Jakoś nikt nie zadaje tego prostego pytania. Przyczyny są raczej oczywiste. Nikt za bardzo nie wie, skąd się wziął ten wirus. Podobno przywędrował do nas z Chin, z Wuhan. Podobno ale i to jest kłamstwem. Jak to możliwe, że malutki wirus w jednym tygodniu nagle opanował całą naszą Ziemię!? Nadprzyrodzony i szybszy od światowego lotnictwa?

Gdyby to był rzeczywisty wirus, najpierw zaatakowałby jedno państwo, następnie drugie i kilka następnych i w końcu władze i media zaczęły się zastanawiać, co z tym wirusem robić ponieważ sytuacja robi się niebezpieczna i ludzie masowo chorują a nawet umierają. Byłyby to zrozumiałe stwierdzenia oraz reakcje władz... upsss... przepraszam z tą reakcją, ponieważ w rzeczywistości władz by to w ogóle nie interesowało, zwłaszcza w przypadku zgonów osób w podeszłym wieku.

To czysta oszczędność firm ubezpieczeniowych! I nie trzeba by płacić emerytur!

Firmy ubezpieczeniowe zaoszczędziłyby olbrzymie ilości pieniędzy, które nie byłyby wydane na podtrzymywanie ludzi starszych przy życiu, skoro taka grypa przyspieszyłaby znacznie ich zgony oszczędzając firmom mnóstwo pieniędzy. Oszczędzono by cierpień starszym osobom, które wcześniej pozostawialiby ten świat idąc w lepsze (lub gorsze) miejsce. porzucając ten świat pełen bólu i cierpień, z powodu chorób, zastrzyków, kosztownych operacji, wożenia do ubikacji itp.

Jak sami doskonale widzimy, to, co się wydarzyło nie ma żadnego sensu. Najprawdopodobniej z tej przyczyny odgrzebano starą nazwę, ponieważ taki wirus istniał kilkanaście lat wcześniej i światu on w ogóle nie zagrażał.

Skąd się wziął ponownie?

Wirus ten istniał, działał i kilka procent ludzi starszych na niego umarło, ale... nikt z nas o tym wirusie nawet nigdy przedtem nie słyszał. Najwidoczniej nie był on gorszy od jakiekolwiek innej grypy i służby medyczne nie zaprzątały sobie nim nigdy głowy.

Korona Wirus przywędrował ponownie na świat wprost z mas mediów oraz władz. To one sprowokowały tego wirusa do działania i niepotrzebnie wywołały panikę na całym świecie.

Możemy bezpiecznie powiedzieć, że ten mało groźny wirus został przedstawiony światu jako niezwykle niebezpieczny potwór, który groził śmiercią całemu światu. Nagle wszystkie media światowe oraz wszystkie rządy na świecie JEDNOGŁOŚNIE rozpropagowały światową pandemię, której nikt nigdzie wcześniej nie widział, nie zauważył a ogłupiona przez media ludzkość poważnie się wystraszyła owej pozornej groźby.

Szczególnie wsławiły się tym nonsensem medialnym Stany Zjednoczone a najwyraźniej góruje w tej maskaradzie pseudo  medycznej najmądrzejszy prezydent na świecie, Donald Trump, SPECIALNIE WYBRANY po to, aby ratować cały świat przed wyimaginowanym zagrożeniem.

Właśnie oświadczył on, że już jest szczepionka przeciwko wirusowi i że zamówiono już 500 mln sztuk aby zaszczepić ją większości Amerykanom.

Ale w Kanadzie rząd nagle ogłosił, że zakazuje wszelkich informacji NIE ZGODNYCH Z NARRACJĄ RZĄDU, i będzie je ostro cenzurował. [EN]

A to znaczy, że władze już mają dosyć podważania ich zawsze kłamliwych i wręcz głupich narracji i posuwają się do drastycznej (komunistycznej) cenzury. Tr4udno nazwać władze władzami inteligentnymi, skoro nie rozróżniają one mężczyzny od kobiety. Moja suczka nie jest aż taka głupia, żeby tego nie rozróżniać i dlatego psy nie zginą z ziemi ale ludzie pod takimi władzami mogą zginąć!

Każda władza zabraniająca negatywnych komentarzy do dej pory była znana jako skrajny komunizm. Kanada stała się więc oficjalnie komunistycznym państwem, chociaż wcześniej nie brakowało dowodów na komunistyczne zapędy homoseksualisty, Justina Trudeau, syna Fidela Castro z Kuby według wielu źródeł/a>. Warto sprawdzić te zdjęcia.

OOn także zarządził ostatnio konfiskację broni, która do tej pory była w Kanadzie legalna. Kanadyjczycy obawiają się teraz, co może nastąpi dalej.

Wracając do Korony Wirusa, gdyby nie media, zakończyłoby się to wszystko na niczym. Nikt by nawet nie wiedział i świat żyłby... normalnie. Jak to bywało w przeszłości i nie istniały stany 'wojenne' z powodu przeziębienia czy grypy.

W tym świetle jest oczywiste, że to media i rządy wytworzyły całkowitą panikę na świecie i oczywiście miliardy ludzi w te brednie bez wahania uwierzyło. Ale jest jeszcze gorzej.

