Olbrzymi znak na horyzoncie


Poza kulisami dzieją się wydarzenia, które mrożą krew w żyłach wielu ludzi. Mamy niezwykłe zagrożenie dla Polski oraz całego świata, ale nie ma pewności, w jakim kierunku to się posunie.

Mamy więc takie możliwości.

Przyczyną jest rządzące światem nasienie węża, które wypowiedziało otwartą wojnę przeciwko rasie białej oraz przeciwko Chrześcijaństwu, w szczególności Słowiaństwu oraz... przeciwko samemu Bogu. Wojna ta jest już prowadzona niemal otwarcie.

W USA nastąpił podejrzany atak na synagogę, przeprowadzony przez 19 latka, Johna Ernesta. [PL] Uważa on, że jest to atak poświęcenia się jego, białego patrioty, który widząc brak jakiekolwiek odpowiedzi ze strony drastycznie już uciskanych białych ludzi, on postanowił zachęcić ich do odpłacania syjonistom za ich zbrodnie na białej rasie.

W swoim liście ujawniającym swe motywy wskazał na agresywność żydowską oraz ich oczywiste ataki  na Chrześcijaństwo, w szczególności na białych Amerykanów oraz masową wmuszaną ale nielegalną imigrację do USA, oraz także napisał o wyniszczaniu Europy. Oświadczył, że oddał swoje życie (jest w więzieniu i grozi mu kara śmierci) dla przykładu dla wyniszczanej rasy białej, która niemal nic nie robi w celu samoobrony.

Jak na 19 latka jego argumentacja jest co najmniej podejrzana z powodu zbytniej dojrzałości zarzutów. Najwyraźniej ktoś mu to napisał. Nie można w wieku 19 lat poznać w kilku tygodniach czy miesiącach takich rzeczy i je dokładnie zrozumieć. Wygląda to na poważniejszą prowokację. Jego atak - 1 kobieta zabita i dwóch mężczyzn rannych - posiada wiele cech fałszywej flag, i widać w niej olbrzymie sprzeczności oraz zupełny brak logiki. Nazwał Trumpa zdrajcą białej rasy i służenie Izraelowi a nie Ameryce.

Jedna uwaga na temat terminu fałszywej flagi. Nie oznacza on, że nikt nie zginął i ataku nie było. Typowym przykładem fałszywej flagi jest 9/11. Atak był i 3000 ludzi zginęło. Ale nie wyznawcy Islamu to zrobili i nie był to wolny upadek obu wież. Fałszywa flaga ma na celu wywołania kryzysu oraz ofiar, a całą odpowiedzialność zrzuca się na osoby poza podejrzeniem.


W USA w Teksasie już dwukrotnie próbowano wprowadzić zakaz posiadania Biblii. #BanTheBible [PL]  Ten termin z linku znaczy: zabronić Biblii.

Putin a także Trump - obaj są kontrolowani przez syjonistów. Ciekawy artykuł.

Istnieje już otwarta walka przeciwko Bogu i Bożymi Przykazaniami.  Najważniejsze powody są najgorsze, ponieważ w obliczu ostatnich trendów władz oraz mediów syjonistycznych są one niezwykle realne i cieszą się wsparciem lewicowej (koszernej) części społeczeństwa.

Kilka głównych dowodów ataków na Boga i Biblię.

Biblia potępia homoseksualizm, jest w niej historia Sodomy i Gomory. Szaleństwo transgender, którego oczywiście Biblia nie uwzględnia i cały ten nonsens nie ma absolutnie żadnego wsparcia naukowego. Nauka zaprzecza kategorycznie o jakiekolwiek możliwości zmiany płci z powodu naszego DNA, którego nie da się w żaden sposób zmienić. Urodzony chłopiec czy dziewczynka ma to zaprogramowane w genach, że już jest chłopcem lub dziewczynką w momencie poczęcia i żadna operacja nie jest w stanie tego na stałe zmienić.

