Gniew Boży ?

26 Czerwca 2015 roku USA zalegalizowało małżeństwa homoseksualne.

Ostatnie uaktualnienie: 1 Sierpnia 2015

Jest to rzecz oczywista, że taki nieludzki dekret jest skierowany przeciwko rodzajowi ludzkiemu i oznacza jego wyniszczenie z ubiegiem czasu.

Jest rzeczą normalną, że rodzaj ludzki powstał jako kobieta i mężczyzna i dzięki połączeniu obu rodziców powstał na ziemi gatunek homo sapiens. Gdyby była to para gejów... nie muszę chyba kończyć.

Ale nie chodzi w tym krótkim artykule o ukazanie straszliwego zła, jakiego dokonał w chwili obecnej najbardziej znienawidzony przez cały świat prezydent USA, zawsze kłamliwy Barrack Obama.

Tym razem chodzi o połączenie pewnych wydarzeń, a ty czytelniku i widzu sam odpowiesz sobie na pytanie.

Czy wydarzenia te to gniew Boga?

Pierwszy raz uderzenie pioruna w Watykan wywołało w moim umyśle pytanie. Czyżby znak samego Boga?

Papież Benedykt XVI zrezygnował z papiestwa w dniu 28 Lutego 2013 roku i tego samego dnia burza nad Rzymem spowodowała 2 uderzenia pioruna w szczyt kopuły.

Film wysokiej jakości.

Najprawdopodobniej decyzja Benedykta została spowodowana intensywnym śledztwem Międzynarodowego Trybunału d/s Zbrodni Kościoła I Rządów Przeciwko Ludzkości, która wydała wyrok skazujący na papieża w dniu 25 Lutego 2013 roku na 25 lat więzienia za zbrodnie przeciwko ludzkości. Dwaj inni oskarżeni zostali także skazani; królowa Elżbieta oraz premier Kanady, Stephen Harper.

Trzy dni później papież zrezygnował ze stanowiska.

Wielu ludzi widziało w tym Boże ostrzeżenie. http://www.mirror.co.uk/news/world-news/lightning-bolt-hit-vatican-not-1705156 [EN]

Kiedy 26 Czerwca 2015 roku USA zalegalizowały homoseksualne związki małżeńskie, wielu ludzi skomentowało niezwykłe intensywne burze jako gniew Boga - ostrzeżenie przed takim zbrodniczym aktem skierowanym przeciwko stworzonym przez Boga ludziom.

Czyżby gniew Boga? from thewordwatcher on Vimeo.

Obejrzyjmy ten film dokładnie, ma on polskie napisy i już z YouTube był w języku polskim usunięty a kanał człowieka, który umieścił film z napisami w języku polskim YT zamknęło.

Kanał angielski Jason A nadal istnieje ale nasienie węża najwyraźniej nie chce, aby Polacy o tym wiedzieli!

Co jest szczególnie ciekawe, w filmie od 7:00 minuty jest wzmianka i ukazane są momenty zapalenia się ognia na paradzie gejów z okazji decyzji rządu USA. Pamiętam, jak widziałem te zdjęcia przez kilka dni i dopiero po pewnym czasie okazało się, że była to parada gejów w Tajwanie, którą dla ozdoby spryskano różnokolorowym, tęczowym płynem, który w pewnym momencie zapalił się i około 500-600 osób zostało poparzonych.

Światowe media najwyraźniej ukrywały tę informację, że chodziło o gejów.

Hmmm.. dlaczego?

Czyżby świat także owe wydarzenia rozumiał jako gniew Boga!?

Zastanówmy się nieco nad tymi wydarzeniami, ponieważ wrogowie Boga i ludzkości w taki sposób to widzą.

A jak my to widzimy!?


Napisano: 1 Sierpnia 2015
Ostatnie uaktualnienie: 1 Sierpnia 2015