Saudyjski urzędnik o pedofilii - seks z dzieckiem w islamie

Wielkość czcionki - A A A
 

Ostatnie uaktualnienie: 29 Września 2012

Filmy przeznaczone są wyłącznie dla widzów dorosłych i dojrzałych.

Czasami trudno uwierzyć do jakiego stopnia - nie tylko jesteśmy oszukiwanie, ale zbrodnie są nam przedstawiane jako najwyższe dobro. Oczywiście według władz oraz wspierających ich mas mediów.

Poniżej mamy film ukazujący zupełnie zboczone praktyki Islamu, które dla tych ludzi są normą, którą w czasem Islamiści starają się wymusić na nas. Za odmowę uznania Mahometa, znanego z pedofilskiego związku z 6-cio letnią Aiszą grozi nam ucięcie głowy!

Małżeństwo " proroka " Muhammada z Aiszą - Islam Mahomet i Aisza

To nie wszystko. W tych linkach mamy 7-dmio odcinkowy film ukazujący nam szokujące detale owej 'kultury', o której wstyd mówić czy pisać. Warto przeczytać komentarze - wysoce politycznie nieprawidłowe!

Czy teraz kogokolwiek dziwi pedofilia w Kościele Katolickim czy niepohamowany pęd władz i mediów aby owo zboczenie w końcu zalegalizować?

UWAGA: 18+ TYLKO DLA DOROSŁYCH: Pedofilia w islamie - cały film

Warto przypomnieć sobie ten krótki artykuł - Dlaczego Islamiści są sprowadzani do krajów chrześcijańskich?

Krwawe Zbrodnie, Bandytyzm i Tortury oraz 35.000 Morderstw na Tle Rasistowskim ! Dr. David Duke.

Przerażająca prawda o karu 'nobliwego' Nelsona Mandeli - laureata Pokojowej Nagrody Nobla. Nic dziwnego, że ja otrzymał, skoro największy terrorysta na planecie - Barak Obama posiada także ową niczego nie warta nagrodę. O "Bolku' chyba nie trzeba wspominać.

Proszę obejrzeć ten krótki film. http://www.youtube.com/watch?v=gCmQhefSlJc

Film posiada napisy i nie można go odtwarzać na tym portalu z polskim tekstem.

Proszę sobie teraz przemyśleć realia tego anty chrześcijańskiego zboczonego świata.

Ludzie zwalczający degradujący kobiety Islam są brutalnie mordowani - jak Saddam Hussein czy ostatnio Kadaffi. W zamian kraje te otrzymują Bractwo Islamskie, prowadzone przez RELIGIJNĄ Al-Kaidę, odpowiedzialną oficjalnie za zbrodnie 9/11!

W Libii bojówki Al-Kaidy nie były w stanie zwyciężyć wiec kiedy zginęło ponad 100 islamskich terrorystów w walkach z rządem Kadafiego, NATO ruszyło z "pomocą humanitarną" dla męczenników islamskich i przy aplauzie Benedykta XVI zamordowano brutalnie na ulicy Kadafiego. Bez sadu, bez podania winy, bez śledztwa. Brutalny mord uliczny. Świat był i jest zachwycony.

W Południowej Afryce jak i na całym kontynencie afrykańskim giną setki ludzi dziennie, białych chrześcijańskich rodzin - nikt w obronie nawet nie napisze w mas mediach.

Czy nie wystarcza ci dowodów na to, że będąc białym i w dodatku Chrześcijaninem jesteś przez władze ostro dyskryminowany i trwa zaciekły na ciebie atak, który stopniowo się nasila.

Trik władz polega na stopniowym, powolny wprowadzaniu nieludzkich przepisów i praw - jak w przypadku gotowania żaby na żywo.

Żabę gotuje się na żywca wrzucając ją do zimnej wody, którą stopniowo się podgrzewa. Kiedy już jest za gorąco, żaba nie ma siły na wyskoczenie i zostaje w ten sposób ugotowana. W tatki sposób działają z zimną bezlitosną premedytacją nasze władze.

Kiedy cały naród się zorientuje - będzie już za późno na jakiekolwiek protesty czy ucieczkę.  W tym kontekście wiara w troskę władz o nasze zdrowie i przymusowe szczepienia budzi wręcz odruch politowania dla tych, którzy w jakiekolwiek nobliwe intencje władz jeszcze wierzą.

Jedynie możemy liczyć na pomoc naszego Zbawiciela, Isusa Chrystusa.

Napisano: 29 Września 2012

Ostatnie uaktualnienie: 29 Września 2012