Główny wróg Chrześcijaństwa - Watykan!


Większość katolików oburzy się twierdząc, że to znaczna przesada.

Wystarczy nieco prześledzić historię, a natychmiast dojdziemy do identycznego wniosku.

Najpierw prym w prześladowaniach pierwotnego Chrześcijaństwa wiedli Żydzi. Zaraz po nich główną rolę przejął cesarz Neron, który był żonaty z Żydówką lub też prozelitką żydowską, Sabiną Poppeą. To ona zdołała 'przekonać' męża, że to Chrześcijanie podpalili Rzym. Żydzi i Rzymianie współpracowali w zwalczaniu wspólnego wroga.

 

 

W ten okropny, okrutny i bestialski sposób wielu naszych braci sióstr zginęło na arenach Rzymu będąc rozrywani przez lwy czy spalani żywcem na palach.

Czy cokolwiek zmieniło się po Soborze w Nicei?

Oczywiście że nie. Nowy Kościół Katolicki rozpoczął prześladowania tych Chrześcijan, który odważyli się wyciągać rękę po Biblię i ją tłumaczyć na znany język i poznawać w ten sposób perły Słowa Bożego i Prawa Bożego, które diametralnie różni się od praw Kościoła Katolickiego, któremu udało się unieważnić wszystkie Przykazania oraz całe Prawo Boże.

W roku 1410 Rzym papieski zorganizował  wielkie zgromadzenie najświetniejszych rycerzy Europy Zachodniej aby podbić całkowicie... Polskę i Litwę, które stawiały poważny opór grabieżom i mordom Krzyżaków. Główną armię stanowili oczywiście Krzyżacy. Pełna nazwa zakonu krzyżackiego: Zakon Szpitala Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie (łac. Ordo fratrum domus hospitalis Sanctae Mariae Theutonicorum in Jerusalem, Ordo Theutonicus, Wikipedia.

Jest oczywiste, że zdecydowana ilość informacji z tego okresu była kontrolowana przez Rzym. W tak drażliwym przypadku jak druzgocąca klęska. Rzym także musiał jakość chronić swoją twarz oraz swoich 'bogów' (Matka Boska czy raczej Samiramis) czyli niemal wszelkie relacje pochodzą spod ścisłej rzymskiej cenzury

Słynna Bitwa po Grunwaldem, największe zwycięstwo polskiego oręża. Polscy rycerze z łatwością dali sobie radę ze znacznie lepiej uzbrojonymi i wyszkolonymi zakonnikami Zakonu Szpitala Najświętszej  Marii Panny, która nie zdołała uchronić najlepszej armii w Europie - kwiatu rycerstwa zachodniego przez druzgocącą klęską. Już wtedy Maria była nieskuteczna.

Spójrzmy na rzymską armię, złożoną głównie z niemieckich rycerzy.

http://bit.ly/168Rp5q

Fragment słynnego obrazu Matejki - Bitwa pod Grunwaldem.

Niewiele się mówi o rzeczywistych powodach tej wojny oraz o masowych zbrodniach, głównie na Polakach. To Sienkiewicz podał w książce p.t. "Krzyżacy", że to Watykan zjednoczył grupę najświetniejszych rycerzy Cesarstwa Rzymskiego. Czy w ten zbrodniczy sposób, przez stopniowe wyniszczanie Polski i Litwy za pomocą Krzyżaków, Rzym stosował rzeczywistą miłość do nieprzyjaciół?

A co powiemy o inkwizycji!?

W okresie XV w - XVII w Kościół stosując nieludzkie tortury wymordował co najmniej 250 do 500 milionów Chrześcijan, w zależności od źródeł. Mordowano tych, którzy czytali Biblię i zauważali olbrzymią różnicę pomiędzy naukami Chrystusa a naukami Kościoła.

Masowe palenie Chrześcijan.

Nieludzkie tortury

Palenie żywcem czarownicy.

Osobiście nie wierzę w ową masowość czarownic. Najwidoczniej w ten sposób Watykan nadawał sobie więcej wiarygodności jako 'obrońca wiary', Boga i Biblii, co zakrawa na żywą ironię.

W II Wojnie Światowej Watykan ponownie posłużył się... Krzyżakami, tylko ich krzyże nieco zmieniły kształty.

W tym celu Watykan zawarł z Hitlerem tzw. Reichskonkordat. Za pomocą konkordatu legitymizowano III Rzeszę, która stała się w ten sposób kontynuacją Cesarstwa Rzymskiego. Co jest ciekawe - konkordat obowiązuje do dziś! Znacznie więcej w serii filmów na YT - Link - Imperium Rzymskie rządzi nadal. Konkordat świadczy o niezwykłej władzy Watykanu nad światem. Gdyby Watykan był religią, jakież znaczenie miałby jakiś tam religijny konkordat!?

