Powrót na stronę główną

II Ezdrasza 16:(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków. [BM]

Oczywiście, że warto. Można uniknąć olbrzymich problemów, jeżeli wiemy, z kim mamy zaszczyt, a nawet można uratować nie tylko wiele pieniędzy ale w szczególnie trudnych sytuacjach można uratować własne życie i życie najbliższych. Znalazłem przypadkiem film pod takim tytułem. Jest o wywiad pod tytułem:

Jak rozpoznać Żyda - Leszek Bubel

Bardzo mnie zainteresował taki koncept z tego filmu, a zwłaszcza jego zastosowanie w polityce. Pan Bubel niestety niewiele podał detali, jak w rzeczywistości można rozpoznać Żyda. Co jest najważniejsze w jego wywiadzie to fakt, że Żydzi za wszelką cenę przed nami się ukrywają.

Owo ukrywanie się przed nami mówi nam otwarcie, że nie są oni ani naszymi przyjaciółmi, ani nam dobrze nie życzą. Ukrywanie się pod zmienionymi nazwiskami jest objawem tchórzostwa oraz konspiracji przeciwko narodowi, w którym Żydzi żyją.

Antysemityzm nie jest powodem ukrywania się Żydów!  Antysemityzm jest odpowiedzią na ich nieustanne knowania na każdym możliwym poziomie.

Każda akcja powoduje pewną reakcję. Pozytywne akcje powodują pozytywne reakcje a nawet publiczne wysławianie czy propozycje nagród a nawet pomników.

Negatywne akcje powodują gniew, niechęć, obelgi a nawet olbrzymią przemoc, jak... Powstanie Warszawskie skierowane przeciwko śmiertelnemu okupantowi;  faszystowskim Niemcom. Nie ma akcji bez reakcji.

Dla czystej uczciwości - nie nawołuję do przemocy ale apeluję do zdrowego rozsądku.

Wyjaśniam pewne aspekty nowoczesnego okupanta oraz sposoby, jak żyć w pokoju, ponieważ moim celem życiowym jest życie w pokojowym Królestwie Bożym. Z tych przyczyn naśladuję Isusa (Jezusa) który polecił nam miłość do nieprzyjaciół, czyli nie konfliktowy sposób życia a nawet w wielkim stopniu uległość wobec wrogów.

Proste rozwiązanie.

Nigdy nie głosować na kogoś, kto jest człowiekiem nieuczciwym ukrywając przed nami swoje pochodzenie!

Wrogów trzeba rozpoznawać po to, aby nie paść ich ofiarą, co nam się zdarza zbyt często. Przeczytaj koniecznie niezwykle wartościowy artykuł pióra Klimona Solowieckiego - Jak rozpoznać Żyda. Warto ten artykuł dokładnie przestudiować i uważnie obserwować... kandydata na współmałżonka, na partnera w biznesie czy wspólnym interesie. Warto także zapoznać się z treścią "Protokołów mędrców Syjonu".

Jeżeli osoba panicznie unika tematu swego pochodzenia - uciekaj jak najdalej!

Największym błędem Polaków jest naiwność, która powoduje, że nikt nigdy nie sprawdza dokładniej tożsamości kandydatów do miejsca przy korycie.

Od tej tożsamości zależy los całego narodu!!!

Ludzie z ukrywaną tożsamością narodową to wyłącznie Żydzi. Nikt tego nigdy nie robi, poza nimi. Jeżeli ich pochodzenie nie jest jawne, to już wiadomo kim są!

PILNE! MEGA protest Polonii w USA przeciwko akt. 447 i złodziejskim roszczeniom!

 Witek z USA!

Powyżej mamy typową dyskusję w alternatywnych mediach, której celem jest wyjaśnienie polskiej sytuacji oraz 'recepta', jak zapobiec następnym grabieżom i powstrzymać grożące nam w tej chwili.

Witek z USA proponuje wielkie strajki Polaków w USA, aby przekonać w ten sposób rząd USA, aby nam pomógł i wywarł wpływ na Izrael i polski rząd, aby nas przestano w taki oczywisty sposób okradać.

Cały ten film ukazuje nam zupełny i żenujący brak wiedzy o realiach politycznych a zwłaszcza religijnych ze strony obu panów.

USA nigdy nie było Polsce przyjacielem a prezydent Trump jest wielkim przyjacielem... Izraela oraz polskiego rządu, którego członkowie ogólnie ukrywają przez Polakami swoją RZECZYWISTĄ tożsamość.