Są już nawet ekstremalne kroki, które budzą mocne uczucia. CNN wspiera dorosłych, którzy przechodzą zmianę z człowieka za... rusałkę. [PL]

Biblia nie wspomina o trans ludziach. Jest to całkowity i chory wymysł nasienia węża, aby nas w ten sposób wyniszczać, według Planu lergiego. Skoro autorem Biblii jest Bóg - Stwórca Wszystkiego a Biblia jest Prawdą i Słowem Boga, to nie pozostaje nam nic innego, jak w pełni zaakceptować Jego Autorytet oraz Prawo.

Kwestionowanie Boga jest otwartym buntem. Jeszcze nikt nigdy nie podważył autorytetu Boga: z szatanem i upadłymi aniołami włącznie.

Powyższe taktyki syjonistów są jedynie częścią ataków na rasę białą, która utraciła od II WŚ wielką część swojej populacji: z 25% populacji świata do około 7% w chwili obecnej. Owa liczba z każdym dniem staje się mniejsza a pro syjonistyczne media oczywiście milczą na ten temat.

W wielu krajach, jak Szwecji, Niemiec a zwłaszcza we Francji, Anglii oraz... w USA ludzi białych się już niechętnie zatrudnia z powodu rzekomego przywileju rasistowskiej rasy białej. Uniwersytety w USA aż zachłystują się nienawiścią do rasy białej, która jest określana jako rasa supremacyjna zniewalająca wszelkie inne rasy, w szczególności w USA i w Europie Zachodniej. Oczywiście w Europie bez konsultacji ze społeczeństwem do krajów wpuszcza się masy Islamistów, którzy nie palą się do pracy, do nauki języka czy poszanowania prawa obowiązującego w danym kraju.

Władze pozwalają im na budowę meczetów, ale hamują utrzymania kościołów chrześcijańskich. Syjonistyczne władze i media wyszydzają białych za jakiekolwiek próby rozmów o notorycznym łamaniu prawa przez Islamistów. Gwałciciele a nawet mordercy islamscy nie są karani, a ludzie zwracający uwagę na ich zbrodnie są nazywani rasistami i homofobami.

Za zwrócenie uwagi na to, że rząd Izraela nie tylko jest rasistowski ale także morduje Palestyńczyków czy Syryjczyków  otrzymuje się obelgę antysemity.

Znając cele ekspansyjne Islamu nie można tego inaczej określić, jak ataki rządów syjonistycznych na państwa, które w niewiedzy i naiwności wybrały syjonistów na swe rządy, nie zdając sobie sprawy z tego, na kogo głosowano. Demokracja jest jedynie na papierze. Szczególnie jaskrawo widać to we Francji w obliczu masowych protestów z tych właśnie przyczyn rzekomo demokratyczny rząd nie ma żadnej chęci, aby ustąpić pozbawionym już wszelkich złudzeń Francuzom.

Syjonistyczny supremacja - wielkie niebezpieczeństwo!

Zachęcam gorąco do przeczytania nowego artykułu, który wyjaśnia Chrześcijanom dobitnie, że wszelkie roszczenia Żydów do tytułu Narodu Wybranego są zwykłym oszustwem i nie mają absolutnie żadnego biblijnego poparcia.

Wracając do syjonistycznych fanatyków religijnych, wszelki krytycyzm jest przez nich nazywany antysemityzmem, pomimo tego, że nie wszyscy syjoniści są Żydami i nie wszyscy Żydzi wierzą w to, że urodzili się po to, aby panować nad gojami, jak nas pogardliwie większość syjonistów nazywa.

W tym filmie autorzy zauważają, że w Niemczech hitlerowskich za krytykę nazizmu karano tak, jak za krytykę całych Niemiec, a przecież nie wszyscy Niemcy byli nazistami. Ale nazizm doprowadziło do II Wojny Światowej i do... Holokaustu.

Dzisiejszy syjonizm używa dokładnie takiej samej nazistowskiej argumentacji w odniesieniu do siebie. Oni także twierdzą, że są stworzeni do rządów nad całym światem i krytyka planów syjonistycznych oraz syjonistów jest uważana za antysemityzm przez... rządy syjonistyczne, pomimo, że duża część Żydów to nie są syjoniści. Niektórzy Żydzi są chrześcijanami, inni są posłuszni Torze i oni właśnie są naszymi braćmi w wierze. 

Pójdźmy na polskie podwórko.

