Zacięta walka przeciwko białej cywilizacji

Ostatnie uaktualnienie: 10 Lutego 2013.

Bez znajomości Biblii nie można zrozumieć mechanizmów kontroli i funkcjonowania współczesnego świata. Nie można tego także zrozumieć przy pomocy religii.  Całość polityki światowej można to ująć w jednym zdaniu.

Trwa walka z białą cywilizacją - dąży się do eksterminacji rasy ludzi białych.

Wiele szczegółów na ten temat podałem we wcześniejszym artykule - Wojna przeciwko Chrześcijaństwu. Pisząc tamten artykuł nie wiedziałem tego, że na ziemi istnieje i ma się całkiem dobrze cały fizyczny Izrael, który ogólnie jest nadal uważany za zaginiony.  Sprawdź ten artykuł - Odnaleziono zaginione 10 pokoleń Izraela!

Środki owej walki to: ekonomia, wojny i masowa zagłada, aborcja, walka przeciwko rodzinie -podstawie naszej cywilizacji oraz drastyczna degradacja moralna a także naukowa. Niemal wszystko utopione jest w morzu kłamstw, rozpowszechnianych przez zbrodnicze rządy, religie oraz media. Szczegóły wielu elementów owej eksterminacji można znaleźć na łamach witryny www.zbawienie.com 

Ci, którzy tego nie widzą - są albo umysłowo niedorozwinięci, albo są częścią owego wyniszczającego programu.

Program wyniszczania rasy białej jest jednak wyraźnie widoczny, tylko trzeba spojrzeć we właściwym kierunku. Spójrzmy najpierw na ekonomię, która ukaże nam celowe akcje rządów, których celem jest zubożenie państw i narodów.

Destruktywna ekonomia krajów białego świata

W jaki sposób się dochodzi do samo wyniszczania państw i tradycyjnej kaukazkiej rasie, czyli białej. Głównym trikiem ekonomicznym jest windowanie cen ziemi i domów. Wysokie ceny windują ludzi wprost do lichwiarskich banków, które bez miłosierdzia rabują nasz wszystkich i mają prawo za sobą. Czyli kradzież zgodna z prawem. Prawo chroni lichwiarzy, ale nigdy nie chroni ciebie.

Poniższy rysunek obrazuje nam, w jaki sposób koszt ziemi ma olbrzymi wpływ na ceny wszystkich produktów i usług, które muszą ten koszt umieścić w cenach tychże.

Ta ilustracja ukazuje nam w nieco przejaskrawiony sposób ów celowy mechanizm destrukcyjny ekonomii USA, która w mniejszym lub większym stopniu dotyczy wszystkich krajów o białej populacji.

Jak to widać na rycinie - do kosztów produkcji samochodu (jako przykład!) dochodzi cena ziemi oraz ceny podatków, świadczeń socjalnych, służb zdrowia, kosztów bezpieczeństwa pracy, koszty paliw i wiele różnych biurokratycznych wydatków czyli ukrytych podatków.

Podatki oczywiście podnosi rząd i uchwala on także określone przepisy, mające na celu bezpieczeństwo pracy a nawet ochronę środowiska czy też - GLOBALNE OCIEPLENIE.

W jaki sposób manipuluje się ceny ziemi?

W państwach, jak Australia rząd organizuje imigrację ludzi majętnych, gotowych do zapłacenia niemal każdej ceny za dom. Z drugiej strony - ten sam rząd uniemożliwia kupowanie dowolne ziemi tłumacząc pokrętnie, że dla dobra narodu i ekologii nie wolno zajmować wszelkiej dostępnej ziemi.

Czyli ziemia nie jest dostępna, a jej brak powoduje horrendalne wzrosty cen tej ziemi, która już jest na rynku. W Australii ceny ziemi - od $150 tyś za zupełną norę w otoczeniu Aborygenów - do $2 milionów za ziemię nad oceanem w dobrze zagospodarowanych dzielnicach dla bogatych.

