Manifest Gejowski

Będziemy sodomizować waszych synów

[ " gejowska " fantazja się spełni ? ]
Rainbow Alliance ^ | 15.02.1987 | Michael Swift
Racjonalista - http://www.racjonalista.pl/forum.php/s,205825

(Pierwsza publikacja w Wspólnocie Gejowskiej News, Luty 15-21 , 1987 , a także umieszczony w Kongresowym  Registrze Autor - . Michael Swift )

Będziemy sodomizować waszych synów, emblematy waszej kruchej męskości, waszych płytkich marzeń i wulgarnych kłamstw . Będziemy ich uwodzić w waszych szkołach, w waszych internatach , w waszych siłowniach , w waszych szatniach, w waszych halach sportowych, w waszych seminariach, w waszych grupach młodzieżowych, w łazienkach sal kinowych, w waszych barakach armii, w waszych przystankach dla ciężarówek, we wszystkich waszych męskich klubach, w waszych domach Kongresu, gdziekolwiek mężczyźni są razem z mężczyznami. Wasi synowie staną się naszymi podwładnymi i będą wykonywać nasze rozkazy. Zostaną oni przekształceni na nasz obraz. Będą nas pragnąć i uwielbiać.

My, koneserzy męskich rysów i męskiej sylwetki, odbierzemy wam zatem waszych mężczyzn. Będziemy ich zabawiać, uczyć, przytulać, gdy płaczą. Kobiety, mówicie, że wolicie żyć w swoim własnym gronie niż z mężczyznami. Więc żyjcie w swoim gronie. Damy waszym mężczyznom rozkosz, jakiej wcześniej nie znali, ponieważ my też jesteśmy przede wszystkim mężczyznami, a tylko mężczyzna wie, jak naprawdę sprawić rozkosz drugiemu mężczyźnie; tylko mężczyzna potrafi pojąć głębię i emocje, umysł i ciało drugiego mężczyzny.

Zniesione będą wszystkie prawa zakazujące homoseksualizmu, a w ich miejsce zaczną obowiązywać ustawy propagujące miłość między mężczyznami. Wszyscy homoseksualiści muszą trwać przy sobie jak bracia: musimy zjednoczyć się artystycznie, społecznie, politycznie i finansowo. Zwyciężymy tylko wówczas, gdy pokażemy bezwzględnemu heteroseksualnemu wrogowi wspólne oblicze.

Jeśli odważycie się nazwać nas ciotą, pedałem, zboczeńcem, wbijemy nóż w wasze tchórzliwe serca i zbezcześcimy wasze martwe, rachityczne ciała.

Będziemy pisać wiersze o miłość między mężczyznami; będziemy wystawiać sztuki, w których mężczyzna otwarcie pieści mężczyznę; nakręcimy filmy o miłości między bohaterskimi mężczyznami, które zastąpią te tanie, płytkie, sentymentalne, mdłe, niedojrzałe heteroseksualne miłostki królujące na ekranach waszych kin. Wyrzeźbimy posągi pięknych młodzieńców, dzielnych atletów, które staną w waszych parkach, na waszych rynkach i placach. Muzea świata wypełnią się obrazami pełnych wdzięku, nagich chłopaków.

Nasi pisarze i artyści uczynią z miłości męsko-męskiej obowiązujący kanon mody; to dla nas nic trudnego, ponieważ znamy się na kreowaniu stylu. Wyeliminujemy heteroseksualne związki przy pomocy błyskotliwego dowcipu i ośmieszenia, bo są to metody, które opanowaliśmy do perfekcji.

Zdemaskujemy możnych homoseksualistów, którzy udają hetero. Ogarnie was szok i przerażenie, kiedy okaże się, że wasi prezydenci i ich synowie, wasi przedsiębiorcy, senatorowie, burmistrzowie, generałowie, sportowcy, gwiazdy filmowe, osobowości telewizyjne, liderzy ruchów obywatelskich i wasi księża nie są tymi znanymi, burżuazyjnymi, heteroseksualnymi postaciami, za które ich uważaliście. Jesteśmy wszędzie, przeniknęliśmy do waszych szeregów. Uważajcie, gdy mówicie o homoseksualistach, ponieważ zawsze jesteśmy między wami; być może siedzimy po drugiej stronie biurka; być możemy śpimy z wami w tym samym łóżku.

