Powrót na stronę główną

Powrót komuny?

Ostatnie uaktualnienie: 14 Września 2018

Wystarczy połączyć pewne elementy propagandy syjonistycznej i rzeczywistość natychmiast jak oliwa wypływa na powierzchnię. Źródłem zrozumienia niemal wszystkiego, co się dzieje na świecie jest znajomość pewnych faktów odnośnie grupy ludzi, którzy zajmują kluczowe pozycje w rządzie, aparacie rządowym, w korporacjach oraz w większości mas mediów.

Ci ludzie są nazywani według Biblii potomstwem węża lub nasieniem węża.. Olbrzymia ilość szczegółów jest w podanym linku. Jedynie wiedza o nich pozwala niemal wszystko zrozumieć z tego, co nam świat, który jest całkowicie opanowany przez nich ma nam do zaoferowania.

Wybór Trumpa to wybór człowieka spoza nasienia węża i owo nasienie zaciekle go zwalcza. Wszystkie państwa o białej populacji posiadają szatańskie rządy nasienia węża, które realizują Plan Kalergiego wyniszczania białej rasy.

Ostatnie akty cenzury przez Google, Facebook, Twitter i inne agencje... nasienia węża to walka szatańskiego  nasienia z anty komunistycznymi sposobami myślenia. Nie zapominajmy że marksizm w postaci komunizmu czy socjalizmu wymordował ponad 140 mln ludzi.

Cenzura to manipulacja naszymi umysłami, które są zależne od naszego otoczenia. Mamy mentalność trzody owiec i musimy mieć swego Pasterza. Sataniści o tym doskonale wiedzą.

Boży plan jest prosty. Królestwo Boże na całej ziemi oparte o Prawo Boże i 10 Przykazań. Oczywiście cenzura jest oczywista. Gdyby Bóg odizolował szatana od Adama i Ewy, nie byłoby problemu dla ludzkości. Ale Bóg zaniechał w tym przypadku z cenzury i pozwolił szatanowi na sprawdzenie lojalności Adama i Ewy. Rezultat znamy.

Dzisiaj ludzkość jest niedoskonała, ma bardzo krótki okres życia i generalnie władzę nad nami nadal sprawuje szatan z grupą upadłych aniołów oraz za pomocą swego nasienia węża, czyli... syjonistów oraz innych grup, sprawujących władzę w jego imieniu.

Na nieszczęście szatana nastąpiła wolność na Internecie, gdzie w przypadku braku cenzury wykształcił się pośród ludzi nurt, który zdał sobie  w sporej świadomości z tego, co rzeczywiście dzieje się na ziemi, kto rządzi światem i jakie są jego plany, czyli... szatan.

Początkowo miał on nadzieję, że to są małe grupki ludzi, które w obliczu masowej indoktrynacji zawsze kłamiących mas mediów nie odegrają większej roli w społeczeństwie. To była wielka pomyłka i wybory Trumpa pokazały jak wielki stał się ruch konserwatywny, czyli popierający Boga i jego Prawo, mówiąc bardzo ogólnie.

Nagle ów pozornie marginalny stał się rzeczywistym zagrożeniem dla władzy... samego szatana.

Cała propaganda komunistyczna mas mediów zaczęła gwałtownie upadać. W takim przypadku zastosowano stary trick, czyli cenzurę, która gwałtownie się nasila.

Dlaczego cenzura jest efektywna?

Z powodu braku dostępu do alternatywnych punków widzenia. Właśnie przykład Adama I Ewy w raju jest tego wymownym przykładem. Obije nie posiadali oni wielkiej wiedzy i zrozumienia i byli oni bardzo łatwym łupem w indoktrynacji szatana, który zdołał ich przekonać do swego fałszywego punktu widzenia. Podobnie jest w dobrej klasie, w której jest jeden oczywisty i nieposłuszny łobuz. Bez interwencji z zewnątrz jego wywrotowe pomysły znajdą grupę tych, którym JEGO opinie i pomysły trafią do gustu i nagle klasa stanie się podzielona a nawet może stać się całkowicie przeciwna nauczycielom.

Klasa taka to nie dojrzałe społeczeństwo ale działa to w podobny sposób.

Propaganda szatańska to znana wielu z nas propaganda komunistyczna starego ZSRR oraz Polski 'komunistycznej'.  Inne czasy ale zasady są identyczne. Głównym narzędziem jest masowa indoktrynacja LGTB, nie płodzenia dzieci, gender, masowe szkodliwe szczepienia, tylko jeden słuszny punkt widzenia świata czyli komunistyczna progresywność czyli stopniowa degradacja społeczeństwa.

Aby to skutecznie działało i nie było opinii sprzecznych egzystującą propagandą satanizmu komunistycznego trzeba stosować cenzurę, która z czasem zapobiegnie (szatan ma nadzieję) rozprzestrzenianiu się prawdy i alternatywnych czyli przeciwnych punktów widzenia.

W moich oczach na to wszystko jest zdecydowanie za późno i ludzkość raz obudzona z szatańskiego snu nigdy z powrotem w ów sen nie powróci.

UE zaakceptowała nową formę cenzury!

Owa cenzura ma się w bliskim czasie rozpocząć. Link - Unia Europejska -cenzura Internetu. [PL] Jest to nieco jak musztarda po obiedzie, ponieważ masy ludzi juz wiedzą mniej więcej co się dzieje i tego bez masowych aresztowań nie da się zmienić. Jeżeli nie da się zrobić filmu i dać go na YT, wyśle się linka emailem i się go omówi. Można pisać na witrynach, tak, jak ja piszę i to jest ostatnia szansa dla nich na blokadę informacji i pomysłów, które mogą znacznie zaszkodzić nasilającej się propagandzie komunistycznej. NWO to komunistyczny plan szatana dla świata, który wypróbował ów system podczas istnienia ZSRR i Układu Warszawskiego.

Z tych przyczyn świat nadal dąży do NWO i wszelkie grupy jak Google/YouTube, Twitter, Facebook zaczęły stosować ścisłą cenzurę, aby zablokować wszelką prawdę ujawnianą przez media alternatywne i przykrywać je brudnymi kłamstwami mas ścierwo mediów na które strata naszego cennego czasu.

TTak w dużym skrócie wygląda nasz szatański świat, z gwiazdami rocka, wielbiącymi wszelki szatański brud w szatańskiej TV a szatan w ten sposób przekonuje nas, ze jego system oparty na masowych kłamstwa jest znacznie lepszy niż Królestwo Boga, które przyniesie nam zmartwychwstanie a nawet życie wieczne. A szatan nie ma dla nas żadnej absolutnie oferty poza garścią pieniędzy oraz pokazaniem w TV w dzisiejszym okropnym życiu, w jego kłamliwym i coraz bardziej zaawansowanym pedofilskim, komunistycznym świecie.

A w syjonistycznych mediach mamy ponownie kłamliwy krzyk, że w Syrii już się używa broni chemicznej. [PL] Coraz częściej się podejrzewa, że Syria to nie jest wojna, ale odwracanie uwagi społeczeństw świata od rzeczywistych informacji.

No i ciekawy artykuł na temat rządu Trumpa, który dąży do powstrzymania krytyki Izraela na uniwersytetach w USA.

Cenzura ponownie? Oczywiście.

Multikulturalizm nie dotyczy Izraela, którzy z 'miłości' do bliźnich mordują bez żenady Palestyńczyków. Cicho, nie mówmy o tym bo i nas zaczną cenzurować. Im wszystko wolno!

Ostatnie uaktualnienie: 14 Września 2018

Powrót na stronę główną