Powrót na stronę główną

Dalsze szczegóły Bożego planu wyzwoleniu Słowian

Ostatnie uaktualnienie: 19 Maja 2018

Istnieje potrzeba poszerzenia naszego zrozumienia znanych cytatów biblijnych, ponieważ niedokładne jego zrozumienie spowoduje nieco błędną interpretację planu Bożego wyzwolenia Narodu Wybranego.

Mateusza 24:37 Albowiem jak było za dni Noego, takie będzie przyjście Syna Człowieczego. 38 Bo jak w dniach owych przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali, aż do tego dnia, gdy Noe wszedł do arki, 39 I nie spostrzegli się, że nastał potop i zmiótł wszystkich, tak będzie i z przyjściem Syna Człowieczego.

Ten werset nie tylko mówi nam o elemencie zaskoczenia podczas przyjścia Syna Człowieczego. Element zaskoczenia jest głównym punktem, ale element sytuacji na świecie to druga, nie mniej ważna kwestia, którą powinniśmy rozważyć.

Owym problemem jest fakt, że jedynie rodzina Noego na całej ziemi nie została skażona nasieniem upadłych aniołów.

O tym elemencie niemal nikt nie wspomina. Czysta rasa - homo sapiens - stworzona przez samego Boga staje się coraz rzadsza z powodu inwazji genetycznej upadłych aniołów oraz nasienia węża. (Przeczytaj detaliczne wyjaśnienie we wskazanym linku!) Do tego dochodzi masowa indoktrynacja medialna, czyniąca z wielu uczciwych ludzi niemal potworów.

Rodzaju 3:15 I ustanowię nieprzyjaźń między tobą a kobietą, między twoim potomstwem a jej potomstwem; ono zdepcze ci głowę, a ty ukąsisz je w piętę.

Źródło tekstu - https://www.youtube.com/watch?v=JM0DvWBvQXY

Powyższy zrzut z filmu ukazuje nam pogardę żydowską dla Bożego zrozumienia dobra i zła. Applauz obecnych Żydów na tym zebraniu potwierdza ich oczywiste szyderstwo z Bożego Prawa, które definiuje dobro i zło. Dla nasienia węża moralność, dobro i zło działają tylko w jedną stronę - dla ich korzyści. Holokaust był zły i niemoralny, ponieważ wymordowano ich 6 mln. Ale 2 wojny światowe i masowe mordy USA po II WŚ oraz masowe mordy Palestyńczyków nie są złem i czymś niemoralnym. Holokaust jest jedynym wyjątkiem.

Na Internecie mamy wiele materiałów z ust samych Żydów z Protokołami Mędrców Syjonu oraz Talmudem (trudniej znaleźć) aby poznać dobro i zło w zrozumieniu Żydów - według Talmudu. Co prawda panuje przekonanie, że Protokoły to fałszerstwo, ale jakoś trudno zauważyć różnicę pomiędzy Protokołami a Talmudem. Ale to tak na marginesie. Kochacie Talmud, więc się go nie wstydźcie!

Nam chodzi o cytat - "Jak było za dni Noego..."

Niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, w jaki sposób rozrosły się siły nasienia węża a w jaki drastyczny sposób zmalała populacja narodów Europy, z Polską włącznie. Przed II Wojną Światową było nas 25% populacji świata. Teraz jest nas mniej niż 8%! Przyrost naturalny w krajach europejskich w wyniku rządów nasienia węża jest negatywny od wielu lat. Nawet, jeżeli jest neutralny lub na lekkim plusie, jest on nadal... negatywny. W jaki sposób?

Z powodu wojen, mordów powojennych, ciężkich warunków życia a nawet problemów z przeżyciem, z powodu masowych aborcji, emigracji do innych krajów, upadku moralności spowodowanego presją ich mediów, my, Słowianie, oraz biali ludzie nie rozmnażamy się. Niestety statystyki ukazują nam błędny obraz naszej sytuacji.

Właśnie ONI rozmnażają się z powodu wyśmienitych warunków życia. Oczywiście naszym kosztem.

