To jest prawda:

Hollywood i mas media próbują normalizować pedofilię

Tłumaczenie artykułu. It's True: Hollywood and Mainstream Media Are Trying To Normalize Pedofilia.

Media głównego nurtu są własnością zaledwie sześciu korporacji. Chociaż często słyszymy o reklamach głównego nurtu w branży farmaceutycznej, media robią znacznie więcej niż same reklamy.

Media głównego nurtu ciężko pracują, aby kształtować nasze wartości i postrzeganie rzeczy w taki sposób, w jaki oni chcą. Dzieje się tak z jakiegoś powodu i ten powód jest o wiele bardziej złowieszczy, niż początkowo ja myślałem. Czy chcesz być częścią społeczeństwa, w którym pragnienie gwałtu lub wykorzystywania dzieci jest uważane za normalne? Społeczeństwo, w którym pedofilia jest już twoim normalnym hobby?

Tak, media głównego nurtu pracują nad tym, aby pedofilia stała się normalna w oczach ludzi. Dzieje się tak, ponieważ mnóstwo potężnych mediów i hollywoodzkich potentatów to w rzeczywistości są pedofilami. Jak napisałem niedawno w innym artykule, ci, którzy są właścicielami dużych korporacji, są również zwykle dużą częścią Hollywood. Wiele gwiazd dziecięcych wychodzi i opowiada swoje historie. Corey Feldman i Elijah Wood sami otwarcie zeznali, że przemysł wiadomości i rozrywki roi się od dziecięcych pierścieni gwałtu. Te odrażające sępy żerują na niewinnych, wrażliwych dzieciach.

Obecnie główny nurt mediów i Hollywoodu starają się wprowadzić tę normę w życie, wykorzystując trzy etapy, aby ją zintegrować. Propaganda przychodzi do nas po raz pierwszy, a termin „pedofilia” jest na nowo definiowany jako „pociąganie nieletnich”, jest to nadużywanie języka, aby brzmiał nieco mniej przeraźliwie niż obecnie to brzmi.

Drugi etap, który zauważyłem w pewnym sensie całkiem niedawno, polega na tym, że próbują sprawić, że poczujemy wstyd lub współczucie dla tych, którzy są pedofilami, przekazując je jako stan neurologiczny. Nie powinniśmy współczuć tym, którzy chcą gwałcić lub wykorzystywać dzieci, i na pewno nie powinniśmy tego robić dla tych, którzy to robią. Nie jest to stan neurologiczny, nad którym dana osoba nie ma kontroli. Nie ma w ogóle żadnych informacji potwierdzających to i nie należy tego przekazywać jako fakt. Używanie zwrotów typu „badania sugerują” nie czyni niczego prawdą. Sugerowane i zimne twarde fakty to bardzo różne rzeczy.

Sympatia tym, którzy molestują dzieci, jest formą uciszenia ofiar. Jeśli chcesz molestować dzieci, nie jesteś ofiarą, ale jesteś kimś, kogo powinieneś się wstydzić i szukać właściwego sposobu na skorygowanie swojej deformacji moralnej, zamiast domagać się współczucia od innych. Pedofile nie są ofiarami i nie należy ich postrzegać jako takich. Trzecim sposobem na włączenie tej obrzydliwej próby do normalności jest podsycanie idei, że należy ją zaakceptować.

Jeśli chodzi o propagandę medialną, oto kilka przykładów wspierania pedofilów:

The New York Times (Pedophilia: A Disorder, Not a Crime 'Zaburzenie a nie przestępstwo') - Ten artykuł jest pełen „informacji”, które mają skłonić ludzi do myślenia, że ​​pedofile to ludzie żyjący z „zaburzeniem”. Ci, którzy chcą, abyś uwierzył, że powinniśmy rozważyć te molestujący dzieci jako ofiary są tak samo obrzydliwi jak ci, którzy molestują same dzieci. To nie jest rak, depresja ani rozłam osobowości. To wykorzystywanie seksualne dzieci. Jest duża różnica, która powinna zniknąć bez konieczności mówienia.

Salon (Temu pedofilowi ​​nie mogłem pomóc: nie był potworem ani molestującym. System i tak go zniszczył) - Ten artykuł poświęca czas na nazwanie potencjalnego molestującego słodkim i ciekawym intelektualnie, jakby to miało zrekompensować ten fakt że był pedofilem. Pedofil, o którym mówi się w tym artykule, nazywa się Jacob i został aresztowany za skontaktowanie się z dziesięcioletnią dziewczynką za pośrednictwem pokoju rozmów i zaplanował spotkanie z nią. Podczas gdy Jakub rzekomo nie dotknął dziecka seksualnie, miał jednak taki zamiar. Na szczęście nie było dziesięcioletniej dziewczynki, ale podejrzany korespondował z tajnym funkcjonariuszem policji. Jacob został aresztowany i wszelkie potencjalne ofiary dzieci zostały na razie uratowane.

Osoba, która napisała ten artykuł, była zainteresowana badaniem Jakuba i zamierzała użyć skanów mózgu, aby lepiej zrozumieć, dlaczego interesuje się dziećmi. Tak się nie stało, ponieważ niedługo potem został uwięziony. W tym artykule autor posuwa się nawet do porównanie pedofilii do homoseksualizmu, co jest nieporównywalne. To, że ktoś jest homoseksualistą, nie oznacza, że ​​zamierza zgwałcić kogoś innego. Jeszcze raz autor próbuje zrobić z pedofila... ofiarę.

