Powrót na stronę główną

Początek światowej religii?

Czy coś znacznie gorszego?

Niestety informacje o planach udziału papieża oraz o planach konsekracji czegoś i niezwykle ważnym ogłoszeniu są nieprawdziwe. Owoc dezinformacji internetowej.  Oto źródła owej dezinformacji - “Amen-A House of Prayer For All Believers”

Także artykuł kluczowy w tytule posiada informację o planowanym przybyciu liderów trzech religii.

http://www.breakingisraelnews.com/73887/jerusalem-interfaith-event-bring-together-leaders-abrahamic-faiths/

Czyli artykuł w linku zapowiada udział liderów wiar abrahamowych, czyli Judaizmu, Chrześcijaństwa i Islamu. Bardzo wprowadzający w błąd link do artykułu.

Więcej wyjaśnień w linku do forum - http://zbawienie.forumotion.com/t3p375-watykan-wielka-nierzadnica#8639

Przepraszam za nieświadome wprowadzenie w błąd.

 

Poniżej oryginalny artykuł.


 

We wrześniu - 4-23, 2016 odbędzie się spotkanie ekumeniczne trzech największych monoteistycznych religii na świecie, Chrześcijaństwa, Judaizmu i Islamu.

Najdziwniejsze jest to, że w tym samym czasie w Nowym Jorku zostanie  wzniesiony Łuk Triumfalny - około września 11-26, 2016. Dla mniej wtajemniczonych - jest to znany nam z angielskiego łuk Baala, o którym więcej informacji można znaleźć w starszym artykule - Łuk Baala. Łuk Baala został umieszczony w Londynie zgodnie z planem, 19 Kwietnia 2016.

Dla niewtajemniczonych - na początku roku 2016 roznosiła się wieść o masowej akcji instalowania łuków Baala w większości największych miast na świecie. Najwyraźniej poważnie zaniepokojone kręgi Chrześcijan spowodowały zmiany tych szatańskich planów i do tej pory zainstalowano taki łuk w Londynie a w chwili obecnej jest poważny plan zainstalowania takiego łuku w Nowym Jorku 11 Września, czyli 9/11.

Przypadek? Oczywiście nie nazywa się go łukiem Baala ale łukiem tryumfalnym.

Tryumfem... czego? Cóż wydarzyło się w Palmyrze tysiące lat temu, że władze... szatańskie wydają spore pieniądze na wstawienie bezwartościowego łuku w Nowym Jorku? Czyż Ameryka nie potrzebuje funduszy na naprawę gospodarki?

We wrześniu 4-23, 2016 odbędzie się wielkie wydarzenie w Starym Mieście w Jerozolimie. (Syjon!?)

Wezmą w nim udział aktorzy, artyści, muzycy i osobistości mas mediów z całego świata. Oznacza to zjazd i wydarzenie z udziałem czołowych i znanych satanistów na całym świecie.

W związku z tym nasuwa się wielce niepokojące pytanie.

Cóż okropnego ci sataniści z papieżem włącznie dla nas planują!?

Znając charakter tych ludzi nie mam najmniejszych wątpliwości co do drastycznie złych zamiarów. Nie wiemy jednak co jest ich celem tym razem! Samo określenie - konsekracja - oznacza jakieś niezwykłe oraz święte oświadczenie, jak oświadczenie nowej ery, ogłoszenie czegoś lub... kogoś... świętym, czy coś w tym stylu. Oznacza to, że trzy główne religie wraz z satanistami ogłoszą owo wydarzenie świętym!

Przywódcy katolicyzmu, muzułmanów i społeczności żydowskich zbiorą się w największym i najdłuższym wydarzeniu ekumenicznym w historii świata, w samym starym mieście w Jerozolimie.

Pierwsza część połączy trzy monoteistyczne religie pod jednym dachem w domu modlitwy dla wszystkich wierzących. Jedna część wydarzenia nastąpi w okresie od września 5-11 i zgromadzi Żydów, Muzułmanów, i Chrześcijan ramach "pasji" do Jerozolimy, w której będą one współistnieć tymczasowo pod skrzydłami Wszechmocnego".

Druga część odbędzie się od 12 do 23 września. Przewodnicy tego wydarzenia, zwanego Mekudeshet, wykona 11-dniowe poświęcenie. Mekudeshet oznacza dokonanie konsekracji małżeństwa w języku judeo-aramejskim.

