Ujawniony!

Plan Kościoła Świadomego Celu - zniszczenia twego zboru i twojej wiary

Nie dla wszystkich  ludzi dobrej woli jest to oczywiste, ale dla wielu ponownie narodzonych Chrześcijan jest to widoczne jak na dłoni. Nie mamy najmniejszej wątpliwości, kto rządzi światem i co jest celem tego, kto nim rządzi.

Sprawuje władzę sam szatan i głównym celem jest zniszczenie wszelkich form chrześcijaństwa, wszelkimi możliwymi sposobami, bez względu na jakiekolwiek koszty czy nawet straty.

Jeżeli wierzysz w Boga i Jego Prawo - jesteś celem szatana.

W ostatnich latach miliony Chrześcijan na całym świecie opuszczają widząc zmiany sprzeczne z Biblią oraz z ich sumieniem. Jest to powodowane przez zmiany w chrześcijańskich zborach, które są sprzeczne z Biblią.

Powstał ostatnio artykuł na podstawie filmu na Vimeo, który analizuje owe posunięcia oraz ujawnia plan zniszczenia społeczności chrześcijańskiej. Dla wielu jest także oczywiste, że głównym projektantem tego planu jest Watykan, który zdołał przejąć władzę na większością kościołów Chrześcijaństwa w tzw. Ekumenie.

Główną postacią realizującą ów szatański plan jest Rick Warren, ten sam, który stoi za bluźnierczym Chrislamem.

Atak się już rozpoczął i celem są fundamenty naszej wiary.

Psalm 11:3 Kiedy będą zburzone podstawy, cóż pocznie sprawiedliwy?

Jest niezwykle ważne, aby każdy członek jakiegokolwiek kościoła czy zboru został o owych planach poinformowany. Można wtedy stawiać pewien opór albo... pozbyć się tego niewygodnego bagażu.

Owe zmiany biedą wprowadzanie powoli, stopniowo, początkowo jakaś mała klika czy... nowy pastor, zaczną wprowadzać pewne zmiany bez informowania o tym reszty członków danej denominacji.

Plany te powstały w Saddleback, [EN] gdzie króluje Rock Warren, jeden z najbardziej popularnych przywódców Chrześcijaństwa na świecie.

Motto owego działania... oczywiście autorem cytatu jest Paweł...

Rzymian 12:2 A nie upodabniajcie się do tego świata, ale się przemieńcie przez odnowienie umysłu swego, abyście umieli rozróżnić, co jest wolą Bożą, co jest dobre, miłe i doskonałe.

Zmiana ma dotyczyć nie zmiany naszej osobowości na lepszą ale na gorszą. Świat nie przepada za pedofilami, ale my powinniśmy przestać osądzać ludzi... Czy teraz widać o jakie zmiany chodzi?

Ogólnie plan wygląda w taki sposób, aczkolwiek członkowie zborów nie są informowani o niczym, aż nastąpi wprowadzanie punku 4-tego.

  1. Identyfikowanie tych, którzy zmianom stawiają opór.
  2. Rozważenie skuteczności opozycji.
  3. Przyjaźń z niezdecydowanymi względem zmian.
  4. Marginalizacja bardziej opornych
  5. Oczernianie tych, którzy pozostają i walczą.
  6. Ustalenie nowych praw, które uciszą wszelki opór.

Oznacza to, że członkowie kościołów będą powiadomieni dopiero wtedy, kiedy będzie już za późno.

Członkowie zborów będą mieli ofertę, akceptację i pozostanie w zborze, albo pozostawienie go.

Dr. Rick Warren dumnie oświadczył:

"Kiedy ujawnicie wizję kościoła, stare filary będą odchodzić. Niech idą... oni tylko nas spowalniają."

 

Zwróćmy uwagę na owo logo. Zamieniono ciało Chrystusa na znak bluźnierczego Islamu. W sumie jest to... pozytywna nuta, ponieważ w ten sposób Chrystus nie jest ponownie wystawiany na pogardę tłumów w swojej najgorszej, ostatniej godzinie! Oczywiście nie oznacza to akceptacji Chrislamu przez ze mnie!!! Po prostu przypadkowo Warren porzucił w tym punkcie... bałwochwalstwo!

Czyli Warren atakuje kościoły i zbory według poniższych planów. Warto owe znaki poznać i obserwować sytuację w zborach.

 

Co możesz zrobić, aby to powstrzymać?

Jeżeli zaobserwujesz pierwsze stopnie zmian (muzyka czy 40-dniowy program), zbór może być uwolniony przez co najmniej 10-20% członków.

Jeżeli nic nie będzie uczynione w pierwszym stadium owej 'reformy', niewiele pozostanie do zrobienia poza wysiłkiem, aby kościół zmienić i udać się do innego. Twój zbór czy kościół został skradziony i stał się jednostką należącą do Kościoła Świadomego Celu w połączeniu z Saddleback Church of Orange County lub Willow Creek Chicago.

Publikacje Kościoła Świadomego Celu są publikowane przez Ruperta Murdocha, który jest właścicielem 175 gazet na świecie oraz sporego procentu TV i systemów komunikacyjnych. Posiada on także kilkanaście magazynów, s których niektóre są sklasyfikowane jako pornograficzne.

Miliardy dolarów są pompowane w  program Kościoła Świadomego Celu. Dr.Warren obwieścił, że planuje wysłać miliard Chrześcijan na świat, aby przynieść mu "Królestwo Niebios". Cały ten ruch wygląda na kult.

Nie bądź ogłupiony witryną Saddleback Website.

Komentarz thewordwatchera.

Nie chodzę już od lat do żadnego kościoła czy zboru i większość Chrześcijan, których znałem, ogłupionych propagandą szatańską nie chce mieć ze mną żadnych kontaktów. Zatem nie mam najnowszych informacji w tym temacie ale liczba wymieniona przez Ricka Warrena - 1 miliard sugeruje nam, że jest to plan ogólnoświatowy i z pewnością dotyczy także Polski. Warto więc poznać te plany i jeżeli możliwe, zareagować na nie w odpowiedni, zgodny z Biblią sposób.

Rupert Murdoch to jawny przyjaciel tego szatańskiego świata i propagator wszelkich watykańsko/syjonistcznych kłamstw i oszustw. Czy można się spodziewać od tego człowieka zdrowego pokarmu duchowego? Nie bądźmy naiwni.

Czy możemy się spodziewać z takich źródeł zdrowego pokarmu duchowego?

Jest boleśnie oczywiste, że jest to kolejny atak szatana na Prawdę i Biblia jest źródłem Prawdy. Z tych przyczyn szatan chce ją wymazać z naszej pamięci. Przez setki lat Inkwizycji taki zabieg był skuteczny. Dzisiaj będzie mu znacznie trudniej. Tym gorzej dla niego, ponieważ wkrótce będzie musiał stawić czoła wojskom Isusa Chrystusa.

Im większy atak na lud Boży, tym energiczniejsza odpowiedź ze strony Boga.

 

Napisano: 23 Listopada 2014

Ostatnie uaktualnienie: 23 Listopada 2014Copyright © 2010 thewordwatcher