Watykan - gwałty na dzieciach to szatańskie msze!

W artykule brytyjskiej BBC, z dnia 28 Maja 2014 pt - "Papież m się spotkać w Watykanie z ofiarami seksualnego nadużycia." mamy cytowaną częściowo taką wypowiedź papieża Franciszka.

Jest tam także film z kilkoma wypowiedziami papieża.

Link do nagłówka - http://www.bbc.co.uk/search/?q=pope+francis [EN]

Link do artykułu orasz filmu - http://www.bbc.com/news/world-europe-27597768 [EN]

Pope Francis has announced he will meet a group of sex abuse victims next month after comparing the "ugly crime" to performing "a satanic Mass". Speaking after his Middle East tour, Pope Francis said he would show zero tolerance towards anyone in the Roman Catholic Church who abuses children. Kate Walmsley, who was abused, told the BBC that the Catholic Church had "taken her childhood".

Tłumaczenie.

"Papież Franciszek ogłosił spotkanie z grupą ofiar nadużyć seksualnych w następnym miesiącu (Czerwiec) po porównaniu "ohydnego przestępstwa" z przeprowadzeniem "szatańskiej Mszy".

Mówiąc to po swej podróży na Bliski Wschód, papież Franciszek oznajmił, że pokaże on całkowity brak tolerancji wobec każdego w Rzymskim Kościele Katolickim, kto nadużywa dzieci.

Kate Walomsley, która była także ofiarą owych nadużyć, powiedziała BBC, że Kościół Katolicki "odebrał jej dzieciństwo".

Zdanie podkreślone jest szczególnie bulwersujące, ponieważ papież oficjalnie potwierdza, że szatańskie msze są faktem i są rzeczywiście odprawiane przez księży Kościoła Katolickiego.

Przypomnijmy kilka materiałów w tym temacie, które do tej pory były uważane przez obrońców Kościoła jako czysta fikcja.

Okazuje się nagle, że wielokrotne oskarżenia Watykanu o ukryty satanizm to nie puste oskarżenia i dociekania entuzjastów teorii spiskowych, ale są to poważne oskarżenia, co do których istnieje wiele dowodów a ostatni papież praktycznie potwierdził istnienie oraz celebrowanie szatańskich mszy. Mamy nawet film w powyższych linkach.

To oczywiście nie koniec, ponieważ były papież, Benedykt XVI został skazany za zbrodnie ludobójstwa przez Międzynarodowy Trybunał w Brukseli i w kilka dni po wyroku zrezygnował z pozycji papieża, ale nadal zamieszkuje Watykan z powodu obaw przed aresztowaniem.

W przedstawionym linku jest wiele informacji na temat owych rozpraw sądowych.

Ostatnio także krąży informacja o bliskiej rezygnacji tzw. czarnego papieża Watykanu, ggeneralnego przełożonego Jezuitów - Adolfo Pachona!  Jest on także oskarżony o masowy handel dziećmi na całym świecie.

Co jest szczególnie warte wzmianki, owe dzieci nie tylko służą, jako ofiary ohydnych nadużyć seksualnych, ale spora ich część jest mordowana jako niewygodni świadkowie owych zbrodni a także wiele owych dzieci jest brutalnie mordowanych podczas szatańskich mszy. Wypijana jest krew owych niewinnych ofiar a ciała ich są często nieskutecznie ukrywane. \

Wiele informacji na ten temat owych zbrodni oraz masowych morderstw można znaleźć na tym forum - www.zbawieniecom.fora.pl

Obserwujemy więc spełnianie się na naszych oczach części proroctwa biblijnego, przedstawionego nam w Apokalipsie (Objawieniu) Jana, które brzmi:

Objawienie 17:16 A dziesięć rogów, które widziałeś na bestii ci znienawidzą prostytutkę, uczynią ją nagą, spustoszoną, pożrż jej cielesne natury oraz spalą ją w ogniu. NBG.

Termin ogołocić oznacza także - obnażyć - uczynić nagą - tak po polsku jak i po angielsku. Owo obnażenie to także wyraz symboliczny, który ukazuje nam tzw, nagość kojarzoną ze wstydem czyli także sromotą. Czyli termin - naga nierządnica - oznacza ukazanie kobiety w jej rzeczywistym świetle oraz ukazanie jej uczynków.

Według wielu badaczy Biblii Wielka Nierządnica to Babilon Wielki, czyli religia Watykanu, której zbrodnie są w chwili obecnej ujawniane całemu światu. Wszeteczeństwo w tym kontekście biblijnym oznacza zdradę Boga i oddawanie się obcym bogom, czyli jest to duchowy nierząd.

Ów nierząd Watykanu jest właśnie ujawniany i to na światową skalę, a dowody jego zbrodni stale się piętrzą.

Wyrok Międzynarodowego Sądu w Brukseli skazał byłego papieża oraz Elżbietę Windsor, za wymordowanie ponad 50 tysięcy dzieci kanadyjskich Indian!

Moim zdaniem jest to zaledwie skromny początek ujawniania światu masowych zbrodni Watykanu i jest to interwencja samego Boga - pierwszy raz widoczna w tak oczywisty sposób od czasu zmartwychwstania Jego Syna, Isusa Chrystusa.

Objawienie 17:17 Bowiem Bóg dal im do serc, by uczynili Jego postanowienie. Uczynili to jednomyślnie oraz dali ich władzę bestii, aż zostaną spełnione słowa Boga.

Jest to najwidoczniej dzieło samego Boga, który rozpoczął kontrolę nad wydarzeniami światowymi i rozpoczyna się Boży sąd nad fałszywymi religiami!

Zwróćmy szczególną uwagę na jeden niezwykle istotny szczegół w tych znamiennych wydarzeniach światowych. Religie w tym temacie od miesięcy milczą.

Dlaczego?

Istnieje wiele dowodów na to, ze niemal wszystkie religie - z Islamem włącznie są pod kontrolą Watykanu czyli stanowią część Wielkiej Nierządnicy.

Oto przyczyna, dlaczego chwasty Chrześcijaństwa nie cieszą się z tego, że Bóg rozpoczyna sąd nad Nierządnicą!

Napisano: 1 Czerwca 2014

Ostatnie uaktualnienie: 1 Czerwca 2014Copyright © 2010 thewordwatcher