Od końca II WŚ większość naszych rządów to rządy syjonistyczne. Wszelkie ośrodki władzy, to ośrodki kontrolowane przez syjonistów, jak: media, kinematografia, nauka, szkolnictwo, wojsko, służby wywiadowcze, cały system polityczny. Jesteśmy stale w ich niewoli i ostatnio okazało się według statystyk, że Polacy wymierają z powodu polityki syjonistycznego rządu oraz kontroli syjonistycznej nauki i sposobów żywienia oraz cen. Do tej pory było to nazywane teorią spiskową i twierdzono. że nie ma trucizn a szczepienia są doskonałe. Teraz okazuje się, że mamy bezpośredni dowód na wymieranie narodu polskiego. [PL] A to już jest udowodniony akt mordu na narodzie polskim i dowodów jest masa.

W wielu dziedzinach życia prywatnego już panuje syjonistyczny reżim, jak LGTB, szaleńcza ideologia genderyzmu, lewactwo, progresywność, wszelkie bzdury ideologii socjalistycznych itp które w ostatnich 300 latach spowodowały śmierć ponad 350 mln ludzi.

Niewielu zdaje sobie sprawę z tego, że religijną księgą Judaizmu jest... Talmud, a nie Tora czyli Pięcioksiąg Mojżesza.

Film angielski - około 35:18 minuty filmu [EN] lektor ostrzega, że w każdej chwili Google/Youtube, Facebook czy Twitter mogą im ten kanał zamknąć.

Ja widzę to nieco inaczej. W moich oczach widać wyraźnie, że wiele informacji tzw. antysemickich nie jest cenzurowanych, co sugeruje celową manipulację i podejrzewam, że owa tolerancja dąży do III WŚ dopuszczając do publikowania nawet dosadnych anty syjonistycznych materiałów.

Nie tyle artykuły czy filmy są dosadne. Sami Żydzi czy rabini posługują się językiem, za który innych nazwano by antysemitami i wtrącono do więzień

36:45 rabbi Eliezer Kashtiel omawia niezwykle rasistowskie teorie o niewolnikach. Naziści dzielili rasy na złe lub dobre a teraz mamy współczesną żydowską wersję, czyli rabin mówi...

... "o gojach, którzy muszą być niewolnikami i oni będą chcieli być naszymi niewolnikami. Żydowskimi niewolnikami są Arabowie, ponieważ oni mają genetyczny problem." Rabbi przyznaje - "rasizm istnieje. Tak, jesteśmy rasistami. My wierzymy w rasizm. To jest prawidłowe. Rasy istnieją i narody mają genetyczną charakterystykę. Musimy rozważać, jak im w tym pomóc."

Rabbi Kashtiel jest wykładowcą na izraelskiej prestiżowej akademii  wojskowej! Pada na filmie pytanie. Dlaczego taka mowa jest tolerowana? Ponieważ media są... syjonistyczne.

Od 45:00 minuty inny rabin chwali Hitlera, że wymordował 6 mln Żydów, co według rabina było dobrem. Szkolenie dla żołnierzy izraelskich pozwala... na gwałty kobiet. Jeżeli to nie jest rasizmem, to co nim jest?

Sami syjoniści przyznają, że są skrajnymi rasistami, ksenofobami i fanatykami religii szatańskiego Talmudu i zdążają oni do podboju całego świata, który jest już niemal cały w ich brudnych rękach.

To jest właśnie rzeczywista supremacja ludzi dążących do władzy nad światem.

Którzy ludzie w historii stosowali zasady porównywalne z antysemityzmem? Hitler, Lenin i Stalin - najwięksi mordercy w historii świata. A nam pozwala się na skrytykowanie każdego człowieka, poza... Żydem!

To jest właśnie skrajny rasizm syjonistyczny, a syjonizm stosuje takie metody, które sugerują, że syjonistyczni Żydzi są z powodu ich inteligencji przeznaczeni do rządów nad światem, a podwładni będą ich niewolnikami.

Właśnie z takich powodów mieliśmy dwie wielkie rewolucje, francuską i rosyjską oraz dwie wojny światowe. Oto do czego doprowadza taki skrajny, wręcz chorobliwy rasizm, który najwyraźniej jest chorobą umysłową i jej autorzy są słusznie nazywani psychopatami.