To Izrael kontroluje USA, a USA otrzymuje rozkazy z Izraela!

Nie będę w tym poście wyjaśniał detali, ale jest oczywiste ponad wszelką wątpliwość, że w świecie religijnym, a w takim świecie żyjemy, nie można omawiać dosłownie niczego... politycznego, ponieważ cała narracja medialna, polityczna oraz wszelkie posunięcia państw, rządów (syjonistycznych) oraz organizacji międzynarodowych, jak np. Watykan to posunięcia spowodowane bodźcami ściśle religijnymi.

Istnieje kilka dróg zrozumienia: Islamu czy też Judaizmu, czy katolickiego klerykalizmu. Istnieje także coś tak unikalnego, jak wyjaśnienia czysto biblijne.  Ja je podaję oraz kilku braci współpracującymi ze mną, którzy także nie splamieni są religią. Dlatego są oni w stanie dokładnie wyjaśnić wiele kwestii międzynarodowej polityki właśnie w oparciu o Biblię.

Nie dlatego, że Biblia jest dziełem politycznym, ale Biblia zapowiada proroczo wiele posunięć dzisiejszych satanistów/psychopatów religijnych. Dzisiejsze czasy są niemal dokładnie opisane w Biblii. Co jest najciekawsze - nie wszystkie proroctwa dobrze rozumiemy ale nam już wystarczy to, co rozumiemy. Reszta zostanie zrozumiana podczas wypełnienia się tych proroctw.

Jako przykład zupełnej paranoi w USA mediach mamy tzw. rzekomą współpracę prezydenta Trumpa z Rosją w celu wygrania wyborów w USA.

Czy można uwierzyć, że ludzie z CIA/FBI oskarżyli zupełnie bezpodstawnie Trumpa o zdradę USA z Rosją bez jakichkolwiek dowodów? Przecież to grozi uwięzieniem fałszywych oskarżycieli! A właśnie 'okazało' się że wszystkie oskarżenia były zupełnie fałszywe. Oskarżycielami byli najwyżsi rangami politycznymi przedstawiciele Demokratów, czyli partii opozycyjnej.

Czy ludzie pracujący w jednym z najlepszych wywiadów na świecie aż tak się pomylili!?

Można by zrozumieć pomyłkę jednego polityka, który posiadał błędne informacje, Ale co najmniej 20 czołowych polityków w tym byłego szefa FBI fałszywie oskarżyło Trumpa o spisek z Moskwą. Właśnie oficjalnie uznano, że nie było absolutnie żadnych podstaw do  oskarżenia prezydenta o zdradę USA, za co groziłaby mu kara więzienia na wiele lat.

Czy można uwierzyć w taką farsę? Absolutnie nie, jeżeli nagromadzi się nieco wiedzy o tym, jak polityczny system pracuje. Trump nie obawiał się owego śledztwa i praktycznie wszyscy doskonale wiedzieli, jak w rzeczywistości rzeczy się mają.

O czym ta sytuacja świadczy? Świadczy ona o tym, że cała ta historia i śledztwo miało na celu odciągnięcie naszej uwagi od rzeczywistych problemów, jak: Trump posiada slogan. Ameryka Pierwsza.

Trump kłamie! Izrael jest Pierwszy i to się ukrywa w mediach.

Po za tym istnieje państwo, które zawsze ma olbrzymie wpływy na wybory USA, czyli Izrael oraz izraelskie lobby, bez którego wsparcia żaden kandydat na prezydenta nie ma nawet szans na... bycie kandydatem, jeżeli nie popiera Izraela. A owo poparcie jest poparciem religijnych roszczeń fałszywego narodu wybranego do Ziemi Obiecanej czyli Palestyny. Czyli Trump zdradza Amerykanów z Izraelem a nie z Moskwą.

Oczywiście jest to identyczna zdrada ale.... izraelskie lobby - AIPAC tak kontroluje niemal wszystko w USA, z mediami włącznie, więc nikt nigdy nie odważy się nawet o tym publicznie wspomnieć. Wszyscy w USA MUSZĄ kochać Izrael, za który żołnierze USA przelali wiele krwi w Iraku, w Afganistanie czy w innych państwach - krwi swojej i cudzej. Podobnie jak w Polsce, rzadko Amerykanie pytają kandydatów na prezydentów czy senatorów. Ale to nie jest istotne, skoro niemal wszyscy biorą nielegalnie pieniądze z różnych lobby.

I jak w tej sytuacji ocenimy w sumie oba filmy? Wnioski pozostawiam czytelnikom.

 

Powrót na stronę główną