Papież ukazuje rzeczywiste oblicze

Ostatnie uaktualnienie: 21 Września 2013.

 

No i wyszło szydło z worka. Papież Franciszek I wreszcie ukazał swoje rzeczywiste oblicze i z pewnością wiele owieczek trzody Kościoła Katolickiego będzie tym bardzo zasmucona.

pope

Materiał częściowo przetłumaczony na język polski pochodzi z bardzo znanego czasopisma katolickiego - America - The National Catholic Review. W tym właśnie magazynie  papież udzielił obszernego wywiadu, w którym ujawnił po raz pierwszy swoje opnie na najbardziej  kontrowersyjne tematy, które dotychczas były zasłonięte szczelną zasłoną milczenia Stolicy Apostolskiej.

Owe kontrowersyjne tematy to homoseksualizm wraz z innymi dewiacjami, legalizacja małżeństw gejów i lesbijek, a także na wokandzie znalazły się dwa tematy prokreacyjne - zapobieganie ciąży oraz stosunek kościoła do aborcji.

Niestety papież ukazał w tym wywiadzie niezwykle cyniczny, okrutny, bezprecedensowy i pozbawiony jakiegokolwiek miłosierdzia pogląd na temat nie narodzonych dzieci.

 

Poniżej pierwszy drastyczny doskonale udokumentowany cytat w pełnym kontekście, aby nie padały zwykłe w takich sytuacjach oskarżenia o wybiórcze cytowanie spoza kontekstu. Papież wyraża opinię na temat homoseksualizmu.

"Musimy głosić Ewangelię na każdym rogu ulicy", papież mówi, "głosząc dobrą nowinę o Królestwie i lecząc, nawet z naszego nauczania, wszelkiego rodzaju choroby i rany. Kiedyś w Buenos Aires otrzymywałem listy od osób homoseksualnych, którzy są "społecznie ranni", bo mówią mi, że czują się jakby Kościół zawsze ich potępiał. Ale Kościół nie chce tego zrobić. Podczas lotu powrotnego z Rio de Janeiro powiedziałem, że jeśli osoba homoseksualna posiada dobrą wolę i jest aktywna w poszukiwaniu Boga, ja nie mogę tego  osądzać. Mówiąc to, powiedziałem, co katechizm mówi. Religia ma prawo do wyrażania swojej opinii będąc na służbie ludzi, ale Bóg w stworzeniu uczynił nas wolnymi: nie jest to możliwe, aby ingerować duchowo w życiu osoby ludzkiej.

"Osoba zapytała mnie kiedyś, w prowokacyjny sposób, czy ja popieram homoseksualizm.  Odpowiedziałem innym pytaniem: "Powiedz mi: kiedy Bóg patrzy na geja, czy on popiera istnienie tej osoby z miłością, czy odrzuca i potępia tę osobę?" Musimy zawsze brać pod uwagę osobę. Tutaj wchodzimy w tajemnicę istoty ludzkiej. W życiu, Bóg towarzyszy osobom, a my musimy towarzyszyć im, począwszy od ich sytuacji. Konieczne jest, aby towarzyszyć im z miłosierdziem. Gdy tak się stanie, Duch Święty inspiruje księdza do powiedzenia, co trzeba. "(Koniec cytatu).

Niestety wypowiedź papieża daje homoseksualistom oficjalne zielone światło - nie tylko do kontynuacji grzesznego trybu życia. Po takiej odpowiedzi możemy spodziewać się wzmożonej presji gejów i lesbijek nie tylko w kwestii równouprawnienie - to już maja od dawna - ale na swobodne zmuszanie nawet naszych dzieci do akceptacji wszelkich zboczeń - co w konsekwencjach spowoduje istną eksplozję wielu młodych ludzi, zupełnie zdezorientowanych seksualnie, nie posiadających żadnych moralnych czy czysto ludzkich hamulców w kierunku popełniania najbardziej wyuzdanych i nieludzkich form seksu z niemowlętami włącznie.

 

Nic dziwnego, że Kościół notorycznie prześladują nie tylko oskarżenia o homoseksualizm, ale mamy potężną plagę przypadków pedofilii, w większości z nich doskonale udokumentowaną. W świetle opinii papieża byłoby absurdem uwierzyć w cokolwiek pozytywnego w tym nieludzkim problemie, którego ofiarami są niewinne dzieci a nawet niemowlęta.

