Wybory parlamentarne 2015

Ostatnie uaktualnienie: 23 Października 2015


Mamy kolejne wybory w Polsce. Jest ewidentne, że większość Polaków nie ma najmniejszego wyobrażenia o odpowiedzialności, jakiej podlegają ci, którzy biorą udział w wyborach.

Napisałem niedawno artykuł o Babilonie Wielkim oraz o konsekwencjach postępowania Amerykanów przez wiele lat.

http://www.zbawienie.com/tajemniczy-babilon.htm

W artykule są wymienione największe zbrodnie kolejnych rządów USA. Ktoś może zapytać - przecież naród nie jest winny zbrodni, które popełnia rząd!

Nie w oczach Boga! Nie w oczach międzynarodowego prawa.

W oczach Boga poczynania narodu i jego przedstawicieli mają pełną odpowiedzialność i naród Izraela był przez Boga karany za zbrodnie, nie tylko własnych podwładnych, ale także za zbrodnie władz.

Nieliczni, którzy nie przykładali rąk do zbrodni władców byli tymi, których Bóg uratował w chwili swego gniewu.

Bóg nie traktuje nas jako bezmyślne, półzwierzęce istoty pozbawione możliwości myślenia, ale jesteśmy traktowani zgodnie z naszymi postępkami, czyli uczynkami.

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, że głosowania na rząd, czy głosowania w wyborach parlamentarnych są publicznymi aktami, w których obdarzamy określone grupy ludzi czy też jednostek przywilejem występowania w naszym imieniu.

W związku z naszą aprobatą władze wybierane przez nas występują w naszym imieniu i wszelkie ich decyzje są oceniane przez Boga jako wyraz zgody wyborców na takie czy inne postępowanie.

Ktoś może oponować twierdząc, że władze nasz oszukały zapowiadając jak np. Lech Wałęsa - zrobieniem z Polski drugiej Japonii.

Można to przyjąć za pewne usprawiedliwienie, ale... czy wyraziłeś publicznie sprzeciw przeciwko temu rządowi z powody zdrady twych interesów?

Czy protestowałeś w jakiekolwiek formie przeciwko takim czy innym łajdactwom twego rządu, który przed wyborami cię haniebnie okłamał? A powinieneś, ponieważ na ten rząd głosowałeś!

Czy w ogóle cię to interesowało i z kimkolwiek o tym rozmawiałeś  wyrażając swoją negatywną opinię na ten temat?

A przecież jako Chrześcijanin powinieneś wielbić Boga w duchu i w... Prawdzie.

Wysłałeś komukolwiek emaila negatywnie oceniającego rząd? A może bałeś się wyrażenia opinii, aby sobie inni nie pomyśleli, że jesteś nastawiony anty rządowo!?

Owszem, owa konieczność wyrażenia sprzeciwu dotyczy przede wszystkim tych, którzy na taki czy inny rząd głosowali, przyczyniając się do wygranych wyborów członków... Synagogi Szatana, która nieustannie popełnia wiele zbrodni na zdradzonym przez siebie narodzie.

Stać cię było na pójście na głosowanie? Ale na protest to już cię nie stać?

Jesteś więc współodpowiedzialny za drastyczne łamanie prawa przez rząd czy parlament, na który głosowałeś.

Owa współodpowiedzialność Amerykanów zostanie w najbliższym czasie 'nagrodzona' w sposób bardzo negatywny przez Boga za czynny współudział w zbrodniach kolejnych rządów USA!

Niemcy także zapłaciły ogromną cenę za aktywne wspieranie Hitlera. Do dzisiaj płacą!

Sytuacja wielu rodaków nie jest o wiele lepsza.

Mamy rządy, na które sami głosowaliśmy i jeżeli nam podnoszą ceny żywności, odbierają emerytury i czynią nasze życie pasmem nieszczęść, to także nasza wina, ponieważ wyraziliśmy zgodę na ich działania w naszym imieniu!

Podpisaliśmy się pod ich upoważnieniem do reprezentowania nas nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami.

A poza granicami nasz rząd przy czynnym udziale naszych żołnierzy popełniał zbrodnie w Serbii, w Iraku i nadal popełnia zbrodnie przeciwko ludzkości w Afganistanie.

Wszystkie wojny poza granicami Polski są jaskrawym łamaniem prawa międzynarodowego oraz Konwencji Genewskiej.

Twój rząd popełniał i nadal popełnia zbrodnie poza granicami kraju, działając w imieniu tych, którzy na ten rząd głosowali.

Odpowiedzialność spada na głosujących za tym rządem.

Zbrodnie wojenne to nie tylko nasza współodpowiedzialność. Zbliżają się wybory do parlamentu.

Wybierasz się na głosowanie?

Weźmiesz na siebie odpowiedzialność za wszystkie najbardziej haniebne dekrety i przepisy przeciwko narodowi polskiemu, jak: przymusowe szczepienia, nakazy używania nasion genetycznie modyfikowanych, aprobata prostytucji, domów publicznych, usuwania ciąży, ideologii gender, seksu nastolatków a nawet dzieci, edukacji seksualnej dzieci, dążenia do legalizacji pedofilii, aprobaty homoseksualizmu i wielu innych zbrodniczych poczynań, ponieważ na nich głosujesz i stajesz się przed Bogiem współodpowiedzialny za ich działania.