Przeciętnie cena ziemi to około $300 tysięcy dolarów za przeciętną działkę pod budowę, bez wielkich widoków, z dala od oceanu i centrum miasta.

Wszystko stoi na owej ziemi - całe rolnictwo, cały przemysł i wszystkie mieszkania i domy. Czyli każdy mieszkaniec płaci albo czynsz $200 - $800 tygodniowo za mieszkanie lub hipotekę za własne mieszkanie lub dom. Hipoteka to spłaty od $1200 -$3000 miesięcznie. Trzeba te pieniądze zarobić, więc zarobki muszą iść drastycznie w górę przy takich cenach ziemi. Z powodu wysokich zarobków i wysokich podatków koszt produkcji jest niezwykle wysoki.

Tymczasem Chiny i inne państwa nie mają cen ziemi ani wielkich zarobków. W Polsce za komuny ziemia także była bezpłatna. Tzw. dzierżawa wieczysta.

Przy bezpłatnej ziemi wszystko produkuje się o wiele taniej ponieważ nikt nie płaci hipoteki. I sprzedaje się do USA czy Australii za krociowe zyski, ponieważ towary są produkowane znacznie taniej - nie ma hipoteki! Oprócz tego chińskie produkty nie są tak bezpieczne, jak produkcja lokalna, ponieważ nie ma tam ścisłych przepisów - sanitarnych, bezpieczeństwa, odszkodowań za wypadki czy innych świadczeń.

Z powodu niskich cen chińskie produkty zalewają w ten sposób wszystkie kraje o białej populacji.

Majtki chińskie kosztują $1.0 za sztukę, a wyprodukowane lokalnie dochodzą do $10.0 za sztukę.

Taki jest cel i mechanizm manipulacji cen ziemi.

Owszem - można temu także zaradzić i drastycznie zwiększyć podatki tego importu. W takim przypadku import czegokolwiek z Chin nie byłby opłacalny i natychmiast zaczęłaby wzrastać własna produkcja, spadłoby natychmiast bezrobocie i ludziom żyłoby się znacznie lepiej.

Ale... takich podatków nie wolno stosować! W Europie na straży stoi UE a u nas tzw. Commonwealth czy też... niezwykle 'inteligentni' prezydencji USA. Absolutny szach mat!

Nie wolno stosować podatków importowych, ponieważ uzdrowiłoby to ekonomie tych krajów.

Jest jeszcze gorzej. Importuje się siłę także roboczą z Indii czy Chin, ponieważ w tych krajach pracownikom płaci się zarobki znacznie mniejsze. Wiele biznesów decyduje przeniesienie się poza Europę czy USA/Australię i zamykając produkcję - powodują oni stopniowy wzrost bezrobocia w swoim kraju.

Oczywiście zbrodnicze rządy dają zielone światło dla takiego zamykania biznesów we własnych krajach i otwierania ich w Chinach czy Indiach. Jest to celowa destrukcja własnych ekonomii przez władze, kontrolowane przez władzą rzeczywistą. Ale media najczęściej milczą w tych sprawach, rządy także solidarnie milczą, okradając resztki dóbr materialnych, a reszta - albo nie wie, o co chodzi, albo nie chce wiedzieć bo zarabia na tym duże pieniądze.

Gdzie znikają pieniądze z podatków?

Najprawdopodobniej trafiają do skarbców Watykanu. Jak znajdzie się jakieś surowce, jak w Polsce - gaz łupkowy - byłoby to niezwykłą 'zbrodnią', gdyby kraj z tego w czymkolwiek skorzystał. Surowce i kopalnie tych surowców są sprzedawane przez rząd w prywatne ręce - najczęściej za bezcen agentom watykańskim i bankierom (znowu Watykan!?) a rząd, nawet jeżeli zarobi cokolwiek na tantiemach, UE wyciągnie te pieniądze co do grosza i jeszcze powstanie zadłużenie.

