Wyniszczanie rasy ludzi białych

Ostatnie uaktualnienie: 17 Grudnia 2012


Wielokrotnie pisałem na witrynach o celowym wyniszczaniu rasy ludzi białych. Przyczyny nie były mi dobrze znane. Niemniej coraz częściej spotykam dowody na to, że rasa ludzi białych to... zagubione rzekomo 10 pokoleń Izraela. I to jest przyczyna, dlaczego się rasę białych powoli i systematycznie wyniszcza. Ostatnio udało się jednemu z braci znaleźć niezwykle solidny dowód na to, że biała rasa to zagubione 10 pokoleń Izraela. Ale o tym w innym artykule! :-)

Stosuje się wiele różnych metod - od zatruwanie nas, po aborcję, demoralizację, wojny światowe i rewolucje. Największe rzezie w dziejach świata to zbrodnie na ludziach białych. Z jednym wyjątkiem. W obu Amerykach wymordowano ponad 100 milionów ludzi dla zagrabienia ich ziem.

Szokujący film!

Jak umiera zachodnia cywilizacja. Szokujące fakty

Słuchając Dawida Duke'a można natychmiast zauważyć, że nigdy nie wymienia Watykanu. Przyczyny są chyba jasne. Czyż człowiek - historyk z doktoratem nie zna... historii? A jeżeli ją zna - dlaczego przed nami ukrywa.

Tutaj nieco więcej o drugiej stronie tego medalu, która kontroluje Syjonizm i jest jego rzeczywistym autorem.

Na władze Watykanu nad światem istnieje mnóstwo dowodów.

Najbardziej znamienne jest milczenie Watykanu odnośnie wszelkich zbrodni przeciwko ludzkości. Papiestwo nie jest znane z tego, że ostro walczy o pokój, sprawiedliwość i... wiarę w Boga i miłosierdze.

Większość doskonale wie, ze owszem, Watykan walczy, ale walczy o kasę, władzę i to on jest właścicielem większości ziemi na świecie, z Izraelem i Jerozolimą włącznie.

Papież jest królem świata i NWO już panuje pod jego berłem od co najmniej 200 lat. Ale scena świata się ostatnio bardziej zmienia i kontrolowany przez Watykan Syjonizm zaczyna się wymykać spod kontroli. Biblia zapowiada, że biblijne zwierzę czy też Bestia rzuci się na Wielką Nierządnicę i z wyroku Boga ją zniszczy.

Owa Bestia posiada moc i władzę od samego szatana, ojca kłamstwa i wszelkie działania mediów kontrolowanych przez Bestię cechuje największa szatańska cecha - KŁAMSTWO.

MASOWE MONSTRUALNE MEDIALNE KŁAMSTWO.

Ta organizacja jest doskonałym szatańskim wyborem na władcę nad całym światem i na zniszczenie Chrześcijaństwa, które jest o momentu narodzenia się Chrystusa jest nieustannie prześladowane przez ową krwiożerczą i kłamliwą bestię.

Przed wzięciem znaku Bestii ostrzega nas sam Isus Chrystus w księdze Objawienia. http://www.youtube.com/watch?v=3GR5OpPWO_A

Precyzja biblijnych proroctw jest wręcz nieprawdopodobna i ich dokładność i trafność wprost mrozi krew w żyłach.

Sprawdź więcej źrodeł na temat Watykanu, które ukazują wiele dowodów na jego rządy nad światem.

http://www.youtube.com/watch?v=LvvpFdwknss

Zajrzyj także tutaj. Masa dowodów na władzę Watykanu nad światem.

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/zydomasonska-rewolucja-w-kosciele-katolickim/

http://www.zbawienie.com/watykan.htm

 


Napisane: 17 Grudnia 2012

Ostatnie uaktualnienie: 17 Grudnia 2012