Objawienia Fatimy

Królowa bierze wszystko - Requiem dla Mesjasza część II

Warto obejrzeć inne filmy tego autora. Nie ze wszystkim się zgadzam, ale obejrzeć i wyciągnąć własne wnioski naprawdę warto.

https://www.youtube.com/channel/UC3gQgpczdiN-7J-b4T-83qw

Niezwykły film ukazujący szatański trick tzw. Matki Boskiej. Trick ten posiada olbrzymią dozę znaków satanizmu i okultyzmu. Film ten także pokazuje zupełny brak logiki oraz jakiekolwiek wiarygodności rzekomej Matki Boskiej. Najwyraźniej w rzeczywistości jest jakiś demon lub upadły anioł.

Poniżej moje notatki podczas mego oglądania filmu. Myślę, że te notatki pomogą na zapamiętanie więcej z niego. Świetna robota filmowa oraz obfita ilość wiedzy biblijnej.

Maria ukazywała się często 13 dnia miesiąca. Pierwsze jej objawienie omawia smażące się w piekle dusze grzeszników. I już jest z tym pewien wielki problem. Biblia nie mówi o smażeniu się wiecznym dusz w ognie piekielnym. Dusza nie ma ciała i smażyć jej nie można. Ciało można smażyć ale nie duszę.

Drugim problemem jest ukazanie się jej dzieciom, które są mało wiarygodnymi świadkami w niemal każdej sprawie.

Karą piekła według Maryi Bóg ukaże za opuszczenie religii katolickiej czy za zmianę religii. Zupełny nonsens nie występujący w Biblii.

Bóg karze za łamanie 10 Przykazań, czyli za złamanie Prawa, które nie wspomina o religiach i przymusowej do nich przynależności. Jaką mentalność posiada Maryja ukazując takie ohydne i deprawujące obrazy dzieciom?

Według Maryi różaniec rozwiąże wszystkie problemy. Maria poleca wybudowanie kaplicy dla jej własnej czci! Namawia więc do bałwochwalstwa! Różaniec także nie jest święty. Jest on bałwochwalstwem, karanym przez Boga śmiercią.

Maria nie może być odkupicielką, ponieważ sama jest grzeszna według Ew. Łukasza. "Dusza która grzeszy ta umrze." Jezus (Isus) jest naszym Odkupicielem ponieważ umarł za nasze grzechy.

Maria i Kościół uczy, że dusze będą męczone przez wieczność, czyli życie wieczne w mękach dla grzeszników. Biblia tego nie uczy.

Według Marii tylko różaniec nas zbawi i Maryja nigdy nie wielbi swego Syna!

Duch Boży jest poza Chrystusem jedynym nauczycielem czystej Prawdy. Jana 16:13,14.

Maryja wielbi i nakazuje niemal nieustannie wielbienie różańca, czyli bałwochwalstwo. Proroctwa maryjne się nie sprawdzają.

Jedna dziewczyna stwierdziła, że owe objawienia to kłamstwa i religie prorokowane przez Marię się nie zjednoczyły. Czyściec nie istnieje i piekło nie istnieje. Maria nie zachęca do czytania Biblii i nie wielbi Syna Bożego.

Maryja nigdy nie wielbi Jezusa tylko zawsze sama się wywyższa każąc budować kaplice dla siebie.

W Meksyku wielbi się Santa Guerreo is składa się jej ofiary z ludzi. Wielbi się także Santa Muerte - święta śmierć.

Czysty satanizm! Maryja jest także królową piekieł.

Najciekawsze jest to, że Maryja pokazywała się i nadal pokazuje bardzo często, ale żadnemu nieszczęściu świata nie była jeszcze w stanie zapobiec.

Maryja jest królową upadłych aniołów.

Jezuici są najwierniejszymi krzewicielami kultu Maryi na świecie i oni ją ustanowili Niepokalanie Poczętą. Zupełne bluźnierstwo!

W roku 1943 Maryja ukazywała się przez 2 lata, ale wojny światowej nie zdołała zakończyć i nie powstrzymała masowych zbrodni i nie zburzyła Auschwitz! A setki tysięcy katolików modliło się do niej o pomoc... na daremno!

Przy takim uwielbieniu Maryi, jakie daje w Polsce Kościół Katolicki, Polacy powinni wędrować w kolejce do nieba jako wyświęceni święci różańcami i litaniami do Maryi.

Egzorcyzmy kościelne sprawiają fałszywe wrażenie, że Kościół daje sobie radę z demonami, mieszkańcami piekła. A demony z uciechą sprawiają wrażenie, że boją się różańca i krzyżyka. Demony potwierdzają nawet moc różańca. Nawołują, aby ludzie częściej korzystali z Maryi i różańca. To jedyny środek zbawienia - twierdzą życzące nam dobrze demony!

Czyżby wierzący w te bzdury katolicy byli i są nadal aż tacy naiwni?

W ten sposób demony ściśle kontrolują księży i biskupów. Różaniec jestznakiem dla demonów aby tych ludzi już nie krzywdzić, ponieważ są i tak już zgubieni.

Odnośnie sabatu - tutaj nie zgadzam się z autorami filmu, ponieważ nie wiemy, który dzień tygodnia jest siódmym. Biblia nie mówi o żadnym konkretnym dniu tygodnia ale mówi o dniu siódmym, który jest po przepracowaniu 6 dni czyli może on być każdym dniem tygodnia. Tyle razy zmieniano kalendarz, że nikt nie wie, który dzień tygodnia jest pierwszym, a który siódmym. Bóg nie zaznaczył tego ale polecił święcić sabat po 6 dniach pracy nie wymieniając żadnego określonego dnia. Każda religia liczy ten dzień według własnego uznania.

