Czy to twój Kościół?


Poniżej niezwykły film, ukazujący prawdziwe oblicze Watykanu. Czasami wiemy dużo na jakiś temat ale nie przychodzi nam na myśl coś, co powinno natychmiast ukazać nam prawdziwe oblicze instytucji czy osoby, o której coś wiemy. Wiemy często coś mocnego, ale nie jesteśmy w stanie wyciągnąć właściwych wniosków.

Poniżej film o Watykanie oraz o jego niezwykle ciemnych sprawach, masowych zbrodniach oraz ewidentnych powiązaniach z samym szatanem, ale większość z nas nie jest w stanie dostrzec oraz jednoznacznie określić tej instytucji. Dzieje się tak z powodu braku większej ilości oczywistych dowodów.

Najpierw spróbujmy oglądać i czytać tłumaczenie. Najlepiej jest ustawić dwa okna przeglądarki w taki sposób. Obrazek zrzuta z mojego ekranu. W ten sposób o góry widzisz film oraz liczbę czasu, a na dole czytasz tłumaczenie. W ten sposób niemal rozumiesz wszystko, co widzisz na filmie. Możesz zawsze film zatrzymać lub zawsze możesz przesunąć tekst tłumaczenia w zależności od potrzeby. Jeżeli masz dwa ekrany, to już jest najlepsze wyjście.

Ale można także zrobić inaczej. Najpierw przeczytać tłumaczenie a potem oglądać film. Wybór należy do ciebie. Być może z czasem zacznę wklejać tłumaczenia na filmach ale to zabiera znacznie więcej czasu. Co będzie dalej, zobaczymy.

Prawdziwa informacja o kontroli.

Film po angielsku, ukazujący nam niezbite dowody na oczywiste wielbienie szatana, węża z Edenu. 

Oto rzeczywisty bóg Watykanu.

Wielka Nierządnica, czyli Watykan

Biblia określa nam owo imperium fałszywej religii jako Wielką Nierządnicę. W tym linku mamy biblijne dowody nierządu duchowego Watykanu. Film pokazuje nam znacznie więcej niż jest to w tym artykule, napisanym kilka lat temu i nieco uaktualnionym. Sprawdź także ten artykuł o Bestii. Obejrzyj przynajmniej zdjęcia.

0:15 Widzimy na filmie paszczę węża i narrator zapytuje, dlaczego osoby tam przemawiające, przed obliczem węża nazywamy pastorami czy pasterzami. Pastor oznacza - pasterz.

0:48 zdjęcie pokazuje nam poniżej autentyczną czaszkę jakiegoś zmaterializowanego demona. Dalej autor filmu pokazuje nam miejsce paszczy tego węża, i z tego miejsca, z tej paszczy smoka papieże oraz inni 'pasterze' przemawiają do tłumów. Trudno o bardziej dosadne ogłaszanie czystego satanizmu, połączonego z właściwymi akcesoriami wizualnymi, które wzmacniają efekt owej szatańskiej indoktrynacji Kościoła.

Zadajmy sobie proste pytanie. Co można jeszcze dodać do tej dekoracji aby szatański efekt był bardziej wymowny? Czy szatańskie 'kościoły' mają tych dowodów na satanizm więcej, czy też mniej?

Takich bezpośrednich szatańskich 'ozdób' nie ma nawet w kościołach samego szatana.

1:12 Kolejny szatański wizerunek. Papież przemawia pod natchnieniem demona rodem z samego piekła!

Potem widzimy porównania z innymi wizerunkami węży czy demonów.

W moich oczach jest to jedna z głów Bestii z opisu Objawienia, która najwyraźniej posiada śmiertelną ranę głowy, która jest wygojona. Czyżby to był... Apollo wychodzący z otchłani!?

