Fałszywa świątynia Salomona już istnieje!


Ostatnie uaktualnienie:  28 Lipca 2014


 

Potrzeba stałego czuwania wcale nie jest przesadzona. Okazuje się, że są ku temu poważne powody, dlaczego Isus Chrystus w wielokrotnie nalegał na ważność czuwania.

Nagle, jak piorun z nieba uderzyła nas niezwykła informacja o kompletnie odbudowanej świątyni Salomona, w.... Brazylii, w San Paulo.

Autorem odbudowy tej świątyni jest Universal Life Church Monastery.

Jakie są cele tego kościoła?

The Universal Life Church Monastery gorąco wierzy w prawa wszystkich ludzi ze wszystkich wiar aby praktykować swoje religijne wierzenia, bez względu na to, czyimi owe wierzenia są, wierzenia Chrześcijan, Żydów, pogan, ateistów, Buddystów, Szintoistów, Wiccan, Druidów a nawet Godności Katolickiej, w takim zakresie, że nie narusza praw innych osób i jest w zgodzie z prawem ziemi oraz własnego sumienia. Link - http://www.themonastery.org/aboutUs

Owo założenie - wierzenia jest co najmniej radykalne, skoro ateiści nie wierzą w nic. Ale w co wierzą Wicca? Link - http://pl.wikipedia.org/wiki/Wicca - Satanizm i czary.

W co wierzą druidzi? http://pl.wikipedia.org/wiki/Druid Praktycznie to samo z małymi zmianami, które nie mają większego znaczenia.

Na temat innych wierzeń wiemy, że koncentrują się na wielbieniu ginów i demonów z samym szatanem na czele.

W tym linku mamy wiele zdjęć gotowej świątyni, która kosztowała blisko 300 milionów dolarów.

W linku tym jest wiele zdjęć ukazujących inaugurację owej świątyni, która to odbyła się 19 Lipca 2014 roku. Data artykułu - 22 Lipca 2014.

W tym świetle wyraźnie widać, że utworzono replikę świątyni króla Salomona nakładem wielu milionów dolarów i najwyraźniej celem jest... LUCYFERIANIZM w nieco ukrytej formie.

Jest to olbrzymi wysiłek i koszty, najprawdopodobniej pod parasolem Watykanu, którego ultymatywnym celem jest lucyferianizm. Oczywiście Żydzi z https://www.templeinstitute.org/ nie są z tego wcale zadowoleni, ponieważ są oni ewidentnie wymanewrowani i oszukani.

Poczynili oni wiele kosztownych przygotowań do budowy własnej świątyni w Jerozolimie i wydano wiele milionów dolarów na szaty kapłańskie, mnóstwo złotych narzędzi, menory i wiele innych artefaktów. A tutaj nagle stoi gotowa niemal doskonała replika świątyni Salomona w San Paulo i... nikt nie konsultował się w tej kwestii z Żydami!

W tym linku mamy inną witrynę, która podaje nam wiele informacji na temat planów odbudowy oryginalnej świątyni. Jak większość z nas wie, na razie jest to niemożliwe, ponieważ na świętym miejscu stoi Meczet na Skale

W owej świątyni w San Paulo jest 10 000 miejsc siedzących - NYTIMES. Parkin na 1000 samochodów, TV, radio i klasy dla 1 300 dzieci. Planuje się także wykonanie Arki Przymierza.

Wysokość świątyni - 55 metrów - ekwiwalent 18 piętrowego budynku.

 http://www.theguardian.com/world/2010/jul/21/solomon-temple-brazil-christ-redeemer

Oczywiście izraelscy Żydzi nie są zbyt szczęśliwy z takiego obrotu sprawy.

Wiemy, że Bóg już rozpoczął działania w celu wyzwolenia swego ludu i owa świątynia nigdy nie była w Jego planach. Czyli jest to akt skierowany przeciwko Bogu oraz wszystkim ludziom dobrej woli na ziemi.

Jak to się ma do proroctw biblijnych?

Czy można to nazwać obrzydliwością czyniącą spustoszenie? Czas pokaże rezultaty takich wspólnych wierzeń.

Moim zdaniem jest to w chwili obecnej niezwykle prawdopodobne. Świat nie mając szansy na odbudowaniu świątyni Salomona w Jerozolimie, miejsce święte w oczach Boga i najwyraźniej Bóg do tego nie dopuścił. Zatem siły przeciwne Bogu i Jego woli dokonały świętokradztwa budując replikę świątyni Salomona w miejscu zdecydowanie nie świętym.

Czy jest to miejsce, w którym planuje się postawienie posągu i obrazu Bestii? Najprawdopodobniej i nie jest to w żadnym wypadku zaprzeczeniem proroctw.

Co jest jeszcze ciekawe, wygląda na to, ze zbudowano także replikę meczetu na skale.

Najwyraźniej scenariusz zmuszania wszystkich do wielbienia Bestii jest już gotowy i świątynia, co prawda fałszywa istnieje.

Nagle w jednym dniu obudziliśmy się w sytuacji, w której wszystko jest obecnie możliwe.

Brakuje jedynie posągu Bestii oraz jej... ujawnienia!

Śledztwo w tej kwestii będzie kontynuowane...

Uaktualnienie: 28-07-2014


Informacja o demonicznych powiązaniach Universal Life Church Monastery.  jest prawdziwa, ale to nie ten kościół zafundował świątynię Salomona.

Rzeczywistym założycielem jest The Universal Church, na którego witrynie nie ma takiego tekstu.

Pomyłka powstała w oryginalnym artykule z tego linku - http://beforeitsnews.com/prophecy/2014/07/huge-prophecy-alert-a-third-temple-has-been-built-in-brazil-by-the-one-world-religion-universal-church-now-open-to-the-public-what-does-it-all-mean-2463150.html

Przepraszam za powielenie oryginalnego błędu.

Niemniej daje nam to niezwykły obraz organizacji, która ordynuje nowych pastorów i chlubi się liczbą ordynacji - 20 milionów.

Z drugiej strony - w obydwu przypadkach - budowy świątyni Salomona oraz jej odbudowy po niewoli babilońskiej polecenia te wydał Bóg poprzez swoich proroków.

W tym przypadku zbudowano replikę Bożej świątyni, co do której Bóg nie wydał żadnego polecenia. Jest to wiec fałszerstwo rzeczywistej świątyni i nie posiada żadnej wiarygodności z powodu niewłaściwej lokacji oraz braku Bożego błogosławieństwa, pośród narodu który nie jest Narodem Wybranym oraz nie zamieszkuje Ziemi Obiecanej przez Boga.

Gwoli ciekawości - Sao Paulo znaczy - święty Paweł, który zapowiadał człowieka bezprawia, który zasiądzie w świątyni Boga podając się za Boga.

2Tesaloniczans 2:3 Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia, 4 Przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga.

Czyżby była to próba uwiarygodnienia fałszywego apostoła Pawła?

 


Napisano:  27 Lipca 2014

Ostatnie uaktualnienie: 28 Lipca 2014