Wybuchowa sytuacja w USA!!!

Napisano: 24 Września 2018

Jak w poprzednim artykule, sytuacja jest dramatycznie wybuchowa. Trump ma niemal przysłowiowy nóż na gardle i nadszedł najprawdopodobniej moment na kategoryczne działanie Trumpa, albo obecny prezydent USA poniesie klęskę a nawet zginie.

Problem wygląda następująco.

Aby sprawować dalsze rządy Trump musi aresztować oraz postawić przed sądami wszystkich zdrajców USA z Deep State, czyli CIA, FBI, Clintonów i wielu wysokiej rangi polityków. Aby postawić ich przed sądem musi on mieć posłusznego sędziego, którego Trump wybrał jako właściwego kandydata, który będzie działał według prawa USA czyli Konstytucji USA. Nazywa się on Brett Kavanaugh, i miał on być dzisiaj zaprzysiężony na Głównego Sędziego USA. Na przeszkodzie stanęło fałszywe oskarżenie owego kandydata przez szaloną sprzed 38 lat panienkę, że on ją o mało nie zgwałcił. Już wiadomo, że było to fałszywe oskarżenie i ona nawet nie pamięta gdzie i kiedy to się stało.

Ale demokraci (Deep State) rozpoczęli kampanię ponownych fałszywych oskarżeń Kavanaugh'ta po to, aby udaremnić cały plan Trumpa, powstrzymać nominację Sędziego Sądu Najwyższego oraz... ocalić samych siebie, ponieważ im grożą kary śmierci za wieloletnią zdradę USA pod każdym możliwym względem!

Trump w zasadzie ma jedno wyjście. Ogłosić stan wyjątkowy i natychmiast rozpocząć masowe aresztowania zdrajców i syjonistów. Jeżeli tego nie zrobi, zostanie on w taki czy inny sposób usunięty i najprawdopodobniej zlikwidowany.

Oto, dlaczego obecna sytuacja jest taka wybuchowa. Czy w jedną czy w drugą stronę grozi w USA wojna domowa i stan wojenny, bez względu kto ją ogłosi, Trump czy członkowie Deep State.

Tak w dużym skrócie wygląda owa sytuacja i jest niemal pewne że poleje się wcześniej czy później krew w bratobójczych walkach.

Jeżeli Trump zagra ostro a Amerykanie dowiedzą się całej prawdy o zdradzie Deep State oraz o masowej i powszechnej pedofilii, zwykli ludzie posiadający broń będą zbrodniarzy rozszarpywać na kawałki z wściekłości. 

Amerykanie ogólnie nawet teraz nie wierzą, że pedofilia pośród elit jest aż taka powszechna i tak dobrze zorganizowana oraz tak mordercza i okrutna.

Wiem o tym po reakcjach wielu ludzi na te tematy i zdecydowana większość ludzi, czy Polaków, czy Amerykanów nadal nie wierzy, że jest to możliwe i normalne dla tych 'ludzi' aby co sobotę mordować i  gwałcić dzieci, nawet kilku miesięczne.

W USA dąży się ostatnio do postawienia pomnika dla... aborcji!

W tym linku jest artykuł ukazujący możliwe opcje dla Trumpa w chwili obecnej. [PL] Co jest najciekawsze, rozkazy odnośnie stanu wojennego już są przez Trumpa podpisane i to właśnie powoduje taki zdecydowany opór Deep State. Mas media najprawdopodobniej na ten temat nic nie mówią poza atakami na kandydata na sędziego, Brett'a Kavanaugh'ta, wręcz plując na niego jako zboczeńca seksualnego i gwałciciela.

Oczywiście Google, Facebook i Twitter współpracują z Deep State i dlatego cenzurują informacje pro Trump i pro prawicowe.

Powrót na stronę główną