Politycy to głównie sataniści.

Czyli mamy kawę na ławę!

Staje się jasne, że absolutnie w niczym nie przesadzam. Dowodów jest coraz więcej. To nie ja zwariowałem, to ich zupełnie pogięło.

............................................................................................

Ukazał się film-reklama jednego zupełnego lunatyka. '

- Więcej Europy to więcej szczęśliwego życia, więcej pieniędzy, mniej klęczenia i mniej Watykanu – mówi Armand Ryfiński w swoim klipie wyborczym.

- 140 milionów na świątynie? Gdzie my żyjemy? Świat oszalał – oburza się polityk kandydujący z list koalicji Europa Plus Twój Ruch. Za chwilę wylicza nazwy zespołów heavy-metalowych i stwierdza - To jest moja liturgia, to jest moja religia.

Jak napisał polityk na Twitterze, jest to „mocno ocenzurowana” wersja klipu”.

Zaraz po publikacji, spot zaczęli komentować prawicowi publicyści. „Teraz już trudno mieć wątpliwości: Ryfiński to kompletny idiota” – napisał na Twitterze Łukasz Warzecha z tygodnika „W Sieci”, a Grzegorz Wszołek, współpracownik „Gazety Polskiej Codziennie” dodał: „Niech nagra spot, jak bije ojca. Cymbał”.

„No ale Armand zwalczał SB w postaci własnego ojca” – komentował Cezary Gmyz z „Do Rzeczy”, nawiązując do reportażu „Uważam Rze” sprzed miesięcy, według którego Ryfiński czyhał na życie swojego ojca.

Inny użytkownik Twittera pod wpisem Warzechy pisał - „Idiota? To za mało powiedziane! Niezmierzalny jest jego postępujący debilizm”.

 

Warto przeczytać komentarze z tego artykułu.

Inny popis tego satanisty. https://www.youtube.com/watch?v=q8WdqCHPwaI

Reszta (p)osłów i polityków jeszcze się z satanizmem nieśmiało ukrywa. Ale trzeba to brać na poważnie, ponieważ jeżeli to się całkowicie ujawni, władze zażądają oficjalnych ofiar z dzieci dla szatana i będą odbierać siłą dzieci matkom, powiedzmy ubogim czy niepełnosprawnym, nie posiadających mężów o szansy na obronę rodziny.

To chyba tylko kwestia czasu.

Także była australijska 'pani' premier, Julia Gillard była i jest oficjalnie uważana za czarownicę, członkinię loży Alpha, o pseudonimie - uwaga!!! BESTIA.

Na dokładkę jest to niezamężna lesbijka. http://www.henrymakow.com/new_aussie_pm_is_communist_les.html

To nie teoria spiskowa ,ale artykuł znanego profesora polskiego pochodzenia, Henryka Makowa, który zebrał znane oficjalne wycinki z gazet mas pro syjonistycznych mediów australijskich i napisał o niej raczej mało pochlebny artykuł.

Napisano:  27 Kwietnia 2014Copyright © 2010 thewordwatcher