Wielu z nas zna plan trzech wojen światowych masona Alberta Pike'a. Wielu z nas wie, że masoneria to zakamuflowani zbrodniarze szatańscy, którzy faktycznie rządzą światem a rządy nad nami sprawuje oddane im społeczeństwo o identycznych lewacko-komunistycznych poglądach, którymi pogardza każdy rozsądny człowiek posiadający jakiekolwiek zrozumienie dobra i zła. Zwróćmy szczególną uwagę na wyrażany otwarcie stosunek rządów do wojen, dawnych i współczesnych, do Holokaustu Żydów oraz do mordów na ponad 6.5 mln Polakach, na temat Katynia itp.

Jedynym złem w mediach oraz według rządów jest Holokaust Żydów.

Krótki przykład II Wojny Światowej. Wymordowano prawie 90 mln ofiar bez żadnej przyczyny. Walczyli przeciwko sobie oszukani biali ludzie, najczęściej Słowianie, walczący po obu stronach frontu a ich przywódcami byli członkowie nasienia węża. Tak Hitler jak i Stalin byli wybrani na człowieka roku przez Time Magazine. Hitler rzekomo umarł a masowemu mordercy Stalinowi... sprzedano Polskę w Jałcie.

Kto dostał wojenne odszkodowania za II Wojnę Światową? Izrael.

Spójrzmy nieco bliżej na ten przykład. Najczęściej ginęli młodzi, często nastoletni mężczyźni. Brakowało ojców? Raczej nie, ponieważ byli tacy, którzy nie zginęli i nie byli Słowianami ale do reprodukcji strat byli oni pierwsi.

Ekonomicznie Polska czy Rosja musiały włożyć olbrzymią ilość pracy, aby podnieść się z kolan po II masońskiej wojnie światowej. Na domiar złego, bandy nasienia węża nadal mordowały i Polaków i Rosjan po wojnie i do dzisiaj nikt nie został za owe zbrodnie ukarany. A po II WŚ wymordowali oni około 800 tyś Polaków do roku 1956.

Pomimo tych zbrodni populacja Polski czy innych krajów wzrastała i to szybko. Skąd wzięli się mężczyźni, którzy zastąpili miliony poległych żołnierzy? Chyba nie trudno odpowiedzieć na to pytanie. Ten proceder trwa nadal w warunkach ekonomicznych, w których przeciętna rodzina słowiańska ma problemy z wyżywieniem się. Były wielokrotne strajki, stan wojenny i masy Polaków wyjechały za chlebem na Zachód. Ale populacja nadal wzrastała. Dlaczego?

Nasienie węża zawsze posiadało doskonałe warunki życia i stać ich było na wielodzietność.

Dopiero w ostatnich kilku latach ilości urodzin zmalały do tego stopnia, że rozpoczął się wzrost negatywny.

A to nam wskazuje na to, że Słowian, Polaków jest w rzeczywistości coraz mniej a członków nasienia węża jest coraz więcej. O niewoli żydowskiej Polaków, o 'polskim' rządzie żydowskim możemy sobie poczytać czy obejrzeć filmy na YouTube, a specjalizuje się w tym pan hrabia Potocki. Czy istnieje możliwość zmiany rządu? Absolutnie nie, ale o tym w dalszej części.

Grzegorz Braun o o ZDRADZIE Andrzeja Dudy! Informacje podane przez obu panów są w wielkim stopniu szokująco prawdziwe i wiarygodne. Ale obaj panowie nie podają żadnego planu na uwolnienie Polski spod kańczuga syjonistycznego.

Czy uprzedzenia wielu z nas do Żydów są bezpodstawne?

Oba filmy odpowiadają nam na to pytanie. Spójrzmy na to z innej strony. Zastanówmy się nieco nad naszą sytuacją.

Czy większość ludzi nienawidzi Żydów z powodu uprzedzeń do narodu żydowskiego?

