Jak rozpoznać Prawdę?

II Ezdrasza 16:(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków. [BM]

Jak rozpoznać Prawdę?

Są dwa sposoby na odróżnienie kłamstwa od prawdy.

Pierwszą strategią kłamstwa jest stosowanie cenzury. Niekontrolowane informacje mogą ujawnić przestępstwa lub szczególnie ohydne i zbrodnicze działania rządów, które muszą być przed masami ukryte z powodów politycznych czy konkurencyjnych i z powodu strachu władz.

Druga strategia jest bardziej dramatyczna. Media stosują: kłamstwa, oszustwa, fałszywe oskarżenia, ukryte przyczyny wojen chroniąc władze. itp. Takie strategie stosują czynniki medialne przeciwko obywatelom.

Dlaczego ostatnio oni wszyscy tak straszliwie kłamią?

Ponieważ są nasieniem wrogami Boga oraz wszystkiego, co Bóg stworzył. Oni służąc szatanowi dokładnie wiedzą, że czas na ustanowienie na ziemi Królestwa Bożego jest niezwykle bliski. A to oznacza bliskie i oficjalne panowanie Boga oraz wyrok na zbrodniarzach na ziemi. Obecnie Bóg już rozpoczął swoje działania na ziemi i pewne wydarzenia są początkiem do pełnego panowania Boga nad ziemią.

I to właśnie powoduje u nich paniczny strach przed Bogiem, ponieważ oni wiedzą, że nikt nie jest w stanie przeciwstawić się Bogu ani zmienić Jego planów. Wiedzą także, że plan Boga jest pewny i wiedzą, że zdecydowana większość z nich nie pozostanie przy życiu. Wiedzą oni wszystko od pseudo 'boga' - szatana, którego oni wielbią i są mu posłuszni.

Wrogowie Boga będą eksterminowani, ponieważ oni nigdy nie zaakceptują 10 Przykazań i wolą zginąć, niż podporządkować się Bogu.

Epidemia Covid-19 jest klasycznym przykładem szaleństwa władz oraz ich strategii masowych morderstw na niewinnych ludziach. Obecnie funkcjonuje pełną parą agresywna strategia medialna, która rozpowszechnia masę kłamstw, jakich jeszcze przedtem nigdy nie widzieliśmy.

Celem jest uzyskanie zgody narodu dla kłamstw rządowych, które przynoszą zwycięstwo rządowi, który kontynuuje nadal swoje zbrodnicze działania. Poniżej mamy dramatyczny sposób dotarcia do prawdy przez króla Salomona .

I Księga Królewska 3:24 I rzekł król: Podajcie mi miecz! Przyniesiono więc miecz przed króla. 25 A król rzekł jeszcze: Rozetnijcie to żywe dziecię na dwoje i darujcie połowę jednej, a połowę drugiej. 26 Wtedy kobieta, której synem był ten żywy, odezwała się do króla - gdyż wezbrała w niej litość nad swoim synem - i zawołała: Proszę, panie mój, dajcie jej to dziecię żywe, tylko go nie zabijajcie! Tamta natomiast wołała: Niech nie będzie ani moje, ani twoje, rozetnijcie je! 27 Wtedy król zabrał głos i rzekł: Dajcie tej to żywe dziecię i nie zabijajcie go! Ona jest bowiem jego matką. 28 A gdy wszyscy Izraelici dowiedzieli się o tym wyroku, jaki wydał król, nabrali szacunku dla króla, widzieli bowiem, że jest w nim mądrość Boża do wymierzania sprawiedliwości. [BM]

W jaki sposób możemy rozpoznać kłamstwa rządowe?

Kłamstwa rozpoznajemy po istnieniu drastycznej cenzury wszelkich kontrolowanych przez władze mediów, w celu nie dopuszczania do ujawniania informacji sprzecznych z narracją władz oraz ich mediów.

W jaki sposób można rozpoznać prawdę? 

Znajomy wpada na chwilę i mówi: słuchajcie, kupiłem wspaniały rodzaj chleba, który jest tani oraz niezwykle smaczny. Jako dowód daje nam jego kawałek - zjadamy małą część i będąc łatwo przekonani od tego momentu... kupujemy ten właśnie produkt!

Dlaczego uwierzyliśmy znajomemu? Ponieważ znamy go z prawdomówności oraz z powodu oczywistego potwierdzenia jego opinii. Nie znaleźliśmy u niego żadnych kłamstw oraz ukrytych powiązań z producentem tego chleba.