Objawienie 13:2 A zwierzę, które widziałem, było podobne do pantery, a nogi jego jak u niedźwiedzia, a paszcza jego jak paszcza lwa. I przekazał mu smok siłę swoją i tron swój, i wielką moc.3 A jedna z głów jego była śmiertelnie raniona, lecz śmiertelna rana jego była wygojona. I cała ziemia szła w podziwie za tym zwierzęciem.

Owa głowa jest rozszczepiona na dwie części, ale owa postać wygląda na postać żyjącą. Przypadek?

2:03 Widzimy listę witryn na Google w języku angielskim, które omawiają nadużycia seksualne Kościoła Katolickiego. Ilość udowodnionych nadużyć jest olbrzymia! Proszę także zwrócić uwagę na to, ż Google nie już cenzuruje niepochlebnych informacji na temat Watykanu. Mamy na Wikipedii - Przestępstwa i wykroczenia seksualne w Kościele katolickim. Lista jest olbrzymia i zawiera także nadużycia w Polsce. Autor filmu mówi, że próba druku tych informacji wyczyści każdą ilość papieru z każdej drukarki.

To nie wygląda na Kościół ale na... centrum pedofilskie. 

Mój komentarz. Jest warte wzmianki, że znane publicznie przypadki są już udowodnione. Nie jest łatwe w takich przypadkach, zwłaszcza jeżeli chodzi o gwałty dzieci. Według pewnych spekulacji rzeczywiste liczby są co najmniej 5-ciokrotnie wyższe.

3:08 Fragment dziennika w USA, ukazujący oczywistą ochronę nadużyć seksualnych księży - 300, którzy przez lata dokonali przestępstw gwałtów na dzieciach, które były przez Watykan ukrywane przez 10-ciolecia. Ponownie, dla wielu ofiar było rzeczą niemożliwą, aby o tym mówić publicznie w sądach. Nie każdy potrafi mówić o tym przed innymi ludźmi. A księża nie wstydzili się tego robić!

3:50 Wysoki pracownik Watykanu wydał oświadczenie sugerujące papieża Franciszka w seksualnych nadużyciach. W Illinois Watykan chroni 500 księży i kapłanów. Dane te są z jednego stanu w USA!

Watykan jest szatańskim królestwem zbrodni i zboczeń, a papieże nie są wyjątkami!

Objawienie 17:5 A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi.

Kobieta ta to wszetecznica, ukazująca nie swoje imię, ale imię mocarstwa, które ona ściśle kontroluje, USA, który jest nazwany Babilonem Wielkim.

4:33 Wypowiedź Hitlera, człowieka Watykanu:

"Nie będziemy tolerować w naszych szeregach nikogo, kto atakuje zasady Chrześcijaństwa. Nasz ruch jest chrześcijański."

Co jest szczególnie ciekawe Central Intelligence Agency - CIA (Centralna Służba Wywiadowcza) jest nazywana: Catholic Intelligence Agency. (Catolicka Służba Wywiadowcza)

(Wielokrotnie pisywałem, że CIA jest watykańską organizacją,. Podobna sytuacja jest z FBI oraz NSA. Dlatego Trump walcząc z tymi organizacjami walczy... z Watykanem.)

4:53 Narrator omawia błogosławieństwa dla Nazistów oraz watykański Holokaust Jugosławii, gdzie zginęło z rąk Watykanu, księży i tzw. milicji ponad 4 mln niewinnych Chrześcijan, głównie Serbów, którzy byli i są nadal ortodoksyjnymi Chrześcijanami, czyli według Watykanu są oni ich wrogiem. Zastanówmy się nieco. Chrześcijanie kontrolowani przez Watykan mordowali w najokrutniejszy sposób Chrześcijan tylko dlatego, że pomordowani wielbiąc tego samego Boga żegnali się nieco inaczej!

