Manipulacje satanistów

Ostatnie uaktualnienie: 26 Maja 2018

Drodzy czytelnicy. Jesteśmy pod stałym atakiem i nawet nie zdajemy sobie sprawy z mocy tego ataku. Jest jeszcze gorzej - nie zdajemy sobie sprawy z perfidii manipulacji nami i naszymi dziećmi. Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że jesteśmy manipulowani.

Rezultat jest makabryczny. Naród w niewoli węża głosuje na owo nasienie nie zdając sobie nawet sprawy z tego, że głosowanie jest także jedną wielką manipulacją i głosowanie absolutnie niczego nie zmienia.

Głosowanie na władze, jakie mamy obecnie jest tak mądre, jakim byłoby głosowanie na Hitlera po zajęciu Polski.

I Hitler i dzisiejsi siepacze mordują nas identycznie, tylko zmieniły się metody zabijania narodu.

Populacja nasza stale się zmniejsza czyli trwa nieustanna eliminacja polskiego narodu. Bez wystrzałów z broni palnej ale skutki są jeszcze bardziej dotkliwe.

Ujawnię wam, w jaki perfidny sposób jesteśmy manipulowani i mam pewne nadzieje, że część to zrozumie i zmieni swe postępowanie. A rezultaty owej manipulacji są widoczne jak na dłoni. Rezultaty na Zachodzie są dewastujące. Młodzi ludzie - pokolenie Y nazywani także milenials są powszechnie znani jako ludzie oderwani od rzeczywistości. Nie można w ich obecności powiedzieć żadnego żartu, ponieważ zawsze ktoś się obraża nie zważając na to, że to po prostu żart.

Są szanse, że pewna część ludzi obudzi się z tego straszliwego snu, nie z ręką w nocniku, i zacznie się nieco inne postrzeganie naszej smutnej rzeczywistości życia pod okupacją syjonistyczną oraz manipulacji, jaką na nas się wywiera, aby ogłupić nas jeszcze bardziej. Owa manipulacja medialna to manipulacja syjonistyczna, skierowana przeciwko białej rasie, stojąca za NWO, za satanizmem i wszystkim, co złe i ohydne. 

Jest to kilka słów dla tych niewielu, którzy jeszcze coś niecoś rozumieją i są pewne szanse, że się obudzą się oni, oraz obudzą innych. Chodzi o naszą przyszłość a także nasz czas obecny.

W jaki sposób jesteśmy manipulowani?

TV to jest w tym przypadku niewinna i nieco ogłupiająca nas propaganda, skuteczna w pewnym stopniu, ale najnowsze wynalazki, jak smartfony, Twitter, Facebook, Instagram i inne tzw. media socjalne są naszym najbardziej śmiertelnym wrogiem. Uleganie im powoduje straszliwy kataklizm socjalny w wyniku którego stajemy się zupełnymi durniami, którzy dla dobra postępu z chęcią zagłosują na potrzebę własnej śmierci dla dobra systemu, w jakim żyjemy. To nie jest nawet ukrywane, że stosuje się całkowitą kontrolę nad nami.

To nie jest przesada! Zacznijmy nieco myśleć. Ale i to jest niemożliwe, ponieważ zanim pomyślisz, dostaniesz maila czy SMS'a i twój tok myślowy będzie przerwany. Ale zanim odłożysz komórkę, otrzymasz następnego SMS'a i już straciłeś chęć do czytania czegoś ważnego, ale... odebrałeś jakieś zupełnie idiotyczne informacje, które nie posiadają absolutnie żadnej wartości.

Ponieważ otrzymujesz je codziennie, czasami kilkadziesiąt i więcej za dnia - więc ich praktycznie nigdy nie pamiętasz.

Ale one siedzą w twoim umyśle i zrobiłeś się nałogowcem, który bez smartfonu nawet do ubikacji nie wyjdzie.

