www.proroctwa.com

 

Oszustwo CDC

Datę ja podkreśliłem na czerwono. Oni wiedzieli o tym od samego początku!

Tłumaczenie powyższego tekstu.

Odbiorcy: osoby przeprowadzające testy na COVID-19

Poziom: Alert laboratoryjny

Po 31 grudnia 2021 r. CDC wycofa wniosek do amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) o zezwolenie na użycie w sytuacjach awaryjnych (EUA) panelu diagnostycznego CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) w czasie rzeczywistym RT-PCR, test wprowadzony po raz pierwszy w lutym 2020 r. wyłącznie do wykrywania SARS-CoV-2. CDC przekazuje to wcześniejsze powiadomienie laboratoriom klinicznym, aby mieć odpowiedni czas na wybór i wdrożenie jednej z wielu alternatyw zatwierdzonych przez FDA. Odwiedź witrynę FDA, aby uzyskać listę autoryzowanych metod diagnostycznych COVID-19.

Aby zapoznać się z podsumowaniem wydajności metod molekularnych zatwierdzonych przez FDA z panelem referencyjnym FDA, odwiedź tę stronę.

Powyższe oświadczenie napisano już w Lipcu 2021 roku. Oni wiedzieli od samego początku, że wirus nie istnieje i że nie można go niczym wykryć.

Ale oszukiwano nas, że bezskuteczny PCR wyszukuje coś, do czego nie został skonstruowany! Dlatego oni wymyślili dla naiwnych ludzi pozornie 'mądry' termin: wyniki fałszywie pozytywne.

Oni wiedzieli, że żaden instrument nie wykrywa Covid-19 i wirus nie istniał i nadal nie istnieje!!!

Jeżeli oni wiedzieli, że nie ma żadnego wirusa, dlaczego oni zrobili ten cały morderczy cyrk?

Minęły 2 lata wielu zgonów, rozbitych małżeństw, tragedii, mordów w szpitalach itp. W Nowej Zelandii w szpitalach płacą obecnie około $1000 za eutanazję czy za zabicie pacjenta!

Jeżeli nikt nie wiedział nic o Covid, na jakiej podstawie robi się nadal panikę i morduje wielu ludzi? Od dnia pierwszego 'epidemii' była ona i jest nadal morderczym oszustwem!!!

Jak na razie nikt się nie cieszy i nie rozumie, że wirus nie istnieje, a w zamian mówi się coraz więcej o OBOWIĄZKOWYCH szczepieniach. Oczywiście tak twierdzą władze i innej formy sataniści, którzy obecnie robią to, o co nas oskarżali, że trzeba ufać nauce. Nawet nauka przyznaje (jak powyżej) że wirusa nikt i nigdzie nie znalazł i nie zidentyfikował a cała ta historia Covid woła do Boga o pomstę za nieludzkie krzywdy i masowe zbrodnie ludobójstwa, w tym dzieci. Ale jest jeden pozytywny aspekt tego wszystkiego.

To wszystko popiera Biblię oraz jej proroctwa i rady Boga.

II Ezdrasza (15) odłóż na bok myśli, które są dla ciebie najbardziej bolesne i pośpiesz się, aby uciec od tych czasów. (16) Ponieważ zło gorsze niż to, które widziałeś że się dzieje, będzie się działo także potem. (17) Dlatego, że im świat staje się słabszy ze względu na starszy wiek, tym więcej zła będzie się rozmnażało pomiędzy jego mieszkańcami. (18) Bo prawda odejdzie znacznie dalej, a fałsz przybędzie bliżej. Tak jak orzeł którego widziałeś w wizji już pospiesznie przychodzi."

Zachowanie się ludzi w dzisiejszych czasach, masowe picie alkoholu, zabroniony przez Boga MASOWY seks poza małżeński, masowe aborcje, narkotyki oraz zupełne ogłupianie przez TV, Radio, Internet oraz smartfony powodują to, że rzadko kto odróżnia dobro od zła, prawdę od fałszu i głupotę od mądrości.

Ale pamiętajmy o jednym. Tym razem Bóg nie pozwoli, aby zniszczyć Słowian. Był problem na granicy polskiej? I już go nie ma! Żadna akcja zbrojna nam nie grozi.

Nie współczujmy nierozumnym ludziom, że im ciężko. Zasłużyli na to! Oni nie musieli się szczepić, gdyby zaufali Bogu! Szatan oczywiście tę wojnę z pewnością przegra. Ale nie wiemy dokładnie, kiedy to nastąpi. Może z interwencji Boga? Módlmy się do Boga o pomoc w tej kwestii!!!