Czy jesteś zwolennikiem teorii spiskowych?

W celu ośmieszania ludzi rzetelnie poszukujących prawdy, zagrożone władze i mas merdia obdarzają ich absurdalnym tytułem - zwolennicy teorii spiskowych.

Według władz problemów większych nie ma, a ludzie żądający wyjaśnień pewnych problemów posuadają wyraźne objawy chorób psychicznych i zaburzeń umysłowych.

Wikipedia podaje nam nieco oficjalnych informacji na ten temat.

Teoria spiskowa - stojące w opozycji do oficjalnie uznanej wersji, wyjaśnienie zaistniałego faktu, rodzące się z przeświadczenia o istniejącym spisku, którego celem jest zatajenie prawdy przed opinią publiczną. Przykładami są twierdzenia dotyczące: dominacji ekonomicznej, politycznej, militarnej, znajdujące wyraz w teorii o nowym porządku świata, czy kwestionujące prawdziwość lądowania człowieka na Księżycu. Kolejnym przykładem teorii spiskowych są spiskowe teorie dziejów, które starają się objaśnić przyczynowość procesów historycznych w sposób odmienny i krytyczny do oficjalnie głoszonych. http://pl.wikipedia.org/wiki/Teoria_spiskowa  

 Wikipedia, czy (raczej żydopedia, jak ją wielu poszukiwaczy Prawdy pogardliwie nazywa) mówi nam, że NWO to jedynie teoria. Czyli według Wikipedii George. H.W. Bush to zwolennik teorii spiskowej, ponieważ mówi o NWO!?

W pierwszych 15 sekundach prezydent mówi o New World Order czyli Nowy Porządek Świata, w którym zapanuje porządek według prawa, nie prawa dżungli, będzie zaprowadzał porządek pośród narodów. Za chwilę  JP II mówi o tym samym! Od 0:08 sekundy filmu. "New World Order cywilizacji miłości może być uzyskany."

Czyżby obaj panowie byli zwolennikami teorii spiskowych i wykazywali pewne zaburzenia umysłowe? Tak wynika z polskiej wersji Wykipedii!

A ja zapytam: Czy moglibyśmy najpierw zobaczyć demo wersję!?

Jakieś państwo - model NWO czyli demo wersja, którą moglibyśmy podziwiać i skakać z radości na realne perspektywy niezwykłego, wypełnionego miłością systemu rządów, pod którymi ludzie żyją w szczęściu a reszta świata za wszelką cenę dąży do tego, aby właśnie tam wyemigrować!

Hmmm... do tej pory jedynym demo modelem światowego rządu jest... pobyt Chrystusa na ziemi, który pokazał nam wiele zalet przyszłego królestwa Bożego, jak masowe uzdrawianie, karmienie tysięcy ludzi bezpłatnie a nawet program... zmartwychwstania. Sam Chrystus będzie królem i za swoje obietnice oddał On swoje zycie, aby nie tylko uczynić to mozliwym, ale pokazać nam, że Jego obietnice są poważnym planem a nie jedynie obietnicami. Zrosił je własną męczeńską krwią i to na ochotnika!

A nasze władze? Zabiją miliony nas, ale nikt z nich nigdy nie odda swego życia...ba... nie odda niczego za jakiegokolwiek człowieka. Dlatego demo wersja jest niemożliwa, a obaj panowie mówiący i tej przerażającej obietnicy najwyraźniej są zwolennikami teorii spiskowych.

Prawda wygląda w ten sposób.

Oszukani przez władze ludzie, którzy są świadomi tego - że zostali haniebnie oszukani - nazywani są zwolennikami teorii spiskowych.

Czy zauważyłeś wyjątkowy absurd tego pojęcia?

Zwolennik - osoba będąca za.

Teoria - nieudokumentowana, pozbawiona dowodów logicznych teza. Bajka.

Spisek - konspiracja - negatywne ukryte działanie, którego celem jest wprowadzenie kogoś w błąd.

Zwolennik teorii spiskowych - człowiek popierający teorie spiskowe.

Według powyższego absurdalnego określenia określenia istnieją ludzie, którzy lubią teoretyzować na temat spisków i konspiracji. Ktoś bawi się w historie nierealnych spisków, czyli posiada dziwaczne hobby, którego jest wielkim fanem czy też świadomym zwolennikiem fikcyjnych teorii spiskowych. Coś w rodzaju filatelisty, ale o filatelistach tak idiotycznie się nie mówi.

Jeżeli żadnych spisków nie ma, nie ma więc o czym mówić i szkoda czasu, aby zajmować się kimś, kto posiada takie dziwaczne hobby! 