Jesteś więc uzależniony od tego jak miliony innych ludzi. Uzależniony od zajęcia, które całkowicie odbiera tobie czas na przemyślenie czegokolwiek, co mogłoby tobie w czymkolwiek pomóc.

Spójrz i zadaj sobie pytanie.

Dlaczego te osoby są razem, ale oni nie są razem?

Osoby te stały się uzależnione od tego całkowicie i nie wyobrażają sobie bez tego życia. Taki jest cel tego ale to nie koniec manipulacji.

To tylko smartfon zabierający tobie czas na jakiekolwiek przemyślenie czegokolwiek. Uzależniłeś się od niego jak miliony innych. Ale to nie jest najgorsze.

Facebook, Twitter czy inne portale mają znacznie głębsze znaczenie i posiadają subtelne sposoby manipulacji twojego sposobu myślenia.

Przede wszystkim panuje na nich ostra cenzura, która eliminuje wszelkie normalności czy mądrości, które mogłyby do ciebie dotrzeć. Wszelkie informacje zawierające zdrowy rozsądek są blokowane lub degradowane jako politycznie niepoprawne.

Cenzurowane są wszelkie objawy prawicowe, szczególnie krytyka NWO, który jest tworem satanistów, podobnie jak Twitter czy Facebook czy Google czy YouTube. Jest niejako szalenie wzmocniona indoktrynacja podobna do TV, radia i pracy.

Ale w socjalnym mediach ONI otrzymują natychmiastowe potwierdzenia z twojej strony, czy dałeś się nabrać na ich manipulację. Pokazujesz to tym, że dałeś laika czy też nie!

Goebbels powiedział kiedyś za Hitlera, że kłamstwo powtarzane tysiące razy staje się prawdą. TV nie powtarzała tego z taką pasją, z jaką powtarza to Twitter, Face czy Google. Ale mas media plus media socjalne to podwójna broń i to obosieczny miecz skierowany przeciwko tobie.

W jaki sposób?

Wpychane są nam do gardeł informacje postulujące, że potrzebujemy zmiany, kontroli populacji (ludobójstwa), zmiany klimatu i wielu innych zupełnie nonsensownych pomysłów.

Ktoś napisał coś w tych tematach, że kobiety są równe z mężczyznami. Ty dałeś lajka, 1000 innych osób także i to poszło na wielki komputer, który przeliczył to wszystko, i zacznie to używać przeciwko tobie. A ONI mają natychmiastowy dowód, że ich propaganda zdaje doskonale egzamin i należy ją stale stosować. Potem odczuwasz konsekwencje, ale nie wiesz, że to z powodu twego lajka.

Otrzymujesz reklamy propagujące to, za co dałeś lajka. Szukasz czegoś na Google, otrzymujesz materiały popierające ten temat. Upewniasz się w fałszywym przeświadczeniu, że masz i miałeś w tym rację. Potem zaczynasz się dziwić dlaczego nie ma odmiennych opinii na ten temat. Ponieważ ty i miliony innych są właśnie w taki sposób manipulowani. Nie chodzi tylko o to, co chciałbyś kupić. Głównym celem jest manipulacja tobą w kierunku akceptacji ich planów szatańskiego NWO.

Pojawiają się nowe tematy, ale tobie wmawia się kłamliwie, że to jest właśnie najnowszy trend i większość to lajkuje i dla świętego spokoju lajkujesz to także, żeby nie wyjść na idiotę. Ale dzieje się coś zupełnie odwrotnego. Nie chcąc się więc narażać na taki tytuł lajkujesz jakąś bzdurę, wzmacniasz swoją opinią opinie innych i pomagasz szatanowi w dalszej indoktrynacji lucyferiańką doktryną.

A ONI natychmiast wiedzą, że jesteś po ich stronie i że skutecznie tobie to wpoili do umysłu. Stanąłeś po ich stronie!

