów chrześcijańskich?

Ten film praktycznie popiera wszystkie moje tezy. Główną jest - ogólnoświatowy atak na Chrześcijaństwo.

Pan Duke pokazał w tym filmie mnóstwo prawdy. Syjonizm morduje Palestyńczyków i innych Arabów - ale czy celem są pieniądze lub chęć dzierżenia władzy? Pośrednio - tak. Ale władza ta jest potrzebna w jednym, najważniejszym celu. Zniszczenie Chrześcijaństwa rękami samego Boga. Właśnie opublikowałem artykuł na temat znaku Bestii, gdzie są ukazane nieznane większości z nas dowody biblijne oraz historyczne, co się naprawdę dzieje na świecie o do czego to wszystko prowadzi.

Jest boleśnie oczywiste, że USA zamienia cywilne rządy w krajach islamskich na rządy klerykalne - Braterstwa Islamskiego. Tak stało się w Egipcie, Libii oraz Iraku. Niezależne media oraz YouTube ukazują wiele zbrodni popełnianych przez Izrael/USA na Islamistach. To powoduje niezwykłą nienawiść Islamistów do Zachodu a w szczególności do Chrześcijaństwa. I taki jest tego cel., Wywołanie nienawiści, wywołanie III Wojny Światowej - wojny religijnej i po jej zakończeniu rządy ostatniego władcy świata, który zacznie nas zmuszać do oddania pokłonu Bestii.

Jak ten film ukazuje nam, są ludzie, którzy to widzą i rozumieją. Ten film ukazuje nam jeszcze jedną... półprawdę. USA Bank Federalny jest bankiem prywatnym. Wystarczy jednak zacząć się zagłębiać w poszukiwaniu rzeczywistego właściciela tego banku i nagle ślady się urywają. Dlaczego?

Najprawdopodobniej rzeczywistym właścicielem tego Banku jest Watykan. To jego finanse są trzymane w najściślejszej tajemnicy przed nami. A to czyni Watykan głównym odpowiedzialnym ciałem za wszystkie zachodnie zbrodnie, popełniane w wyniku kontroli ekonomicznej USA i reszty świata zachodniego, i nie tylko zachodniego.

Ale wina jest zrzucana na Bestię, która Watykan ujeżdża. Na tym etapie trwa obecna walka o władzę. Walka pomiędzy Bestią a ujeżdżającą ją Wielką Nierządnicą. Wynik tej walki jest z góry przesądzony. Syjonizm wygra tę walkę oraz obejmie władzę nad całym światem. Wtedy nastąpi Wielki Ucisk.

Napisano: 23 Września 2012

Ostatnie uaktualnienie: 23 Września 2012