Jednak władze i media z zapałem  i jadem rozpowszechniają ten idiotyczny termin. Są także tacy, którzy po władzach owe bzdury powtarzają. Dlaczego?

Ludzie określani w taki  sposób są dla władz i mediów olbrzymim zagrożeniem!

Spisek? Oczywiście!

Teoria? Jest to fakt.

Zwrócimy uwagę na ściśle teoretyczny cel istnienia władzy, ponieważ wiemy doswiadczenia, że to jest absurd.

Celem władz  jest troska o nasze zdrowie, szczęście, dobrobyt, wspaniałe samopoczucie, troska o dumę narodową i miłości do Ojczyzny, która stale wzrasta w siłę a ludziom żyje się coraz dostatniej

Czy nasze władze z zapałem realizują te szlachetne cele? Sprawdź!

Poniżej mamy ewidentny plan wyniszczanie narodu polskiego, czyli plan ludobójstwa!

Jest to zbrodnicza działaność władz i mediów przeciwkoPolakom, którzy nie są już w stanie wyżywić swojej rodziny! Rząd to świadomi zbrodniarze, którzy wyniszczają celowo naszą Ojczyznę, głównie Polaków.

GUS: O 4,5 mln mniej Polaków w 2050 roku

Niepokojące dane podał Główny Urząd Statystyczny. Prezes Janusz Witkowski w radiowej Jedynce zapowiedział, że według prognoz w 2050 roku będzie nas o 4,5 miliona mniej niż obecnie.

Ujawnił szacunki Urzędu, według których do 2050 roku ma być niecałe 34 miliony Polaków. Główne założenia prognozy Urzędu do 2050 roku zostaną zaprezentowane dziś podczas konferencji o przyszłości demograficznej w Polsce. Gość Sygnałów Dnia powiedział również, że do roku 2050 proces starzenia się społeczeństwa polskiego ma być coraz większy. GUS szacuje, że osób w wieku poprodukcyjnym będzie około 10 milionów. Janusz Witkowski dodał, że wpływają na to dwa czynniki. Pierwszym z nich jest zwiększająca się liczba ludności w wieku starszym, co jest efektem wydłużania się przeciętnego życia ludności. Drugi czynnik to liczba urodzeń - rodzi się coraz mniej dzieci. Prezes Janusz Witkowski dodał jednak, że według prognoz GUS w 2050 roku Polacy będą mieli więcej dzieci niż obecnie. Podkreślił jednak, że nie spowoduje to prostej zastępowalność pokoleń. Źródło - fakty.interia

Co władze zrobią z osobami starszymi? Najprawdopodobniej będzie legalna eutanazja. Może takze założą Auschwitz czy nowy Katyń. Przesada? Przecież to nie teorie spiskowe ale fakty! Wszelka władza zawsze na jakimś etapie dopuszczała się morderstw, a podczas wojen nie były to pojedyncze morderstwa ale masowe rzezie.

Zwróć także uwagę na to, że zredukują liczbę Polaków - o redukcji Żydów nie mam mowy!

Podczas II WŚ zginęło 55 mln ofiar, w tym 46 mln cywilów. Czyżby cywile sami pchali się pod czołgi, bomby i armaty? A po II WŚ podczas rządów UB wiele źródeł podaje liczbę miliona pomordowanych, zakatowanych Polaków przez ubeckich RZĄDOWYCH siepaczy. Co najciekawsze, do dzisiaj nikt z tych morderców nie został ukarany!

Czy nasze władze dążą do czegoś takiego? Spójrzmy na główny plan!

Kopacz: najważniejszym zadaniem rządu odbudowanie zaufania Polaków.

Najważniejszym zadaniem nowej ekipy będzie odbudowanie zaufania Polaków - oświadczyła w piątek premier Ewa Kopacz. Podkreśliła, że będzie uważnie śledziła działania każdego z ministrów.

"Przede wszystkim najważniejszym zadaniem będzie odbudowanie zaufania Polek i Polaków. Jest to możliwe pod jednym warunkiem - że będziemy wymagać od siebie więcej niż wymagają od nas inni" - mówiła Kopacz na piątkowej konferencji prasowej, prezentując skład nowego rządu. Zapowiedziała, że będzie "ostrym recenzentem i uważnym obserwatorem" działań nowych ministrów.

Źródło: wyborcza.pl

Przepraszam bardzo, że ośmieliłem się zacytować władze! A zacytowałem władze dlatego, że jakimś dziwnym trafem Kopacz powiedziała prawdę. Polacy nie mają zaufania do rządu? Skoro rząd propaguje multikulturalizm, czy nie powinien po prostu mówić: drodzy mieszkańcy Polski?