Tego całkowicie nie można wykluczyć ale powody nienawiści wzrastają wprost proporcjonalnie do wiedzy na ich temat. Kiedy wyjeżdżałem z Polski w roku 1981, nie miałem żadnych uprzedzeń do Żydów - nawet nie wiedziałem zbytnio, że oni istnieją. Nie słyszałem o antysemityzmie. Byłem w Austrii przez 9 miesięcy i ich syjonistyczny rząd bardzo mnie się podobał. Życie w tym pięknym kraju było wspaniałe. Potem znalazłem się w Australii. Podobne miałem nastawienie z powodu bardzo dobrych warunków życia od samego początku mego pobytu w tym kraju.

Można było żyć wygodnie, co prawda bez luksusów na samym zasiłku dla bezrobotnych z dwójką  a nawet z trójką dzieci. A przecież rząd australijski stanowili wtedy syjoniści, podobnie jak to jest w chwili obecnej. Od roku 1987 zaczęło się w Australii bardzo pogarszać. Nie wiedziałem dlaczego i dowiedziałem się w końcu z jednego filmu, który mówił o planie masońskim NWO.

Kiedy otrzymałem Internet w roku 1995, dopiero wtedy zacząłem rozumieć światową sytuację i po 23 latach codziennej lektury internetowej poznałem mechanizmy NWO oraz otwarłem oczy na ów bestialski, okrutny i ohydny program globalizacji z większością ohydnych detali. Nie tylko ja poznałem rzeczywistość ale poznały to dziesiątki milionów ludzi, którzy chcieli to także zrozumieć.

Na straży NWO stoi... nasienie węża, wielbiciele szatana, działający ściśle pod jego rozkazami.

Znamy jednak plan III WŚ, w której syjonizm ma upaść wraz z Izraelem i zstąpi go rząd złożony z upadłych i ujawnionych aniołów. Oto ów diaboliczny plan.

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm wzajemnie się zniszczą. W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszością rewolucjonistów, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie." (http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm EN)

Syjonistów może usuną, ale po nich nadjedzie nowa fala satanistów z piekła rodem, czyli nadal będą to ludzie pokroju nasienia węża, którzy dla wyższych celów rzucili syjonistów na pozarcie zagniewanych i nierozumnych tłumów, zyskując tym samym wielką dozę wiarygodności.

Aż strach czytać ten szatański plan, który jest aż tak bardzo realny. Czy dojdzie do jego realizacji?

Najprawdopodobniej tak, ale nie znamy reakcji Boga na ich działania.  Nie wiemy, czy Bóg powstrzyma ich na pewnym etapie, czy pozwoli im swobodnie działać przez pewien czas.

przypuszczenia, że ukażą się podczas owej krwawej orgii upadli aniołowie, być może początkowo - jako UFO i oni zaprowadzą pokój na pewien czas na ziemi, zyskując w ten sposób zaufanie mieszkańców ziemi. Jest to jedynie przypuszczenie czyli hipoteza.

Dlaczego oni nadal nas wyniszczają?

Żydom nie chodzi o władzę, ponieważ oni mają władzę. Im nie chodzi o pieniądze ponieważ oni mają olbrzymie pieniądze oraz mają oni prawo do ich druku.

Żydzi okupują ogłupiony prze media szanujący ich polski naród, który niemal nic o nich nie wie.

Wystarczy nieco poluźnić nasze pęta, a Polacy zaczną wzrastać materialnie i będą Żydom wdzięczni za system, jaki oni w Polsce utworzyli. Miałem dwa biznesy a także jeżdżąc taksówką miałem dostęp częsty do ludzi pokroju hrabiego Potockiego. Procedura w biznesie jest prosta. Należy inwestować, aby mieć zyski. Należy usprawniać metody produkcji, aby jej wydajność zwiększać i zamiast zwalniać pracowników, należy biznes powiększać z ich udziałem i zarabiać jeszcze więcej.

Podobnie to działa na skalę całego kraju. O co więc chodzi? Dlaczego nas tak traktują? 

Owym brakującym ELEMENTEM jest... życie wieczne oraz przyszła władza nad światem Narodu Wybranego - Słowian. Taki jest plan Boga.

Żydzi nie mają dużych szans nawet na przeżycie i oni doskonale o tym wiedzą. Dlatego ich celem jest dokonanie największych zniszczeń, być może kolejnych zbrodni na okupowanych narodach Słowian i rasy białej, zanim nie zostaną usunięci z tej płaskiej planety przez samego Boga.

