Powrót na stronę główną

Dlaczego świat białych to ignoruje?

Kiedy się popatrzy bliżej na zagrożenie Islamem w Europie, to trudno jest przejść nad tym do 'porządku dziennego'. Najczęściej zadawanym pytaniem przez tych, którzy to zagrożenie rozumieją jest: dlaczego tak niewielu to dostrzega!?

Przeczytajmy chociaż trochę w tych 2 artykułach. Demokraci oraz media akceptują lewacką przemoc. Oraz 2-gi artykuł - "Potępiacie nas, ponieważ nie jesteśmy krajem imigrantów". Obydwa przetłumaczone na polski.

A teraz obejrzyjmy ten film, pod koniec którego jeden rosyjski działacz wyjaśnia mechanizmy takiej ignorancji z naszej strony.

Z otwartymi bramami.

Około 15 minuty rosyjski emigrant w USA, który pozostawił KGB wyjaśnia jak mechanizm indoktrynacji funkcjonuje.

"Psychologiczny szok, który tych ludzi w pewnym dniu zaskoczy, kiedy zobaczą rezultaty imigracji, oraz całego tego eksperymentu, nada nie będą w całym olbrzymim bałaganie widzieć nic złego i nadal będą akceptować ślepo wysoce nieprzyjemną sytuację. Nawet gdyby wylano na tych ludzi cały prysznic informacji, dokumentów i dowodów, ludzie ci odmówią uwierzenia, bez względu na ilość dostarczonych informacji, dowodów, dokumentów, czy zdjęć i filmów.. Osoba, która jest w ten sposób przez media zdemoralizowana nie zaakceptuje żadnych informacji sprzecznych z tym, co jej wpojono. Są niewielkie szanse dla tych osób aby doszli do pewnych oczywistych wniosków sytuacji, która zaistniała."

Podczas kiedy ten człowiek o tym mówi, kamera pokazuje ludzi, którzy ochoczo akceptują imigrantów i witają ich z kwiatami i małymi podarkami. Film ten jest zrobiony 3 lata temu. Nasz mówca kontynuuje...

"Nawet jeżeli pokażesz tym ludziom (18:22) dowody i wskażesz logiczne dowody i dokumety, oni nadal nie uwierzą, zanim nie dostaną wielkiego kopa w gruby zadek."

To jest nasza bolączka normalnych ludzi, którzy są zależni od informacji z mas mediów i są przez mas media nauczane niemal wszystkiego, co nam wychodzi na szkodę. Władze i media doskonale znają ową technikę i stale ją stosują przeciwko nam.

W rezultacie ludzie sami proszą się o tego wielkiego kopniaka w zadek. Prostym dowodem na skuteczność lewackej propagandy jest fakt głosowania na obcych nam i nienawidzących nas ludzi, na których taka wielka ilość Polaków nadal głosuje.

Jak temu zapobiec?

Wyrzucić TV przez okno lub na śmietnik. Nie oddawać go nikomu, ponieważ ten ktoś jeszcze bardziej zgłupieje. Zaprzestać używania komórek to lajkowania oraz ciągłego tekstowania. Jest to czysta strata czasu, która w dodatku pogłębia naszą zależność od wrogich nam i Bogu ludzi.

Osobiście nie oglądam TV od co najmniej 5 lat i nie używam komórki do niczego innego, poza odbieraniem telefonów, dzwonienia i do odbierania SMS'ów. Czasami muszę to z banku odebrać czy odebrać jakiś rachunek itp. sprawy.

Różnica pomiędzy mną a tobą czytelniku jest taka, że to ja napisałem ten artykuł a nie ty.

Bo skąd miałbyś o tym wiedzieć? Ja wyszukuję na Internecie odpowiedzi na wiele pytań i je zwykle znajduję. Często dochodzę do prawidłowych wniosków z powodu mego czasu na przemyślenie pewnych zjawisk. Jeżeli ogląda się TV, lajkuje i tekstuje w każdej wolnej chwili, to oczywiście nie ma już czasu na cokolwiek innego.

Śmietnik z mas mediów w głowie już pracuje i nawet nie pozwala na zmianę kanału.

Ale jest w tym wszystkim bardzo pozytywny wydźwięk i nadzieja. Jakoś Polsce ze strony Islamu nie zagraża wielkie niebezpieczeństwo i nawet nie zagraża to innym krajom słowiańskim. Czyżby to już była widoczna opieka samego Boga nad Słowianami?

Jesteśmy tak właśnie stworzeni. Ale jeżeli będziemy pod Bożym Prawem i pod Jego opieką, to będziemy we właściwy sposób nauczani wszystkiego, co jest dla nas i dla naszego szczęścia korzystne. Taki jest właśnie cel Królestwa Bożego dla nas.

Zapoznaj się z najważniejszymi artykułami na ten temat na tej witrynie, a zwłaszcza na witrynie http://www.zbawienie.com/

 

Napisano: 13 Września 2018

Powrót na stronę główną