Ale Watykan, największe bogactwo świata wycofał olbrzymie ilości pieniędzy  w roku 1929 z USA tworząc tam Wielką Depresję i pieniądze te sfinansowały Hitlera i Stalina. A przy okazji 'heretycy' w USA straszliwie ucierpieli po tym nieludzkim rabunku oszczędności i mienia.

Oczywiście zbrodnie hitlerowskie wynikłe z poparcia Watykanu to nie tylko kwestionowany przez wielu Holokaust. Są także masowe zbrodnie nazistów, żydowskich Ukraińców i sowieckich ubeków na narodzie polskim, jak Katyń czy zbrodnie na Wołyniu. Tak ramię zbrojne Watykanu - III Rzesza niszczyła polski, słowiański naród, pochodzący wprost od rzekomo zagubionych pokoleń Izraela a Stalin także finansowany przez USA czyli Watykan.

W latach 1937-38 dokonano masowych mordów na Polakach w ZSRR

Drugi watykański pachołek, wyszkolony przez Jezuitów, Józef Stalin w otoczeniu rosyjskich syjonistów z równym zapałem mordowali Polaków i rzeczywistych Rosjan, podżegając jednych przeciwko drugim i bagnetami zmuszając obie strony do bratobójczych walk. Owa akcja początkowo miała wspólny cel pod paktem Ribbentrop-Mołotow. Rozbiór Polski.

Watykan nie protestował!

W tych przypadkach Wikipedii pro watykańskiej i pro syjonistycznej nie można zbytnio ufać, ponieważ chroni ona interesy Watykanu i Żydów syjonistycznych, ściśle współpracujących z Watykanem. Informacje są cenzurowane, jeżeli uderzają w jednych czy drugich.

Najpierw watykańsko niemiecka machina wojenna zdziesiątkowała polskie siły zbrojne, oczywiście złożone z młodych chłopaków, a potem, kiedy Hitler uderzył na Rosję, radośni Rosjanie, uciemiężeni przez syjonistyczny rząd ZSRR, szli masowo z rękami do góry chcąc się poddać Hitlerowi i razem znieść komunistyczny opresyjny rząd Rosji sowieckiej. Kiedy hitlerowcy zaczęli strzelać do poddających się Rosjan, ci nie mieli już wyboru. Z tyłu strzelali do nich swoi z zakazem cofania się, z przodu czekali na nich hitlerowcy.

I to także wskazuje nam na rzeczywisty cel II Wojny Światowej wywołanej przez Watykan.

Celem była masowa rzeź Słowian!

Hitler mógł wielokrotnie zająć Rosję, nawet pod Stalingradem, ale osobiste rozkazy Hitlera udaremniły zwycięstwo i z tej przyczyny na Hitlera planowano kilkanaście zamachów, wszystkie bezskuteczne.

Po skończonej wojnie i olbrzymich stratach - głównie Słowian i ortodoksyjnych Żydów - nie zapomnijmy także o mordach Watykanu na Serbach, Watykan okazał głęboką wdzięczność Hitlerowi i czołowym członkom elity hitlerowskiej, której dużą część przeniesiono do USA w operacji Spinacz. Hitler znalazł schronienie w Argentynie, gdzie dożył bezpiecznie swoich dni, być może pod pod troskliwą opieką... obecnego papieża.

Uratowana elita Hitlera, z Wernherem Von Braun i największym ze zbrodniarzy oświęcimskich, dr. Mengele rozpoczęła przygotowania do przekształcenia USA w kolejne ramię zbrojne Watykanu. Tak powstała CIA, utrzymująca się z handlu narkotykami, nielegalna organizacja USA, która nie otrzymuje od rządu żadnych funduszy.

Czy po II Wojnie Światowej masowe mordy się zakończyły?

Serbowie po raz kolejny byli mordowani w ostatniej wojnie bałkańskiej, ale Watykan skierował swoją uwagę na Islam, swoją kreację, i kraje Islamu wzmogły okrutne prześladowania Chrześcijan. Ocenia się, że od II WŚ Islam wymordował ponad 15 milionów Chrześcijan.

USA z rozkazów Watykanu od dnia 9/11/2001 rozpoczęły inwazje na Irak a potem na Afganistan, pogłębiając nienawiść Muzułmanów do Chrześcijaństwa. Brały w tych zbrodniczych operacjach także wojska polskie. Rozpoczęto masową imigrację Muzułmanów do Europy oraz do USA, wiedząc do czego to w końcu doprowadzi. Znamy problemy Francji, Anglii, Szwecji z pokój 'miłującą' religią islamu a Watykan podżega do dalszej nienawiści krzyżując na siłę Islam z Chrześcijaństwem nazywając to dziwo... Chrislam.

