Eugenika : W imię postępu - film dokumentalny

Ostatnie uaktualnienie: 231 Marca m2013


Film "Eugenika" Grzegorza Brauna, poprzez świetny montaż, zdjęcia archiwalne i wypowiedzi ekspertów, w doskonały sposób ukazuje jak elity intelektualne zachodu zbudowały intelektualne fundamenty masowej zagłady, Ukazuje historie, twórców, i ideowe założenia eugeniki.

Głośny, wstrząsający i demaskatorski film otwierający oczy na prawdę o współczesnych teoriach i ruchach propagujących aborcję, eutanazję czy in vitro. Szokująca prawda o tym, gdzie są źródła cywilizacji śmierci i co jest kamieniem węgielnym „postępowych" ideologii lansujących eliminację słabszych.

Twórcy odsłaniają przed widzem, do czego prowadzą koszmarne praktyki i „zabawy" w Pana Boga oraz jakich ideowych ojców mają wyznawcy „prawa wyboru", „prawa do godnej śmierci" czy podobno opowiadający się „za życiem" zwolennicy in vitro?

Eugenika zakładała że dzieci dziedziczą po rodzicach talenty i wady, sterylizowano więc dzieci by nie przekazały wnukom wad dziadków lub rodziców. Eugenicy sterylizacją nie chcieli dopuścić do dziedziczenia kalectwa , pretekstem miało być niedopuszczenie do dziedziczenia ślepoty

Po tym filmie już nikt nie będzie mógł powiedzieć, że nie wiedział... Seans obowiązkowy! Zapraszam.

Gatunek - Dokument Produkcja - Polska Premiera - 14 maja 2011 (świat) Reżyseria - Grzegorz Braun Scenariusz - Grzegorz Braun.


Powyższe to tekst z YouTube wprowadzający w ten niepokojący film. tekst poniżej jest tekstem mojego autorstwa.


To był raczej niewinny wstęp do tego filmu i tak autor filmu, jak wielu innych, którzy brali w nim udział, a także większość widzów nadal nie zdaje sobie sprawy z tego, o czym  w rzeczywistości jest ten film.

Film ten ukazuje nam realizację walki z narodami Europy, Rosji i Ameryki północnej, czyli... walkę przeciwko rasie aryjskiej, rasie białej.

Z jakiej przyczyny się tę rasę zwalcza? Ponieważ rasa ta to potomkowie Abrahama, rzekomo zagubione 10 pokoleń Izraela.

Szatan i szatańskie władze tego świata wypowiedziały nam wojną i wojna ta jest nadal prowadzona z bezwzględnym okrucieństwem i z milionami ofiar ludzkich w każdym roku. Rasa biała posiada najmniejszą liczbę urodzin ze wszystkich grup rasowych na świecie.

Zanim zaczniesz oglądać ten film, zwóróć uwagę na to, kto finansował te badania. Rockefellerzy, Rotchchildowie i inni przedstawiciele elit. A za nimi stał oczywiście... Watykan - najbardziej zbrodnicza i skorumpowana organizacja na naszej planecie, która wspierała aktywnie Hitlera, a 'słynny' zbrodniarz dr. Mengele przy poparciu Watykanu dostał się po wojnie do USA, gdzie kontynuował swoje nieludzkie badania. Watykan otworzył także drogę innym zbrodniarzom hitlerowskim, którzy przy jego pomocy znaleźli schronienie w... Argentynie, gdzie nadal żyją ich rodziny a obecny papież jakoś nie protestował przeciwko ukrywaniu tych zbrodniarzy!

W filmie w oczy rzuciło się kilka ciekawych wątków - m.in. fakt, że aborcję stosowano u protestantów ale Watykan na nią nie pozwolił. W tej chwili zakaz aborcji jest zakazem jedynie na papierze - aby nikt nie mógł zarzucić że Watykan na to także pozwala.

Wszystkie fakty przedstawione w tym filmie ukazują niezwykle pole do popisu dla najrozmaitszej maści manipulatorów i morderców, którzy pod pretekstem pomocy lekarskiej fizycznie wyniszczają rasę ludzi białych, tym razem bez komór gazowych i bez użycia karabinów czy szubienic.

Jedna rzecz jest także istotna, która pewną ilość światła otrzymała pod sam koniec filmu. Ludzie o charakterze nerdów, czyli niezwykle uzdolnionych programistów komputerowych, którzy najczęściej noszą... okulary a eugenicy czy genetycy takich ludzi pragnęli eksterminować.

 

Klasyczny... 'nerd'.

Bill Gates jako nastolatek.


Napisano: 31 Marca m2013

Ostatnie uaktualnienie: 31 Marca m2013