 

Nowy papież - albo zupełnie nie zna Biblii - albo zupełnie i systematycznie Biblię i jej sprawiedliwe mierniki z premedytacją ignoruje.

 

Nie można ignorować takich drastycznych ostrzeżeń jak przykład Sodomy i Gomory, najpierw opisany w księdze Rodzaju oraz powtórzony w Ewangeliach. Oczywiście Biblia w jednoznaczny sposób uświęca tak małżeństwo kobiety i mężczyzny, jak i jego moralną czystość. Owa czystość jest gwarancją szczęścia rodzinnego.

 

Karą Bożą za grzechy sodomii jest śmierć! 

 

Są tego oczywiste przyczyny.

 

Podstawą istnienia rodzaju ludzkiego jest właśnie rodzina, która dla kontynuacji egzystencji człowieka na ziemi MUSI mieć co najmniej dwoje dzieci. Jeżeli oboje rodziców naturalną koleją rzeczy umrą, pozostanie po nich dwoje dorosłych ludzi i wzrost populacji w takim schemacie jest równy zeru!

 

Jest to najprostsza forma matematyki, zrozumiała dla niemal każdego człowieka - oprócz papieża, który w taki sposób staje się promotorem... wyniszczania rodzaju ludzkiego - cichego i bezkrwawego ludobójstwa.

Owe ludobójcze trendy dzisiejszego świata już nie są żadna tajemnicą. Tajemnicą była dotychczasowa postawa papieża, który TEORETYCZNIE był moralnym autorytetem dla ponad miliarda katolików.

 

Niestety takimi wypowiedziami papież ów autorytet moralny w szybkim czasie całkowicie unieważni.

 

Następny cytat:

"Nie możemy się jedynie skupiać na kwestiach związanych z aborcjami, małżeństwami homoseksualnymi oraz stosowaniem metod antykoncepcyjnych. Nie jest to możliwe. Nie mówiłem wiele o tych rzeczach,  i otrzymałem za to reprymendę. Ale gdy mówimy o tych problemach, musimy mówić o nich w kontekście. Nauczanie Kościoła w tych kwestiach jest jasne, a ja jestem synem Kościoła, ale nie jest konieczne, aby rozmawiać o tych sprawach przez cały czas ... Duszpasterstwo kościoła nie może obsesyjnie rozpowszechniać nakładanych natarczywie i chaotycznie wielu doktryn... Musimy znaleźć nową równowagę, w przeciwnym przypadku nawet moralny gmach kościoła może upaść jak domek z kart, i utracić świeżość i wonność Ewangelii. "(Koniec cytatu).

Podkreślone teksty są wręcz szokujące!

Parafrazując ową wypowiedź papież sugeruje, że Kościół nie może się zajmować w obsesyjny sposób tymi problemami, ponieważ może to doprowadzić do moralnego upadku Kościoła i utracić świeżość Ewangelii.

Można by się podziewać takiego oświadczenia od każdego polityka czy zaprzedanego kłamstwu każdego reportera mas merdiów, merdających posłusznie władzom.

 

Ale taka wypowiedź z ust teoretycznego autorytetu moralnego dla ponad miliarda ludzi jest czystym ohydnym bluźnierstwem. Na domiar złego - jest to świadome, publiczne popieranie ludobójstwa. Sprawdź ten artykuł - Małżeństwo - błędem ewolucji?

 

Według takich właśnie zasad moralnych postępowali naziści mordując 6 milionów ludzi w Auschwitz, przeprowadzają eugeniczne eksperymenty na żywych ludziach czy na nienarodzonych jeszcze płodach.

 

Rada papieża - "musimy znaleźć nową równowagę ponieważ moralny gmach kościoła może upaść."

Równowagę pomiędzy życiem a śmiercią!?

Moim zdaniem ta wypowiedź jednoznacznie przekreśla jakąkolwiek moralność owego... domu z kart, który niedługo,  z wyroku samego Boga spotka zasłużona kara za wszystkie zbrodnie popełnione w przeszłości oraz popełniane w dalszym ciągu. Sprawdź detale - Babilon Wielki.

 

Jeżeli chcesz zapoznać się z motywami takich nieludzkich opinii oraz celów sił rządzących światem, sprawdź artykuły na tej witrynie - www.zbawienie.com

 

Napisano: 21 Września 2013

Ostatnie uaktualnienie: 21 Września 2013


Copyright © 2010 thewordwatcher