Czasami ukazuje się ogłoszenie w lokalnej gazecie o nowym i smacznym chlebie. Po kilku tygodniach piekarz nie nadąża upiec aż tylu chlebów, aby każdy mógł je kupić. Pozytywne oceny tego chleba rozniosły się po mieście bez jakiekolwiek perswazji i smaczny chleb zaczął się wspaniale sprzedawać.

Taka strategia ludzka jest typowa dla wysokiej jakości wyrobów, które w takich przypadkach są masowo sprzedawane.

Jak 'sprzedano' nam szczepionkę Covid-19?!

Porównajmy teraz 'sprzedaż' rządowej szczepionki przeciwko Covid-19 i zauważmy zupełnie przeciwną strategię.  Głównym kłamstwem jest rzekoma epidemia, która nie istnieje i nigdy nie istniała. Jest jeszcze gorzej. Okazało się, że wszystkie 'epidemie' światowe to także oczywiste kłamstwa!

Władze zmieniły nazwę grypy i przeziębienia na Covid-19 wirusa.

Niemal nikt nie zauważa, że obecnie nikt się nie przeziębia i nikt nie choruje na zwykłą grypę!

Co jest jeszcze gorsze; wmówiono nam, że ludzie już są chorzy, chociaż nigdy nie mieli jakichkolwiek objawów choroby.

Czy słyszałeś kiedykolwiek, że przyszedł do lekarza człowiek, który powiedział, że... zachorował, ale jeszcze nie ma żadnych objawów choroby?

Lekarz potwierdziłby, że rzeczywiście jesteś chory, ale na umyśle!

Uczciwy lekarz także powiedziałby rzekomo choremu, aby przyszedł on wtedy, kiedy będzie miał objawy choroby. Dopiero wtedy lekarz może mieć opinię o chorobie oraz o sposobie jej leczenia.

 Taka była od lat i powinna być nadal powszechna odpowiedź każdego lekarza.

Ale bywa jeszcze gorzej! Kiedy pójdziesz do mechanika samochodowego i powiesz, że jest coś złego z samochodem ale nie możesz znaleźć żadnego objawu, on powie tobie, abyś przyszedł wtedy, kiedy zmądrzejesz i znajdziesz problem w aucie.

Owszem, ktoś może mieć początkowego i  niegroźnego raka. To się czasami zdarza, ale to także nie musi się rozwinąć w śmiertelną chorobę. Organizm nadal może zwalczyć wiele różnych chorób nawet bez naszej wiedzy. Tak jesteśmy stworzeni przez Boga.

Nigdy przedtem i przed rzekomą 'epidemią' nie stosowano PCR maszyny, aby rozpoznać jakąkolwiek chorobę.

PCR nadal żadnej choroby nie wykrywa i jest to przed nami także ukrywane.

Przez pewien okres czasu nawet zrezygnowano z używania PCR do diagnozy z powodów wielu krytycznych uwag wielu lekarzy. Z czasem ludzie o tym zapomnieli i... nadal stosuje się PCR. Jeszcze nigdy w przeszłości nie leczono ludzi bez jakichkolwiek objawów choroby!

Skąd człowiek wie, że jest chory? Ponieważ odczuwa objawy choroby. Wiemy o tym już od urodzenia! Zawsze tak było, jest i będzie.

Większość z nas także wie, co nam pomaga, kiedy złapiemy grypę czy przeziębienie. Gorąca kąpiel, wyparzenie się w bardzo ciepłej wodzie, dużo witaminy C a nawet trochę wódki czy gorącego wina oraz dobre wyspanie się. A na drugi dzień już możemy normalnie funkcjonować.

Nie potrzebujemy w takich przypadkach zastrzyków, lekarzy, radia, rządu, czy TV. Wiemy to od urodzenia.

Teraz wyobraźmy sobie, że ktoś powiedział nam, że istnieje jeszcze lepszy i szybszy sposób na pozbycie się przeziębienia. Po krótkim czasie cały świat używałby taki lek bez potrzeby wielkiej reklamy w TV!

Niech ktoś zrobi doskonałą tabletkę na cukrzycę, na wysokie ciśnienie, na Alzheimera, raka i setek różnych chorób. Nawet TV nie będzie potrzebna. Po kilku miesiącach cały świat będzie o tym wiedział i miliony ludzi będą zachęcali innych do wzięcia tych leków.  Bez maseczek i lockdown całego państwa!!!

