Forum - zbawieniecom.fora.pl - ponownie dostępne!

 

Ostatnie uaktualnienie:  24 Lutego 2013


Forum - http://biblia.webd.pl jest znanym wielu z nas z najohydniejszej cenzury, jaką można sobie wyobrazić -  usunięto temat udowadniający celowe fałszowanie imienia Jezusa.  Link - Imię Jezus także oszustwem? W zamian ukazuje się lakoniczny napis, którego celem jest zrobienie z nas ludzi niedorozwiniętych, którzy szukają tematu, którego rzekomo nigdy nie było! Ani słowa o przeprosinach!

Przyczyn usunięcia tego tematu oczywiście nie podano. To nastąpiło w Listopadzie ale ostatnio mieliśmy niezwykle ciekawy temat na forum - Czy Biblia nas informuje o "pustej" ziemi?

Temat ten rozpoczął swoje dalsze istnienie na tym forum - Czy Biblia nas informuje o "pustej" ziemi?

Bez żadnej uzasadnionej przyczyny wczoraj przeniesiono ten temat do teorii spiskowych, aby niewielu czytelników miało szansę temat przeczytać. Ale skoro zdesperowani admini zauważyli, ze ich system automatycznie przekierowuje  wysyłane zawiadomienia z linkami do użytkowników o nowych postach - wielki admin Hardi zadecydował, aby temat zamknąć na jakiś czas.

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że forum to jest agencją reklamową dla fałszywych religii, oraz narzędziem manipulacji Hasbary.

Na forum aż roi się od agentów oraz sama postawa agentów wyraźnie ukazuje swoje kolory w sposobach traktowania forumowiczów, którzy w jakiś sposób zagrażają mediom oficjalnej propagandy pro syjonistycznej, negują 'dobre intencje' rządu polskiego czy innych rządów oraz UE.

Jednak największym problemem dla tych agencji jest ujawnianie schematów kłamliwych, które umożliwiają nas, zwykłych bogobojnych ludzi, owiec Chrystusa trzymanie na zasadach pieczarek.

Jak wielu to wie - pieczarki trzyma się w ciemnościach i karmi nawozem.

Wszelkie tematy, które podważają wiarygodność zaprzedanych szatanowi elit są zaciekle moderowane i pod byle pretekstem usuwa się posty, obraża użytkowników -  banem włącznie i oczywiście usuwa się najbardziej bolesne dla nich tematy.

Temat Isusa został usunięty całkowicie, ostatni temat o pustej ziemi wprawił agentów osłupienie.

Oczywiście temat podważający wiarygodność niemal całego zbrodniczego establiszmentu, który od wiele lat z pełnią świadomością wyniszcza Polskę i jej mieszkańców.

Niby forum religijne, które wie, że szatan rządzi światem, ale powielane są praktycznie wszystkie kłamstwa szatańskie i wszelkie próby dociekania Prawdy biblijnej i ujawnianie kłamstw i oszustw szatana są zaciekle torpedowane.

Tymczasem Isus Chrystus wyraźnie proroczo zapowiedział taki niezwykły okres w dziejach świata - bliskich Królestwu Bożemu.

Mat 10:26 "...nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano."

Dopiero w obecnych czasach Internetu największe oszustwa na świecie, niemal każdego kalibru, w niemal każdej dziedzinie są masom ujawniane.

Niezwykle ciekawy cytat:

"Spójrzmy świat. Wszystko jest odwrotnie, wszystko jest do góry nogami: lekarze niszczą zdrowie, prawnicy niszczą sprawiedliwość, uniwersytety niszczą wiedzę, rządy niszczą wolność, główne media niszczą informacje, a religie niszczą duchowość" (Michael Ellner)

Z powodu takiej postawy agentów tego forum postanowiłem wznowić ponownie działalność mego forum na nieco zmienionych zasadach.

Jedno trzeba powiedzieć jasno i wyraźnie. Poprzednio wielu forumowiczów uważało je za zbór czy kościół.

Nie jest to ani jednym ani drugim. Jest to forum dyskusyjne i będzie zdarzało się, że pewne posty nie będą przyjemne, nie zdąży się z moderacją i niektórzy nieco się zawiodą.

Niestety inaczej jest to niemożliwe i jeżeli ktoś chce poznać drugą stronę pro syjonistycznych mediów, musi się z taką ewentualnością liczyć.

Nie ma doskonałości w szatańskim świecie i my, naśladowcy Chrystusa nie jesteśmy także doskonali.

Proszę więc o powściągliwość w niepochlebnych komentarzach - i tak nie będę w stanie na nie reagować. Z trudem daję sobie radę z trzymaniem obecnego tempa napływu informacji i newsów, które sugerują nam wyraźnie, że żyjemy w niezwykłych czasach.

Zapraszam serdecznie wszystkich ludzi dobrej woli do udziału lub śledzenia niektórych tematów. Proszę zobaczyć, w jaki sposób sprawdza się proroctwo Isusa i ujawnianiu wszystkich tajemnic kłamliwego szatańskiego świata.

Jest jeszcze kilka olbrzymich kłamstw do ujawnienia, czyli będzie wesoło na forum.

Uaktualnienie:

Nie mogłem się powstrzymać. Moderator 'chrześcijańskiego forum, ten, który zablokował ten temat i mnie usunął z forum znany jest z miłości do 'chrześcijańskiego' metakcore rocka.

Z jego własnych ust. Naciśnij myszką, aby powiększyć obrazek.

A tutaj mamy film z najlepszą tego typu muzyką.

Top 10 Christian Metalcore Breakdowns PART 1

 

Pieśni z pewnością dedykowane naszemu... ehhhh... szkoda słów. Z drugiej strony - jakże niezwykle mocny jest uścisk prania medialnego mózgów. To jest właśnie przyczyną, owa niezwykła moc perswazji medialnego brudu i zboczeń i... społeczeństwo z wypranymi umysłami z czasem akceptuje wszelki brud jako... artystyczny wyraz... doktryny lucyferiańskiej, nawet sobie z tego nie zdając sprawy.

Ludzie nurzający sie w tym ohydnym brudzie moderują forum... 'chrześcijańskie'.!

Nic dziwnego, ze prawda biblijna i o prawda o świecie działa na takich ludzi jak płachta na byka. Smutne, ale prawdziwe.

 


Napisano: 24 Lutego 2013

Ostatnie uaktualnienie:  24 Lutego 2013