Najwyraźniej kreacja Watykanu - Islam jest kolejnym gorliwym wykonawcą zbrodniczych rozkazów Wielkiej Nierządnicy, pijanej krwią świętych Boga Najwyższego.

Watykan jest synonimem pedofilii, homoseksualizmu i mordowanych dzieci.

Najwyraźniej to stałe cechy tej instytucji i jest oczywiste, że owe zbrodnie są kategorycznie zakazane przez Boga. To świadczy wyraźnie o tym, że Watykan i jego czarny czy biały papież nie służą Bogu ale służą szatanowi.

Nadal niewielu ludzi wie, że papiestwo zostało uznane przez Międzynarodowy Trybunał Przestępstw Kościoła i Władz za wysoce zbrodniczą organizację, która została formalnie zdelegalizowana.

Trzej oskarżeni, Jorge Bergoglio, Adolpho Pachon oraz arcybiskup Justin Welby zostali uznani winnymi zarzucanych im zbrodni przeciwko ludzkości,  udziału osobistego w masowych morderstwach oraz handlu ludźmi. Ogłoszono wyrok dożywotniego więzienia bez możliwości ułaskawienia. Znacznie więcej na ten temat w linkach - link-1 - link-2.

Z ostatnich wiadomości wynika, że już zostały wydane rozkazy aresztowania papieża podczas jego przyszłorocznej wizyty w USA.

Dlaczego o tym niemal nikt nie pisze?

Mass media są w rękach syjonistów i Watykanu. Rozpoznaje się to po braku negatywnych informacji o jednych i o drugich. Z mediów niczego się o nich nie dowiesz, przedstawia się nam same superlatywy

Kwestia do przemyślenia. Jeżeli odbył się sąd, to muszą istnieć dokumenty i zeznania świadków. Oczywiście że są! Sprawdź podane wcześniej linki. Gdyby nie było świadków, dowodów i dokumentów, ITCCS oraz jej przedstawiciel - Kevin Annett byliby już dawno w więzieniu za zniesławienie światowego króla, czyli... papieża.

W Wielkiej Brytanii jest prawo, które za zniesławienie królowej Elżbiety skazuje delikwenta na dożywocie do więzienia.

Tymczasem Kevin Annett ogłosił na cały świat w alternatywnych mediach, że brytyjska monarchia jest uwikłana wraz z rządem Kanady w masowe morderstwa dzieci kanadyjskich Indian.

Gdyby nie posiadano dowodów i świadków, nawet w Kanadzie Kevin byłby aresztowany, deportowany do Anglii i postawiony przez sądem brytyjskim z zarzutem zniesławienia Korony Brytyjskiej.

Oto przyczyny owej tajemniczej ciszy mediów i władz. Jeżeli rozpocznie się proces, zostaną przedstawiane dowody niewinności Kevina, czyli dowody zbrodni Korony Brytyjskiej. To może być początkiem jej końca!

To także wyjaśnia inne ciekawe rzeczy.

Czym się charakteryzują mas media? Kłamstwem i dezinformacją, promocją wszelkich zboczeń, NWO, nienawiścią do Boga i do Chrześcijaństwa. Papież już otwarcie popiera homoseksualistów a podczas ostatniego soboru niemal zaakceptowano anty rodzinnych, pro gejowskich zmian.

Jest powszechnie wiadome, że papieże zawsze współpracowali w zgodzie z Islamem, który.... nienawidzi Chrześcijan!?

Czyżby papież nie był Chrześcijaninem?

Papież całuje zbrodniczy, nawołujący do mordów na Chrześcijanach i Żydach Koran, który także pozwala na ożenek z dziewczynką, niemowleciem!

 

Czy wiesz, że całowanie w rękę jest aktem boskiego uwielbienia? Klękanie przed człowiekiem także?

Islam morduje około 200 000 Chrześcijan co roku!

Oczywiście media kontrolowane przez Watykan także o tym wiele nie mówią.

Ale kiedy w Kuwejcie żołnierze Iraku RZEKOMO wyrzucili żywe niemowlęta, sztuk 5 z inkubatorów - dzisiaj wiadomo, że było to oszustwo - wojska NATO zebrały się na wojnę w Zatoce Perskiej w obronie prawdy i cywilizacji! Żadne wojska NATO nigdy nie powstrzymały rzeczywistych barbarzyńców w masowych mordach Chrześcijan

A mas media podają, że papież modlił się tydzień temu w Błękitnym Meczecie w Stambule.

Witano go jako dawno utraconego przyjaciela. Nie ucięli mu głowy jako niewiernemu 'kufar' według szatańskiego Koranu? Może dlatego, że zbrodnie Islamu na naszych braciach i siostrach nazywa... religią pokoju i zabrania nam osądzania morderców i nakazuje nam wyrozumiałość i tolerancję!?

