Wezwanie do prawdy

Wielkość czcionki - A A A
 

Ostatnie uaktualnienie: 27 Października 2012

 

Fantastyczny artykuł - w sumie dwa z witryny Wezwanie do Prawdy. Artykuł pierwszy jest w tym właśnie linku. Niezwykle nobliwe zapewnienia przedstawiania Prawdy i w/w artykuł jest niemal doskonały. Za wyjątkiem samej końcówki.

Mamy tam takie zdanie:

Wielu o owy plan obwinia Watykan, jednak nie jest to prawdą!:  http://wezwaniedoprawdy.pl.tl/Watykan-vs-NWO.htm.

Nawet jest tam mowa o mnie! Ale nie o to chodzi. Chodzi o to, aby każdy z nas posiadał swobodny, nieocenzurowany dostęp do wszelkich materiałów i sam podejmował decyzję, komu uwierzy.

Ja nie mam innych motywów do mojej pracy poza rzeczywistym zamiłowaniem do Prawdy oraz jej źródła, czyli... Boga. Chrystus powiedział - Słowo Twoje jest Prawdą. To jest moją kotwicą życiową. Polegam całkowicie na słowie samego Boga. Reszta to szatańska propaganda medialna.

Aby dać szanse czytelnikom wstawiam materiały, w których jest wiele prawdy i daję możliwość wyboru. Kiedyś głównie ja pisywałem takie artykuły - teraz muszę je po prostu wyszukiwać i wskazywać palcem, gdzie jest Prawda.

Poniżej link do dwóch filmów, które wskazują wyraźnie na brakujący element z powyższego artykułu. Drugi film uzupełnia braki filmu pierwszego, a oba filmy oraz cytowany powyżej artykuł dają nam rzeczywisty obraz obecnej sytuacji światowej. Link - Władza totalna - w jakim celu?

W przedstawionych materiałach mamy więc czystą prawdę o obecnym świecie. Wystarczy ostrożnie wybrać owe ziarna Prawdy.

Najwyraźniej dezinformacja zmieniła swoje oblicze, ale prawda jest nie do ukrycia. Mnie zabiera ostatnio mniej czasu, ponieważ inni - chcąc posiadać wiarygodność, przedstawiają wiele rzetelnych i godnych zaufania informacji. Niemniej celem jest dezinformacja i niedoświadczony czytelnik moze wpaść w łatwą pułapkę, jeżeli polega na tylko jednym źródle informacji oraz ich interpretacji.

Dołóżmy do tego moja interpretację księgi Objawienia i... decyzję komu wierzyć pozostawiam czytelnikom. :-)

 

Napisano: 27 Października 2012

Ostatnie uaktualnienie: 27 Października 2012