Reklama byłaby absolutnie zbędna.

Skąd wiemy, że rządy i media kłamią?

Głównym dowodem jest brak odmiennej opinii w mas mediach. Pomimo bardzo wielu lekarzy, którzy wiedzą o tym oszustwie, nigdy nie było i nie ma otwartej dyskusji w mas mediach na temat Covid.

Jeżeli nawet coś się pojawi, to są to pozorne i w pełni kontrolowane 'dyskusje'. Czasami eksperci nie zgadzający się z rządową narracją zostają uznani za fałszywych lekarzy a ich tytuły i pozwolenia leczenia są im odbierane, a oni sami mogą nawet znaleźć się w więzieniu.

Największym problemem oraz głównym dowodem przeciwko rządowym kłamcom jest brak jakichkolwiek negatywnych rezultatów używania leków bezpiecznych od wielu lat. Jeszcze żaden z pacjentów takiego lekarza nigdy nie umarł z powodu zastosowanego dobrego leku! Jak Ivermectin!

Dlaczego nie podaje się w mediach, że nie ma przeziębienia i grypy?

Podaje się, nazywając to... Covid-19.

Co jest niemal zbrodnicze, niewielu z nas wie, jakie paskudne objawy nam się pojawią, jeżeli przez kilka dni zignorujemy przeziębienie czy grypę! Jest jeszcze gorzej! Istnieje olbrzymia akcja uciszania oraz ścisłej cenzury na wszystkie możliwe strony, aby żadne przeciwne  informacje nie wymknęły się spod rządowej kontroli.

Trwa masowa i brutalna kontrola lekarzy i stosuje się bezprawne ataki na nich z powodu używania znanych od wielu lat i skutecznie stosowanych leków, które są także wyjątkowo bezpieczne jak Hydroxychloroquine czy Ivermectin.

Jeszcze nikt nie podał żadnych przyczyn zakazu używania tych leków!

Lekarzy, którzy skutecznie leczą chorych i ratują ich życie, pozbawia się medycznych tytułów i zezwoleń za... skuteczne wyleczenia, co jest absolutną zbrodnią, ponieważ rządy nie tylko zapobiegają ratowaniu ich życia ale oni mordują szczepieniami wielu ludzi a nawet zabijają ich potomstwo!

Jest to ohydny rządowy mord na milionach ludzi w skali światowej.

Na świecie jest masa dowodów naukowych, że tzw. wirusy nie istnieją i nigdy nie istniały. Także wirus Covid nie istnieje i nigdy nie istniał, a na ziemi jeszcze nigdy nie było żadnej epidemii. To są kłamstwa!!!

Byliśmy zawsze okłamywani z powodu planowanego światowego morderstwa:  Covid-19!

Już teraz wiemy, że zostaliśmy haniebnie oszukani i miliony ludzi na świecie utraciły życie z powodu tego zbrodniczego oszustwa.  A zbrodniarze medyczni nadal 'leczą' ludzi!

Najdziksze plany 'pomocy' posiada... małpia grypa.

Nie jest ona  śmiertelna i nie jest zakaźna, ponieważ dostają ją wyłącznie geje podczas gejowskich orgii. Ale władze planują dla wszystkich ludzi z niemowlakami włącznie ponowne noszenie... maseczek. Nasuwa się logiczne pytanie.

Na którą część ciała mamy te maski zakładać?

Jeżeli takie rządy nie są szaleństwem, to jakie są? Jest bardzo możliwe, te drugie oszustwo już nam raczej nie grozi. WYSTARCZY!

Zwróćmy uwagę na to, że WSZYSTKIE działania przeciwko Covid-19 były oszustwem oraz były i są nadal straszliwie szkodliwe, a zwłaszcza szczepienia, które zamordowały miliony ludzi. Cała światowa anty covidowa histeria to wyjątkowo olbrzymi, kłamliwy i bezużyteczny cyrk.

Koronnym dowodem jest fakt, że ludzie nadal umierają po wielu miesiącach od szczepień. Kobiety po szczepieniach masowo traciły ciąże. Te które wzięły szczepienia, stały się w wielkich liczbach bezpłodne. Prawie 2 letnia akcja władz i lekarzy okazała się tragicznie bezużyteczna i bezowocna.