Pedofilia

Najohydniejszą cechą syjonistów jest ich zamiłowanie do pedofilii. Nawet ich Talmud pozwala na seks z dziewczynką, która ukończyła 3 latka. Osobiście nie wierzę, że oni szanują Talmud i jakiekolwiek zasady w nim wyłuszczone, ponieważ znane są przypadki gwałtów na kilku miesięcznych dzieciach, które potem zabija się na szatańskich ołtarzach: po torturowaniu, zjada się ich ciała i pije ich krew. Tortury są potrzebne do wydzielania się adrenaliny do krwi, która natychmiast spożywana jest najlepszym znanym narkotykiem na ziemi. Mało tego; spożywanie krwi oraz mięsa  niemowlaków znacznie przedłuża życie. Oto tajemnica długowieczności elit syjonistycznych. To nie jest teoria spiskowa i już są ludzie w więzieniach za takie zbrodnie.

Absolutna zgroza, która jest stosowana przez nich niemal na porządku dziennym. Oni kupują także krew z transfuzji, aby ją pić w celu odmładzania się oraz zwiększonej energii.

Czy możemy sobie wyobrazić nieograniczone rządy nasienia węża, którego priorytetem są takie właśnie szatańskie rytualne 'uciechy'?

Czy są jakiekolwiek szanse powstrzymania gwałtów twoich dzieci?

Nie bądźmy naiwni. Jeżeli dzisiaj takie zbrodnie są stale popełniane, jeżeli ludzie tego rodzaju opanują wszystkie rządy, nie będzie żadnych szans na powstrzymanie ich zbrodniczych uciech. Oni nawet nie będą się z tym kryli.

Psychopaci spowodują na ziemi istne piekło i nikt nie będzie miał nawet szansy na poskarżenie się komukolwiek, poza... Bogiem, ze strachu o ścięcie głowy za... antysemityzm.

Prostym dowodem na powyższe są nieustanne próby zalegalizowania pedofilii.

Ostatnia próba w Niemczech. [EN]

Fragmenty z artykułu oraz filmu.

"Pedofilia jest niezmienną orientacją seksualną, podobnie jak heteroseksualność i społeczeństwo powinno bardziej akceptować pedofilów. To są nasze uczucia i my tych uczuć nie wybraliśmy. Ale my jesteśmy odpowiedzialni za nasze działania i musimy podjąć decyzję, że do nas należy odpowiedzialność, aby pohamować negatywne uczucia odnośnie pedofilów, i traktować ich z takim samym szacunkiem, jakim darzymy innych ludzi. Musimy przyznać, że pedofile nie wybrali swojej seksualności i oni, jak większość z nas nie będzie mogła żyć w wolności, jeżeli będą chcieli prowadzić przyzwoite życie. Musimy zaakceptować, że pedofilia jest seksualną orientacją"

Psychiatra i specjalista od zaburzeń psychicznych, Dr Daniel Amen powiedział w wywiadzie dla CBN News, ... "pedofile posiadają zupełnie inny mózg niż reszta społeczeństwa - i skanowanie ich mózgu wskazuje na chorobę psychiczną. Jeżeli przeskanujemy ich mózgi, okazuje się, że ci ludzie mają nerwicę natręctw - często spotykana jest powszechnym, przewlekłym i długotrwałym zaburzeniem, w którym osoba ma niekontrolowane, powtarzające się myśli i działania, oraz niską czołową korę - powiedział - to znaczy, że pedofila cechuje mniej współczucia."

Czyli jest to typowy charakter nasienia węża, które... nie posiada sumień ludzkich.

Dodajmy jeszcze do tego możliwości wprowadzenia otwartego satanizmu oraz zmuszania nas do wielbienia szatana i wzięcia 666 na nasze czoło i rękę?

Gorąco zachęcam do przestudiowania artykułu o nasieniu węża. Zawiera on jedne z najbardziej ukrywanych informacji przed światem, które pozwolą człowiekowi zrozumieć, co w rzeczywistości dzieje się na ziemi oraz jakie są tego przyczyny.

