NWO jest w wielkich kłopotach!

Napotkałem artykuł sprzed 2 lat na witrynie znanego dezinformatora watykańskiego, Alexa Jonesa, w którym ujawnił on wiele prawdy, ale sam nie dawał sobie sprawy z tego, jakie szczególne znaczenie posiadają te właśnie informacje.

Informacje te nie były wcale ukryte, ale trzeba było nieco poszperać, aby je znaleźć.

W najbliższy piątek 15 i 16 listopada 2014 w Brisbane w Australii odbędzie się kolejna sesja tzw. G20, czyli najwyższej rangi wrogowie rodzaju ludzkiego będą decydować, co i jak robić, aby nas nadal karmić nawozem i trzymać w ciemnościach, oraz wymordować jak największą ilość Chrześcijan w taki czy inny sposób.

W tym linku mamy głównie pozytywne wydźwięki zawsze kłamiących mediów syjonistycznych - http://bit.ly/1wklYuC ale w Brisbane szykują się olbrzymie protesty przeciwko tym wrogom całej zachodniej cywilizacji.

Najwyraźniej chcą nas jeszcze bardziej pognębić, poniżyć, okraść i wreszcie zmusić do czynnego udziału w wykreowanych przez tych nie ludzi konfliktów, w nadziei, że zaczniemy się wzajemnie mordować.

Czyli nic nowego i program tych 'ludzi' wyraźnie wskazuje na to, że ludźmi oni nie są, sumień nie posiadają i najwyraźniej służą oni Lucyferowi, którego doktryny są szeroko rozpowszechniane za pomocą pro watykańskich mediów, które ogólnie piszą o G20 i papieżu w samych superlatywach. Oczywiście pisze się same kłamstwa a wyroku dożywocia na papieża raczej się nigdy nie wspomina.

Niewiele się także mówi o tym, że papież Franciszek usunął kardynała Raymonda Burke za postawę anty gejowską. http://bit.ly/1EAp04k

Zastanówmy się nieco!!! Papież usuwa kardynała za to, że ten popiera moralność Biblii!?

Czyli inni kardynałowie popierają gejów, tak?

Czyż nie pisano o tym, że nawet 85% kleru watykańskiego to geje? Przesada? Z pewnością nie, skoro Burke został usunięty.

Jeżeli mas media są pro syjonistyczne i pro watykańskie, czy teraz już jest oczywiste, kto rzeczywiście inicjuje ruchy gejowskie?

Od wielu lat jest jasne, że Watykan rządzi całym światem i obie wojny światowe to jego finanse i inicjatywa!

Mając prasę pod sobą i Hitlera pod pachą Watykan jest bezpośrednio odpowiedzialny za śmierć ponad 100 milionów białych Chrześcijan w XX wieku! Papież jest Królem świata, o czym już wielokrotnie pisałem i znajdujemy na to coraz większą ilość dowodów, czyli ów brud medialny, satanizm w muzyce i filmach to dzieło Watykanu i współpracujących z nim syjonistów i masonów.

Wrócimy do Alexa Jonesa, agenta watykańskiego.

Ujawnił on dwa lata temu, że były doradca w Waszyngtonie, Zbigniew Brzeziński ubolewa na tym, że światopogląd polityczny zachodniej cywilizacji (białych) zaczyna niebezpiecznie dojrzewać.

Spójrzmy na tę obrzydliwą postać.

 

Jakie to ma dla nas znaczenie?

Wiemy już z wielu źródeł, że NWO nie jest dla nas jakimkolwiek dobrodziejstwem, mówiąc to bardzo delikatnie. Ale mówiąc dosadnie niewielu ludzi podejrzewa o co w rzeczywistości tym zbrodniarzom chodzi. A chodzi im o wymordowanie całej białej populacji. Niewielu o tym tak dosadnie mówi, ponieważ wydaje się to niewiarygodne, ale fakty wyniszczania rasy białej oraz wyraźnej niechęci władz do białych narodów, infiltracja szalonymi Muzułmanami oraz promocja gejów, przerywania ciąży oraz frontalne ataki na instytucję małżeństwa to oczywiste ataki w celu naszego wyniszczenia.