W ten sposób powstają owe olbrzymie astronomiczne długi.

Watykan jest twórcą UE więc UE pracuje dla... Watykanu. Link - Imperium Rzymskie rządzi do dziś.

W Australii są olbrzymie złoża złota, rudy żelaza, diamentów i jest mnóstwo ropy, gazu i innych minerałów. Ocenia się, że Australia posiada największą ilość minerałów w obliczeniu na jednego mieszkańca. Powinniśmy mieć raj na ziemi!

Terytorium wyspy Australii jest praktycznie wielkości Europy. 

Populacja Europy - 739,165,030 -rok 2011 - gęstość zaludnienia

Australia - 22,899,449

Czyli mamy prawie 23 miliony ludzi na ziemi o powierzchni Europy. Czyli ziemia powinna być bezpłatna! Większość ziemi nie jest zamieszkana. Niestety manipulacje powodują w Australii jedne z najwyższych cen ziemi na świecie. Wszystko z powodu manipulacji tych cen przez rząd, który jest wykonawcą rozkazów Królowej Elżbiety II.

Pozornie wolne państwo. W rzeczywistości jest to monarchia - nie demokracja, zadłużona na ponad 260 miliardów dolarów. Jeszcze 6 lat temu Australia miała 80 miliardów na plusie.

Czyli raptem wyparowało gdzieś 340 miliardów dolarów. Podzielmy je na każdą osobę, czyli 22 miliony ludzi = $15.454 na każdego mieszkańca Australii - z nie pracującymi Aborygenami włącznie. Pracuje ich zaledwie 2-4%. Czyli czteroosobowa rodzina została okradziona przez rząd na prawie 62 tysiące dolarów!

Porównajmy polskie długi. Polski dług na jednego obywatela wynosi $26.000.

Jest jednak wielka różnica.

Polska 'sprzedała' olbrzymią ilość majątku narodowego i nagle owe pieniądze także przepadły. Lepper o tym często mawiał ,ale już więcej nic nie powie. Zmuszono go, aby się powiesił.

W tym linku mamy 'wyjaśnienia' spraw finansowych. Czyli motanie na maxa abyś się w niczym nigdy nie połapał.

A sprawa jest prosta.

Pierwsza i najważniejsza prawda - zawód ekonomisty rządowego to zawód największego idioty w każdym kraju. Oni nigdy niczego nie potrafią przewidzieć ale na wszystko mają zawsze wytłumaczenie. Tak jak każdy rząd.

Tymczasem prawda o ekonomi jest mniej więcej taka.

Ogólnie państwo to olbrzymi biznes złożony z wielkiej ilości mniejszych biznesów. I tutaj jest najważniejsza informacja. Uwaga.

Każdy biznes w państwie ma dochody. Bez dochodów biznes przestaje istnieć. Czyli państwo nie ma prawa mieć jakichkolwiek długów! Jeżeli cały kraj pracuje - jakim cudem zaciąga się tak olbrzymie długi?

Wszystkie te biznesy płacą wielkie podatki, ale ty płacisz największe. Nie tylko płacisz od zarobków . Płacisz na prawo jazdy, kupno czy sprzedasz samochodu, rejestrację tego, czy tamtego, pozwolenia, ryczałty, znaczki skarbowe i wiele, wiele innych opłat rządowych które są także ukrytym podatkiem.

Przeciętnie z każdej złotówki czy dolara płaci się co najmniej 70-80 % podatku. Wiele podatków jest podwójnych czy nawet potrójnych.

Gdzie te pieniądze znikają?

Jest to niezwykle nieprzyzwoite pytanie a Watykan jest znany ze skrupulatnego ukrywania swoich finansów. Watykan jest właścicielem Anglii, Australii,  Banku Federalnego USA i Unii Europejskiej. 