5:33 Okładka książki - "Zasłony dymne Kto jest 'nierządnicą' z Objawienia - biblijna i historyczna odpowiedź." Zwróć uwagę na papieża na okładce! Pokazane są zdjęcia kilku zbrodniarzy oraz zdjęcia ohydnych mordów Chrześcijan ortodoksyjnych, którzy wybierali śmierć niż uległość wobec Kościoła. Grupą watykańskich morderców byli tzw. ustaszowcy, członkowie USTASZI, jak mnich Stane Kukavica. Najbardziej znanym mordercą był Ante Pavelic, głowa Ustaszi. Watykan udzielał pełnego poparcia oraz funduszy dla Ustaszowców. Pokazywane są zdjęcia kleru z Ustaszowcami.

Mordowano każdego, kto nie przyjął katolicyzmu z Arabami włącznie. (Czy terminy: Krzyżacy i Inkwizycja nie przypomina nam czegoś?) Ustaszowcy byli odznaczani medalami przez Pavelica za... zasługi.

7:38 Dalej są pokazywane zdjęcia z okrutnych tortur, odrąbywania głów... strach o tym pisać!!! Pokazane jest zdjęcie głowy ortodoksyjnego księdza, który przed ścięciem głowy był straszliwie torturowany. Poszukaj na Internecie pod hasłem - zbrodnie ustaszowców. Niemcy mordowali Żydów ale niemal nikt do tej pory nie wspominał tak detalicznie i publicznie o mordach kastolickich Ustaszowców.

10:15 Policja Watykanu ujawniła narkotyczną homoseksualną orgię w domu kardynalskiego pomocnika. Tzw. czarne msze to nic innego jak seksualne orgie wszelkiego rodzaju połączone z narkotykami - opowiada Leo Zagami. Ostatnio ujawniono paczkę kokainy dostarczoną do Watykanu.

10:50 Czerwony Krzyż i Watykan pomógł tysiącom Nazistów w ucieczce, głównie do USA w operacji Spinacz. Texe Marrs napisał książkę - Powstanie IV Rzeszy, w której opisuje powstanie kłamliwej NASA, CIA oraz wielu innych organizacji rządowych.

11:51 "Widzieliśmy zakonnice zabijające dzieci" Zakonnice Vermont katolickiego sierocińca oskarżone o seksualne molestowanie, tortury dzieci i zmuszanie dzieci do całowania trupów. Katolickie sierocińce są przerażającymi miejscami nadużyć. Znaleziono masowe groby w Irlandii - tysiące ciał dzieci - ujawnia irlandzka policja. A jest to jeden z wielu setek sierocińców katolickich. Liczby zaginionych dzieci są przerażające. W Tuam zaginęło oficjalnie 800 dzieci oraz znaleziono ponad tysiąc zwłok w kałach ściekowych.

Niektórzy politycy ujawniają, że istnieją dziesiątki tysięcy zaginionych dzieci z sierocińców i nikt nie wie, co się z nimi stało. Podejrzewa się sprzedaż dzieci w inne ręce.

13:20 Przemawia były premier Irlandii. "Zabraliśmy im dzieci, ich obdarowaliśmy, czy ich sprzedaliśmy, czy ich przeszmuglowaliśmy czy też ich zagłodziliśmy, czy ich zaniedbaliśmy czy też się ich wyparliśmy aż do momentu ich zniknięcia z naszych serc i z naszego widoku, z naszego państwa i w przypadku Tuam i być może innych miejsc,  z utratą ich samego życia."

13:43 Zdjęcie - "Pół miliona dzieci, które przeżyły rumuńskie 'rzeźnie dusz." Teraz oni chcą sprawiedliwości.

13:45 400 dzieci ze szkockiego sierocińca 'horroru' najprawdopodobniej pogrzebano w masowym grobie, mówi raport mediów. W Anglii są setki sierocińców!

14:31 CIA i Watykan. Spowiedź nie jest utrzymywana w tajemnicy ale jest nagrywana i służy do szantażu. Zdjęcie z napisem. Catholics In Action - znaczy CIA lub... Katolicy w Akcji. Dla przypomnienia, pradziadek Busha, Prescot Bush wspomagał dojście Hitlera do władzy.