The Sun („Nie jestem potworem” „Jednoręki„ cnotliwy pedofil ”ujawnia, że„ nie wstydzi się ”pociągu seksualnego do dzieci tak młodych jak TRZY) - w tym artykule przykład jest jednym z najgorszych, o jakim wspomnę. Ten człowiek uważa, że ​​nie ma nic złego w pociągu seksualnym do dzieci, ponieważ nie postępuje zgodnie ze swoimi pragnieniami. On jest z Tennessee i nazywa się Todd Nickerson. Uważa swoje obrzydliwe preferencje jako orientację seksualną.

Jeśli zastanawiasz się nad literówką w tytule, jest to odniesienie do forum internetowego, dla którego on jest moderatorem. Forum nazywa się „VirPed”, co w skrócie oznacza „cnotliwych pedofilów”. Czasami określa tych ludzi wraz z sobą jako „pedofilów złotych gwiazd”. Termin ten jest używany do opisania ludzi, których pociągają dzieci, ale robią wszystko, aby kontrolować swe „potrzeby” i powstrzymywać się od oglądania pornografii dziecięcej lub molestowania dzieci.

Jeśli spojrzysz na ten artykuł, jest on bez wątpienia kolejną próbą uczynienia pedofilii bardziej normalnej. Artykułów jest więcej, niż moglibyśmy przypuszczać. Artykuł posuwa się nawet tak daleko, że obejmuje zdjęcia tego mężczyzny (co jest świetne, ponieważ teraz widzieliśmy jego twarz), ale także niepokojące z uwagi na to, jak intensywny był nacisk na normalizację. Nie powinniśmy być zmuszani do „rozumienia” tych ludzi i ich życia. Musimy chronić niewinne dzieci. Czy pomysł, że ktoś pójdzie do domu, aby się onanizować z wizerunkiem twojego malucha w kostiumie kąpielowym, jest właściwy dla ciebie? Nie sądzę.

Vice (Ofiara gwałtu dziecięcego na temat tego, dlaczego społeczeństwo powinno być bardziej empatyczne dla pedofilów) - w tym artykule przeforsowano znormalizowaną pedofilię ofiary właśnie w ofiarę tego. Ona powiedziała, że ​​kiedy była dzieckiem, zatrzymała się w domu przyjaciela i spała na kanapie, gdy spała, ojciec przyszedł i zaczął ją molestować, i że zdarzyło się to kilkakrotnie. Ta dziewczyna była gwałcona przy wielu różnych okazjach, niekiedy wielokrotnie. Mężczyzna, który ją zgwałcił, został skazany za dwa przypadki przestępstw seksualnych wobec osób poniżej trzynastego roku życia. Artykuł jest czymś, co w ogóle nie powinno być napisane. Z kim moglibyśmy napisać o... sympatyzowaniu?

Mężczyzna, który ją zgwałcił, został skazany za dwa przypadki przestępstw seksualnych wobec osób poniżej trzynastego roku życia. Artykuł taki nigdy nie powinien być napisany. O kim pisalibyśmy o sympatyzowaniu z pedofilami? Ta dziewczyna z jakiegoś powodu odczuwa współczucie dla napastnika i innych, co nie znaczy, że powinniśmy o tym pisać. Mówi się, że zabicie wszystkich pedofilów nie zmieni jej życia, ale nie o to chodzi. Celem zrobienia czegoś z tymi gwałcicielami nie jest naprawienie krzywdy, którą zrobili, ale celem jest zapobieganie molestowaniu dzieci w przyszłości.

Nie zamierzam dodawać kolejnych przykładów artykułów, ponieważ coraz bardziej jestem zdegustowany światem, w którym żyjemy. Po prostu wiedz, że jest tego o wiele więcej. Jakże ktokolwiek mógłby próbować usprawiedliwiać rzeczy, które przytrafiły się tym niewinnym dzieciom?

Ci pedofile nie są źle rozumianymi umysłowo ludźmi, są oni potworami. Nie powinniśmy być zmuszani do myślenia, że ​​musimy ich zaakceptować i nie powinniśmy ich współczuć. Jeśli nie masz okazji usłyszeć, co Corey Feldman i Elijah Wood mieli do powiedzenia na temat pedofilii z Hollywood, poświęć trochę czasu na obejrzenie ich filmów.

Zgłoszono wielu sławnych potentatów z Hollywood, a niektórzy zostali skazani za gwałcenie dzieci, na przykład Roman Polański, który został skazany za narkotyki i zgwałcenie 13-letniego dziecka oraz Antony Kidman, który został zgłoszony za brutalny gwałt na dziecku. Dlaczego ludzie boją się wypowiadać się przeciwko tym ludziom? Ci ludzie są tak potężni, że ich głosy przesłaniają prawdziwe ofiary, dzieci. Niektóre dzieci są nawet zbyt przerażone, aby wypowiadać się przeciwko nim, więc cierpią w milczeniu. To nie powinno się dziać. Proszę nie czytać propagandy wpieranej nam przez media korporacyjne. My, ludzie jako całość jesteśmy dużo lepsi. Pedofilia nie jest normalna. To nie jest w porządku i nie będziemy tego tolerować. Musimy żyć w świecie, w którym nasze dzieci są bezpieczne. Przede wszystkim jest to jedna rzecz, która bez wątpienia jest konieczna. Jeśli będziemy współpracować, możemy zapobiec normalizacji pedofilii.

Powrót na stronę główną