Teraz wyobraź sobie, że dzisiaj było na necie 1 mln młodych ludzi, którzy dali im zielone światło lajkując jakiś zupełnie szatański pomył. Np. seksu ze zwierzętami. A ty także dałeś lajka!

System szatański w ten sposób posiada nad tobą oraz nad twoim światopoglądem całkowitą kontrolę a ty jesteś na 100% pewien, że twoje myśli są twoimi myślami, ponieważ nikt tego nie neguje, w co wierzysz. Jesteś przekonany, że masz rację.

Tymczasem zostałeś ofiarą manipulacji a każdy SMS zabierał tobie nie tylko czas. Wspomagał on kontrolę twego umysłu potwierdzając wszystkie bzdury, jakie tobie wpojono. Zwłaszcza, że wszyscy twoi znajomi także lajkowali te bzdury, które i ty zalajkowałeś.

Stałeś się zupełnym niewolnikiem, którego nie stać na jakikolwiek krytycyzm wobec szatańskiego systemu.

I taki jest m.in. cel owej manipulacji.

Jakie są opcje, aby to przerwać?

Drastyczne, ale nie ma innego wyjścia. MUSISZ zaprzestać swej działalności na mediach socjalnych, od których jesteś uzależniony i przerwać w ten sposób owo uzależnienie.

Zabija się w tobie możliwość komunikacji z innymi osobami.

Musisz przestać być w kontakcie poprzez smartfona z każdym rówieśnikiem, ponieważ nie ma to absolutnie żadnej korzyści. Owszem mając już chłopaka czy dziewczynę, nie możesz tego przerwać ale... możesz przerwać kontakt za pomocą smartfona. Znacznie lepiej się spotkać osobiście niż sobie coś głupawego napisać.

Tekstowanie to zimna sztuczność.

Rozmowy w żywe oczy, obserwowanie bezpośredniej reakcji osoby, zwłaszcza osoby ci bliskiej daje tobie o wiele więcej niż SMS'y.

To jest tak zaplanowane przez Boga i w ten sposób powstaje... miłość. Dwie osoby kochające się PRAGNĄ przebywać razem z powodu wymiany swoich energii miłości, wzajemnego budowania wspólnej energii, która kultywowana spowoduje... małżeństwo a nawet potomstwo. Smartfon... owszem przydaje się dla znalezienia adresu, posiadania kalkulatora czy innych rzeczy ale bezpośredniego wspólnego działania on nigdy nikomu nie zastąpi. Jest więc czystą stratą czasu.

Działanie osobiste, nie tylko w przypadku bycia z osobą, którą darzysz szacunkiem lub głębszym uczuciem eliminuje możliwość manipulacji tobą. Jest także doskonałą nauką w wyniku bezpośredniej obserwacji twoich współ rozmówców. Zaczynasz rozumieć jednych ludzi, innych nie i w przypadku otrzymania pracy na stanowisku kierowniczym możesz doskonale porozumiewać się z podwładnymi a nawet odgadując ich plany, pomysły czy inne aspekty wykonywanej pracy.

W obliczu braku doświadczenia w bezpośrednich rozmowach nie możesz pracować jako bos!

W małżeństwie socjalne media są juz zupełnie niepotrzebne, ponieważ nastąpił związek dwóch osób, które zaplanowały dla siebie taką a nie inną przyszłość i nie mają juz czasu na Twitter czy Facebooka - są inne, znacznie ważniejsze rzeczy.

W małżeństwie mamy mniej przyjaciół z powodu różnic zapatrywań, różnego miejsca pracy, zamieszkania czy innych czynników.

Jeżeli już jesteś w związku małżeńskim - to jest najważniejsze dla was obojga.

I takich ludzi szatański system się obawia, ponieważ tacy ludzie zaczynają mieć cele, pomysły i idee. Jeżeli małżonkowie mają potomstwo, każdy człowiek dążący do wyrządzenia im krzywdy staje się natychmiast ich wrogiem. I słusznie. Dlatego małżeństwo stało się wrogiem dla satanistów i jest minimalizowane a autorytety wręcz zniechęcają do niego.