CIA i inne organizacje zostały stworzone przez Nazistów, którzy pojawili się w USA w efektcie Operacji Spinacz.

Za pomocą tych zbrodniczych organizacji oraz finansów Watykan kontroluje niemal całą ziemię.

14:60 Wielki skandal: Rola Chrześcijaństwa w powstaniu Nazizmu. Arcybiskup Stepinac -"Bóg dał nam Hitlera."

15:20 Osoba rozmawia z Jordanem Maxwellem, znanym historykiem, ekspertem od takich spraw z Watykanem włącznie. "Jest interesujące, że od kilku lat zaczynamy otrzymywać informacje, które dopiero teraz ukazują się nam w świetle dziennym. Jordan przerywa i natychmiast dodaje:

"JM. Owe tajemnice są o wiele ciemniejsze, niż się tobie wydaje." "Rzeczywiście?", "JM Znacznie ciemniejsze... niż podejrzewasz", "Rzeczywiście...? Czy mógłbyś zacząć iść w tą alejkę?", "JM Nie myślę, że to jest dla mnie bardzo bezpieczne abym tak zrobił."

16:06 Autor filmu pokazuje karykatury watykańskiego kleru, które ukazują ich jako węży czy krokodylów (reptilians).

16:22 Czym jest krucyfiks?

Krucyfiks to trofeum szatana, który pokazuje nam owe trofeum jako symbol RZEKOMEGO zwycięstwa szatana nad Chrystusem.

To szatan zamordował Isusa Mesjasza. Jego ukrzyżowanie jest trofeum szatana. Kościół Katolicki morduje mnóstwo ludzi oraz dzieci i jego umiłowanie do krzyża pokazuje nam, że w pełni popiera on to szatańskie trofeum. Więcej w dodatku do filmu po tłumaczeniu!

16:53 Alex Collier mówi o różnych rodzajach reptylianów i według niego są oni z innych planet.

"Oni są tutaj przez bardzo długi czas, przez tysiące lat. Oni nie są przyjaciółmi człowieka i żywią się ciałami ludzkimi, w szczególności ciałami dzieci. Wielu ludzi mówi, aby nie rozmawiać na temat reptylianów - dlaczego nie? Dziesiątki tysięcy dzieci gdzieś znika przez ostanie 25 lat w USA. A j mam się zamknąć i o tym, nie wspominać? To mówi się trudno. W ostatnich kilku latach 3 tyś dzieci zniknęło bez śladu. Co się z nimi dzieje? Dlaczego pozwalamy na to?"

"Jak oni to robią?"

"Są różne grupy, szaraki, które pomagają im w dostarczaniu pożywienia. Oni - gady siedzą w podziemnych bazach i tak długo nam nie zagrażają, dopóki mają pożywienie. Co mam na myśli, to fakt, że są ludzie w naszym społeczeństwie, które nas im sprzedają."

18:12 Napis na ekranie.

"Jestem Drako i ja kontroluję twój rząd i wy robicie wojny dla mnie i ja dostaję około 1 miliona ludzi każdego roku pozbieranych z waszych stref wojennych, abym mógł żywić się waszymi dziećmi i sprzedawać resztę do wielkich galaktycznych handlarzy niewolników używających ludzi jako siły robocze oraz jako pokarm - jesteście bardzo smaczni."

Dalej narrator mówi o totalnej kontroli tych istot, które mają całkowitą kontrolę nad mediami, władzami i zbierają swoje żniwo z sierocińców i nigdy nie czują wyrzutów sumienia. Handel ludźmi jest o zjadaniu ludzi.

19:04 Donald Trump potwierdza:

"Handel ludźmi jest starożytnym przestępstwem i jest bardziej powszechny dzisiaj, niż był kiedykolwiek. Znacznie dalej sięgający niż w USA - światowe przestępstwa." (Czyżby kolejny ślad narastającej nienawiści Trumpa i USA do Nierządnicy!?)