I właśnie z tych powodów życie staje się na naszej ziemi coraz bardziej zagrożone z powodu najdzikszych oraz najokrutniejszych pomysłów, jakie można sobie wyobrazić. Mamy rzekome globalne ocieplenie czy też zmianę klimatu, genderyzm, masowe szczepienia, GMO, dążenie do pedofilii i wiele innych syjonistycznych wynalazków.

W Polsce jedna osoba pracująca nie może wyżywić swojej rodziny. A za moich młodzieńczych lat było to normą.

Syjonizm dąży nawet do odebrania prawa używania banków oraz kart kredytowych przez Chrześcijan i ludzi wierzących  w Biblię [PL].

Nasuwa się pytanie: który sędzia i na podstawie jakiego prawa ma decydować o moralności człowieka, który pracuje i musi płacić za swoje potrzeby z jedzeniem włącznie i wierzy w Boga?

Kto chce zabraniać owych kart kredytowych? Wynalazcy... lichwy zabronionej przez Boga, która zbiera straszliwe żniwo z powodu nieustannej grabieży dóbr wypracowanych pracą ponad siły, na korzyść lichwiarzy!

To już jest czyste szaleństwo owych psychopatów.

Czy jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, co się zacznie dziać, jeżeli uda się im zdobyć oficjalną władzę nad całym światem?

Czy powtórzą się masowe mordy w stylu Rewolucji Bolszewickiej Rosji i mordy na wielu milionach ludzi? Czy będziemy zagładzani na śmierć jak Ukraińcy za Stalina? To jest tak pewne jak... światowa lichwa!

Jeżeli dzisiaj Izrael domaga się całkowicie bezpodstawnie bez jakichkolwiek dowodów odszkodowań od Polski za rzekome zbrodnie Holokaustu na Żydach w II WŚ, to czego jeszcze można się po tych psychopatycznych istotach spodziewać, jeżeli przejmą niczym nieograniczoną władzę nad nami?

Zwróć uwagę na powszechność takich problemów, które pomimo ukrywania ich przed nami, ukazują nam pełne poparcie władz dla pedofilii, której wcale nie mają zamiaru zwalczać. Zastanówmy się dobrze o czym to świadczy?

Jakie będziesz miał szanse na odzyskanie swego dziecka, które zostanie porwane w celu seksu oraz mordu rytualnego? Czy odważysz się zwrócić do kogokolwiek z nich? A oni wiedząc, że się ich panicznie boisz z powodu groźby ścięcia głowy będą robili z tobą, z twoją rodziną i twoimi dziećmi wszystko, na co im przyjdzie ochota.

Czy przesadzam? Oni to już robią, ale nie oficjalnie, ponieważ owej władzy jeszcze w pełni nie posiadają i udają, że mamy demokrację!

To są właśnie olbrzymie przyczyny wzrastającego oporu przeciwko wszelkim formom lewactwa, syjonizmu, komunizmu i innych szaleńczych pomysłów owych zaprzedanych szatanowi sług.

Ów opór przeciwko temu szaleństwu nazywany jest antysemityzmem pomimo tego, że Żydzi semitami nie są i nigdy nie byli. Semici to Arabowie.

Oto przyczyny powodujące gwałtowny wzrost tzw. antysemityzmu, czyli nienawiści do syjonistów. Mówiąc wprost - wzrastająca opresja i rabunek lichwiarzy oraz najdziksze prawa pod pozorem 'pomocy' dla ludzkości, jak masowe szczepienia, które powodują znacznie większe szkody niż choroby, przeciwko którym się owe szczepienia robi. To są rzeczywiste przyczyny nagle wzrastającego oporu przeciwko psychopatom syjonistycznym. Przyczyny antysemityzmu.

Żydzi czekają na mesjasza

Ów mesjasz ma być wojskowym liderem charyzmatycznym, który... albo zapobiegnie wojnie albo ją wywoła. Podobno ma w niej także zginąć. Nie ma jednoznacznych informacji dla nas o tym mesjaszu.

Cokolwiek by się to nie wydarzyło, będzie to mordercze zagrożenie dla całej ludzkości, ponieważ ideologia syjonistyczna, czyli oficjalny satanizm talmudyczny jest o wiele gorszy niż nazizm czy komunizm.

