Rzeczywiste oblicze ks. Piotra Natanka

Ks. Piotr Natanek nazywa judaszami tych co mówią źle o Papieżu Franciszku

Proszę uważnie przesłuchać nową falę Kościoła Katolickiego. Na powyższym filmie przemawia człowiek z wysokim wykształceniem - ksiądz doktor habilitowany.

Czy w owym zaciekłym ataku na uczciwych ludzi uczciwie szukających prawdy można gdzieś znaleźć  jakąkolwiek inteligencję, kulturę, takt oraz chęć niesienia pomocy zwiedzionym (rzekomo) ludziom? Czy raczej widać i słychać niczym nie uzasadnioną nienawiść.

Owieczki tego znanego z wielu odważnych wystąpień księdza, są traktowane jak śmiecie tylko za to, że w najbardziej uczciwy i grzeczny sposób, zaniepokojeni informacjami, niepewni co do wiarygodności owych materiałów, w zaufaniu najpierw udali się do ks. Natanka traktując go jako moralny autorytet warty zaufania, który najprawdopodobniej wyjaśni im owe kwestie czy problemy.

Czy pytający otrzymali odpowiedź na dręczące ich pytania? Tak! Piotr Natanek nazwał ich Judaszami, alkoholikami, nałogowcami filmów porno, baranami ukochanymi, głupim narodem.

Niestety człowiek ten ukazał nam wszystkim niezwykle nieprzyjemne oblicze człowieka na poziomie wiejskiej pijalni piwa. Człowiek wyjątkowo wrogo nastawiony do Biblii i do Boga, a zwłaszcza wrogo nastawiony do powierzonych mu owieczek, których pomyślność duchowa powinna być jego obowiązkiem. Przynajmniej teoretycznie!

Tymczasem zachowuje się on tak, jak biblijny... wilk w owczej skórze, bijący trzodę bez jakiekolwiek przyczyny i depczący ją bez miłosierdzia. Człowiek ten zapomina, co powiedział wcześniej i plącze się we własne kłamstwa. Kilka miesięcy wcześniej ks. Natanek w takich słowach wyrażał się o Watykanie.

2013-03-03_Papież Benedykt XVI musiał zrezygnować

W tym filmie ks. Natanek grzecznie wyjaśnia, dlaczego poprzedni papież musiał zrezygnować z pozycji papieża.

Według tego filmu wynika wyraźnie, że papież, każdy papież to... król Sodomy, ponieważ Watykan to stolica Sodomy i Gomory. Panuje tam homoseksualizm, pedofilia, przekręty bankowe, walki o władzę, odprawia się szatańskie msze a na Wielkanoc czci się samego Lucyfera.

Trudno o większe bagno! A papież według Natanka to wzór wiernego sługi bożego.

Najciekawsze jest to, że grzechy Wielkiej Nierządnicy czyli Watykanu są nadal ukrywana przez kontrolowane przez Watykan i syjonistów media.

Owe grzechy dosięgają nieba i papież został skazany na dożywotnie więzienie za zbrodnie przeciwko ludzkości.

Jednomyślny wyrok Trybunału brzmi: trzej oskarżeni, Jorge Bergoglio, Adolpho Pachon oraz arcybiskup Justin Welby zostali uznani winnymi zarzucanych im oskarżeń, zbrodni przeciwko ludzkości, w tym masowych morderstw oraz handlu ludźmi oraz osobistego zaangażowania się w owe przestępstwa. Ich wina została w pełni przedstawiona oraz udowodniona w sposób nie budzący jakichkolwiek wątpliwości przez Prokuraturę. Znacznie więcej w linku - Dlaczego świat nadal milczy?

Nasuwa się słuszne pytanie - któremu bogu służy papież!

Czyżby ks. Natanek o tym nie wiedział?

Mnie się wydaje, że tak Natanek jak i Rydzyk to pozorna opozycja Watykanu i najwyraźniej w jej utrzymywaniu Watykan ma jakieś ciemne cele. Jeden z nich wydaje się nad wyraz oczywisty.

Watykan dąży za wszelką cenę do angażowania wielkich rzesz Polaków szukających Boga w ohydne bałwochwalstwo. Obaj kapłani narzekają na innych zwodzicieli, ale obaj są gorliwym wielbicielami demona zwanego Królową Niebios.

Niewielu Polaków zdaje sobie sprawę ze straszliwych konsekwencji, jakie niesie za sobą wielbienie Królowej Niebios.

Od czasu ustanowienia jej Królową Polski spadają na nasz naród olbrzymie nieszczęścia.

Czy wiesz, że Bóg nienawidzi... bałwochwalstwa i... Królowej Niebios!

Czy wiesz, że karą za bałwochwalstwo oraz wielbienie Królowej Niebios jest śmierć?

Link do pełnego ostrzeżenia - Stop bałwochwalstwu.

Sprawdź masę przedstawionych dowodów:

Zacznij sprawdzać wszelkie możliwe dowody, ponieważ od twej postawy do bałwochwalstwa oraz Królowej Niebios zależy twoje zbawienie.

 

Napisano: 11 Października 2014

Ostatnie uaktualnienie: 11 Października 2014Copyright © 2010 thewordwatcher