"Dzieci operacji polskiej mówią..."

Dr. Tomasz Sommer opowiada o ludobójstwie w ZSRR

Ostatnie uaktualnienie: 6 Marca 2014

Cytat: Redaktor naczelny tygodnika "Najwyższy CZAS" dr Tomasz Sommer opowiada o sowieckim ludobójstwie m.in. na Polakach w latach 1937-38. Przywołuje wstrząsające relacje świadków bestialskiego mordu ludności zamieszkałej na terenach Rosji sowieckiej. To właśnie na podstawie tych wydarzeń powstała książka - "Dzieci operacji polskiej mówią".

 

W tym kontekście zbrodnia smoleńska - 14 tysięcy ludzi to kropla w morzu przelanej polskiej krwi.

Prosty fakt odnośnie II Wojny Światowej. Według oficjalnych danych ofiar śmiertelnych w II WŚ było 55 milionów.

Z tego 9 milionów to zabici żołnierze na wszystkich frontach, z amerykańskimi żołnierzami włącznie.

Oznacza to, że podczas II WŚ  zamordowano 46 milionów ludności cywilnej!

Taki był rzeczywisty główny cel II WŚ - masowa rzeź ludzi białych! Przecież owe 46 milionów ludzi nie pchało się pod lufy karabinów i czołgów na wszystkich frontach wojny.

Zwróćmy uwagę na jeden oczywisty fakt. Rzeczywistych przyczyn niemal żadnej wojny... nie znamy.

Podaje się nam zawsze nielogiczne bzdury. To zdanie trzeba zapamiętać i powtarzać, aż utkwi w głowie.

Nefilimowie i hybrydy uwielbiają mordowanie, zwłaszcza Narodu Wybranego przez Boga - czyli pozornie zaginionego 10-cio pokoleniowego Izraela.

Zwróćmy uwagę na szczególnie ważny aspekt tych zbrodni. Nie ma żadnych specyficznych przyczyn.

Któż bał się... wieśniaków?

Mordowano, aby wytępić Naród Wybrany.

Kto tępił? Nefilim lub hybryda Stalin przy aprobacie Watykanu oraz całego świata Zachodniego. Stalin był 'człowiekiem' roku w Time gazecie, Hitler, inny Nefilim lub hybryda także. Jedno się nie zgadza. Obaj nie byli... ludźmi! 

Ludzie nie są zdolni do takich masowych morderstw.

Czy zachód wiedział o tych zbrodniach? Zauważmy jeden niezwykle istotny szczegół owej olbrzymiej zbrodni na Polakach.

Sprawa jest znana od kilku lat i nadal nikt w Polsce, oczywiście z kontrolowanych przez władze i Watykan uniwersytetów czy innych ośrodków oświaty nie chce o tym mówić. Dlaczego? A może planują to samo w Wielkim Ucisku?

Po II WŚ z rąk UB (syjoniści) zginęło blisko milion Polaków, którzy przeżyli II WŚ! Na Ukrainie zamordowano ponad 100 tysięcy Polaków w najohydniejszy możliwy sposób.

O tym także nikt nie chce mówić, ale wpycha się nam do gardeł Holokaust, na temat którego - mówiąc delikatnie - krąży wiele niesprawdzonych pogłosek i istnieje zakaz kwestionowania oficjalnej historii.

Czyli jest ewidentne że wrogowie Boga zawsze dążyli do wyniszczenia Jego narodu wybranego i wyniszczanie rasy białych trwa nadal i się nasila. Zbliża się najprawdopodobniej III Wojna Światowa, która jest zapowiadana od lat jako najbardziej krwawa i okrutna ze wszystkich wojen. Zapowiada się także, że będzie to ostatnia wojna na ziemi.

Czy istnieją jakieś znane przyczyny ewentualnego wybuchu takiej wojny? Jedynymi przyczynami są manipulacje rządów światowych i ani Putin ani Obama nie są sobie wrogami ale grają przed nami taką komedię. Tym razem Putin gra dobrego chłopaka a Obama złego.

Podobnie jak Hitler grał złego chłopaka a wujek Stalin grał rolę dobrego chłopaka.

Tymczasem w USA od roku 2012 stacjonują wojska rosyjskie, gotowe do ataku na naród amerykański. Oczywiście za zgodą rządu USA.

Teraz wyobraźmy sobie, że Wielki Ucisk może być jeszcze gorszy niż II Wojna Światowa! Strach się bać!

Prawda o Ukrainie.

Jeżeli ktoś chce się dowiedzieć na temat tego, o co chodzi na Ukrainie, chodzi o grabież podobną, jakiej dokonano na Polsce.

Syjoniści ukraińscy chcą wykupić za bezcen wszystko co się da. Proszę posłuchać.

 

Kabaret Klika - O co chodzi z Ukrainą?

Czyli kolejne kroki w celu wyniszczenia ekonomicznego tak wielkiego narodu. Ktoś nieźle opłacił owe strajki! Bez pieniędzy nie można wywołać żadnej rewolucji.

Protesty można wywołać głównie głodem. Żołnierze w maskach... jak bandyci z mafii... jest oczywiste, że świat jest w tej kwestii oszukiwany w maksymalny sposób.

Napisano:  6 Marca 2014

Ostatnie uaktualnienie: 6 Marca 2014
Copyright © 2010 thewordwatcher