Bierzesz na siebie odpowiedzialność, kiedy oddajesz na nich głos swojej aprobaty i świadomie - bez przymusu podpisujesz się za wszystkimi najbardziej morderczymi działaniami i przepisami rządu czy parlamentu.

Zgodzą się na imigrację z Syrii? Przecież upoważniłeś ich do pojęcia takiej decyzji!

Winą głosujących jest obecna tragiczna sytuacja polskiego narodu!

To nie są sprawy nieważne i bez znaczenia. Za czasów komuny nie było wyjścia i nie było wspólnej odpowiedzialności za zbrodnie rządów komuny.

Ale w chwili obecnej, jeżeli nie ma przymusu głosowania, a ty głosujesz na ludzi, o których wiadomo, ze są wrogami Polski, Polaków i co najważniejsze - wrogami Boga, Biblii i prawdy, głosując na tych ludzi stajesz... przeciwko Bogu!

Za taki czynny współudział Amerykanów, głównie Chrześcijan, w licznych zbrodniach ich rządów, wielu z nich zostanie srogo ukaranych za upoważnienie do popełniania wielu zbrodni na całym świecie. Protestów przeciwko mordowaniu Irakijczyków, Libijczyków, Syryjczyków czy Afgańczyków jakoś w USA nie było.

Żołnierze USA - wielu z nich z lubością mordowało i nadal morduje niewinnych ludzi, kobiety i dzieci, ponieważ żołnierze w pełni aprobują zbrodnicze rozkazy przełożonych.

Kara na Babilon za te zbrodnie spadnie na większość Amerykanów - z wyroku Boga.

Pójdziesz znowu na wybory? Nie narzekaj, kiedy cię zwiążą  a nawet postawią pod murem do rozstrzelania.

Sam ich do tego upoważniłeś! 


Uaktualnienie...

Słuchanie tego steku bzdur budzi zgrozę. Nikt, absolutnie nikt nie sprawdził wiarygodności tekstów wygłaszanych przez wszystkich przedstawicieli tych partii.

Ktoś  na forum stwierdził, że będzie głosował na przeciwną stronę.

Przeciwna strona nie istnieje! Od kiedy mają jakiekolwiek znaczenie obietnice zawsze kłamliwych polityków?

Wszystkie strony tego politycznego bagna mają korzenie w satanizmie. Szatan zwodzi cały świat, niemal bez jakichkolwiek wyjątków. Wszystkie partie to mniej lub bardziej otwarci sataniści, masoni - słowem - nasienie węża.

Ktokolwiek z tej 'przeciwnej' strony mówi o żydowskich rządach okradających kraj, o masowym satanizmie w mas mediach a zwłaszcza w muzyce? Występuje ktokolwiek za tym, aby wybierać tylko Polaków dla Polski, o skierowaniu Żydów do ich Ziemi Obiecanej? Ktokolwiek modli się do Boga publicznie i nawołuje do porzucenia bałwochwalstwa? Wspomina ktoś o Słowianach jako rzeczywistym narodzie wybranym przez Boga?

W chwili obecnej władze idą już na całego i nie dbają o to, co o nich myślimy i nawet się już przed nami zbytnio nie ukrywają. Ale niestety masy Polaków nadal wierzą w ich obietnice i nie zdają sobie sprawy z tego, że głosując na kogokolwiek kręcą na własny zad bat, który zawsze jest na nich bez litości używany.

Proszę mi pokazać jeden przykład rządu powojennego w Polsce, który był rzeczywiście uczciwy, stojący po stronie Boga i przykazań i był on dobry dla narodu polskiego.

Trudno jest nawet wskazać, który rząd był... polski!

Od 1945-2015 przeminęło 70 lat. Podzielmy je na 4 - daje nam to siedemnaście wyborów.

Który rząd się sprawdził?

Jeżeli nadal myślisz, że tym razem będzie lepiej, jesteś co najmniej wyjątkowo naiwny i nie masz absolutnie żadnej wiedzy o niczym, poza śmieciem medialnym.

Twoją naiwność można porównać do faceta, który obiecał ci 100 zł ale do tej pory kopał cię w zadek 17 razy.

A ty mu nadal wierzysz, że tę stówę jednak od niego dostaniesz.

Wiesz, o czym to świadczy?

Że jesteś ofiarą nałogowego oglądania szatańskiego instrumentu - TV - nazywanej przez jej twórców - skrzynką dla idiotów.

Gdyby głosowanie cokolwiek zmieniało - byłoby nielegalnym.

Twoje sumienie i twoja wolna wola.

Głosowanie ukazuje władzom a także wielu z nas, do jakiego stopnia naród polski jest złamany psychicznie oraz pijany ściekiem bzdur, kłamstw i oszustw  wyciekających z TV- skrzynki dla idiotów.

Jakiekolwiek wybory, a ty głosujesz zawsze na nich, twoich największych wrogów i pasożytów społecznych.

Obudź się!


Napisano: 20 Października 2015

Ostatnie uaktualnienie: 23 Października 2015
Copyright © 2010 thewordwatcher