Papież królem NWO!

Zaczyna to być coraz bardziej widoczne.


Jest coraz bardziej oczywiste, że papież Franciszek nie wierzy ani w Boga, ani w Biblię. Jest na to coraz więcej dowodów.

Przypomnijmy najpierw to, że papież jest uznany za zbrodniarza przez ITCCS Międzynarodowy Trybunał w Brukseli i został on skazany zaocznie na karę dożywotniego więzienia bez możliwości ułaskawienia za zbrodnie przeciwko ludzkości. Człowiek, który jest założycielem i głównym mentorem owego sądu, Kevin Annett jest nadal na wolności, a papiestwo reaguje według klasycznej linii obrony rodzin królewskich, zwłaszcza Windsor, stosuje metodę:

Nie reaguj - nie narzekaj.

Bardzo wygodna i efektywna taktyka, która nadal skutecznie ogłupia masy. Trik polega na braku jakiejkolwiek reakcji na te rzeczy. Mas media - własność agencji watykańskich skutecznie ucisza wszelkie informacje na ten temat i przeciętny człowiek nawet nie podejrzewa, że papież jest skazanym zbrodniarzem.

Na powyższym zdjęciu widzimy młodszego biskupa Franciszka ze zbrodniarzem wojennym, Jorge Rafael Videla, odbywającym karę dożywotniego więzienia za zbrodnie przeciwko ludzkości. Bracia po fachu? Obaj mają to samo imię; Jorge!

To już przechodzi wszelkie granice.

Papież publicznie i oficjalnie przyjmuje i akceptuje  'krzyż' na komunistycznym symbolu sierpa i młota.

Trudno o większą zniewagę dla Chrystusa! Komunizm zwyciężył Isusa Chrystusa?

Czyżby papiestwo rzeczywiście stało za realizacją planu trzech wojen światowych i komunizm był faworyzowanym systemem politycznym? To zdjęcia wskazuje na to, że komunizm nadal jest preferowanym systemem... NWO, czyli Globalizacji.

Czyżby papież był rzeczywiście władcą świata i dążył do Globalizacji czyli NWO?

Przecież Globalizacja oraz planowana redukcja populacji świata

to atak na ludzkość oraz atak na samego Boga!

Dowody się mnożą!

Ukazała się w świetle dziennym encyklika papieska, zanim została oficjalnie opublikowana. Pomoc Boga?

Bardzo możliwe!

Papież w tym zbrodniczym i kłamliwym dokumencie nazywa zmiany klimatyczne największą groźbą ludzkości. Nawołuje on także do redukcji populacji światowej w celu 'ratowania' planety. Owa encyklika ma być publicznie ogłoszona na konferencji ONZ we Wrześniu. Chodzi o maksymalny wpływ na jak największą ilość ludzi.

Watykan ustanowił eksperta w tych kwestiach w celu ustanowienia oficjalnego kierunku w ratowaniu Ziemi. Jego nazwisko - Hans Schellnhuber - niemiecki profesor, który oficjalnie twierdzi, że Ziemia jest przeludniona o 6 miliardów ludzi.

Co jest szczególnie drastyczne to oskarżanie nas, zwykłych ludzi o grzech przeciwko rzekomemu ociepleniu Ziemi.

Papież najwyraźniej nie rozróżnia, co jest grzechem a co nim nie jest.

W jego oczach Biblia się myli i Bóg był bardzo niesprawiedliwy niszcząc Sodomę i Gomorę! Ten papież broni jak lew ponad w 80% homoseksualną część biskupów i kardynałów, a o masowych pedofilach to już wstyd wspominać. 

Najwyraźniej papież jest wrogiem Boga oraz ludzkości, która jest stworzona na obraz i podobieństwo Boga.

Według tego 'moralnego autorytetu' homoseksualizm i pedofilia nie są grzechem ale podgrzanie sobie mieszkania czy zupy jest!

Istnieje doskonałe wyjaśnienie wzrostu populacji na całym świecie, poza... rasą białą, która jest systematycznie wyniszczania.

Dlaczego w krajach ubogich populacja gwałtownie wzrasta?

W krajach trzeciego świata nie ma emerytur. Ludzie po 60-ce nie mają z czego żyć w tym najtrudniejszym dla nich okresie życia. Jedyną szansą na dożycie do naturalnej śmierci, a nie śmierci głodowej jest duża rodzina, która zaopiekuje się swymi rodzicami u schyłku ich życia, z wdzięczności za danie im życia i wychowanie. Oto przyczyna wzrostu populacji w krajach ubogich.