Jesteśmy systematycznie opryskiwani przez chemtrails, jedzenie mamy pozatruwane a możliwość kupienia zdrowej żywności od prywatnych rolników jest pod karą grzywien i więzienia zabroniona.

Po II WŚ było nas na świecie 25%, ale teraz zostało nas zaledwie 8.5%!

Owa wypowiedź Brzezińskiego świadczy wymownie, że on oraz jego bada Nefilimów i hybrydów na służbie szatana wie, że wielu z nas już zaczyna to dostrzegać i mnożą się kłopoty wrogów ludzkości, a NWO jakoś nie daje się zaprowadzić.

Wielu mądrzejszych ludzi unika mediów jak ognia a polityków traktuje jak zdeprawowane i kłamliwe śmiecie, co jest zgodne z prawdą, zwłaszcza po ostatnich wyczynach Donalda i kliki czyszczącej mu buciki.

Cała ta chmara zbrodniarzy przeciwko ludzkości jest coraz bardziej zaniepokojona tym, że NWO odwleka się w nieskończoność i świat budzi się z ich fałszywego, pełnego krwi, mordów, pedofilii i zboczeń... snu. Owo przebudzenie wzrasta z dnia na dzień a ich siły tym samym stopniowo maleją.

Ciągłe i coraz bardziej gwałtowne protesty przeciwko g7, G8 czy G20 poważnie niepokoją tych obmierzłych wrogów Boga i jego ludu. Brzeziński i klika obawiają się, że ich wysiłki mogą być wkrótce pokrzyżowane i siły oporu mogą zwyciężyć.

Na przykładzie ITCCS.org i reakcji, (czy raczej jej braku) Watykanu widać, że sprawa jest bardzo poważna.

http://www.infowars.com/top-globalist-admits-nwo-is-in-deep-trouble/ [EN]

W filmie w tym linku także Hillary Clinton stwierdziła publicznie, że przegrywają oni wojnę informacji. "Przegrywamy tę wojnę." Czyli ich kłamstwa przestają na wielu z nas oddziaływać.

W sumie jest to przyznanie się Clinton do rozpowszechniania kłamstw i wojna o Prawdę jest przez globalistów przegrywana. Także banki przyznają, że tracą info war. Faszystowskie siły tracą powoli grunt pod nogami.

W dalszej części Brzeziński stwierdził, że systematycznie budzi się polityczne przebudzenie czyli ich masowe kłamstwa przestają być już skuteczne. Mało tego, stwierdził, że ludzkość jest świadoma ich globalnych działań.

Osobiście chciałbym widzieć demo model NWO w jakimś cudownym państwie. Hahahaha... nawet strach o tym pomarzyć!

"Pierwszy raz w historii świata ludzkość jest politycznie uświadomiona. Większość generalnie wie o co chodzi"

Ale cóż go tak boli? Że mamy ich serdecznie dość i należą się im solidne baty za ich megalityczne zbrodnie. Oni wiedzą że wiemy o ich zbrodniach ale także boją się, że dowiemy się kim ONI w rzeczywistości są.

Podczas zeszłorocznej sesji G7 czy G8 zasłaniano szczelnie okna, aby obserwatorzy przypadkiem nie zobaczyli wszystkich uczestników owych zbrodniczych obrad.

Co jest szczególnie ciekawe, listy uczestników są przecież oficjalnie publikowane.

Czyli na owych zebraniach muszą się pojawiać osoby, o których ONI nie chcą byśmy cokolwiek wiedzieli.

Co to za osoby?

Demony? Upadłe anioły? A może pojawia się tam sam... Lucyfer?

Przecież media go już oficjalnie wielbią! Wystarczy popatrzeć na Keshę, Kate Perry, Nergala czy innych zaprzedanych  Lucyferowi pajaców i klownów show biznesu.

Nie... to nie ja przesadzam, ale oni przesadzają wpychając nam do gardeł szatańską muzykę z szatańskim symbolizmem, filmy z pochwałami upadłych aniołów i szatana oraz wiele innych bzdur i kłamstw. To ich zupełnie pogięło!

Istnieje jeszcze jeden interesujący aspekt tego wszystkiego.