Nazizm był ograniczony jedynie do Niemiec. Rosja w momencie wybuchu II WŚ była nadal Rosją syjonistyczną: rezultatem mordów i zbrodni syjonistycznych w Rewolucji Październikowej. Nazizm wraz z sowieckim syjonizmem zaatakowali Polskę w 1939 roku. Oczywiście była to realizacja masońskiego planu II WŚ i morderczy nazizm był w pełni kooperujący z syjonistycznym komunizmem autorstwa Żyda - Karola Marksa

Największy problem polega na tym, że syjoniści to sataniści, zwalczający Naród Wybrany, głównie Słowian, czyli celu II WŚ i w tej wojnie siły sowieckie i nazistowskie wymordowały miliony Słowian.

Syjoniści kontrolują wszystkie religie Chrześcijaństwa i je powoli deprawują a narody Słowian wyniszczają za pomocą swoich rządów i swoich mediów. Z powodu owej kontroli Chrześcijanie ewangeliczny naiwnie wierzą, że dzisiejszy Izrael jest świętym Narodem Wybranym.

Ich mesjasz nie pojawi się jako osoba z nieba ale będzie to Żyd o dużej władzy i szacunku dla szatana. Celem syjonistów są... cele byłych nazistów - podbicie całego świata. Problem z syjonizmem polega na tym, że świat już jest podbity od wielu lat i jest ściśle kontrolowany przez wyjątkowo rasistowski syjonizm. Putin jest także w ich rękach, podobnie jak Trump.

Kogo nie wolno krytykować? Tego, kto rządzi światem.

W Izraelu praktycznie nie ma miejsca dla Boga i nikt o Bogu nie mówi. Jeżeli się mówi, to mówi się: B-g, i tylko po to, aby zwieść wszelkiej maści Chrześcijan. Syjonizm to nie jest to jakikolwiek biblijny cel ale jest to cel rasistowski i zarazem szatański, skierowany przede wszystkim przeciwko Słowianom, rasie białej i... reszcie świata.

Odbudowa III świątyni to po prostu zasłona dymna dla tych, którzy wierzą nasieniu węża.

Co nam grozi w najbliższej przyszłości?

Możemy się spodziewać oficjalnego przejęcia władzy przez Żydów syjonistycznych (Chabad) nad całym światem.

Co nam grozi?

Wprowadzenie praw Noachickich. Na tym polega niezwykłe zagrożenie, w szczególności dla Słowian. Warto przeczytać artykuł na temat rabina Mendela Schneersona po polsku. Warto także przeczytać kilka ciekawych artykułów nie mojego autorstwa z tej kolekcji.

Zachęcam także do przeczytania 16 moich ostatnich artykułów z tytułowej strony, zwłaszcza artykuł o prawach Noachickich, które syjoniści będą chcieli wobec nas stosować.

Zakładam, że już przeczytałeś o prawach Noachickich i mniej więcej wiesz, co to jest.

Przemyślmy realistycznie prawa Noachickie

Zastanówmy się nad kilkoma możliwościami zastosowania tych praw, o których Biblia wcale nie wspomina.

Warto temat dobrze i REALISTYCZNIE przemyśleć.

Nie mamy do czynienia z ludźmi wierzącymi i wielbiącymi Boga ale syjoniści wielbią szatana, który jest kłamcą oraz on jest ojcem nasienia węża. Rzekoma wiara w Boga to zasłona dymna nawet dla niezorientowanych Żydów. W takim przypadku spodziewanie się prawdy i sprawiedliwości od satanistów jest wyjątkową naiwnością.

Co nam więc grozi według syjonistycznych praw Noachickich?

Kara śmierci za antysemityzm, czyli za wszelką krytykę syjonistycznego rządu, urzędników, policji, prawników, lichwy, wysokich podatków, zatruwania szczepionkami i wiele, wiele innych. Grozi nam także kara śmierci za wiarę w Boga, posiadanie Biblii, która mówi o Chrystusie, za wiarę w Chrystusa, za posiadanie krzyża z Chrystusem, obrazka, czy nawet wizerunku Marki Boskiej czy... papieża. Czy syjoniści zniszczą Kościół Katolicki? Watykan ma być doszczętnie zniszczony!