19:16 Tytuł artykułu - "Dlaczego 10 000 dzieci imigrantów jest zaginione w Europie?" BBC artykuł - rok 2016. Narrator pokazuje zapakowane dzieci do skrzyń na samochodach, które zawożą je do podziemnych baz, gdzie są zjadane. Oni zostali sprzedani przez ludzi, którzy im służą. Oto handel dziećmi oraz jego przyczyny.

20:00 Oto statystyki zaginionych dzieci w różnych państwach. Australia - 20 tyś rocznie, Kanada 45288 rocznie, Niemcy 100 000 rocznie, Indie 96 tyś rocznie, Jamajka 1984 rocznie, Rosja 45000,Hiszpania 20 tyś, Anglia 122 853, USA 460 000.

20:14 Archeolodzy odkryli coś strasznego. Masowy grób wypełniony ofiarami dziecięcymi.

20:18 Obrazek z dzieckiem na ekranie: Ultymatywna kontrola: Politycy pedofile & szantaż.

Polega to na tym, że aby zostać politykiem, należy wziąć udział w złożeniu krwawej ofiary z dziecka, co jest filmowane i służy w razie potrzeby do szantażu w razie nieposłuszeństwa.

20:28 Dwa napisy. Na niebiesko. Możemy spać spokojne w nocy wiedząc, że ludzie u władzy mają udowodniony sposób postępowania, które systematycznie czyni dzieci ich szczytowym priorytetem. Na czerwono. Clinton i Epstein ryzykowali swoją wolność w około 30 misjach, które w końcu zakończyły się kołem pedofilii nazywanym najczęściej jako Lolita Express.

20:39 Narracja... tak sprawdzeni i8 w ten sposób kotrolowani ludzie po złożeniu ofiary otrzymują lukratywne stanowiska w rządach, w mediach i wszelkich formach władzy oraz kleru.  Ci sataniści opanowali każdy ważniejszy aspekt społeczeństwa, aby niszczyć, korumpować, uciszać oraz kontrolować narody. Stosują  sposób - dziel i rządź - w celu kontroli nad nami oraz w utrzymywaniu nas w stanie wojny z samymi sobą, ponieważ w ten sposób nigdy nie będziemy zwalczać rzeczywistego wroga - Establishmentu, a my nie zdajemy sobie z tego sprawy. Tak więc oni mogą kontynuować owo żniwo aby sprzedawać nas do innych galaktyk za pomocą handlu niewolnikami, gdzie jesteśmy używani jako niewolnicy oraz jako pokarm. (Nie wierzę w owe galaktyki; ja tylko tłumaczę a moje wyjaśnienia są poniżej tłumaczenia)

Obcy istnieją i nas konsumują. Dzieci są molestowane w w młodym wieku po to, aby je wyzuć z ich niewinności. Wprowadzeni do tajnych społeczeństw satanizmu, gdzie są informowani, że będąc posłuszni i trzymający się programu i nie będą nic nikomu ujawniać, będą postępować po drabinie władzy i przywilejów, będą mieli dobre życie, dobre prace, własne rodziny i będą częścią cenionego społeczeństwa, ale oni pracują w tajemnicy, informowani tajemnicą szczepień i wspomagający ją jako coś dobrego. Jest także problem fluoru, który obniża naszą inteligencję i jest bardzo trujący. Ludzie w ten sposób kontrolowani wywierają presję na społeczeństwa ucząc je, że owe trucizny są dobre, pożyteczne, pomimo wielu sygnałów redukcji inteligencji u małych dzieci, obniżających ich IQ.

22:44 Nagłówek artykułu Daily Mail: Młodzi ludzie rzeczywiście stają bardziej głupi: IQ liczba zaczęła spadać o siedem punktów na jedną generację i jest bardzo niepokojącym trendem, który zauważyli naukowcy. Także zwiększa się otyłość u dzieci. Ludzie ogólnie stają grubsi i głupsi.