Pisałem o tym w kilku miejscach i jeszcze to wzmocnię. Moim zdaniem Lucyfer zrobi z nich kozłów ofiarnych. Dlatego podaje się daty i miejsca obrad a nawet listy uczestników. Pokazuje się nam symbolikę szatańską właśnie po to, abyśmy potem usłyszeli następne kłamstwo szatana.

Że oni, upadłe anioły i Lucyfer nas przecież przed nimi stale ostrzegali ale my ich nie słuchaliśmy! A wszystkiemu jest winien Bóg, któremu służy... Watykan i całe Chrześcijaństwo. Nie dajmy się na to nowe kłamstwo nabrać!

Zdaję sobie sprawę z tego, jak to brzmi, nie jestem szaleńcem.

Ale to oni stawiają na Lucyfera i ostatnio wcale tego nie ukrywają!

NWO to... wieża Babel.

Budowa wieży Babel była skierowana ku niebu, przeciwko Bogu i dążono do... globalizacji czyli NWO. Zwróćmy uwagę na proroctwo Daniela o potężnym posągu. Mamy ten posąg w nagłówku tego artykułu.

Daniela 2:40 Czwarte królestwo będzie mocne jak żelazo, bo żelazo wszystko kruszy i łamie; i jak żelazo, które kruszy, tak i ono wszystko skruszy i zdruzgocze. 41 A że widziałeś nogi i palce po części z gliny, a po części z żelaza, znaczy, że królestwo będzie rozdzielone, lecz będzie miało coś z trwałości żelaza, jak widziałeś żelazo zmieszane z ziemią gliniastą. 42 A to, że palce u nóg były po części z żelaza, a po części z gliny, znaczy, że królestwo będzie po części mocne, a po części kruche. 43 A że widziałeś żelazo zmieszane z gliniastą ziemią, znaczy: zmieszają się z sobą, lecz jeden nie będzie się trzymał drugiego, tak jak żelazo nie może się zmieszać z gliną. 44 Za dni tych królów Bóg niebios stworzy królestwo, które na wieki nie będzie zniszczone, a królestwo to nie przejdzie na inny lud; zniszczy i usunie wszystkie owe królestwa, lecz samo ostoi się na wieki, 45 Jak to widziałeś, że od góry oderwał się kamień bez udziału rąk, rozbił żelazo i miedź, glinę, srebro, złoto. Wielki Bóg objawił królowi, co potem się stanie. Sen jest prawdziwy, a wykład jego pewny.

Jest według tego proroctwa oczywiste, że w momencie zniszczenie innych królestw, będą one w czasach końca istniały. Objawienie mówi i 10-ciu królach czyli odpowiednikowi 10 palców u stop posągu.

Mamy więc potwierdzenie biblijne, że nie ma mowy o jakimkolwiek NWO czy Globalizacji. Czyli Biblia nie zapowiada żadnego, pojedynczego władcy nad całą ziemią, zjednoczoną pod NWO czyli Globalizację. Cały krzyk fałszywych nauczycieli Chrześcijaństwa to czyste oszustwo i brak zrozumienia Biblii. Biblia nie zapowiada ani Antychrysta, ani Globalizacji. Owszem jest mowa o bardzo przebiegłym królu ale król ten nie obejmie władzy na całą ziemią.

Globaliści dwoją się i troją, aby zorganizować NWO, ale Bóg im na to nigdy nie pozwoli.

Najciekawsze jest to, że to Królestwo Boże pod władzą Chrystusa zniszczy wszystkie inne królestwa Ziemi a samo pozostanie u władzy na wieki czyli wieczność.

Dlatego takie uwagi czołowych zbrodniarzy tego szatańskiego świata potwierdzają niemal wszystko, o czym pisuję od kilku lat, z małymi zmianami, ponieważ Bóg coraz częściej odkrywa rzeczywiste znaczenie wielu swoich proroczych zapowiedzi.

Cała konspiracja czy spisek przeciwko Chrystusowi i próba prewencji Jego powrotu musi być i jest Prawdą!

Znacznie więcej informacji na ten temat znajdziesz na witrynie www.zbawienie.com

Napisano: 12 Listopada 2014

Ostatnie uaktualnienie: 12 Listopada 2014Copyright © 2010 thewordwatcher