WiFi oznacza koniec rodzaju ludzkiego.

 

Ostatnie uaktualnienie: 12 Września 2012

Znalazłem film, który mną wstrząsnął. Jest to wywiad z Barrie Trower

WiFi, Microwaves and the Consequences to our Health - Barrie Trower [EN]

(WiFi, mikrofalówki oraz ich konsekwencje w stosunku do naszego zdrowia - Barrie Trower)

Jest to ekspert broni mikrofalowej British Navy, który zdał sobie w pełni sprawę z niezwykłego niebezpieczeństwa dla ludzkości, nie tylko z powodu ataków bronią mikrofalową, która jest groźna głównie dla atakowanej grupy ludzi. Według tego znanego w  anglojęzycznym świecie eksperta, władze używały WiFi jako broni, która była testowana na wielu niczego nie podejrzewających ludzi. Powodowano głównie raka i wielu przeciwników rządowych i politycznych usuwano właśnie w ten sposób.

Istnieje wiele badań w tej dziedzinie, które już są dla wielu dostępne w języku angielskim.

Ale...

Jego zdaniem najbardziej niebezpieczne jest przebywanie pod wpływem WiFi we własnym domu.

Niebezpieczeństwo jest następujące.

Dorośli ludzie nie odczuwają większych dolegliwości z powodu urządzeń WiFi. Nawet dzieci nie odczuwają osobiście owych skutków. Dlatego taka niezwykła popularność owej technologii. Szkody odczuwa głównie ich potomstwo.

Przykład.

Młoda dziewczyna, 15 lat używa domowego systemu TV, PC i innych najnowszych gadżetów pozostając pod stałym promieniowaniem, które jej w wielkim stopniu nie zaszkodzi . Ale jest jedna część ciała, - jajniki w których jest około 400 000 bardzo delikatnych jajeczek gotowych do zapłodnienia. One są bardzo na to wrażliwe i one są właśnie uszkadzane - ich DNA - przez WiFi. Jej córka będzie miała już wrodzone defekty, które będą się powielały w nieskończoność w następnych pokoleniach.

Czyli jej wnuczka będzie poważnie genetycznie uszkodzona i  owe uszkodzenia DNA będą powielane przez następne pokolenia.

Jak powszechnie wiadomo, genetyczne badania wskazują nam, że możemy rozpoznawać genetykę idącą tysiące lat do tyłu. W ten sposób można stwierdzić nasze dosyć precyzyjne pochodzenie.

Oznacza to, że geny samoczynnie się nie zmieniały!

Ale od momentu technologii WiFi kod DNA ludzki i zwierzęcy może być zmieniany.

Owe zmiany pozostaną praktycznie na zawsze.

Oznacza to: nasza młodzież korzystająca z WiFi jest młodzieżą z wysoce skażonym genami i owe zmiany w DNA będą wyraźnie widoczne dopiero w trzecim pokoleniu, czyli u ich wnuków i wnuczek.

Oczywiście władze doskonale o tym wiedzą i nie starają się temu zapobiec z wiadomych nam już przyczyn.

Oznacza to także, że w połączeniu z innymi środkami wyniszczania rodzaju ludzkiego poprzez trucizny w powietrzu, w pokarmie, GMO pokarmach, przerywaniu ciąży, masowemu naciskowi na propagandę pro gejowską jesteśmy w sytuacji bez wyjścia. To już jest nasz smutny koniec i jedynie Bóg jest naszą jedyną i ostatnią nadzieją.

 

Napisano: 26 Listopada 2014

Ostatnie uaktualnienie: 26 Listopada 2014