Oni są informowani - nie o wszystkim - przez ich 'boga', szatana o planach Boga. A szatan prowadzi ich ku zagładzie zanim sam zostanie zniszczony. Ale zanim do tego dojdzie, Żydzi będą próbować dokonać maksymalnych zniszczeń, zanim sami zostaną zniszczeni przez Boga. I wielu z nich doskonale o tym wie!

Podjudzanie narodu polskiego do buntu do niczego dobrego nie doprowadzi, ponieważ nie jest to w planach Boga. A wróg nasz jest już zbyt liczebny, zbyt przebiegły i zbyt dobrze zabezpieczony.

Przecież Żydzi dobrze wiedzą o takich spotkaniach, o członkach biorących w nich udziały i na to nie reagują. Albo czują się tak pewni siebie, albo być może ich celem jest właśnie wywołanie rozruchów i wtedy nastąpi masakra Polaków ich rękami oraz rękami Ukraińców (większość z nich to także Żydzi) i wtedy resztki Polaków, tych, którzy przeżyją, niech sobie ich zabierze Bóg!

Weźmy pod uwagę Izrael w podczas inauguracji USA ambasady w Jerozolimie. Zamordowano ponad 60 Palestyńczyków niemal na oczach całego świata. Za rzekome 'zagazowanie' tej samej liczby Syryjczyków przez Assada; USA, Francja i Anglia zbombardowały Syrię lawiną rakiet. Ale za mord 60 Paletyńczyków na Izrael nie spadła żadna rakieta... USA czy Francji, czy Anglii. Im wolno popełniać wszystkie zbrodnie i nikt nie odważy się zaprotestować. (Poza Turcją)

Czy my możemy temu zapobiec?

Szanse są równe zeru. Spójrzmy na realia. Wielu Polaków liczy na wybory. Ale najpierw trzeba ludzi poinformować oraz przekonać do słusznej sprawy. Nie ma wielkich szans ponieważ zabierze to kilka lat! 

Drugi problem. Stalin dawno temu powiedział, że nie jest ważne jak się głosuje ale ważne kto liczy głosy. W USA podczas ostatnich wyborów (Trump) syjoniści byli tak pewni siebie, że nawet głosowania nie sfałszowano, zanim nie było już za późno.

Drugi raz nasienie węża nie da się nabrać na wybory. Jakie są więc szanse w następnych wyborach w Polsce? Zero.

Jeżeli są wybory na papierze, podwiozą sfałszowane wcześniej głosy na papierze, ale jeżeli głosy są elektroniczne - nie ma żadnych szans na wykrycie fałszu. Żadna komisja nie będzie dopuszczona do sprawdzenia uczciwości liczenia głosów, ponieważ 'eksperci' w TV przekonają naród, że system głosowania jest zupełnie bezpieczny i nie ma szans na fałszerstwo.

Nie pozwolą, aby ktokolwiek to sprawdził! I nikt nie odważy się zaprotestować. Policja z ochotą przekona o tym wszystkich protestujących.

Przemocą? Obalić ich rząd? Nie ma szans. Po to są właśnie wojska NATO w Polsce. A może zwrócimy się do satanisty Putina, agenta Chabadu, przyjaciela Żydów o pomoc?

Nawet, gdyby jakimś cudem wygrano wybory i prezydentem został hrabia Potocki, czy też pan Braun, bank Rothschildów zamknie swoje banki i nie będzie pożyczek ani pieniędzy na zapłacenie komukolwiek za cokolwiek.

Nastąpi bojkot Polski przez USA i całą Europę - z błogosławieństwem papieża, i wezmą nas wtedy głodem. Oczywiście nikt zbyt głośno nie mówi o bankach Rothschildów w Polsce.

Zdajmy sobie w pełni sprawę z tego, że system jest tak mocny, że nasienie węża sprawuje rządy nad całą białą rasą oraz nad większością świata.