Właśnie w Izraelu pracuje się nad szczepionką i podobno już jest przetestowana i uznana za całkowicie bezpieczną.

Hmmm... jak do tej pory nie ma bezpiecznej szczepionki. Wiadomo także, że pracowano na całym świecie nad szczepionką dla zwykłej grypy i pomimo wielkiej szansy na miliardowe zyski od kilkudziesięciu lat szczepionki jak nie było tak nadal nie ma. Ale Żydzi już ją mają po dwóch miesiącach! Czyżby ich mesjasz zawiadomił ich o zbliżającym się wirusie w koronie i podał im receptę na szczepionkę?

Jest nawet gorzej. Lekarze nie są w stanie wyleczyć żadnej grypy aczkolwiek ludzie dają sobie z nią radę używając wielu witamin oraz promieni słonecznych.

A tutaj nagle w Izraelu już jest szczepionka w ciągu kilkunastu tygodni. Uwierzysz Żydom w te szczepionkę? A może to jakiś podstęp w kierunku planowanego wprowadzenia praw noachidzkich?

Izrael zbawi świat od pandemii Korony Wirusa!

A może zlikwidują część populacji przeciwnej NWO, która jest także wynalazkiem z Izraela? Izrael chce ludziom głowy ścinać za bałwochwalstwo, czyli... wszystkim katolikom.

Syjonistyczne rządy panują kłamliwie z fałszywymi nazwiskami i życiorysami we wszystkich niemal państwa świata a ty im musisz uwierzyć w Koronę Wirusa oraz ich nobliwe intencje, na przekór... wielu szczepionek prewencyjnych, które spowodowały u setek a może i tysięcy dzieci na świecie autyzm - w Polsce także! Inne szczepionki powodowały i nadal powodują... raka! Gardasil posiada paskudną reputację nawet u najwyższych fachowców.

Obserwacje Korony Wirusa

CCóż nam pokazują, zwłaszcza na całym świecie? Nic ciekawego. W Szwecji czy innych miejscach, w których nie ma drakońskich przepisów, nie ma zwiększonych liczby zgonów. W USA jest sześć stanów, w których nie ma stanu wyjątkowego, gdzie liczba zachorowań wcale nie jest większa, ale nawet jest mniejsza niż w stanach o scisłym zakazie wychodzenia z domu.

Ale nie będę wnikał w dalsze detale Korony Wirusa, od tego są fachowcy, ale podam kilka obserwacji a nawet przepis na zwalczanie tego wirusa i ojawnię go zupełnie bezpłatnie!

Jest już udowodnione ponad wszelką wątpliwość, że wirus ten uśmierca osoby w podeszłym wieku i ciężko chore, głównie w szpitalach oraz w domach starców. I z tym już jest olbrzymi problem.

W jaki sposób do chorych osób na łóżkach, często pod kroplówkami, w masowy sposób w sterylnych szpitalach i domach starców dociera do nich wirus?

Jakim cudem ich rodziny nie chorują!?

I najważniejsze pytanie.

Dlaczego władze i 'autorytety' medycyny dopuszczają wizyty chorych członków rodzin, które powodują śmierć osób starszych.

Przecież wystarczyłoby zabronić wizyt rodzin w szpitalach oraz domach starców, sprawdzać czy wizytujący są zdrowi a pandemia natychmiast by ustała.

Gdyby powstrzymano owe wizyty, nie byłoby żadnej pandemii, lub ograniczono by je do osób sprawdzonych, czy nie są przypadkiem zakażeni wirusem.

Młodzi ludzie nie umierają na Koronę Wirusa ale mogą być nim zakażeni i nawet nie zdawać sobie z tego sprawy! Niemniej wystarczy powstrzymać jakiekolwiek wizyty w szpitalach oraz w domach starców i całe narody mogą żyć bezpiecznie bez groźby zgonów.

Te dwa logiczne przedsięwzięcia powstrzymałyby Koronę Wirusa, o ile on jest taki groźny, jak go rządy i media malują.

Jest jednak pewne, że ofiary śmiertelne to głównie osoby mające już poważne choroby, jak raka, zaawansowaną cukrzycę, Alzhaimera czy inne choroby i one już znajdują się praktycznie jedną nogą w grobie. Nawet zwykłe przeziębienie może je po porostu zabić, co w przypadku braku dodatkowej choroby nadal spowoduje wcześniejszy czy późniejszy zgon.

Śmierć osób starszych nie jest epidemią ale normalnym i spodziewanym przez cały świat zjawiskiem.

Co najprawdopodobniej wykorzystano wpisując w powód zgonu - Korona Wirus - co w sumie nie jest kłamstwem, ponieważ ów wirus mógł taką osobę po prostu dobić i spowodować śmierć o kilka miesięcy wcześniej. Ale to wystarczyło globalistom za pretekst do wprowadzenia ich faworyzowanego systemu władzy.

Totalnego szatańskiego despotyzmu opartego na Talmudzie oraz prawach noachidzkich.

Zastanów się. Będziesz witał te władze globalne z kwiatami, czy będziesz prosił Boga o ochronę przed nimi!?

 

Powrót na stronę główną