Przepraszam, pomyłka! Zwłoki z tego rządowego cyrku zostały pogrzebane na cmentarzach.

Zwróćmy uwagę na oczywiste oszustwo oraz jaskrawy brak pozytywnych rezultatów tych szczepień.

W listopadzie roku 2019 wystartowała rzekoma grypa. Farmacja miała szczepionki wcześniej - tak doskonałe, że wystarczył jeden zastrzyk i wszystko miało powrócić do normy. To było jedno olbrzymie kłamstwo. Potem była druga seria zastrzyków, jeszcze lepszych... w zabijaniu ludzi, i przyszła następna seria... .

Obecnie tracimy rozeznanie, która dawka, dla kogo i po co, z powodu całkowitego braku jakichkolwiek pozytywnych rezultatów szczepień! Chyba, że nazwiemy przeżycie pacjenta aż trzech morderczych zastrzyków pozytywnym rezultatem.

Nikogo nie wyleczono i nikogo nie uratowano!

Ale zbrodniarzom nie wystarczają szczepienia dorosłych i szczepione są także nigdy nie chorujące... niemowlęta! Jedynym sukcesem zaszczepionych niemowląt jest... przeżycie tego szczepienia.

Czy nadal będziesz ufał władzom i lekarzom? Krążą wieści, że oni wszyscy zapłacą za te zbrodnie najwyższą cenę!

Nie tylko choroby są tak traktowane

Istnieją inne dziedziny naszego życia i także istnieją ludzie ze specjalnymi przywilejami i nie wolno nam ich krytykować oraz ujawniać ich rzeczywistego pochodzenia genetycznego.

Ich zwyczajowym oskarżeniem przeciwko nam jest... antysemityzm.

Ten temat jest rzeką i wystarczy nieco się rozglądnąć po świecie, aby natychmiast zauważyć, że pewien szczególny rodzaj polityki jest niezwykle szanowany, chroniony i na piedestale świata, aczkolwiek jest on wyjątkowo morderczy. Ukraina  i Izrael jest tego fundamentalnym dowodem.

Jest to bolszewizm i nazizm. Ale ostatnio na muszce wielu poszukiwaczy prawdy pojawił się nagle... syjonizm. Z pewnych przyczyn NAGLE syjonizm stał się światu niewygodny! Oczywiście tak to zaplanował szatan w planie trzech wojen światowych.

Pojawiają się także informacje o masonerii oraz o tzw. deep state, (głęboki stan) czyli mówi się coraz częściej o ukrytych przed nami zbrodniarzami, którzy wydają rozkazy naszym władzom. To mówi nam, wyraźnie, że nasze 'władze' to zwykłe pachołki, kontrolowane przez nieznane siły zbrodniarzy.

Wystarczy przyjrzeć się nieco tym zjawiskom, aby zauważyć, że to wszystko to kłamstwa.

Polityk kłamie  tylko wtedy, kiedy jego usta się poruszają!

Czy religie także nas okłamują?

OCZYWIŚCIE!

Religia to najważniejsza szatańska propaganda, która jest największym wrogiem wszystkich ludzi, którzy wierzą w Boga. Jest ona także wrogiem samego Boga. Sataniści dążą do zniszczenia całkowitego wszystkiego, co żyje na ziemi stworzonego rękami... Boga. Głównym celem są Słowianie i rasa biała.

Szatan za pomocą Watykanu dąży do separacji ludzi od Boga, podsuwając nam w zamian... kobietę, która nie żyje od kilkuset lat nigdy niczego wielkiego nie zrobiła; ani dla Boga ani dla nas, poza urodzeniem Syna Bożego, który nie jest... Bogiem, ale był i jest i będzie zawsze Synem Bożym.

Masy katolików modlą się do bałwana z drewna nazywanego 'Matką Boską'.

Czy wiesz o stanowczym i bardzo mocnym zakazie Boga jakichkolwiek form bałwochwalstwa?