Syjonizm w chwili obecnej rządzi światem. Jeżeli go zniszczą Arabowie, to tylko dlatego, ponieważ tak zadecydowano pośród upadłych aniołów oraz w Watykanie. Sama Polska nie ma żadnych szans na uwolnienie się.

W razie jakichkolwiek większych protestów wszystkie syjonistyczne media światowe będą przeciwko 'polskim radykalnym nazistom antysemickim',, którzy nie chcąc zapłacić Żydom należnych odszkodowań za udział  Polaków  w Holokauście i oskarżą Polaków, że to właśnie oni, polscy  'naziści antysemiccy' postanowili zrobić Żydom drugi Holokaust.

A Trump już jest za zapłaceniem tych żydowskich roszczeń. Zachód z USA włącznie w to uwierzy i milion czy dwa zabitych 'nazistów antysemickich' nie będzie dla syjonistycznej opinii światowej absolutnie żadnym problemem. A w pozostałości z Polski zapanuje taki reżim, jaki zapanował w Japonii po II WŚ, kiedy do dzisiaj nikt w Japonii nie odważy się powiedzieć publicznie, że Hiroshima i Nagasaki to nie były bomy atomowe ale naloty napalmowe.

Weźmy pod uwagę fakt, że nasienie węża jest we wszystkich krajach o białej populacji i je systematycznie wyniszcza, głównie ekonomicznie oraz za pomocą imigracji Arabów.

Oni są na wszystkich kluczowych stanowiskach, w rządach, sejmach, kongresie, w armii, w mediach, we wszystkich możliwych religiach, na wszelkich wysokich pozycjach, we wszystkich biznesach, w medycynie, w bankach, w korporacjach, w policji i sądownictwie - pracują członkowie nasienia węża i ich liczby stale wzrastają z powodu intensywnych poszukiwań genetycznych tych, którzy nawet o tym nie wiedzą kim w rzeczywistości są.

Po to są prowadzone badania DNA.  Na domiar złego nasienie węża jest wspomagane przez hordy demonów i upadłych aniołów.

Panuje niemal kompletna inwigilacja każdego człowieka. W samochodach, w komórkach, w TV i laptopach władze mają podsłuchy. Kiedy spiskujący obywatele wyłączą komórki lub pozostawią je w domach i gdzieś się bez nich udadzą, nastąpi także alarm i zaraz będą oni otoczeni przez siły bezpieczeństwa, wiedzące, że coś jest nie w porządku, ponieważ nagle komórki są powyłączane u 20 bardzo podejrzanych ludzi. A na 100% oni (ja także!) są na stałej inwigilacji. Nawet demonów nie potrzebują do pomocy. Pojadą za spiskowcami w cywilnych samochodach komunikując się ze sobą komórkami i pojadą na miejsce ich planowanego spotkania.

Ani legalne głosowanie ani nagłe przejęcie władzy w Polsce nie mają żadnych szans.

NATO czy inne siły, jak 'przyjacielska armia Niemiec'  w razie większego dramatu także będą przeciwko nam. Kto wie, czy Rosja pod rządami Putina, przyjaciela Chabadu ponownie nie wpakuje Polsce noża w plecy, jak zrobiono to w roku 1939!

To są realia świata szatańskiego w jakim żyjemy. Sprawy potoczyły się za daleko i wrogowie nasi są bardzo mocni, bardzo dobrze zorganizowani, wspomagani przez demony, upadłych aniołów oraz sztuczną inteligencję (SI).

Dodajmy do tego proroctwa biblijne i mamy dwie możliwości.

Albo w najbliższym czasie oni nas wszystkich wymordują, albo Bóg przyjdzie nam z pomocą. Sytuacja jest niezwykle poważna. Oni boją się tylko Boga i tylko dlatego jeszcze żyjemy.

Dla Polski jest jedno rozwiązanie i wersety z Jeremiasza 3 rozdziału o tym mówią.

Naród polski powinien zacząć błagać na kolanach ze łzami w oczach Boga o Jego pomoc. Nie raz w miesiącu ale co tydzień, w każdy sabat.