Czy łatwo da się te prawa wprowadzić w życie? Dobre pytanie, ale może się to jednak skończyć III WŚ z powodu masowego oporu ludzi zdających sobie sprawę z tego olbrzymiego dla nich niebezpieczeństwa!

Wielu może pomyśleć, że jeżeli zgodzimy się prawa Noachickie dla świętego spokoju, to nam nic nie grozi?

To absolutnie niczego nie zmieni. Znając tych ludzi oraz ich metody: jeżeli źle spojrzysz zza kierownicy na kogoś, kto ci drogę zajechał - znienawidziłeś Żyda - kara śmierci. Źle spojrzałeś w kierunku władzy - zostaniesz aresztowany i nikt nie będzie dbał o jakiekolwiek dowody na twoją obronę. Sąd będzie wyłącznie żydowski. Zażartowałeś sobie do zaufanego kolegi na temat rządu? Ale on był Żydem, o czym nie wiedziałeś. Wielce pomogłaby książka Aleksandra Sołżenicyna - Archipelag GUŁag. 1918-1956, ponieważ coś podobnego nam grozi.

Jeżeli władzę przejmą ludzie bez ludzkich sumień - wszystko będzie możliwe.

Nawet jeżeli ktoś będzie wiedział, że skazano cię niewinnie na śmierć, nikt nie zrobi absolutnie niczego dla ciebie, ponieważ będzie się bał skrytykowania władzy za niesprawiedliwy wyrok.

Oznacza to brak szansy na jakąkolwiek sprawiedliwość.

Problemem jest rasizm i supremacja żydowska, czyli te dwie rzeczy, o które oni uwielbiają nas oskarżać. Dzisiaj oskarżą cię o antysemityzm. Ale jutro zetną ci głowę i skonfiskują wszystko, co ma twoja rodzina, za jakąkolwiek krytykę czy złe spojrzenie. A może dosłownie za nic, jedynie z powodu ładnego domu, który sobie zbudowałeś, a jeden z nich go zapragnął.

Ich władza przyniesie największy apokaliptyczny ucisk, jaki kiedykolwiek istniał na ziemi.

Kilka ciekawych ujawnień z angielskiego filmu

Żydzi byli usunięci ze 104 krajów, głównie za składanie ofiar z dzieci. Wydawali ich Kościołowi... Żydzi po to, aby trwała dzisiejsza szatańska narracja ciągłego prześladowania Żydów.

Jest powszechna opinia w kręgach żydowskich syjonistów, że Żydzi potrzebowali śmierć Żydów w Holokauście. Podobnie jak podczas wydawania ich w ręce identycznych zbrodniarzy Watykanu, Żydzi dzisiaj są wynagradzani przez władze i media za ciągłe, bezpodstawne i niesprawiedliwe oskarżania ich. Wmawia się im to, że są ofiarami nienawiści rasowej i uprzedzeń z powodu religii chrześcijańskich. Głównym punktem cierpień żydowskich jest powtarzany jak mantra Holokaust, którego analiza dowodów jest zabroniona prawnie na niemal całym świecie. Takie taktyki spowodowały aprobację świata podczas tworzenia stanu Izraela w Ziemi Obiecanej.

Co jest ciekawe, Żydzi Aszkenazim nie cierpią Żydów Sefardyjskich oraz Żydów stosujących Torę, czyli Księgi Mojżesza. 

Żydzi na wysokich pozycjach także eksploatują mniej ustawionych Żydów a nawet ich poświęcają, jak w Holokauście dla dobra całego programu NWO, któremu przewodzi Chabad Lubawicz a głównymi graczami są: Rosja, Chiny i Izrael.

USA idzie bocznicę ponieważ USA spełniło już swoją rolę i syjoniści praktycznie już opanowali cały świat. Oni znają nieźle Biblię i znają proroctwa biblijne, które muszą się wypełnić i wiedzą doskonale, że USA ma wyrok od Boga, Watykan także i wiedzą oni, że Ziemia Obiecana, którą okupuje Izrael będzie przez Boga całkowicie oczyszczona i oczekująca na przyjęcie rzeczywistego Narodu Wybranego, czyli Słowian.