22:41 Na domiar złego mamy historie o jedzeniu ludzi przez demony  oraz ukrytą technologię podróży kosmosu oraz technologii wolnej energii oraz o wspaniałym możliwościach medycyny, która jest także przed nami ukrywana i zabroniona. Także anty rakowe technologie i zapobiegające się starzeniu spotyka ten sam problem. Witamina B17 oraz wiele innych środków leczniczych jest zabronionych.

Wiele wskazuje, że jesteśmy opanowani przez owych Drako stworzenia, które kontrolują nasze społeczeństwo.

Byłeś więc ostrzeżony, moje imię Michael. To jest 20 Kwietnia 2019. Zostałeś więc ostrzeżony.

Koniec filmu!


Ten film ukazuje nam dużoj, ale autorzy tego filmu przeoczyli poważne przemyślenia, które moim zdaniem powinny być umieszczone w tym filmie. Ową lukę postaram się wypełnić.

Główne dwie myśli.

Oto ona.

Tzw. ludzie gady czy reptylianie to... bezpośrednie potomstwo szatana. Szatan posiada podobne możliwości i nazywany jest w Biblii...  wężem. Czyli część pokolenia węża może wyglądać jak Drako czy ludzie gady, którzy także mogą się żywić ludzkimi ciałami. Księga Henocha mówi nam, że ludzie przed potopem stali się ich pożywieniem, kiedy zabrakło już normalnej żywności dla potomstwa upadłych aniołów, olbrzymów i kto wie, kogo jeszcze tam nie było.

Właśnie z powodu zagrożenia ludzkości Bóg wybrał czyste genetycznie potomstwo ludzkie, czyli rodzinę Noego - razem osiem osób, które potop przeżyły.

Innym problemem jest oskarżenie, że szatańscy wrogowie atakują prawdziwy Kościół Katolicki, który jest Boży.

Odpowiedź jest prosta i logiczna.

Dlaczego owych atakujących nikt nigdy nie stawia przez sądem? Skoro można postawić kogoś przed sądem i skazać za negowanie Holokaustu Żydów, dlaczego nie można skazywać za oszczerstwa w stosunku do Watykanu? Nie można skazywać ponieważ nie są to oszczerstwa ale są to dowody tych zbrodni oraz są one nadal dostępne.

Jedna rzecz mnie wręcz oślepiła swoją ohydną rzeczywistością oraz prostotą logiczną.

Sięgnijmy nieco do historii

Powstanie Kościoła Katolickiego liczy się od Soboru W Nicei czyli oficjalnie od roku 325 n.e.

Czyżby dopiero 350 lat po śmierci Syna Bożego Bóg postanowił założyć nową religię?

Użył On do tego bałwochwalcę i zbrodniarza Konstantyna Wielkiego i cierpliwie zaczekał na śmierć świadków działalności  Syna Bożego i ogłaszania Dobrej Nowiny przez oraz tych, którzy otrzymali te informacje od swych przodków.

To od razu jest działalność wyjątkowo podejrzana, ponieważ Konstantyn nigdy nie stał się katolikiem. Zrobił to jedynie symbolicznie  w dniu swej śmierci, o ile uwierzymy w informacje Kościoła.

Bóg nie zmienia swego zdania i nie zmienił go także i w tym przypadku. Nie usunął On 10-ciu Przykazań i wszelkiej formy bałwochwalstwo nadal jest surowo zabronione a reszta przykazań obowiązuje i nadal będzie nas obowiązywała w przyszłym Królestwie Bożym.

Tymczasem pojawiło się po soborze bałwochwalstwo, papiestwo, dziwaczne szaty, krzyże i krucyfiksy, obrazy matki boskiej oraz... dodano do Biblii kilka ksiąg, jak apostoła Pawła, Łukasza, Marka i księgę Estery, a usunięto z niej księgę Henocha oraz inne, mniej znane nam księgi a nawet księgi, o których nigdy nie słyszeliśmy.