W jaki sposób papież przeżył spotkanie z śmiertelnymi wrogami Chrześcijaństwa?

Papież jest ewidentnie przyjacielem Muzułmanów ale nie jest on przyjacielem Chrześcijan.

Jeszcze nigdy nie próbował powstrzymać masowych rzezi Chrześcijan masakrowanych przez ISIS!

Znacznie więcej znacznie gorszych widoków w tym linku. ISIS.

Istnieje kilka dowodów na to, że Watykan napisał Koran i utworzył religię Islamu. Ex jezuita Alberto Riviera ujawnił to światu wraz z wieloma innymi tajemnicami Watykanu, jak plan zjednoczenia wszystkich religii w Ekumenę (co się już wydarzyło) i został za ujawnienie wielu tajnych informacji zamordowany.

Było kilka prób zamordowania Alberto i w końcu udało się go otruć.

W tym linku jest pdf dokument, http://www.alberto.pl/images/stories/prorok.pdf

Link do wielu jego ujawnień w tej samej formie - http://www.alberto.pl

Warto to załadować i przeczytać!

Nic dziwnego, że Riverę zamordowano. Przeczytanie całego komiksu spowoduje zupełnie inny sposób patrzenia na Watykan i Jezuitów (Iluminatów).

Jest tam wiele logicznych dowodów na to, że papiestwo watykańskie zawsze było największym wrogiem Chrześcijaństwa i jest nim nadal. Dlatego Islam i Watykan są największymi przyjaciółmi. Watykan udziela wszelkiej pomocy w zwalczaniu Chrześcijaństwa a Islam morduje z ochotą i wielkim zapałem. Nawet katolików. Czy wiesz, że w Iraku żyje czy raczej żyło 300.000 katolików? I nikt ich do tej pory nie zwalczał?

Teraz już wiesz dlaczego Watykan jest największym wrogiem Chrześcijaństwa i morduje nawet własnych wyznawców. Jak w bitwie pod Grunwaldem, podczas II WŚ. Nasi śmiertelni wrogowie salutują sobie w identyczny sposób. Sprawdź zdjęcia - Rzymski salut.

Papież Franciszek - Jezuita.

Cóż w tym złego? Już wyjaśniam. Papież złożył jako Jezuita taką przysięgę. Oto jej fragment.

"... wytępić ich z powierzchni całej Ziemi; bez oglądania się na wiek, płeć czy kondycję, i że będę wieszać, palić, gotować, obdzierać ze skóry, dusić i grzebać żywcem tych haniebnych heretyków; rozpruwać brzuchy i łona ich kobiet, i roztrzaskiwać głowy ich dzieci o ściany, by unicestwić ich ohydną rasę. Że, gdy nie da się tego zrobić jawnie, w tajemnicy użyję trucizny, struny do duszenia, stali sztyletu lub ołowianej kuli, bez względu na reputację, pozycję, godność czy autorytet osób, jakikolwiek by nie był ich stan, publiczny lub prywatny,"

Przyczyny nieludzkiego okrucieństwa Watykanu.

Wielu oczywiście zaprzecza, że coś takiego istnieje, ale Alberto Rivera to potwierdził a w USA istniał oficjalny dokument, który został zniszczony - House Calendar No. 397, Report No. 1523, 15 February, 1913, pp. 3215-3216

Przysięga ta występuje także w w książce z roku 1843 wydana w Nowym Jorku - "Subterranean Rome" w roku 1843 pióra Charlesa Didiera. Oba teksty były identyczne. Pełny tekst w języku polskim - Co wiemy o papieżu?

Taką przysięgę składają wyższej rangi Jezuici. To nam wyjaśnia takie zbrodnicze działania Watykanu i papiestwa.

Wielu ludzi zadaje sobie kłopotliwe pytanie: Jak to jest możliwe, że ludzie popełniają tak ohydne zbrodnie, masowe tortury i ohydne rzezie?

A jeżeli ci zbrodniarze nie należą w pełni do razy homo sapiens? Sprawdź ten link - Ultymatywna Prawda.

Prawda jest dziwniejsza od fikcji. Dlatego się ją przed nami skwapliwie ukrywa.

W chwili obecnej mamy olbrzymi punkt zapalny i ponownie Watykan dąży do wywołania III Wojny Światowej, która najpierw obejmie Polskę, Rosję i Ukrainę. Zgodnie z jezuicką przysięgą.

Módlmy się do Boga o ratunek, a nie do Królowej Niebios, która nikomu nie jest w stanie pomóc.

Sprawdź link -Stop bałwochwalstwu!


Napisano: 13 Grudnia 2014

Ostatnie uaktualnienie: 13 Grudnia 2014
Copyright © 2010 thewordwatcher