Oprócz tego dodaje się do kalendarza co 4 lata jeden dzień w Lutym, co przesuwa automatycznie wszystkie ewentualne sabaty. Moim zdaniem jest to fałszywy wątek. Gdybyśmy posiadali Boży i doskonały kalendarz jeszcze z czasów Mojżesza, mielibyśmy sabat we właściwym dniu ale i w tym przypadku także nie mamy pewności, ponieważ Bóg najwyraźniej miał na myśli siódmy dzień po 6 dniach pracy bez nacisku na jakikolwiek specjalny dzień.

Po za tym Bóg dał swemu Narodowi swój kalendarz i tylko Jego kalendarz mógł nam określić siódmy dzień tygodnia, czyli sabat w tym samym dniu dla całego narodu. Za czasów Chrystusa ten kalendarz był jeszcze stosowany. Dzisiejszy kalendarz żydowski jest jedynie rzekomą kopią kalendarza samego Boga.

Szukanie prawdziwej religii

Na filmie mamy wielokrotne napomnienia Matki Boskiej o trzymaniu się religii Kościoła Katolickiego.

Wielu ludzi i Chrześcijan popełnia wielką pomyłkę, szukając prawdziwej religii. Wystarczy przeczytać raz Biblię i zauważymy od razu, że Bóg nie faworyzuje żadnej religii. Słowo religia nawet w Biblii nie występuje. Bóg dba jedynie o poszanowanie Jego Prawa. A to nie jest religia! To jest posłuszeństwo Bogu.

Boży koncept jest bardzo prosty i zrozumiały dla najprostszych ludzi.

Żyj w posłuszeństwie wobec 10-ciu Przykazań a będziesz żył(a) wiecznie.

I to wszystko! Dochodzą małe dodatki, jak chrzest będący symbolem a nie przykazaniem. Niemniej wiele rzeczy, o których Biblia mówi może nam i innym pomóc.

Jedynie przestrzeganie Przykazań da nam życie wieczne.

To Bóg zadecyduje, znając nasze geny, którzy z nas, jako Polacy należą do Słowian, Narodu Wybranego. Część wkrótce dostąpi porwania do nieba a inni zostaną zabrani na pustynię, na której także odbędzie się sąd Boga nad nimi.

Od Boga także zależy, czy będziemy żyli wiecznie jako członkowie Wielkiej Rzeszy, jeżeli oczywiście będziemy Przykazaniom posłuszni. I to jest cała prawda biblijna.

Księża i pastorzy nie są do nam do niczego potrzebni, ponieważ oni sprzedają nam - jest oczywiste, że musimy za to płacić - religijną truciznę, która powinna być za wszelką cenę unikana. Powyższy film ujawnia nam wiele najważniejszych przykładów sprzedajnej trucizny religijnej. Z powodu powiększającej się wiedzy wielu Chrześcijan porzuca religie.

Katolicyzm sprzedaje nam rzekomą Matkę Boską, czyli jakiegoś demona czy upadłego anioła oraz wpędza ona naród polski w skrajne bałwochwalstwo.

Za obie rzeczy - różaniec i wielbienie Matki Boskiej - grozi tobie śmierć z ręki Boga!

Tylko posłuszeństwo wobec przykazań da nam zbawienie. Wydrukuj sobie 10 Przykazań i żyj według nich i módl się tylko do Boga.

Reszta praktycznie nie ma znaczenia.

Źle coś zrozumiesz? Bóg jest wyrozumiały i wie, że mamy inteligencję... owiec, czyli niemal zero! Bóg nam nasze błędy wybaczy ale nie wybaczy nam złej woli i świadomego łamania Jego Przykazań.

Zacząłem STUDIOWAĆ Biblię już w roku 1973. Dopiero teraz wiem, w jakim celu. Znając Biblię można ukazywać ludziom mega kłamstwa religii, a zwłaszcza olbrzymich kłamstw o "Matce Boskiej".

Moje wieloletnie studia Biblii odkręcają wszystkie kłamstwa niemal wszystkich religii.

To oznacza - trzymajmy się od wszystkich religii z daleka. One sprzedają nam mniejszą klub większą dawkę trucizny duchowej, zwłaszcza apostoła faryzeusza Pawła, który anulował Naród Wybrany i Królestwo Boże na ziemi.

Trzymajmy się tylko i wyłącznie Bożych Przykazań. I to wszystko, co Bóg od nas wymaga.

Nie ma na świecie prawdziwej religii. W Biblii nie ma słowa - religia. To wymysł szatana. Bóg nie założył żadnej religii i Syn Boży nie założył żadnej religii. Szatan zakładał wszystkie religie. Jest na to prosty i oczywisty dowód.

Cała Biblia mówi nam o historii Narodu Wybranego przez Boga oraz o Jego planie ponownego zgromadzenia Jego Narodu Wybranego.

Która religia o tym mówi? Żadna, dlatego każda z nich jest religią fałszywą!

Fałszywa religia ignoruje ten plan Boga, a nawet popiera fałszywy żydowski Izrael, który uzurpuje sobie tytuł narodu wybranego. Ten fałszywy Izrael dąży do ścinania naszych głów, za wiarę w Jezusa i za bałwochwalstwo.

Czy Kościół i Matka Boska cię przed tym ostrzegają?

 

Powrót na stronę główną