Powrót na stronę główną

Forum ponownie jest niedostępne

Ostatnie uaktualnienie:  20 Września 2018

Jak w tytule - forum jest nadal niedostępne. Poniżej dowód w postaci zrzuty serwisu, który sprawdza takie przypadki. To już trzecie zamknięcie tego serwera i trwa ono ponad 13 godzin. Można to samemu sprawdzać z tego linku. http://www.isitdownrightnow.com/forumotion.com.html

Jeżeli chcemy sprawdzać inne witryny, ładujemy tę stronkę - http://www.isitdownrightnow.com i wpisujemy ich adres w prawym górnym polu adres, który nie chce się nam wyświetlać.

Czy owe zamknięcia mają cokolwiek wspólnego z poruszanymi tematami na forum? Myślę że jest to główny powód, ponieważ informacje podawane na forum są drastycznie negatywnej pozycji w stosunku do syjonistycznych rządów Europy czy Ameryki Północnej oraz państwa Izrael. Oczywiście istnieje możliwość problemów finansowych właścicieli opłacających ten serwis lub... sabotaż z zewnątrz.

Sprostowanie - już jest z powrotem na linii. Ciekawe na jak długo.

Najnowsze wiadomości w świetle proroctw

Mamy ponownie... 'wyjaśnienie' rządowe z USA odnośnie zamknięcia Obserwatorium Sunspot. Podobno, powtórzę, podobno bawiono się tam zdjęciami... pornografii dziecięcej. Nie! Nie zmyślam i nie żartuję! To nie jestem głupi, ponieważ tym durniom nie wierzę ale oni są zupełnymi głupcami myśląc, że im ktokolwiek uwierzy. Przemyślmy nieco ten absurd!

FBI zrobiło śledztwo i zamknęło wszystkich mieszkańców Sunspot bez aktów oskarżenia. Na domiar złego, nie skonfiskowano komputerów, na których musiały być fundamentalne dowody winy tych aresztowanych. Ech... szkoda czasu dalsze dociekania. To wystarczy!

Teraz wiemy, dlaczego Google/YouTube, Facebook i Twitter  nas cenzurują?

Film, który już był cenzurowany wyjaśnia strategię Izraela nas Facebook, aby wpływać na umysły ludzi, którzy mogliby by mieć negatywne poglądy na temat Izraela i jego 'stosunków' do Palestyńczyków czy innych problemów.

Robią to mniej więcej tak. Infiltrują różne grupy na Facebook, dają się lubić ze względu na celową aprobację większości omawianych tematów o po niedługim czasie w 25% komentują w pozytywny lub neutralny sposób pewne pociągnięcia Izraela, aby 'naprawiać' jego reputację za pomocą ultra delikatnych wypowiedzi za ale i przeciw, aby minimalizować negatywną percepcję względem ultra nacjonalistycznej i rasistowskiej polityki Izraela. Jest także film z tekstami pewnych działaczy. Czyli znanej wielu z nas... Hasbary (Tylko 2 minuty ale po angielsku.)

Dzieją się nadal dziwne rzeczy, Trump stara się ujawniać tajne dokumenty zbrodni i łamania prawa USA przez działaczy Deep State, ale owe informacje nie posiadają zbyt wiarygodnych źródeł. Podobnie jest z wojną w Syrii. Pierwszą ofiarą każdej wojny jest Prawda! Ale jak ktoś chce poczytać, link do anglojęzycznej witryny.  http://halturnerradioshow.com

 

Ostatnie uaktualnienie: 20 Września 2018

Powrót na stronę główną