Nie będzie kompromisów. Nie jesteśmy słabeuszami z klasy średniej. Nasza inteligencja czyni z nas naturalnych arystokratów rasy ludzkiej, a arystokraci o umysłach twardych jak stal nigdy nie zadowolą się poślednim statusem. Ci, którzy się nam przeciwstawiają, zostaną wygnani. Wzorem Mishimy utworzymy wielkie prywatne armie, aby was pokonać. Podbijemy świat, ponieważ wojownicy natchnieni duchem i połączeni węzłem miłości homoseksualnej są niezwyciężeni jak greccy żołnierze.

Komórka społeczna zwana rodziną - wylęgarnia kłamstwa, zdrady, przeciętności, hipokryzji i przemocy - zostanie obalona. Rodzina, która studzi wyobraźnię i ogranicza wolną wolę, musi zniknąć. Genetyczne laboratoria będą wytwarzać i hodować idealnych chłopców. Będą oni żyć we wspólnocie, wychowywani i kształceni przez homoseksualnych mędrców.

Wszystkie kościoły, które nas potępiają, zostaną zamknięte. Naszymi jedynymi bogami są przystojni młodzieńcy. Praktykujemy kult piękna, moralności i estetyki. Wszelka brzydota, pospolitość i banał zostaną unicestwione. Nie dla nas konwenanse klasy średniej, możemy żyć swobodnie, posłuszni jedynie czystej wyobraźni. Zbyt wiele to dla nas za mało.

W stworzonym przez nas wspaniałym społeczeństwie rządy będzie sprawować elita złożona z gejowskich poetów. Jednym z wymogów uzyskania wpływowej pozycji w tej nowej homo erotycznej społeczności będzie oddawanie się greckiej namiętności. Każdy mężczyzna zarażony heteroseksualną żądzą będzie automatycznie pozbawiony prawa do zajmowania wpływowej pozycji. Wszystkie męskie osobniki, które w swojej głupocie będą uparcie trwać przy swoim heteroseksualizmie, staną przed homoseksualnymi sądami i zostaną skazani na niewidzialność.

Napiszemy historię od nowa, historię obnażającą wszystkie obrzydliwe heteroseksualne kłamstwa i wypaczenia. Pokażemy homoseksualność wielkich przywódców i myślicieli, którzy wpływali na kształt świata. Dowiedziemy, że homoseksualność, inteligencja i wyobraźnia są ze sobą nierozerwalnie związane i że homoseksualizm jest koniecznym warunkiem prawdziwej szlachetności i prawdziwego piękna w człowieku.

Zwyciężymy, ponieważ powoduje nami wściekłość i rozgoryczenie ludzi uciskanych, których przez wieki zmuszano do odgrywania rzekomo epizodycznych ról w waszych durnych, heteroseksualnych spektaklach. My też potrafimy strzelać i budować barykady ostatecznej rewolucji.

Drżyjcie, hetero świnie, kiedy staniemy przed wami bez naszych masek

 

Mój komentarz...

 

Tyle o owych ohydnych planach, co do których nie ma żadnych wątpliwości, że są to autentyczne plany, o których nie wiedziano, że dostaną się na Internet i wielu będzie to czytać.

Plany te rozwiewają wszelkie wątpliwości, odnośnie rzeczywistych celów owych gejowskich organizacji oraz ich publicznych demonstracji.

Nie podano w tym manifeście, że celem jest... Chrześcijaństwo,  ponieważ według propagandy gejów Chrześcijaństwo nienawidzi gejów.

Nic dalszego od prawdy!

My was nadal kochamy, zgodnie z przykazaniem Chrystusa, aby miłować naszych nieprzyjaciół. Wasz manifest wskazuje nam w oczywisty sposób że to wy jesteście naszymi wrogami a my staramy się jakoś przed wami i waszą nachalną propagandą bronić. Zwłaszcza chronić przed waszym wpływem nasze dzieci.

To nie my was atakujemy ale wy jesteście napastnikami.

W przeciwieństwie do waszych oskarżeń kochamy bardzo serdecznie i staramy się was ostrzegać przed gniewem Boga. Przykład Sodomy i Gomory nam podaje, że Bóg zniszczył ogniem dwa siedliska powszechnego gejostwa.

Nie uważamy, że jest to coś złego!

Bóg jest Dawcą życie i ma pełne prawo odebrać każdemu prawo do istnienia. Zwłaszcza tym, którzy krzywdzą innych, a ów Manifest jest tego dobitnym dowodem planowanych przez was krzywd w stosunku do nas.

Nasza miłość do was objawia się w naszej tolerancji waszego zachowania i nie mieszaniu się w wasze prywatne sprawy, które powinny być trzymane pod kluczem mieszkania.

