Powrót na stronę główną

Świąteczne przemówienie Putina 2013

Ostatnie uaktualnienie:  22 Września 2018

Tutaj mamy niezwykle trzeźwe spojrzenie Putina na zachodni świat, który definitywnie chyli się ku całkowitemu upadkowi. Nie oznacza to, że mam zaufanie do Putina, ale  w tym przemówieniu Putin ukazał czystą prawdę na temat jawnej szatańskiej polityki Zachodu, która ewidentnie i jawnie dąży do zniszczenia całej białej rasy. Oczywiście Putin o tym doskonale wie i bardzo wyraźnie o tym mówi. Jego przemówienie jest niezwykle dosadne, mocne i treściwe, a znalezienie tego na Internecie jest coraz trudniejsze.

Oryginalny i CAŁY tekst przetłumaczony a polski w Google., aczkolwiek musiałem bardzo to poprawić.

Poniżej najbardziej nas interesujące fragmenty tego przemówienia, które są wyjaśnieniem oczywistej nienawiści szatańskiego Zachodu w stosunku do Putina i do całej Rosji.

Dokładnie takie sama polityka takich samych ludzi spowodowała Rewolucję Październikową w Rosji i kosztowało to śmierć 66 mln. Rosjan. Oczywiście tego samego rodzaju sataniści doprowadzili do dwóch wojen światowych oraz do Holokaustu!

Mało tego, mordercze wojny  na Kubie, w Korei, Wietnamie, Afganistanie, Iraku, Iranie, Syrii, Libii i na całym bliskim Wschodzie zostały rozpętane przez, dokładnie tego samego typu ludzi, którzy nadal dążą do czystej i nonsensownej utopii NWO. W chwili obecnej jest olbrzymi kryzys wojenny w Jemenie i panuje masowy głód w tym kraju, który powoduje straszliwe zniszczenia pośród dzieci, których liczba głodujących przewyższa 1.8 mln. Ci ludzie wielbią szatana i śmierć a nie o życie o z tej przyczyny Biblia nazywa tych satanistów nasieniem węża, wrogami naszej cywilizacji.

Czytając przemówienie Putina odnoszę wrażenie, że czytuje on moją witrynę www.zbawienie.com, ponieważ w tym niezwykle treściwym o dokładnie przemyślanym przemówieniu Putin mówi dużo o tym, o czym sam pisuję w kwestiach politycznych na obu witrynach oraz na forum.

Poniżej film z angielskimi napisami z roku 2013. Wiele się już zmieniło w tych kwestiach, i to na gorsze! Film zniknie raczej szybko!

"Kolejne poważne wyzwanie dla tożsamości Rosji wiąże się z wydarzeniami rozgrywającymi się na świecie. Jest to zarówno polityka zagraniczna, jak i jej aspekty moralne. Widzimy, jak wiele krajów euro atlantyckich obrało drogę odrzucania swych korzeni, w tym korzeni Chrześcijaństwa, które stanowią podstawę zachodniej cywilizacji.

W tych państwach odmawia się zasad moralnych i wszystkich tradycyjnych tożsamości: narodowych, kulturowych, religijnych, a nawet odmawia się tożsamości płciowej, którą się relatywizuje. Tego rodzaju polityka równoważy wielodzietne rodziny z małżonkami tej samej płci, a także równoważy wiarę w Boga z wiarą w Szatana.

Nadmiar oraz przesada poprawności politycznej w tych państwach prowadzi rzeczywiście do poważnego rozważenia o rejestrowaniu partii politycznych, których celem jest promowanie propagandy pedofilii.

Ludzie w wielu krajach europejskich są zawstydzeni i boją się mówić o swoich religijnych przynależności. Chrześcijańskie święta oraz ich celebracje są zniesione, lub zmieniono ich nazwy tak, jakby ktokolwiek był zawstydzony chrześcijańskimi świętami. Za pomocą takiej metody ukrywa się głęboką moralną wartość tych obchodów. A owe państwa agresywnie próbują wyeksportować ten model na cały świat. Jestem przekonany, że otwiera to bezpośrednią ścieżkę do degradacji i prymitywizacji kultury, co prowadzi do głębszego kryzysu demograficznego i moralnego. 

Cóż innego jest większym dowodem moralnego kryzysu społeczeństwa jak utrata funkcji rozmnażania?

Bez moralnych wartości zakorzenionych w Chrześcijaństwie i innych światowych religiach, bez praw oraz norm moralności, które kształtowały się przez tysiąclecia, ludzie nieuchronnie utracą ludzką godność. Uważamy to za naturalne i słuszne do obrony tych moralnych wartości. Każdy powinien szanować prawa każdej mniejszości do odmienności, ale w tym  przypadku prawa większości nie mogą być kwestionowane.

W tym samym czasie, kiedy obserwujemy ten proces na poziomie narodowym obserwujemy na poziomie międzynarodowym próby utworzenia znormalizowanego modelu unipolarnego świata (NWO) i zatarcia instytucji prawa międzynarodowego i suwerenności narodowej. Taki unipolarny, zjednoczony świat nie wymaga suwerennych państw; wymaga jedynie wasali (niewolników).

W sensie historycznym zjednoczony świat oznaczałby odrzucenie własnej tożsamości, oraz stworzonej przez Boga różnorodności świata."

Na Zachodzie ohydnymi epitetami obrzuca się tych ludzi, którzy to widzą podobnie jak... Putin. Tytułuje się ich rasistami, nazistami i anty semitami.

Rasiści to ludzie mordujący innych ludzi jedynej przyczyny - odmiennego koloru skóry. Czy może ktoś nam podać przykłady rasistów? RPA mordująca białych farmerów?

A może... Izrael mordujący Palestyńczyków? Sami dążą do rekompensaty za Holokaust ale nie dają ani szekla rekompensaty dla Palestyńczyków.

Ohh.. jestem antysemitą! Nieprawda, ponieważ mieszkańcy Izraela oraz ich rząd to nie Semici ale głównie hazarzy. Palestyńczycy to Semici.

Naziści - tym określa się ludzi glosujących na Trumpa.

Czy są jakiekolwiek dowody na nazistowskie zbrodnie tych ludzi, którzy są obrzucani takimi obelgami? Czyżby ktoś ponownie spowodował Holokaust!? Żydzi przecież nie protestują i nie ma nigdzie drugiego Auschwitz! Nawet plotek takich nie ma! Ale ohydne przezwisko i to w mas mediach zakorzeniło się na dobre i nawet obelgi tego typu są rzucane na Trumpa i nie powodują protestów w mediach, które wręcz pochwalają ANTIFA, która tak szkaluje Trumpa nie znając nawet znaczenia tego słowa. A syjoniści nie protestują także! Hmmm....

Hitler mordował na masową skalę, ale finanse dane Hitlerowi oraz plany II wojny światowej plus błogosławieństwo zapewnił... Kościół Katolicki, obecnie znany jako główny krzewiciel... pedofilii oraz nazistowsko-komunistycznych planów szatańskiego NWO.

Kościół sam 'wsławił' się zbrodniami w byłej Jugosławii.

 

Ostatnie uaktualnienie: 22 Września 2018

Powrót na stronę główną