Nowa wiadomość od Gwiazdy Narodów

Ostatnie uaktualnienie: 26 Grudnia 2012.


Niezwykły film, który ukazuje najprawdopodobniej prawdziwe zamiary szatana oraz upadłych aniołów. Film ten jest przekazem medium spirytystycznego, Judy Satori, która owego przekazu dokonała.

Czytałem wiele podobnych przekazów - nie dlatego że wierzę w demoniczną propagandę, ale dlatego, aby wiedzieć, co się na świecie dzieje i dokąd zmierza szatańska propaganda.

W tym przypadku myślę, że trafiłem nie na wymysły jakichś żądnych sławy czy poklasku ludzi, ale ten szczególny przekaz w moim zrozumieniu wygląda na przekaz autentyczny i jest w nim wiele informacji, które właściwie zrozumiane mogą nam ukazać wiele kulisów tej szczególnej propagandy.

W przekazie tym widać wiele elementów zgodnych z proroctwami księgi Apokalipsy - rozdziału 12-go. Oczywiście nie cytuje się Biblii w tym przypadku, ale jest to moja interpretacja owego przesłania.

W Objawieniu jest mowa o walce w niebie, pomiędzy siłami szatana oraz siłami wojsk niebiańskich. Szatan (smok) zostanie pokonany i zrzucony na ziemię. Ten film najprawdopodobniej jest sygnałem bliskiego już zrzucenia szatana na ziemię.

Wielu zaprotestuje twierdzeniem, że szatan już dawno został stracony na ziemię.

Jednak dokładniejsza analiza 12 rozdziału Objawienia wskazuje na to, że Wielki Ucisk zacznie się od momentu zrzucenia szatana i jego aniołów.

Wtedy własnie szatan natychmiast przystąpi do ataku na chłopczyka (Obj 12:4). Chłopczyk zostanie porwany do nieba a to jeszcze nie nastąpiło. Szatan zaatakuje Niewiastę, która ucieknie na pustynię w miejsce przygotowane przez Boga.

Objawienie 12:6 I uciekła niewiasta na pustynię, gdzie ma miejsce przygotowane przez Boga, aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.

Jest więc wystarczająco jasne, że wyrzucenie szatana odbędzie się tuż przed porwaniem, ponieważ porwanie odbędzie się z powodu ataku szatana na ową grupę naśladowców Chrystusa. Po porwaniu, szatan z wściekłością zaatakuje Niewiastę oraz jej dalsze potomstwo w Wielkim Ucisku. Guru New Age z gorliwością propagują tzw. ascension - czyli porwanie.

Teraz wracamy do filmu. Jest to ewidentny znak przygotowań ekipy szatana do opuszczenia nieba i stałego powrotu na ziemię.

Poniżej film.

Skąd taka pewność, że chodzi o upadłe anioły i szatana? Zwróćmy uwagę na to, że narratorka mówi o wielu proroctwach, ale nie wspomina ani słowem o największym źródle najpewniejszych proroctw, czyli Biblii - zwłaszcza księgi Objawienia.

To pierwszy ważny sygnał wskazujący na źródło tych informacji. Dalej mamy mętne wyjaśnienie fałszywej historii ludzkosci stworzonej przez Elohimów. Ponownie ani słowa o Biblii i stwarzaniu!

Nie ma także ani słowa o potopie.

Hmmm... dla mnie potop jest absolutnym i bezspornym faktem, dziecinnie łatwym do udowodnienia.

Historia potopu światowego jest obecna we wszystkich znanych kulturach świata. Czasy historyczne świata to czasy po potopowe. Potop nastąpił około roku 2500 p.n.e. Sprzed tego okresu nie posiadamy absolutnie żadnych wzmianek o jakiekolwiek kulturze poza... Atlantydą! Najstarsza kultura Sumerów istniała po potopie. Ludzkość pojawiła się nagle, znająca pismo i wiele różnych rzemiosł z produkcją metali włącznie.