Biała populacja Ziemi szybko się obniża z powodu stałego jej wyniszczania! Białych jest obecnie zaledwie 8.5 % na całej ziemi. A właśnie nam mówi się o potrzebie redukcji populacji.

O czym świadczą te papieskie działania?

Świadczą one wymownie o tym, że osoba uważana za autorytet moralny świata jest nie tylko aktywnym członkiem najbardziej zbrodniczej organizacji na świecie - Zakonu Jezuitów, który był usuwany ponad 80 razy z różnych państw za zbrodnie i próby likwidacji rządów. Sprawdź tekst przysięgi Jezuitów. Przysięga.

Działania papieża w przeszłości, w Argentynie potwierdzają w pełni jezuickie metody a wyraźne poparcie dla zbrodniczego generała Jorge Rafael Videla nie budzi żadnych wątpliwości.

Zwrócimy uwagę na szczególne realia tej w sumie komicznej sytuacji.

"Chrześcijanin" proponuje szatańskim władcom świata naprawę rzekomego globalnego ocieplenia, a oni nawet nie zaprzeczają, że taki absurd - globalne ocieplenie w ogóle istnieje. 

Propaganda globalnego ocieplenia może być porównana do teoretycznej propagandy zmiany koloru nieba. Czyli nagle władze decydują, że kolor nieba zrobił się czerwony i należy za pomocą podatków i innych form wyłudzania pieniędzy wstrzymać pojazdy samochodowe na Ziemi, aby przywrócić niebu kolor błękitu.

Każdy rozsądny człowiek widziałby nadal błękit nieba, ale pod presją 'naukowców', władz i mediów większość ludzi powoli ugięłaby się po tym naciskiem w identyczny sposób, w jaki ugięto się przed 'globalnym ociepleniem' które charakteryzują... wyjątkowo niskie temperatury w zimie i ciężkie śnieżyce.

Ów "Chrześcijanin" czyli papież dyktuje rozwiązania w stylu - potrzebny jest rząd globalny - i jest to pewnym dowodem, ze stare plany Rzymu na rządy nad całym światem, ze wzgórza Syjon w Izraelu wcale nie uległy najmniejszej zmianie i plan NWO pod berłem papieża zawsze był i jest nadal aktualny.

Owo dyktowanie świadczy wymownie o jednym.

Papież jest królem tego świata i rządzi z ramienia... Lucyfera, który posiada całą władzę nad Ziemią.

Jest więc oczywiste, że Watykan i papiestwo - obie części są głównymi sprawcami wszelkich kryzysów, wojen i masowych rzezi głównie rasy białej, czyli idą oni po morzu łez i krwi do utopijnego i okrutnego systemu komunistycznego pod szyldem NWO!

Z tych przyczyn szatański świat polityki światowej uważnie słucha papieża Franciszka i wielu akceptuje jego najdziksze pomysły, jak redukcja populacji o 6 miliardów ludzi! Oczywiście homoseksualizm jest także instrumentem wyniszczenia owych 6 miliardów!

Wyobraźmy sobie, że papież wierzy w Boga. Mógłby zrobić coś takiego.

Papież jako przedstawiciel Chrześcijaństwa światowego zwołuje największe wystąpienie w TV, podczas którego  na oczach całego świata będzie on błagał Boga ze łzami w modlitwach przed kamerami  o wybaczenie naszych przewinień i naprawę naszej Ziemi oraz naszego stylu życia. Jest oczywiste, że większość Chrześcijan na świecie przyłączyłaby się do takiej pokuty błagalnej!

Czy jest to możliwe?

Oczywiście że nie. Dlaczego?

Ponieważ jest niemal pewne, że na takie szczere modlitwy Bóg odezwałby się do swych stworzeń i wskazał im ponownie drogę ku naprawie tego systemu światowego a nawet drogę ku życiu wiecznemu i zbawieniu.

Oczywiście byłoby to możliwe, gdyby papież był Chrześcijaninem o czystym sercu i sumieniu, a nie satanistą!

Sprawdź kilka linków:

  1. http://www.proroctwa.com/watykan-wielbi-lucyfera.htm
  2. http://www.proroctwa.com/watykan-przeciwko-chrzescijanstwu.htm
  3. http://www.proroctwa.com/watykan-gwalty-na-dzieciach-to-szatanskie-msze.htm
  4. http://www.proroctwa.com/kogo-wielbi-watykan.htm
  5. http://www.proroctwa.com/satanizm-i-watykan.htm
  6. http://www.proroctwa.com/krolowa-niebios.htm

Napisano: 11 Lipca 2015

Ostatnie uaktualnienie: 11 Lipca 2015