Księga Wyjścia 20:(1) A Pan mówił wszystkie te słowa i rzekł: (2) Jam jest Pan, Bóg twój, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, z domu niewoli. (3) Nie będziesz miał innych bogów poza mną. (4) Nie czyń dla siebie bożka ani podobizny czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i co jest na ziemi w dole, i czegokolwiek, co jest w wodzie pod ziemią. (5) Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja, Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą, (6) A okazuję łaskę do tysiącznego pokolenia tym, którzy mnie miłują i przestrzegają moich przykazań. [BM]

Ten biblijny tekst kościoły przed tobą ukrywają. Powyższa część jest za wszelką cenę ukrywana przez zawsze kłamliwych księży i pastorów. Sprawdź resztę Bożych Przykazań.  Największa religia na ziemi, czyli Rzym/Watykan skutecznie odciągnął niezliczone masy ludzi od wiary w Boga.

Kościół ortodoksyjny także to stosuje. Zamiast Boga obydwie religie wprowadziły kategorycznie zabronione przez Boga ohydne bałwochwalstwo! Nasz wzór, Isus bardzo to potępił.

Według Boga bałwochwalstwo jest ohydnym i olbrzymim grzechem!

Bałwochwalca drastyczne łamie najważniejszy zakaz Boga!

Religie chrześcijańskie zorganizowały się w szatański sposób. Są one podzielone na tysiące różnych sekt i co jest w tym najciekawsze: nikt nigdy w tych religiach nie prostuje kłamstw innych religii. A to świadczy o jednym.

Wszystkie religie na świecie służą wyłącznie szatanowi!

Celem ich jest odseparowanie ciebie od Boga oraz od najbardziej cennej księgi autorstwa Boga, czyli Biblii.

Nie oznacza to, że wszyscy chrześcijanie świadomie kłamią, ale znaczy to, że biorą oni czynny i aktywny udział w masowym bałwochwalstwie .

Religie zgodnie odmawiają używania rzeczywistego imienia Syna Bożego. Jego rzeczywiste imię brzmi: Isus, które jest tak wymawiane. Ponieważ w czasach Isusa w Izraelu i Jerozolimie mówiono w Jego czasach po grecku. Isus to imię greckie. Nawet prawosławni Rosjanie także tak nazywają Chrystusa. Isus!

Nie po to Bóg dał imię Synowi - Isus, aby jakiś bałwochwalczy papież je zmienił!

Imion  i nazwisk się nie zmienia podczas tłumaczenia na inne języki!

Bałwochwalstwo oraz oddawanie czci istotom stworzonym przez Boga jest kategorycznie zabronione. Niewielu z nas ma jakiekolwiek wytłumaczenie, dlaczego nigdy nie zajrzeliśmy do Biblii! Oto ona, dostępna w najlepszej polskiej wersji i bezpłatnie na Internecie. Biblia Mesjańska.

Oczywiście znasz modlitwę Ojcze Nasz. Tak nauczył nas Syn Boży. Ojcze nasz, któryś jest w niebie. Sprawdź!

Mateusza 6:(9) A wy tak się módlcie: Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje, (10) Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. (11) Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, (12) I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom; (13) i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.; Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie. (14) Bo jeśli wybaczycie ludziom ich winy, wybaczy wam także Ojciec wasz, który jest w niebie. (15) A jeśli nie wybaczycie ludziom, i Ojciec wasz nie wybaczy wam przestępstw waszych. [BM]

Ten tekst możesz znaleźć w tym ostatnim linku zaraz po tekście biblijnym.

Zwróć uwagę, że ten tekst biblijny nie jest zgodny z wymawianą modlitwą w kościołach. On nie kazał się modlić do siebie, czyli do Isusa ani nie do jego matki, ale Syn Boży podał nam modlitwę do samego Boga, do którego On sam się modlił.

Nie nakazał nam żadnych modlitw do nikogo, nawet do Jego matki, ale polecił nam się modlić tylko i wyłącznie do Ojca, czyli modlić się do Boga.

Czy rzeczywiście istnieje satanizm?

Poza chrześcijańskimi religiami istnieje także szatańska religia, która jest przed nami także ukrywana. Teoretycznie jest ona jawna, ale praktycznie niemal nikt o niej niczego nie wie. Jest to satanizm, czyli wielbienie szatana, którzy rządzi od kilku tysięcy lat całym światem.

To szatan założył na swoją religię wielką cenzurę i poza wieloma obrazkami niewiele na ten temat możemy znaleźć na Internecie , poza faktem, że satanizm istnieje i jest on powszechny. Stosując cenzurę ukrywa on swoje wszystkie kłamstwa, których jest olbrzymia masa!

Najprawdopodobniej szatan nigdy nie powiedział PRAWDY!

