Powrót na stronę główną

Świat szatana popiera swych sług!

Ostatnie uaktualnienie:  21 Września 2018

Znana większości Chrześcijan na Zachodzie szatańska grupa muzyczna - Hillsong stała się osobną religią i nie jest ona uważana za część religii zielonoświątkowców. Oczywiście zaaprobował to rząd Australii [PL] i Hillsong jest niezwykle popularny w całym zachodnim świecie. Zyskał 'sławę' z powodu otwartych szatańskich rytuałów na scenach swoich koncertów, bardzo skąpo ubranych tancerek oraz jednego gitarzysty, który wystąpił bez ubrania zasłaniając prywatne części ciała gitarą. Próbowałem znaleźć filmy ukazujące owe drażliwe momenty, ale cenzura wszystkich wyszukiwarek już nie pozwala na ich znalezienie!

Nic dziwnego, że rząd Australii, także kontrolowany przez siły szatana, który ochoczo akceptuje ofiary członków rządu w postaci pedofilii oraz wielu ohydnych mordów ofiar składanych na rządowych czy też na rzymskich igrzyskach ku 'chwale' Lucyfera.

Ogólnie na Zachodzie zwalcza się coraz bardziej agresywnie Chrześcijaństwo, ale nikt nie zwalczał... Hillsong!

Jeszcze kilka miesięcy takiej cenzury i nigdy już nie znajdziemy niczego, co ukarze nam jakiekolwiek dowody przeciwko lewactwu i satanistom. Ostatnia decyzja Unii Europejskiej odnośnie cenzurowania prawicowych informacji  jest w stanie rozbić całkowicie niezależne źródła prawdziwych informacji. Za pomocą cenzury pozbawią wszystkich możliwości udowodnienia czegokolwiek, a w takim przypadku można zostać oskarżonym o zniesławienie. Nawet mając zassany film na własnym komputerze nie będzie wolno jego użyć bez potrzebnej autoryzacji.

Oznacza to, że Prawda jest już niemal powalona na ziemię.

Jest ewidentne, że postępuje szybkimi krokami wielkie zwiedzenie zapowiadane przez Biblię.

Czyżby zaczynał się początek Czasów... Końca?

Francuskie władze szaleją!

Znana w Europie postać polityczna, Marine Le Pen musi przejść przez badania psychiatryczne.

Decyzja, która niewątpliwie obudzi konserwatystów, którzy starali się uwydatnić okropności grup terrorystycznych, takich jak ISIS, francuski sąd orzekł, że Marine Le Pen, lider partii wcześniej znanej jako Front Narodowy (obecnie National Rally) i uczestniczka- w ubiegłorocznym francuskim głosowaniu prezydenckim, musi przejść ocenę psychiatryczną, aby ustalić, czy "jest w stanie zrozumieć uwagi i odpowiadać na pytania". Innymi słowy, sąd traktuje Le Pen, w taki sposób, ponieważ będąc osobą konserwatywną, jest ona poważnie podejrzana o chorobę psychiczną.

Reszta w tym linku. Marine Le Pen musi przejść ocenę psychiatryczną - francuski regulamin sądowy. Mówiąc jeszcze dobitniej, negatywny stosunek do emigracji Muzułmanów jest już we Francji traktowany jako choroba psychiczna. Jest to decyzja rzeczywiście szaleńczego i zdradzieckiego rządu syjonistycznego, który systematycznie niszczy to państwo i jego obywateli.

Okazuje się że krytyki ekspertów od konspiracji, którzy pogardliwie twierdzą, że socjalizm, komunizm i lewactwo to rzeczywisty objaw choroby umysłowej. Wystarczy nieco poczytać i pooglądać na ten temat a okazuje się, że lewactwo samo nie rozumie nic z owej propagandy a opłacane przez Sorosa zawsze stoi po stronie lewactwa. Trzeba jedna z mocą ponownie powtórzyć że choroba lewactwa doprowadziła do dwóch rewolucji, dwóch wojen światowych oraz rewolucji kulturalnej w Chinach - razem ponad 300 mln zamordowanych ludzi.

Jeżeli 300 mln morderstw nie jest dowodem na chorobę umysłową lewaków, lewicowców i postępowych, to co byłoby dowodem wystarczającym na zaakceptowanie jej wyjątkowo niebezpiecznej dla świata choroby, w dodatku zakaźnej? A szczepień na nią jeszcze nie ma. A szkoda!

Niewielu zdaje sobie sprawę z tego, że Hitler był socjalnym demokratą z nazwy, podobnie jak Stalin był komunistą a w rzeczywistości lewackim demokratą także. Hitlera i Stalina różniły jedynie emblematy. Stalin miał gwiazdę pięcioramienną (szatańską) Hitler miał szatańską swastykę. Ale polityka i ideologie były identyczne - zbrodnie także były takie same oraz cenzura i totalitaryzm.

Prokurator Generalny Luizjany zachęca Jeff Sessions do rozczłonowania Google i Facebooka

W USA jest prawo zakazujące monopolu i obie instytucje właśnie z powodu braku konkurencji zachowują się jak jedyne LEWACKIE autorytety w kwestiach, co jest dobre a co jest złe. Dobre są kłamstwa oraz cenzura Prawdy. Ponownie chore lewactwo stara się zawładnąć światem i zgotować nam Nowy Porządek Świata i w ten sposób powstrzymać Królestwo Boże. Czy to nie są zbyt śmiałe i zbyt radykalne oskarżenia? A skądże!

Przecież lewactwo to sataniści i wrogowie Chrześcijaństwa - źródło wszelkich wojen i zbrodni na ziemi. Skoro wierzą w szatana, także wierzą i w Boga próbując z Nim walczyć. Z góry wiadomo, jak to się dla nich skończy!

Wracając do Google i Facebooka, pojawia się coraz więcej głosów w tym temacie, [PL] ponieważ istnieje poważne łamanie prawa USA, które zabrania monopolu, który jest cechuje obie organizacje. Mówił także o tym prezydent Trump i to kilkakrotnie. A obie organizacje są właśnie w USA i podlegają prawu USA!

 

Ostatnie uaktualnienie: 21 Września 2018

Powrót na stronę główną