Kto stoi za szmuglem dzieci?

Śledząc wielkie pieniądze na całym globie.

Wysłany 14 lipca 2014

Eksluzywny raport Kevina D. Annetta.

Źródło - itccs.org, tłumaczył thewordwatcher

 

"Kartele przeniosły się do biznesu przemytu ludzi, uwięziąc niedoszłych przekraczających granice, obciążania wysokimi ratami, lub wymagając od przekraczających granice działań, jako przemytnicy narkotyków lub prostytutki ... były Bank Wachovia (obecnie Wells Fargo), Bank of America oraz Western Union zarabiały i nadal zarabiają miliony dolarów z handlu narkotyków w USA, wysyłania wypranych pieniędzy z powrotem do lub z Meksyku ... General Dynamics, Motorola i Raytheon mają się dobrze poprzez przez (pobudzane handlem ludźmi) zwiększeniu bezpieczeństwa granicy. "- Washington Spectator , 1 lipca 2014

"Syndykat przestępczości nazywany 'Ndrangheta dostarcza dzieci używane w ofiarnych zabójstwach w Holandii, tych, których byłem świadkiem, włączając w to myśliwskie łowy ludzkie. To się nazywa "Octopus" w Holandii. Są to głęboko zaangażowane w handlu ludźmi dzięki ich kontroli policji oraz polityków ". - Relacja "Josephine", emerytowanego prawnika i naocznego świadka, wydana podczas zeznań Międzynarodowego Trybunału Powszechnego Prawa  Sprawiedliwości, Bruksela, czerwiec 2014 "

'Ndrangheta jest organizacją przestępczą w stylu mafii we Włoszech, która zastąpiła stary styl Cosa Nostra. 'Ndrangheta jest obecnie najpotężniejszą i najbogatszą organizacją przestępczą we Włoszech i chyba w Europie, z przybliżonym rocznym dochodem co najmniej 53 miliardów euro (72 miliardów dolarów USA), uzyskanych z handlu narkotykami, wymuszenia i pranie brudnych pieniędzy ". - Wikipedia.org

 .....................

Zbrodnia popłaca: dlatego to jest kontynuowane. I nic się tak nie opłaca, jak sprzedaż ludzi, a zwłaszcza dzieci.

Handel dziećmi to nie tylko jakaś choroba: to jest globalny, dochodowy biznes. I ten prosty fakt jest zbyt często pomijany przez pęd ku obarczeniu winą złych osobników, czy to "Reptylian podobnych rodzin królewskich" czy księży i ​​papieży gwałcących dzieci, trwa nadal systematyczny ubój wielkiej liczby niewinnych.

Szczegóły tego światowego przemysłu ukazały się niemal przypadkowo, w trakcie przewodu sądowego w Brukseli, poprzez Międzynarodowy Sąd Powszechnego Prawa, przeciwko  "papieżowi Franciszkowi" - Jorge Bergoglio oraz innych uczestników  handlu dziećmi.

Rozpoczęty jako oskarżenia przywódców katolickich i anglikańskich kościołów dla ich udokumentowanego zaangażowania w krzywdzeniu dzieci lub pomagania  tym, którzy także to czynią, sprawa Brukselska od Maja odkryła znaczne wewnętrzne informacje na temat karteli korporacyjnych, które dostarczają dzieci w celach gwałtów, tortur i zabijania: a także na ich powiązaniach z ludźmi bedącymi w trakcie aktu oskarżenia przez sąd.

W zeszłym miesiącu, skontaktował się ze mną emerytowana holenderska prawniczka, której były mąż jest członkiem kryminalnego syndykatu, który dostarcza dzieci i młodzież, która jest używana w rytualnych "wyprawach myśliwskich" w Belgii. Nazwę ją - Josephine. Rozmawialiśmy trzy razy na Skype, a jej wypowiedzi są teraz zapisane w archiwach Międzynarodowej Wspólnej ustawy Trybunału Sprawiedliwości.

Według Josephine, jej były mąż i inni członkowie "Ośmiornicy" - lokalny slangowy termin dla Ndrangheta, ponownie odrodzona Mafia - dostarczyła dziesięcioro dzieci i młodzieży, którzy byli ścigani i zabijani, a następnie rozczłonowane przez bogatych mężczyzn w lesie w pobliżu Oudergem, Belgii, wiosną 2000 roku i 2004 roku.

