Trump rozkazuje śledztwo przeciwko Google i Facebook

Napisano: 23 Września 2018

Prezydent USA, Trump rozkazał przeprowadzenie śledztwa przeciwko Google, Facebook, Twitter oraz innych socjalnych mediów, które są przez niego oraz masy Internautów uznane za używające ostrej i dyskryminującej polityki przeciwko konserwatywnym i chrześcijańskim opiniom. Artykuł w linku z polskim tłumaczeniem.

Według Bloomberg już istnieje wczesna wersja rozporządzenia dotyczącego śledztwa przeciwko tym olbrzymim korporacjom. Prawo USA nie dopuszcza do istnienia organizacji, które nie posiadają żadnej konkurencji. Z tych właśnie przyczyn mamy na rynku nie tylko Microsoft ale także mamy Apple - (podobno właścicielem jest także Bill Gates!) ale istnieje rzeczywiście konkurencja w dziedzinie komputerowych systemów operacyjnych.

W tym linku [EN] mamy listę kanałów YouTube (niektórzy pogardliwie nazywają to: JewTube - czyta się DżiuTube - żydowska tuba z powodu masywnego popierania wyłącznie lewackich poglądów), które będąc pro chrześcijańskie, pro prawicowe oraz anty lewackie i przeciwne bezprawiu, kanały te są na YouTube już oficjalnie na liście następnych kanałów do ocenzurowania czyli do usunięcia. Lista ta jest ukazana na 8:10 minucie tego filmu.

Łącząc te wydarzenia widzimy bardzo ostrą walkę lewackiego satanizmu, który stara się nam wepchnąć do gardeł doktrynę lucyferiańską czyli odwrotność Bożych Przykazań. Wszystkie lewicowe pomysły nasienia węża to właśnie doktryna lucyferiańska.

Zamiast małżeństwa, pseudo małżeństwa gejów, zamiast dzieci - aborcja, zamiast miłości - nienawiść, do Boga i Prawa Bożego, zamiast wychowywania dzieci w posłuszeństwie do rodziców, zniewalanie dzieci i zaśmiecanie ich trucizną najdzikszych lewackich pomysłów odnośnie tożsamości płciowej dzieci. Jest to najbardziej zbrodnicza propaganda wpajania lewackiego śmietniska dzieciom, które nie są w stanie tych rzeczy zrozumieć. Zamiast prawdy, bardzo niebezpieczne dla dzieci mega kłamstwa.

Wystarczy przeczytać powyższy paragraf nieco uważniej, a natychmiast skojarzy się to z planem Kalergiego, czyli.... metodami eksterminacji rasy białej! Powtarzam się często w tym właśnie temacie, ponieważ temat eksterminacji rasy białej jest dla nas, białych Słowian najważniejszy i każdy biały człowiek powinien być o tym poinformowany, zanim ponownie pójdzie do urn wyborczych, aby ponownie głosować na tych, którzy będą nas w ten właśnie sposób nadal wyniszczać. A powinniśmy głosować na... Boga, ponieważ jego Prawa są podstawą naszej cywilizacji, czy to się komukolwiek podoba czy też nie.

Wojna w Syrii

Jak zwykle pierwszą ofiarą każdej wojny jest prawda. Odnośnie Syrii najwyraźniej nikt nigdy nie mówi o niej prawdy. Podobno Izrael zestrzelił rosyjski samolot z 12 ludźmi na pokładzie, a także podobno Syria przyznała się, że zestrzeliła samolot, ponieważ nie spodziewała się tego samolotu w momencie ataku wojsk syryjskich na siły... kto wie na jakie siły!? Czyli jest masa informacji ale na temat owej wojny praktycznie niczego nie wiemy. [EN]

Unikalna wypowiedź papieża Franciszka w Polsce

Pozdrawiający papieża dziennikarze sobotni w jego podróży na Litwę, ofiarowali papieżowi Franciszkowi książkę o byłym polskim papieżu. Dał ją polski fotograf Grzegorz Gałązka. Odbierając wielką księgę z promiennym Janem Pawłem na okładce, Francis zażartował: [PL]

"Papież Jan Paweł II był świętym, ja jestem diabłem".

Krytyczny punkt w historii USA!!!