Watykan prześladuje kłamstwo, bałwochwalstwo, łupiestwo, satanizm oraz masowe zboczenia seksualne z pedofilią na czele.

Pedofilia jest stygmatem katolicyzmu

Według wielu świadków, osób skrzywdzonych a zwłaszcza głębokiej niechęci Watykanu do karania jakiegokolwiek księdza staje się ewidentne, że pedofilia jest zwyczajem oraz... stygmatem watykańskim. Skazani obaj papieże za zbrodnie na dzieciach są doskonałym, dowodem na to, że ryba psuje się od głowy. Liczby zaginionych czy pomordowanych dzieci, młodych dziewcząt i chłopców, wysyłanych także pod ziemię do ściśle strzeżonych baz w USA czy w innych krajach sugeruje nam ścisłą współpracę Watykanu z szatanem, upadłymi aniołami czy zmaterializowanymi demonami i Bóg jeden wie, kto jeszcze istnieje, kto żywi się ciałami tych niewinnych ofiar.

Zastanówmy się nad jedną kwestią.

Znane są przybliżone liczby znikających dzieci i młodzieży - czyli co najmniej milion ofiar rocznie.

A to oznacza, że władze graniczne, służby bezpieczeństwa, policja, władze wszystkich państw europejskich, wszyscy politycy i także media wiedzą wiele o tych niewyobrażalnych zbrodniach. Ofiary są transportowane, karmione, gwałcone i jakoś postępuje ten proceder do dni dzisiejszych.

Ale na szczęście ofiar proceder ten się skończy i kara Boża na Watykanie i władzach za ich zbrodnie zaczyna się gwałtownie przybliżać.

Wiemy o podobnych zbrodniach nasienia węża.

Jeżeli Watykan robi dokładnie to samo, co nasienie węża, więc jest to także nasienie węża.

Watykan rządził do niedawna całym światem i to wyjaśnia jego milczenie. Milczenie władz jest solidarne z Watykanem, ponieważ obie grupy to współpracujące ze sobą nasienie węża.

Jesteśmy niemal w Wielkim Ucisku, zapowiadanym przez Biblę. Mamy dwóch olbrzymich wrogów - władze i Kościół, pracujących solidarnie przeciwko nam. Największym wstydem dla nas jest nasze wsparcie, moralne czy nawet religijne dla obu grup tych ohydnych satanistów, ukazujących wyraźnie ich wrogie zamiary względem nas. 

Część ludzi mówi, że zna dobrego i oddanego Bogu księdza.

Nawet pośród bandytów Hitlera byli uczciwi Niemcy. Ale jedna rzecz jest nie do wyjaśnienia.

Naziści zamordowaliby każdego, kto ośmieliłby się  ujawnić cokolwiek tak ohydnego, jak masowe mordy i pedofilia. Nie można było wyjść poza Rzeszę!

Dlatego ksiądz czy biskup, który może odejść z tego bagna, z bagna nie wychodzi?

W obliczu tylu przypadków pedofilii z udziałem samych papieży oraz najwyższej hierarchii Kościoła: nie ma księdza, który niczego w tym temacie nie wie.

Jeżeli nadal jest księdzem, jest nim wyłącznie z powodu miłości do tych ohydnych zbrodni, ale go jeszcze nie oskarżono! Może jeszcze nie rozpoczął takich bestialskich zbrodni!

Wiedząc to, co już wiemy, nie można spojrzeć na Kościół Katolicki w inny sposób.

Czy można traktować Kościół Katolicki jako wzór świętości, pokory, miłości oraz zbożnych czy świętych uczynków?

Przecież to gniazdo pedofilskich węży! A Biblia zapowiada obnażenie owej Nierządnicy, która posiada już wydany przez Boga wyrok za swoje niewypowiedziane zbrodnie.

Powtórzmy to jeszcze raz. Krzyż a zwłaszcza krucyfiks to trofeum szatana, mordercy Chrystusa!