Dlatego posiadasz smartfona i otrzymujesz wiele SMS'ów po to, abyś nie nabrał chęci do bycia współmałżonkiem, ojcem czy matką. Oto, dlaczego oni w ten sposób tobą manipulują. Kłamstwo powtarzane 1000 x staje się prawdą.

Niemal każda próba TWOJEGO samodzielnego myślenia jest tobie odebrana SMS-em ze smartfona.

Problemy z celebrytami medialnymi

Są to postacie najczęściej stworzone sztucznie i nie masz żadnych szans, aby to sprawdzić. Osoby te są praktycznie doskonałe a takich nie jesteś w stanie spotkać na co dzień. Ale jesteś przekonany, że takich pań czy panów są tysiące wokół ciebie. Wytwarza się pogoń za czymś nieosiągalnym, za osobami, które nie istnieją i są tworem makijażu i manipulacji cyfrowym obrazem. Otwórz ten link.

Często nie wiemy, czy osoby nam pokazywane to mężczyźni czy kobiety!

Ale takie zmanipulowane obrazy są pokazywane niemal cały czas i większość, zwłaszcza kobiet wierzy, że te doskonałe panie z doskonałymi figurami są realne. Niestety kobiety je oglądające wpadają w depresję a nachalna propaganda o szowinizmie mężczyzn dopełnia miary. A mężczyźni widzący w mediach doskonałe kobiety, także zaczynają się robić bardzo wybredni poszukując czegoś, co praktycznie nie istnieje. Zwłaszcza, kiedy coraz częściej zmanipulowane kobiety traktują mężczyzn jak największych swych wrogów.

W wielu kwestiach wmawia się nam, że to czy tamto nam się należy. Kupujemy za lichwiarskie odsetki nowy samochód i radość trwa... pół roku. Potrzebujemy nowy zakup, lub kosztowne wakacje, bo inni takie właśnie mieli i przysłali wam zdjęcia na Instagramie. A przecież nie możemy być gorsi. Nie stać nas na razie, więc nie będziemy mieli dzieci przez następne 5 lat a potem to już na pewno na 100% będziemy płodzić potomstwo.

Hmmm... pięć lat codziennego noszenia smartfona w kieszeni pozbawi cię... płodności.

I taki jest koniec twych marzeń o rodzinie! Ale jak będziesz miał dzieci, zostaniesz zmuszony do wzięcia dla nich bardzo szkodliwych szczepionek. Oczywiście uwierzysz w dobre intencje rządu i autorytetów medycznych ponieważ wszyscy to lajkują!

Czy wiesz, że na Zachodzie około 30-35% mężczyzn ma problemy z erekcją i wielu popełnia samobójstwa? Czy to rezultat oglądania pornografii? Czy sposobu żywienia się? Może obu rzeczy na raz!?

Życie jest inne i życie ma poważne wymagania. MUSISZ  mieć pracę, zarobek i musisz pracować w wydajny sposób aby cię nie zwolniono. Zainwestujesz nieuważnie ciężko zarobione pieniądze? Możesz je stracić. Możesz paść ofiarą wypadku, choroby, ataku złodzieja czy mordercy, który może cię zranić lub uszkodzić ciebie w wypadku samochodowym na całe życie. To się zdarza bardzo często!

Socjalne media kontrolują blisko miliard ludzi poprzez owe technologie i pokazując nam wszystkim ciągle te same obrazki, postacie, pomysły, na okrągło, właściciele tych mediów są naszymi fałszywymi 'bogami', kontrolującymi niemal totalnie nasze umysły i sumienia.

Na Twitterze 66% działalności to tzw. boty!

Współpracujemy najprawdopodobniej ze sztuczną inteligencją i nie rzadko z samymi demonami.