 A tutaj niezgodnie z multikulturalizmem rząd zwraca się tylko do Polaków!

Rząd chce odbudować zaufanie... Polaków. O Żydach ani słowa - celem są Polacy. Dlaczego? Ponieważ goje nie ufają mieszanemu  rządowi! Zwolennicy teorii spiskowych czy co? A dlaczego nie ufają? Powodów jest masa.

Czy zadaniem rządu jest tak skołować Polaków (nie Żydów, do nich Kopacz nie adresuje tych słów!) aby uwierzyli w ich brednie. Dlaczego Kopacz będzie śledziła ministrów? Przecież to uczestnicy koryta i trzeba ich śledzić.

Zapytam niegrzecznie - kto i dlaczego koryciarzy wybrał?

Potem Kopacz rzuciła nam teorię spiskową. "będziemy wymagać od siebie więcej niż wymagają od nas inni".

Hmmmm... czy widział ktokolwiek rząd, który zrobił dla narodu więcej, niż naród tego od rządu wymagał?

Zwłaszcza mając uczestników koryta jako ministrów?

Po czym dodała: "że będzie "ostrym recenzentem i uważnym obserwatorem" działań nowych ministrów.

Czyli wybrano koryciarzy a Kopacz będzie ich trzymać na smyczy i razem zrobią więcej, niż naród tego od nich wymaga. Zamiast rządzić Kopacz będzie... kopać ministrów, tylko nie wiemy za co!

Widziałem kilka rządów, o wielu wiele czytałem i... za takie nas potraktowanie i obecność takiego pokroju ministrów - rząd powinien natychmiast poddać się do dymisji, skoro zaczyna w takim ohydnym towarzystwie, które trzeba trzymać na smyczy pod szczególną ochroną.

Żydzi im ufają, z wiadomych powodów, ale goje, Polacy nie mają do nich zaufania i władza doskonale to rozumie.

Kopacz ma nadzorować bandę niesfornych ministrów aby dokonać czegoś, czego jeszcze w historii świata nikt nigdy nie dokonał. Czyli rząd ma zrobić dla narodu - tylko polskiego więcej, niż ten naród wymagałby od rządu.

Czysta teoria, zupełny absurdalny nonsens!

Czy agenda wyniszczania narodu jest nadal w planie tego rządu? W takim przypadku rząd powinien być natychmiast postawiony przed sądem w Norymberdze za plany zbrodni przeciwko ludzkości!

Czyli owa wypowiedź Kopacz klasyfikuje ją jako zwolenniczkę teorii spiskowych, ponieważ jej rząd to także czysta teoria połączona z fikcją oraz spisek w celu redukcji populacji Polaków.

A według władz zwolennik teorii spiskowych to człowiek, który jest umysłowo chory, ponieważ nie ufa władzom i mas mediom.

Jakim cudem wyszło na to, że władze to zwolennicy teorii spiskowych?

Władza nie teoretyzuje na temat swoich spisków. Władza to spisek przeciwko nam, i nie jest to żadna teoria czysta narodowa mądrość, nabyta po wielu tragicznych zbrodniach takich czy innych władz.  Termin - teoria - do terminu - spisek - zupełnie nie pasuje, ponieważ spisek jest bardzo realną częścią naszej rzeczywistości.

Teoria spiskowa władz to rzekome dążenie do pokoju i dobrobytu. Rzeczywistość to redukcja populacji Polaków, nie innych nacji o 4.5 mln!

Dlaczego żadnej polskiej władzy z ostatnich 200 lat owo dążenie do pokoju i dobrobytu jeszcze nie udało?

"Podobno" zrobiono z Polski drugą Japonię, a chorzy umysłowo ludzie, patrzą na to z chorobliwą nieufnością i podejrzewają władze i Wałęsę o spisek przeciwko narodowi.

Chwileczkę? Kto owe bzdury o Japonii wymyślił? Lech Wałęsa? Człowiek nagrodzony Noblem za ten pomysł i pobłogosławiony przez papieża, który także został pobłogosławiony, a Matka Boska w klapie nosi podobno jego zdjęcie?

Wszystko to działo się w kraju, w którym władze nie wierzą w Boga?

Człowiek, który nie wierzy w kłamstwa władzy uznawany jest za chorego umysłowo.

Moim zdaniem wiara w pozytywne intencje władz to objaw choroby umysłowej.