"Byłam tam, widziałam wszystko. Powiedziano mi, że były dzieci z ośrodków przetrzymywania nieletnich w Brukseli. Zostali wypuszczeni nago w lesie, byli ścigani i zastrzeleni. Zabójcy to m.in. książę Friso z Holandii oraz przyjaciel jego żony, miliarder George Soros, holenderski premier Mark Rutte, i książę Albert z Belgii. Po zestrzeleniu najmłodszych odcięli penisy obu chłopców i trzymał je jak trofea, podczas dopingu i braw. "

Pomimo, że potwierdzone przez innych uczestników, te przerażające opisy mogą odwracać uwagę od większego historii i motywów tych zbrodni. 'Ndrangheta konsorcjum, jako przykład, uzyskuje swój dziecięcy towar poprzez jej głębokie zaangażowanie w szmugiel dziećmi Kościół rzymskokatolicki oraz najwyższych urzędników watykańskich. Według Matteo Macceo, członka Partii Radykalnej włoskiego parlamentu,

"Nowoczesna Mafia to ci sami ludzie, którzy prowadzą Kościół katolicki oraz rząd włoski. Oni są nie do odróżnienia, wszyscy są w tym samym klubie. A ich głównym problemem jest ich dochód, który pochodzi z zorganizowanej przestępczości: narkotyki, handel bronią oraz handel ludźmi "(z wypowiedzi dokonanej dla autora  w Rzymie, kwiecień 2010 r.)

Kościół jest wyraźnie największym handlarzem dzieci w historii ludzkości, zarabiając każdego roku miliardy sprzedając katolickie noworodki do domów dziecka, rodzin zastępczych i osób agencji nieujawnianych. W samej Hiszpanii 300.000 dzieci było ofiarami handlu ludźmi przez kościół pomiędzy latami 1940 i 1980, i zarobienia ponad 20 miliardów dolarów. (Zobacz ICLCJ świadectwo Antonio Barrero). I obecny w stanie oskarżenia, Papież Franciszek osobiście zorganizował takie obroty dziećmi należącymi do ponad 30.000 więźniów politycznych Argentyny podczas swojej pracy jako główny człowiek  junty wojskowej w latach 1970-tych i 80-tych. (ICLCJ zeznania świadka nr 32)

Ten oficjalny handel niewolnikami, powiązany jest bezpośrednio z grupami przestępczymi, takimi jak 'Ndrangheta, która często dostarcza zbyt dla handlu katolickiej sprzedaży dzieci poprzez kontrolowane przez syndykaty bezpieczne domy i zapewnianie ochrony politycznej i prawnej dla ich watykańskich współpracowników.

"Dla każdego pojedynczego gwałciciela dziecka - księdza lub zakonnicy, istnieje dziesięć innych osób, które je chronią, smarują gdzie trzeba, dzięki czemu zapłaty są zatrzymywane a wszystko działa płynnie i niewidoczne. A 'Ndrangheta wciąż utrzymuje głowę na górze w tym całym biznesie ", zeznał członek prokuratury w Brukselskim Trybunałe, który prowadzi sprawę przeciwko Jorge Bergoglio oraz innym.

A jednak nawet 'Ndrangheta jest sama częścią jeszcze większego światowego kartelu specjalizującego się w nowoczesnym handlu  ludzkich niewolników, finansowanej przez główne banki wiązane poprzez ich rutynowego prania pieniędzy narkotyków dla mafii. Te banki, m.in. Bank of America, JP Morgan i HSBC, który niedawno przyznał się do prania ponad 2 miliardów dolarów narkotyków, pieniądze dla  meksykańskich syndykatów przestępczych.

To imperium ekonomiczne, w którym narkotyki i handel ludźmi są tak ściśle ze sobą związane, jest wzmocnione i połączone politycznie przez ciągłe korzystanie z dziecięcej prostytucji przez krajowe agencje szpiegowskie do szantażu i kontrolowania polityków i przywódców. "CIA przyznało ich zainteresowanie handlem dziećmi w ich odtajnieniu w roku 2008, że od wojny w Wietnamie utrzymywali pułapki prostytucji dzieci aby wciągać w te pułapki swoich politycznych przeciwników w Kongresie, w Bangkoku i Seulu" (Rock Creek Free Press, Washington).

W sumie w niedawno ujawnionych udziałach królewskich rodzin i Kościoła w rytuałach ofiarnych dzieci wydaje się, że jest to kolejny przysłowiowy czubek góry lodowej zbrodni w najwyższych miejscach. Ale fakt stałej obecności 'Ndrangheta w tak wielu przestępstwach przeciwko dzieciom, oraz tego,  że syndykat posiada własne i bezpośrednie więzi z Watykanem, dało to nowy impet do śledztwa przeciwko papieża Franciszkowi i innym, którzy, podobnie jak naziści oskarżeni w Norymberdze, są symbolem korupcji całego systemu, którego musi spotkać śmierć.

 

Napisano: 16 Lipca 2014

Ostatnie uaktualnienie: 16 Lipca 2014Copyright © 2010 thewordwatcher