To w tym watykańskim worku to wszystko znika, a Watykan owego worka nie chce nikomu pokazać. Dlatego syjoniści ostatnio tak nienawidzą Watykanu! Tutaj nie chodzi tyle o religię w tym konflikcie, ale bardziej o kasę. Religia dojdzie bardziej do głosu po zniszczeniu Watykanu i ograbieniu jego bogactw.

Jedno trzeba głośno i wyraźnie powiedzieć. Watykan niewiele ma wspólnego z Kościołem Katolickim. KRK działa na korzyść Watykanu, ale działalność Watykanu to nie tyle 'prawdy biblijne' i dogmaty, ale brudny biznes i brudna polityka.

Przykład polskich rządów.

Przeczytaj to - http://www.proroctwa.com/5-lat-zabijania-Polski.htm

Czy może ktoś podać jakikolwiek większy sukces którejkolwiek ekipy rządowej w Polsce, w tym wieku albo ubiegłym - po II WŚ?

Jeżeli żaden rząd nie osiągnął żadnego sukcesu, to powyższe jest absolutną prawdą i rządy zawzięcie niszczą Polskę i naród polski - jeden rząd po drugim. (To się dzieje także we wszystkich państwach białej cywilizacji - z USA włącznie.) Innej opcji po prostu nie ma.

To nie jest normalne, aby 60 lat rządów rozmaitej maści popełniało non stop te same błędy na niekorzyść państwa!

Można się mylić raz, dwa razy ale nie można się mylić cały czas i każde posunięcie rządu to albo pomyłka. albo... zbrodnia!

Co jest ciekawe - wszystkie rządy krajów o białej populacji robią dokładnie to samo! USA są juz niemal bankrutem. Australia - dokładnie dzieje się to samo. Kraje inne nie mają cen ziemi i takich horrendalnych podatków. Wielu białych emigruje z Australii do Indonezji, Tajlandii, na Filipiny czy nawet do... Wietnamu! Znam osobiście takich ludzi.

Czy może ktoś podać jakąś pozytywną akcję rządu białego państwa, który pracuje dla dobra swoich obywateli? Islandia zbankrutowała i nikt teraz nie ma długów.

Ale to zaledwie 300 000 ludzi i na razie nikt im krzywdy nie robi - nie warto.

Drugie państwo funkcjonujące normalne - Białoruś. Na muszce bandytów z UE!

UE i Watykanowi niesubordynacja Białorusi się bardzo nie podoba! Nie ubożeją a coraz lepiej się im powodzi!

Film nie wspomina o Watykanie tylko tradycyjnie zrzuca winę na... Żydów.

Czy to wszystko ma jakiś sens?

Oczywiście. Jedyny sens to opisany powyżej.

Jest to powolna, systematyczna akcja wyniszczania rasy białej oraz jej kultury i osiągnięć naukowych.

Dlaczego się nas zwalcza? Bo jesteśmy ludem Bożym i świat pod egidą Watykanu zwalcza Boga i wszystko, co Boże, czyli Jego lud! Postępuje hebraizacja Biblii oraz... Dziesiątki tysięcy płatnych trolli internetowych stara się głosy rozsądku i Prawdy z takich witryn, jak ta, zagłuszyć.

Jest to jedyne logiczne wyjaśnienie tego, co się na świecie dzieje. Dlaczego jest emigracja Islamistów do białych państw, zatruwanie nas wszelkimi możliwymi sposobami, zniechęcanie do posiadania rodzin, okradanie nas ze środków do życia, nachalna anty biblijna i anty Boża propaganda. 

Nie łudźmy się. Wszystkie wojny, kryzysy - wszystkie te elementy są rezultatami wdrażania tzw. Planu Trzech wojen światowych oraz planów Lucyfera, czyli... Protokołów Mędrców Syjonu.

Napisano: 10 Lutego 2013.

Ostatnie uaktualnienie: 10 Lutego 2013.