Kiedy uciekałem z Polski w roku 1981, mieliśmy (Polska) 12 mld długu, bezpłatną całkowicie opiekę lekarską oraz całkowicie bezpłatną edukację.

Uciekałem, ponieważ wiedziałem wcześniej o spisku przeciwko narodowi polskiemu.

Za zniszczenie Polski nagrodzono spiskowca o fałszywym nazwisku nagrodą Nobla.

Termin - teoria spiskowa posiada negatywne cechy i sposób jego używania ma na celu zniechęcenie kogokolwiek do jakiejkolwiek analizy poczynań naszych władz, które zawsze są skierowane przeciwko... Polakom.

Istnieje także inny termin - antysemita, którego celem jest zniechęcenie kogokolwiek, aby nie interesował się czymkolwiek negatywnym u Żydów czy raczej syjonistów. Ponieważ według władz, głównie żydowskich, Żydzi to ludzie nobliwi, bez skazy i doszukiwanie się zła w ich postępowaniu to objaw chorobliwego antysemityzmu.

Oto sposoby manipulacji narodów, czyli jest to w pełni udowodniony spisek a nie teoria, którego celem jest zniechęcić nas od jakichkolwiek dociekań mogących doprowadzić do ujawniania złych intencji władz, syjonistów czy kogokolwiek innego, stojącego po pas w gnoju przy rządowym korycie.

Spiski władz i mediów

Władze są nafaszerowane syjonistami, którzy noszą przybrane nazwiska. Przykład - Kwaśniewski czyli Stoltzman. Wałęsa - Lejba, Kaczyński - Kalkstein i wielu, wielu innych. Ukrywanie się pod fałszywym nazwiskiem oraz ukrywanie swej narodowości jest ewidentnym spiskiem.

Przykład - tytuł z kanału YouTube.

Prezydent Lech Kaczyński - Zdrada państwa i Narodu Polskiego - mason , kryptosyjonista w Izraelu

https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE

Teoria? Niestety są to fakty. Sprawdź tekst pod filmem.

Czy wiesz jaka kara grozi człowiekowi za zdradę Ojczyzny!? Kara śmierci! Władze są nafaszerowane ludźmi takiego pokroju i z takim nastawieniem do Polaków.

Rzeczywiste teorie spiskowe.

Teoria Ewolucji. Nie ma żadnych dowodów i dlatego jest to jedynie teoria. Spisek przeciwko Bogu - negacja Jego istnienia oraz aktów stwarzania. Czyli... samo się wszystko zrobiło.

Teoria Wielkiego Wybuchu - to nawet nie jest teorią ale zwykłą bajką powtarzaną jak mantrę przez ludzi najwyraźniej drastycznie upośledzonych na umyśle. Osobiście ową dziką teorię nazywam bajką o magicznej kropeczce - detale w linku - Wiara w magiczną kropeczkę

Teoria heliocentryczna - czy w ogóle zdajesz sobie sprawę z tego, że Heliocentryzm to jedynie teoria?

Owych teorii jest znacznie więcej i celem ich jest ukryć prawdę po parawanem, pseudo nauki, która w XXI wielu masowo stosuje teorie, które rzekomo nam wyjaśniają wszechświat.

Mamy więc ludzi ukrywających swe pochodzenie - oczywiście spisek oraz teorie pseudo naukowe wymierzone przeciwko Bogu oraz wprowadzające w błąd mieszkańców całej ziemi.

Nie jest to teoria ale konkretny spisek przeciwko Bogu oraz Chrześcijanom którzy w Niego wierzą. Spiskowcy atakują Boga i Chrześcijaństwo - fizycznie oraz owymi dzikimi teoriami.

A my, Polacy, wbrew kłamstwu mediów i władz, nie jesteśmy tego spisku zwolennikami!

I tutaj pojawia się olbrzymi problem, który wymaga specjalnej uwagi. Pytanie, które wzbudzi mieszane emocje.

Jeżeli szatan spiskuje przeciwko Bogu i Chrześcijaństwu, dla kogo pracują ci, którzy szydzą z tego spisku i usypiają czujność czuwających?

Jest to chyba oczywiste. Całe nasze życie jest oparte na spiskach i w żadnym wypadku nie są to teorie.

Morderstwo prezydenta Kennedy'ego.

Morderstwo księżniczki Diany.

Morderstwo Juliusza Cezara i każde inne morderstwo to spisek. Każda kradzież to spisek. Każde kłamstwo to spisek. Uczeń spiskuje jak przechytrzyć nauczyciela, mąż, jak zdradzić żonę i odwrotnie, biznes spiskuje jak zarobić więcej od konkurencji.