To nie jest dobry plan i może sygnalizować początek religii NWO, nad którą papież Franciszek został pracuje tak ciężko, aby to w końcu osiągnąć w 2016 roku. Watykan jest jednym z głównych propagatorów ruchu ekumenicznego na całym świecie oraz w Izraelu.

W ciągu ostatnich trzech lat, Franciszek pracował niestrudzenie ku nowej religii świata, w którym wszystkie nominały są złączone w jedno.

Papież Franciszek jest osobą, która otwarcie otwarcie potępiła ewangeliczne chrześcijaństwo oraz wiarę, że ​​trzeba mieć osobistą relację z Jezusem. Francis utożsamia rozprzestrzenianie Ewangelii przez ewangeliczne chrześcijaństwo z dżihadyzmem i określił on osobiste kontakty z Jezusem jako niebezpieczne.

Zakres zasięgu pracy Franciszka budzi zawroty głowy.

W lutym Francis odbył nadzwyczajne posiedzenie z patriarchą Cyrylem Rosji po raz pierwszy od schizmy z roku  1054. Francis dotarł także do patriarchy Batholomewa Turcji, i w spotkaniu tym obaj przywódcy wyrazili poparcie dla migrantów i wezwał on do większej liczby imigrantów do Europy.

W maju, Franciszek spotkał się z Al-Azhar w Egipcie, który jest szefem sunnickiego islamu.

W styczniu 2016 roku papież odwiedził główną synagogę w Rzymie, a w czerwcu tego  roku dotarł do Ormian.

W lipcu, Francis był siłą napędową ceremonii w USA Together (Razem), gdzie zorganizowano chrześcijan przed obeliskiem 6.660 fallusa Ozyrysa w Waszyngtonie z nabożeństwem włącznie.  Proszę zobaczyć ową ceremonię, poważnie zwiedzionych Chrześcijan oraz... zakończenie tego szatańskiego rytuału przez samego Boga (moje przypuszczenie!) za pomocą burzy z piorunami. https://www.youtube.com/watch?v=ZOfpuKeUyrs [EN] Warto to obejrzeć na własne oczy - język tutaj wiele nie znaczy jeżeli już wiemy o co w tym wszystkim chodzi!

Jednym z głównych symboli jest Uroboros - wąż jedzący swój własny ogon. Najwcześniejszym legenda Uroborosa jest związana z Ozyrysem i jego synem Ra. Uroboros jest to szczególny okultystyczny symbol oznaczający koniec pewnej ery lub koniec czasów. Sprawdź jak to wygląda i ile jest tego form.

Owo amerykańskie Together posiadało takie logo.

 

Litera - O.

Najciekawsze jest to, że nie widać ani jednej nowoczesnej formy tego znaku, który występuje raczej często a my nic na ten temat nie wiemy!

Oto dwie formy tego znaku, dziwnym trafem pomijane przez Google.

oraz

Uroboros reprezentuje powrót Ozyrysa, aby zamieszkał w swej ziemskiej świątyni!

Mamy więc niezbite dowody na satanizm większości uczestników tej i wielu z nas z wielkim niepokojem może zapytać - co oni dla nas przygotowują? Oczywiście nic dobrego.

Czy chodzi o ujawnienie doktryny Lucyfera według planu III wojen światowych?

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

Jest to do pewnego stopnia możliwe. Jest także możliwe ujawnienie UFO jako naszych zbawicieli albo ujawnienie szatana i zrzuconych z nieba upadłych aniołów.

Moim zdaniem ujawnienie UFO czy potwierdzenie kontaktu z UFO czy cokolwiek w tym rodzaju jest najbardziej możliwą opcją. Na ujawnienie doktryny Lucyfera jest raczej za wcześnie i najpierw powinni pojawić się goście z 'kosmosu' lub upadłe anioły, a dopiero po ich ujawnieniu byłoby możliwe ujawnienie owej doktryny Lucyfera.

Oczywiście są to spekulacje. Czas pokaże, co nam ów wyjątkowo nieprzyjemny papież, odpowiedzialny za wiele zbrodni szykuje. A obiecał nam w zeszłym roku, ze to były ostatnie święta Bożego Narodzenia i najprawdopodobniej ani papież, ani królowa Elżbieta w tej kwestii nie żartowali.

 

Napisano: 22 Sierpnia 2016

Ostatnie uaktualnienie: 22 Sierpnia 2016

Powrót na stronę główną