W filmie tym o potopie nie ma ani słowa, a przecież był to niezwykle ważny element naszej kultury czy raczej jej braku!

Mamy dalej masę dezinformacji o planach zwiększenia wibracji na Ziemi.Najciekawszy moment w filmie jest około minuty 4:13, gdzie mamy informacje wprost z księgi Rodzaju, ze bardziej zaawansowani 'ludzie' z innych planet przybyli na ziemię i zaczęli brać sobie za żony ludzkie córki. niby w celu zmiany kodowania DNA w ich genach. Jakże pięknie nazwali oni zwykłe... bzykanie.-)

Rodzaju 6:1 A kiedy ludzie zaczęli rozmnażać się na ziemi i rodziły im się córki, Rdz 6:2 Ujrzeli synowie boży, że córki ludzkie były piękne. Wzięli więc sobie za żony te wszystkie, które sobie upatrzyli.

Po prostu mieli na nie ochotę! Zgadza się? Wierzę oczywiście Biblii, ponieważ mówi ona o potopie a nasi 'świetlani' amatorzy ziemskich kobiet tak jakoś wstydliwie o potopie milczą! A przecież zginęły ich żony oraz całe potomstwo hybrydów.

Najwyraźniej muszą powrócić z nieba w raczej szybki i niezbyt przyjemny sposób a historia się może powtórzyć. Dlatego nam mówią abyśmy się nie obawiali ich. Mają głównie na myśli, aby nasze panie się nie obawiały!? Już oni się nimi zajmą!

A Isus powiedział, że "jak było za dni Noego, tak będzie za dni Syna Człowieczego".

Oni MUSZĄ POWRÓCIĆ na Ziemię. Zostaną z nieba wyrzuceni i najprawdopodobniej jedynym miejscem ich zamieszkania może być Ziemia. Być może jedynie tutaj jest cokolwiek do roboty. Czyli historia z przed potopu może się powtórzyć.

Najciekawsze jest to, że obiecują nam tzw, Złoty Wiek i obiecują dobrobyt i sprawiedliwość. Czyli byłoby to fałszywe Królestwo Boże, w którym anulowano by nasze długi i udostępniono by nam wynalazki wolnej energii. Za cenę wyparcia się Zbawiciela!

Mnie najbardziej interesuje postawa do rządów. Aby przeprowadzić takie zmiany będą oni musieli zastąpić rządy lub je całkowicie kontrolować.

Ostatni król zabije trzech innych króli i jest możliwe, że wielu przywódców zostanie usunietych od władzy. Antychryst będzie wielu z nich prześladował, aby mieć jak największą wiarygodność. Dlatego rządy najprawdopodobniej obawiają się tej właśnie inwazji UFO, ponieważ zdają sobie sprawę z tego, że zostały one oszukane przez szatana i wielu polityków zginie za swe zbrodnie przeciwko ludzkości.

Kiedy Bóg wykona wyrok na Wielkiej Nierządnicy, szatan najprawdopodobniej będzie argumentował, że to jego wyrok i ukaże nam wszystkie ciemne kulisy wielu religii z satanizmem włącznie. Religie zostaną ukazane całemu światu jako ultymatywne zło oraz sprawcy obecnego kryzysu i być może wielkiej wojny jaka nas być może czeka,  i zostaną one - wraz z Biblią kategorycznie zabronione.

Mamy więc przed nami bardzo interesujace czasy.

Co i kiedy się wydarzy?

Trudno przewidzieć, ponieważ to posłanie to ewidentnie oszustwo i fałszywa propaganda. Warto jednak mieć oczy i uszy otwarte i pamiętać zawsze o jednej zasadzie.

Jeżeli świat i światowe media coś bardzo nachalnie reklamują i zachwalają  - patrz w drugą stronę. Nigdy nie wierz mas mediom!


Napisano: 26 Grudnia 2012.

Ostatnie uaktualnienie: 26 Grudnia 2012.