Niestety wielu katolików owo trofeum nosi na szyi oraz ma go w domach, na drzwiach itp. Wszyscy ci ludzie są zupełnie nieświadomymi, bałwochwalczymi wielbicielami mordercy Chrystusa, szatana.

A Bóg wyraźnie ostrzegł przed bałwochwalstwem w swoich Przykazaniach i zapowiedział za to karę śmierci.

Wyjścia 20:3 Nie będziesz miał innych bogów obok mnie.  4 Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i na ziemi w dole, i tego, co jest w wodzie pod ziemią.  5 Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja, Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą, 6 A okazuję łaskę do tysiącznego pokolenia tym, którzy mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.

W całej Biblii nie ma pozwolenia na jakiekolwiek bałwochwalstwo. Bóg jest nieomylny i Wszechmocny a Jego Przykazania były i nadal są przykazaniami wiecznymi.

Bóg znający przyszłość wiedział, w jaki sposób bałwany szatańskie będą używane przez szatana diabła i z góry, zanim się to wydarzyło, kategorycznie ostrzegł nas przed takim ohydnym bałwochwalstwem.

Film ten jest niezwykle szokujący, ukazujący w pełni najbardziej ohydne zbrodnie Kościoła Katolickiego, czyli Watykanu, który jest odpowiedzialny za niemal wszystkie zbrodnie na świecie oraz wszystkie wojny. Kościół nie tylko wysłał Hitlera aby wywołał rzeź Słowian Europy ale sam aktywnie w nich uczestniczył  w jeszcze okrutniejszy sposób.

Trudno uwierzyć? A w Inkwizycję  i masową pedofilię także trudno uwierzyć?

Jak mówi Isus w poniższym wersecie...

Mateusza 10:26 "...nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano."

Nie można tych rzeczy nie wiedzieć, zwłaszcza w obliczu coraz częstszych ich ujawnień. Najwyraźniej jest to dopiero początek ujawniania tych niewypowiedzianych zbrodni.

Mój własny ojciec opowiadał o zburzonym kościele w Pile, którego ruiny oglądał tuż po wojnie, że widział tam masowe szkielety niemowląt!

A zbrodnie wojenne? Czyż Watykan nie zaopatrzył Hitlera w pieniądze oraz papieskie błogosławieństwo?

Satanizm = liberalizm = socjalizm

Jak wytłumaczyć masowe ataki, ponad 100 ataków na Chrześcijan i kościoły Chrześcijaństwa każdego tygodnia, a media tego nie raportują. Trzeba z MOCĄ zaznaczyć, że ataki religijne następują niemal wyłącznie przeciwko Chrześcijaństwu. Owe ataki są przed nami ukrywane przez media, władza syjonistyczne oraz Kościół!

Owa nienawiść świata do Chrześcijaństwa to bezpośredni dowód na istnienie; tak Boga jak i szatana.

Wiara w szatana jest wyjaśniana liberalizmem czyli wolnością od Przykazań, Biblii i religii. Czyżby?

Dlaczego Chrześcijanom nie przeszkadzają inne religie? Dlaczego Chrześcijaństwo nie ścina głów za wiarę w innych 'bogów'? Reżim satanizmu jest niezaprzeczalny a jego otwarta nienawiść do Boga i do Chrześcijan oraz do wszystkiego, co Chrześcijaństwo głosi, a zwłaszcza do doktryny miłości nie budzi żadnych wątpliwości. Satanistów Islam a zwłaszcza Żydzi nie interesują.

Ich jedynym wrogiem są Chrześcijanie bez względu na odłam wierzeń, nawet drastycznie sprzeczny z Biblią.

Zwiedzenie Chrześcijaństwa jest dla nich tak ważne, jak ważne jest ich fizyczne wyniszczanie.

https://janpielgrzym.ucoz.com/publ/ludobojstwo_w_chorwacji/6-1-0-45


Napisano: 28 Kwietnia 2019

Ostatnie uaktualnienie: 28 Kwietnia 2019


Powrót