Świat polityczny to jeden wielki mega spisek. Niemal każde działanie władców świata to spisek, przeciwko innemu państwu lub przeciwko własnym obywatelom. Znamy spisek Tuska, który nadal spiskuje, jak przechytrzyć tych, którzy oczywistego zdrajcę narodu nagrali i zwalić winę na kogoś innego.

Każda wojna czy zamach stanu czy rewolucja to rezultat spisku i konspiracji. Obie wojny światowe były mega spiskami, które kosztowały dziesiątki milionów ofiar.

W chwili obecnej władcy świata dwoją się i troją aby wywołać kolejna III Wojnę Światową ale jak na razie to się im nie udaje. Spisek, konspiracja? Oczywiście!

I na pewno nie jest to teoria.

Zapytajmy Kadafiego... upsss... spiskowcy go zamordowali! To na pewno nie jest teoria!

Może zapytamy Sadama Hussejna? Też już nie żyje? Spisek? Załóż się!

A w zborach chrześcijańskich i kościołach, czy tam istnieją spiski?

Czyż nie ukrywa się przed nami tego, że niemal wszystkie religie Chrześcijaństwa są pod banderą szatańskiej Ekumeny i w rezultacie szatan przemawia z pulpitów za pomocą swoich marionetek?

Psalm 2:2 Powstali królowie ziemi i rządzący zgromadzili się razem przeciwko Panu i przeciwko Chrystusowi: (Tłumaczenie z Septuaginty LLX Brentona )

Pastorzy spiskują? Niemożliwe!? Przypomnę przypowieści o siewcy i kąkolu.

Owa przypowieść ukazuje nam szatański spisek przeciwko ludowi Bożemu! Mateusza 13 rozdział.

Dlaczego pastorzy nie zbiorą się razem i nie uzgodnią chociaż jednej prawidłowej doktryny ściśle opartej na Biblii?

Spisek? Oczywiście i celem tego spisku jest odebranie ci Prawdy biblijnej i zniechęcenie do uwielbienia Boga, który chce dać nam życie wieczne.

Aby ukryć wiele ziaren prawdy, które są wyławiane z Internetu władze, media i wysoce opłacana Hasbara spiskuje i spamuje, aby wiele Prawdy ukryć przed czytelnikami. Niemal wszystkie fora internetowe na całym świecie są opanowane przez spiskujących agentów Hasbary i wyśmiewają oni każdego, kto wierzy w spiski. Mało tego, agenci zakładają blogi i publikują materiały ujawniające spiski tylko po to, aby uzyskać wiarygodność i dalej zniekształcać Prawdę ogłupiając naiwnych.

Do tego dokłada się fałszywe spiski, aby w masą kłamstw przykryć wszelkie najnowsze zbrodnie.

W taki sposób działają ludzie oddani szatanowi, oraz płatni użyteczni idioci.

Spiski to nie teorie i nikt z poszukiwaczy Prawdy nie jest zwolennikiem teorii spiskowych. Osobiście chciałbym być zwolennikiem teorii, ale niestety realia naszego drastycznie zakłamanego świata nie są teoriami ale faktami.

Na wielu chrześcijańskich forach pojawiają się słudzy szatana, których właśnie można rozpoznać po tym, że starają się wyśmiewać tych, którzy widzą nie tylko szatański spisek, ale knowania chrześcijańskich przywódców czy nawet oficjalnych pro szatańskich władz, które jawnie występują przeciwko Bożym przykazaniom i promują i popełniają największe zło, jakie sobie można wyobrazić.

Nie daj się zbić z tropu i pamiętaj, że termin - zwolennik teorii spiskowych jest idiotyczny i zupełnie nielogiczny. 

Czyli mamy trzye opcje.

Dlatego władza szydzi z każdego, kto szuka prawdy, nazywając go pogardliwie i złośliwie zwolennikiem teorii spiskowych.

Tymczasem tzw. "zwolennik teorii spiskowych" to uczciwy poszukiwacz prawdy, obrzucany tym głupim idiomem z powodu bezradności władz i mediów. Władze są bezradne i jak Kopacz słusznie zauważyła, władza nie jest darzona zaufaniem.

Nie poddawaj się i reaguj ostro ale z taktem na każdy zarzut bycia zwolennikiem teorii sposkowych żądając wyjaśnienia tego idiotycznego terminu.

 

Napisano: 3 Października 2014

Ostatnie uaktualnienie: 3 Października 2014Copyright © 2010 thewordwatcher