Dlaczego Islamiści są sprowadzani do krajów chrześcijańskich?

Wielkość czcionki - A A A
 

Ostatnie uaktualnienie: 17 Września 2012

 

Przecież wiadomo, że Islam nienawidzi Żydów i Chrześcijan. Dlaczego Najbogatsze państwa Islamu, jak Arabia Saudyjska czy Kuwejt, Zjednoczone Emiraty Arabskie czy inne bogate kraje nie przyjmują swych islamskich braci do swoich państw, a kieruje się ich tylko i wyłącznie do krajów Chrześcijaństwa?

Owe działania wyjaśnia nam poniższy szatański plan. Jego źródło - http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie." (http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm EN)

W tym linku mamy detaliczne wyjaśnienie nieludzkiego, szatańskiego planu III Wojny Światowej.

Ten film wyjaśnia zasadność owych decyzji.

Islamiści mordują chrześcijan

 

W tym filmie pod niezwykle naiwnym tytułem ukazuje się to, o czym przywódcy polityczni tego świata doskonale wiedzą. Islam jest znany doskonale i właśnie politycy wiedzą o nim znacznie więcej niż my. Ponieważ negatywne komentarze o Islamie są przed nami we wszystkich krajach chrześcijańskich usuwane z mas mediów.

ISLAM: O czym Zachód powinien wiedzieć (1/13)

Następny film pod wysoce naiwnym tytułem.

Islamizacja Paryża ostrzeżeniem dla Zachodu

Takich materiałów w języku polskim jest znacznie więcej. Sprawdzaj inne filmy w tej prawej kolumnie, jeżeli chcesz bardziej dogłębnie poznać prawdę o Islamie, jako Cerberze, którego się szczuje przeciwko Chrześcijaństwu.

W ostatnich wydarzeniach w Egipcie zginęły setki niewinnych Chrześcijan. Czy rząd USA zwołał konferencję ONZ, NATO i wysłał armię aby przywrócić pokój? Tak jak to zrobił dla Al Kaidy w... Libii? Oczywiście że nie i nawet nie słyszałeś o tych islamskich zbrodniach w mediach. Dale morduje się Chrześcijan w Egipcie i pali się kościoły!

I najbardziej niepoprawne pytanie jakie można w tym temacie postawić.

Czy twoja religia informuje cię o ciągłych atakach na Chrześcijaństwo?

Dlaczego dowiadujesz się o tym na tej witrynie a nie w czasopismach religijnych!?

To nie są teorie spiskowe. TO SĄ FAKTY, które władze, media i główne religie przed nami ukrywają!

Jesteśmy celowo i metodycznie, nieludzko eksterminowani i walka przeciwko nam toczy się  długi czas. Zabija się rodzinę, dają w zamian aborcję i małżeństwa gejów. Finansuje się Islam naszym kosztem - nas nie stać na 5 dzieci ale ich stać! Dlatego się tak rozmnażają. Zabija się ekonomie w karach chrześcijańskich i powala się Europę oraz USA na kolana w coraz większe ubóstwo a nawet nędzę.

Teraz wystarczy jedna większa iskra i ostatnia faza planu III Wojny Światowej stanie się nie teorią ale faktem.

Napisano: 17 Września 2012

Ostatnie uaktualnienie: 17 Września 2012