To szatan stał się w ten sposób naszym 'zbawicielem' czy raczej zwodzicielem i 66% wszystkiego na mediach socjalnych to jego robota. Celem jest całkowite wyniszczenie nas.

Windows 10 i Cortana to dalszy ciąg szatańskiej inwigilacji oraz indoktrynacji oraz niemal całkowitej kontroli. Zanosi się na to, że będzie coraz gorzej. Ostatnio Alexa z Amazon nagrała prywatne rozmowy jednego małżeństwa i wysłała emailem do ich znajomych. Zrobiła się wielka afera i małżeństwo żąda zwrotu pieniędzy wydanych na ten gadżet.

Poniżej tekst jednej blogerki, ujawniającej krętactwa i cenzurę mediów socjalnych.

Jestem taka zmęczona! Jestem chora i zmęczona całą cenzurą, którą codziennie znosimy i nikt nic z tym nie robi. Minęły dni, kiedy cenzura się pogarsza, a YouTuberowie, którzy mówią prawdę, pozostają w ciemności. Zachowawcze, patriotyczne, wolnościowe głosy są cieniem zakazane i mówi się, że jeśli będą się wypowiadać, ich kanały zostaną usunięte z każdego dostępnego dla ludzkości portalu społecznościowego. Do teraz!! W poniższym filmie z radością stwierdzam, że niektórzy z wyższych szczebli władzy WRESZCIE robią postępy przeciwko cenzurze. W tym przypadku Nigel Farage, człowiek, który zaaranżował Brexit, wystąpił przeciwko Markowi Zuckerbergowi w Parlamencie Unii Europejskiej, domagając się, by odpowiedział za wszystkie zbrodnie przeciwko konserwatywnym głosom. W szczególności cenzura konserwatystów, patriotów, głosów. Ale nie tylko to, ale prezydent Trump w końcu sprawił, że jego głos został usłyszany o cenzurze tych, którzy go wybierali. Film po angielsku.

W cytowanym filmie Nigel Farage atakuje ostro Marka Zuckerberga (Rothchild!) za ohydną cenzurę Facebooka i zadaje mu pytanie, kto go autoryzował aby cenzurować opinie sprzeczne z jego pro NWO opiniami.

Powstaje nowy, jeszcze większy problem. 5G. Już są olbrzymie zastrzeżenia co do bezpieczeństwa dla ludzkiego zdrowia a a także dla zwierząt i owadów. 5G niemal gwarantuje osobom narażonym na takie silne promieniowane nie tylko bezpłodność ale 100% szanse na raka. Czyżby władze dążyły do zniszczenia białej rasy?

Mnożą się przypadki coraz bardziej otwartego antysemityzmu a ataki Farage'a i Trumpa na Twitter i Facebook ukazują nam powagę sytuacji. To nie moja prywatna opinia ale wielu rozsądnych ludzi widzi w tym konspirację.

Oczywiście atakujący socjalne media pracują jednak dla Bestii i najwyraźniej ich celem jest usuniecie syjonizmu i zrzucenie całej winy za sytuację światową na... syjonizm i szatana. Szatan będzie miał więc nie tylko wojnę w niebie ale i na ziemi z siłami Bestii, dlatego zostanie zmuszony do przekazania jej swej władzy i mocy.

Będąc w pod kontrolą socjalnych mediów możemy utracić nasze zbawienie i wrogowie Boga zdołają nas przekonać do wzięcia na czoło znaku Bestii. Zanim podejmiesz taką decyzję, ONI już będą wiedzieli; czy się na to zgodzisz czy nie.

Naszą wielką szansą jest wyłączenie się z tego szatańskiego szaleństwa oraz poszukiwanie mądrości w słowach samego Boga, czyli w Biblii. Zacznij ją czytać, jeżeli tego jeszcze nigdy w życiu nie zrobiłeś!

 

Napisano: 26 Maja 2018

Ostatnie uaktualnienie: 26 Maja 2018

Powrót na stronę główną