Nie ma żadnego powodu do dumy z tego, co się robi w łóżku z takim czy innym partnerem. Istnieje jednak poważna obawa odnośnie przetrwania gatunku homo sapiens i nie ma żadnych wątpliwości odnośnie prostego faktu, że gejostwo jest skazane na bezpotomną zagładę - nawet bez udziału Boga.

Niestety biologia jest nieubłagana i czeka was los mamutów a my, właśnie z miłości do was ostrzegamy was o tych przykrych dla was konsekwencjach, delikatnie i po... chrześcijańsku - nie pokazując wam hetero seksualnych aktów seksu jako przykładu, jak to się powinno robić i z kim, aby wzbudzać potomstwo.

Jesteśmy na to zbyt grzeczni, aby was w taki sposób naśladować.

Jakoś nie potraficie zrozumieć, że istniejecie właśnie z tego powodu, że posiadacie biologicznych rodziców, ojca i o zgrozo - także matkę!

Zwróćcie uwagę na niebezpieczeństwa w jakich się znajdujecie.

Rządy nie kwapią się do wypłacania emerytur czyli... kto o was zadba, kiedy się zestarzejecie, skoro nie płodzicie potomstwa?

Widzimy olbrzymie niebezpieczeństwa waszych aktywności publicznych akcji i z miłości do bliźnich - także do was staramy się was ostrzegać przed konsekwencjami szkodliwej - tak dla was, jak i dla nas gejowskiej ideologii.

Nawet zwierzęta nie afiszują się publicznie w taki sposób i czynią to raczej w ukryciu.

Każda istota hetero seksualna jest głęboko urażona widokiem aktu homo seksualnego.

To nas szczególnie dotyka a także obraża nasze uczucia religijne, moralne i nasze poczucie piękna, miłości i szczęścia.

Publiczne pocałunki gejowskie nie są  przyjemnym widokiem dla każdego hetero mężczyzny czy kobiety - czy wam to się podoba czy nie.

Zwłaszcza wasze publiczne pokazy mają wysoce negatywny wpływ na nasze dzieci. Chronimy je przed zbyt wczesnym wystawianiem je na jakąkolwiek pornografię, nie tylko gejowską.

Taki jest nasz wrodzony instynkt - zaplanowany z góry przez Boga w celu kontynuacji i ochronie gatunku homo sapiens. Dzięki temu instynktowi rodzaj ludzki nadal istnieje. Matematyka jest nieubłagana i prosta.

1 + 1 = 2 + 2 = 4

4 - 2 = 2

Dwoje rodziców płodzi dwoje dzieci. Rodzice umierają a dzieci nadal żyją i  nadal się rozmnażają. Dzięki temu prostemu rachunkowi jest ewidentne, że im więcej gejów i lesbijek, tym większe wymagania w stosunku do wielkości rodziny, ponieważ straty wynikające z seksem tych samych płci trzeba nadrabiać po to, aby rodzaj ludzki mógł nadal istnieć.

Każda kobieta powinna urodzić minimum 2.1 dziecka, aby rodzaj ludzki mógł istnieć. Pod warunkiem że nie jest lesbijką a mąż nie jest gejem. Liczba 2.1 wzrasta wprost proporcjonalnie do liczby gejów i lesbijek i w obliczu ciągłych klęsk ekonomicznych owa liczba nie jest w stanie rosnąć w nieskończoność. Czyli zbyt duża liczba.,.. was spowoduje wymarcie rodzaju ludzkiego.

Dzięki nam nawet wy istniejecie i nawet macie szanse na życie wieczne, o ile nie zmienicie swojego postępowania.

Nikt z nas nie komentuje waszego życia seksualnego i nawołujemy także was do wzajemnego uszanowania naszych praw w takich ściśle prywatnych sprawach.

Nie widzimy absolutnie żadnych przyczyn do dumy z jakiekolwiek pozycji seksualnej.

Nie organizujemy roznegliżowanych pochodów po to, aby was przekonywać.

Jeżeli już się zbieramy to tylko po to, aby protestować przeciwko waszej masowej i nachalnej propagandzie, która wprowadzana w życie może spowodować wymarcie rodzaju ludzkiego. 

Protestując kierujemy się naturalnym instynktem samoobrony rodzaju ludzkiego. Nie miejcie nam tego za złe.

Życzymy i sobie i wam wspaniałej przyszłości w Królestwie Bożym, żyjąc wiecznie pod panowaniem Isusa Chrystusa. Ale na nasze szczęście Prawo Boże nie przewiduje gejów w Królestwie Bożym.

 

Napisano:  17 Maja 2014

Ostatnie uaktualnienie: 17 Maja 2014Copyright © 2010 thewordwatcher