Pisałem o tym często, że błędem Trumpa było i jest nadal to, że jego rząd nie posiada żadnej stacji radiowej czy telewizyjnej jako odpowiedzi na kłamstwa mas mediów. Być może to ulegnie zmianie, ale w mijającym tygodniu Trump praktycznie otworzył puszkę Pandory ujawniając tajne dokumenty, które wskazują na wyraźną i całkowicie nielegalną wojnę pomiędzy Deep State a administracją Trumpa.

W poprzednim artykule podałem, że Trump ujawnia poważne dokumenty, które są dowodem na to, że 2 tygodnie po jego objęciu władzy w Białym Domu, Deep State zorganizował spisek usunięcia Trumpa z pozycji prezydenta, poprzez absolutnie nielegalny podsłuch w Białym Domu. Planowano ukazanie pewnych podsłuchanych rozmów, które byłyby podstawą do usunięcia Trumpa ze stanowiska. Przypomnę, że było to ZALEDWIE 2 tygodnie po wprowadzeniu się nowego prezydenta do Białego Domu.

Był to zamach stanu, dokonany przez Deep State na prawomocnie wybranego prezydenta USA!

Ujawnienie tych dokumentów ma ścisłe powiązanie ze stanowiskiem Sędziego Sądu Najwyższego USA, który będzie... sądził spiskowców oraz... pedofilów. Sprawa jest bardzo skomplikowana i w sumie szkoda czasu na detale.

Najważniejsze jest to, że mamy obecnie 2 możliwe opcje.

To najwyraźniej rozprzestrzeni się na Europę do krajów jak: Anglia, Szwecja, Niemcy, Francja w których obywatele będą eksterminować niszczycieli naszej cywilizacji, czyli... nasienie węża, odpowiedzialne za tak drastyczny upadek moralny oraz ekonomiczny krajów europejskich. Co jest znamienne, informacji o tym udzielają nam mas media jak FOX News, (film [EN]) którego właścicielem jest australijski mogoł, Rupert Murdoch, który nie jest Żydem oraz tym razem sam New York Times.

Trudno przewidzieć jak się potoczą te wydarzenia.

Osobiście podejrzewam drugą opcję z powodu znanego planu III Wojny Światowej a 2-ga opcja to właśnie III Wojna Światowa. W świetle proroctw biblijnych owa wojna uwiarygodni 'prawość' Bestii z Objawienia, która będzie grała dobrych chłopaków, pragnących pomóc ludzkości w walce z niesprawiedliwymi rządami... szatana, który według proroctw biblijnych będzie w końcu zmuszony do oddania swej władzy Bestii.

Oczywiście jest to moja spekulacja oparta na proroctwach biblijnych. Ale pierwsza opcja jest także bardzo realna i ma pewne wsparcie w proroctwach. Powiedzmy, że Trump wygra tę bitwę i wprowadzi na krótki czas dobrobyt. Kiedy ujawni się Bestia, weźmie za to na swoje konto jako jej osiągnięcie. W planie Boga jest kara na Babilonie Wielkim za wszystkie zbrodnie na świecie. Bóg z pewnością wykona wyrok i nastąpi według proroctw inwazja - być może Chin albo istniejących faszystowskich sił z Antarktydy. Ta opcja jest także bardzo możliwa i realna. Czyli nie ma pewności co nastąpi, poza jednym.

Nastąpi wielki przełom w dziejach całego świata i to może się rozpocząć w każdej chwili.

Dla nie wtajemniczonych w owe proroctwa dodam, że powstanie Izraela w Palestynie to... fałszywe wypełnienie się proroctw biblijnych. Niemal cały świat polityczny z małymi wyjątkami owo rzekomo wypełnienie się proroctw w pełni popiera, z rządem Polski włącznie.

Oznacza to, że cały świat polityki światowej kieruje się tylko i wyłącznie proroctwami biblijnymi stając przeciwko Bożemu Planowi Wyzwolenia Narodu Wybranego.

Mówiąc jeszcze prościej i dobitniej.

Jesteśmy najwyraźniej na końcowym etapie walki szatana i jego sług przeciwko Bogu. Nie miejmy żadnych złudzeń!

Na świecie toczy się stała wojna świata szatana i upadłych aniołów przeciwko Bogu oraz Jego planie wyzwolenia Narodu Wybranego i zaprowadzeniu go do Ziemi Obiecanej.

Jeżeli dojdzie do wojny domowej w USA i w krajach Europy, wyzwolenie Słowian przez Boga będzie kwestią miesięcy.

 

Powrót na stronę główną