Przymusowe szczepienia w Polsce

Wielkość czcionki - A A A
 

Ostatnie uaktualnienie: 21Września 2012.

 

W filmie tym można zauważyć niezwykłą troskę władz Polski. O cóż takiego owe władze tym razem się tak troszczą? Władze Polski obawiają się, że mógłbyś się rozchorować, ale że z natury ZAWSZE ci dobrze życzą - chcą cię więc uchronić przed wieloma chorobami i chcą cię szczepić - przymusowo. Nie możesz więc narzekać, że o ciebie nie dbają.

Hmmm.. czy to ja zupełnie zwariowałem, aby takie bzdety pisać, czy raczej władze, które chcą abyśmy im uwierzyli!?

Byłoby dobrze najpierw ukazać niezwykłe osiągnięcia władz w ostatnich 5 latach, które świadczą o niezwykłej trosce o kraj oraz wielu wysiłkom, aby naród polski mógł żyć w zdrowiu, dobrobycie i dostatku. Link - 5 lat zabijania Polski.

Teraz proszę obejrzeć sobie ten film.

Przymusowe szczepienia w Polsce - Posiedzenie senackiej komisji zdrowia 04.07.2012

Czy po obejrzeniu tego filmu nabrałeś większego zaufania do władz?

Bo ja tak! Nie żartuję! Miałem jeszcze czasami jakieś ciche nadzieje, że ci ludzi mają ludzkie odczucia i sumienia i że zdarzają się pomiędzy nimi pozytywne wyjątki. Ten film przekonał mnie, że wyjątków nie ma i mogę mieć do władz pełne zaufanie, że są one wiernym sługą szatana i będą spełniać jego polecenia ochoczo, gorliwie i sumiennie.

Aż do ich, lub naszego... końca. Nie mam tej chwili żadnych wątpliwości, że szatan wybrał sobie doskonałych ludzi do pełnienia jego woli.

Napisano: 21Września 2012.

Ostatnie uaktualnienie: 21Września 2012.