Satanizm istnieje na wielką skalę. Ale trzeba uważać, bo Google, kiedy szukasz hasła - satanism - dodaje niezwykle długi  kod o tobie. Sprawdź!

Satanizm jest bardzo powszechny, ale niewielu ludzi nawet wierzy, że szatan istnieje. Sprawdźcie to w Polsce. Oczywiście pobieżne przejrzenie tytułów mówi nam, że nie wszystko w tej kwestii jest prawdziwe. Nawet zdjęcia i obrazy.

Szatan jest zbrodniarzem i kłamcą i on rzeczywiście rządzi całym światem. Z powodu jego zbrodni, ani władze, ani jakiekolwiek mas media o nim nigdy nie mówią negatywnie, a jeżeli mówią; twierdzą, że są to fałszywe informacje spowodowane przez ludzi religijnych, którzy nieco przesadzają.

Bez bycia satanistą żaden człowiek nie może być masonem lub członkiem innej szatańskiej organizacji oraz... nie może on być politykiem. Oczywiście to się przede nami ukrywa. Także w mediach, na wysokich pozycjach w korporacjach, w wielkich fabrykach i w rządach sataniści są oczywiście na czele.

Wystarczy nieco się tym zainteresować i sprawdzić kilka linków, a natychmiast zauważymy próby zniechęcenia nas do zbadania tej bardzo ważnej kwestii. Nawet pobieżne sprawdzanie już poda nam dowód, że... światem rzeczywiście rządzi szatan.

Większość zwykłych ludzi nigdy w satanizm nie wnika i ogląda bezmyślnie bzdury mas mediów, słucha nonsensy mediów i władz, wierzy także ślepo; i politykom i lekarzom. Z tych przyczyn tysiące ludzi zostało wymordowanych z 'pomocą' wirusa.

Krążą pogłoski, że ludzie zaszczepieni zmienili swoje charaktery a wierzący... opuścili Boga.

W TV czy na filmach także mamy szatańskie dzieła, które są przez mas media uważane za fikcję. Z tych przyczyn wielu widzów ogląda te rzeczy, nie zdając sobie sprawy z powagi sytuacji. Takie filmy służą szatanowi i demonom i powodują one, że wielu ludzi jest przez to opętanych. TV jest bardzo groźna!

Można nawet utracić życie z powodu uczestnictwa w takiej 'rozrywce.'

Satanizm to olbrzymia siła szatana nad całą ziemią, która ściśle kontroluje z demonami i upadłymi aniołami cały nasz świat.

Sprawdź artykuł. Plan 3 wojen światowych. Jest to plan samego szatana. Sprawdź daty i przemyśl jedną niezwykle istotną kwestię, którą wcześniej czy później będziesz musiał poważnie rozważyć.

Jeżeli te wojny zostały zaplanowane przez szatana znacznie wcześniej;  ich przyczyny oraz ich skutki nie mają żadnego znaczenia! Wszystko to było oszustwem! Był i jest to plan szatana, o którym niewiele wiemy.

Jeżeli szatan rządzi światem, to kontroluje on wszystkie rządy, religie, korporacje, przemysł rozrywkowy, media oraz jest on królem tego świata!

Kogo nienawidzi szatan na ziemi?

Nienawidzi on z pasją Słowian czyli Ludu Bożego. Szatan także nienawidzi białą rasę, ponieważ ona pochodzi wprost od Słowian i wielu białych także wielbi Boga!

Podsumowanie...

To wszystko, co właśnie przeczytałeś jest wyjaśnieniem całego systemu światowego, który jest drastycznie zakłamany, bezwstydnie podły, wyuzdany i bardzo morderczy. Poziom świata jest dowodem na to, że rządy szatana i jego zgrai demonów już się niemal skończyły.

Zaczyna się sąd Boga nad całym światem. Bądź na to przygotowany. Jeżeli uwielbisz Boga i zaczniesz przestrzegasz  10 Przykazań, będziesz zbawiony i otrzymasz życie wieczne.

Jeżeli grzeszysz, jak większość tego świata i uprawiasz bałwochwalstwo, twoje szanse na zbawienie nie są zbyt duże. Masz już bardzo mało czasu na zmianę swego postępowania. Nie marnuj już czasu i zwróć się z pokorą do Boga,  przestań łamać Przykazania, a uzyskasz Boże przebaczenie i będziesz żył wiecznie.