USA to  biblijny Babilon Wielki, który jest porzucany oraz zdradzany przez Izrael. Także nie ma o tym oficjalnych informacji, ale wiele źródeł żydowskich o tym mówi. Izrael wyssie ostatnie fundusze z USA, zanim nie nastąpi jego upadek.

Za czasów Isusa faryzeusze i cały establishment to także byli syjoniści, aczkolwiek tej nazwy wtedy nie używano. Była to identyczna ideologia czyli ścisły satanizm oparty na babilońskim Talmudzie i trwała ścisła współpraca Żydów z rzymskim cesarstwem, aczkolwiek Rzymianie nie mieli zaufania ( i słusznie) do rządzącej kasty Żydów.

Za czasów Isusa elity żydowskie także prześladowały rzeczywistych Izraelitów z Chrystusem na czele. Dzisiaj jest identycznie. Jesteśmy wymieszani z syjonistami a Polacy czy inne narody jeszcze tego zbyt wyraźnie nie widzą albo nie chcą widzieć z obawy o etykietkę antysemity.

Syjoniści to starożytni faryzeusze! Nic się w tym dzisiaj nie zmieniło i nawet mamy już identyczny Sanhedryn, czyli sąd, który skazał Chrystusa na śmierć. I ten sąd, ponownie założony z powodu tryumfalnego sądu nad Jezusem (Isusem) będzie wydawał wyroki na Chrześcijan, o ile dojdzie do NWO.

Co robić, jeżeli oni przejmą władzę?

Mamy niezwykle potężną broń oraz niezwykle mocnego sprzymierzeńca, Boga Wszechmocnego, który zgodnie z Jego obietnicą czeka na nasze wołanie o pomoc do Niego.

Ozeasza 3:4 Gdyż synowie Izraela będą przez dłuższy czas bez króla i bez księcia, bez ofiary i bez posągu, bez efodu i bez terafów. 5 Potem synowie Izraela się nawrócą i znów będą szukać Pana, swojego Boga, i Dawida, swojego króla, i w dniach ostatecznych z bojaźnią zwrócą się do Pana i jego dobroci.

Zachariasza 10: (6) I wzmocnię dom Judy, i wybawię dom Józefa. Sprowadzę ich z powrotem, gdyż lituję się nad nimi. I będą takimi, jak gdybym ich nie odrzucił, Ponieważ Ja jestem Panem, ich Bogiem, i wysłucham ich.

Nasze prośby w modlitwach, prywatnych czy publicznych ZOSTANĄ PRZEZ BOGA WYSŁUCHANE! Bóg nawet przysiągł na samego siebie, że zostaniemy przez Niego osobiście wyzwoleni z takiego właśnie ucisku.

Ale... musimy prosić tylko Boga; bez krzyżyków, obrazków, różańca, krucyfiksu a zwłaszcza obrazków Matki Boskiej!

To jest nasza jedyna ale olbrzymia broń przeciwko tym zbrodniczym psychopatom. Oni Boga się przeraźliwie boją. Boją się Go tak bardzo, że wiedząc o Bożej interwencji w naszej obronie będą uciekać z Izraela, ponieważ teren Izraela jest przez Boga zarezerwowany właśnie dla nas.

Skoro oni planują wejście do Polski w liczbie ponad 3.5 mln. - krążą takie pogłoski - oznacza to, że wiedzą, że nas już w Polsce nie będzie i będziemy pod Bożą opieką. Oni na pewno znają te wersety.

Objawienie 3:(9) Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem.

Zwróć w tym tekście uwagę na ostatnie słowa. ...  i poznają, że Ja ciebie umiłowałem.

Ostatnie zdanie mówi, że Bóg nas umiłował!

Znaczy to, że Bóg nadal nas miłuje i czeka na nasze modlitwy i prośby do Niego.

Nie zawiedźmy Boga! On nas na pewno nie zawiedzie!


Napisano: 5 Maja 2019

Ostatnie uaktualnienie: 5 Maja 2019


Powrót