Jeremiasza 3:(12) Idź i czytaj te słowa ku północy, i powiedz: powróć do mnie o domu Izraela - mówi Pan - nie stanę przeciwko wam z surowym obliczem, gdyż Ja jestem miłosierny - mówi Pan - i nie będę się na was gniewał na wieczność! (13) Tylko rozpoznaj swoją winę, że zgrzeszyłaś przeciwko Panu, twemu Bogu, skierowałaś swe drogi ku obcym pod każdym zacienionym drzewem, a mojego głosu nie usłuchałaś - mówi Pan. (14) Nawróćcie się zbuntowani synowie - powiedział Pan - bo Ja będę rządził nad wami a zbiorę was po jednym z miasta i dwóch z rodziny i wprowadzę cię do Syjonu. (15) I dam wam pasterzy według mojego serca, a oni na pewno napełnią was wiedzą.

Wersety te w niezwykły proroczy sposób opisują nam obecną sytuację. Kraje Słowian są na północy od Izraela. Jedna z wielu proroczych zapowiedzi wyzwolenia 12 pokoleń Izraela, czyli plemion Słowian oraz Judejczyków z niewoli nasienia węża.

Owo proroctwo już się realizuje, wielu już idzie i czyta te słowa ku północy, ze mną włącznie. I to proroctwo mówi nam o małej liczbie zebranych, co poważnie sugeruje nie większą liczbę Izraelitów zebranych na wyzwolenie, jak to było podczas zebrania około 6 mln Izraelitów z Egiptu.

Według tych proroctw ponowny Exodus z ziem północnych jest jak najbardziej możliwy.

I dalsza część tego proroctwa.

Jeremiasza 3:(16) I stanie się, kiedy rozmnożycie się i rozplenicie się na ziemi - mówi Pan - w tych dniach oni już nie będą mówić: Skrzynia Przymierza Świętego Izraela: nie przyjdzie im to na myśl, i nikt jej nie będzie wspominał, nikt nie będzie odwiedzana ani też nie będzie sporządzona nowa. (17) W tych dniach i w owym czasie będą nazywać Jeruzalem tronem Pana: i zgromadzą się ku niej wszystkie narody w imieniu Pana i już nie będą postępować według zamiaru ich złego serca. (18) W owych dniach przybędzie do domu Izraela dom Judy i oni przyjdą razem z ziemi północnej i ze wszystkich krajów do ziemi, którą dałem waszym ojcom w posiadanie.

Trudno o bardziej szczegółowe proroctwa biblijne spisane około 2.5 tysięcy lat temu!

Obecna sytuacja światowa

Spójrzmy na mapę planów współczesnego Izraela. Jest to mapa tzw. 'większego' Izraela.

Ta mapa jest już praktycznie faktem. Zawiera ona część Arabii Saudyjskiej - rządzonej przez nasienie węża, Irak już jest kontrolowany, część Egiptu i Liban także. Ta mapa oznacza jedno.

Wszelkie drogi dla Słowian na pustynię i do Izraela są już zablokowane.

Oto, dlaczego w żaden inny sposób owa sytuacja na Bliskim Wschodzie jest niemożliwa do zrozumienia. Pozostaje jeszcze Morze Śródziemne, opanowane przez Amerykanów i Rosję. Nie ma wątpliwości, że Morze Czerwone jest także strzeżone.

Poniższa ilustracja pokazuje nam smutną rzeczywistość. Te czarne postacie to ISIS mordujących Chrześcijan. Uciekający ludzie to... imigranci uciekający do Europy. Rzeczywiście szatański plan III WŚ - według planu masońskiego oraz planu Kalergiego.

Co jest najciekawsze, bardziej inteligentni Żydzi już uciekają z Izraela, więc tworzenie tzw. Większego Izraela nie ma żadnego sensu.

Chyba, że owe plany szatańskie walki z Bogiem są... rzeczywistością!

Dopiero teraz to wszystko zaczyna mieć sens, prawda? Najbardziej budujące jest jedno.

Nasze wyzwolenie jest coraz bliższe!

Napisano: 19 Maja 2018

Ostatnie uaktualnienie: 19 Maja 2018

Powrót na stronę główną