Powrót na stronę główną

Coś DUŻEGO wisi w powietrzu

W chwili obecnej mamy wiele spekulacji, zupełny nonsens jak zwykle w mas mediach. Najczęściej powtarzaną spekulacją jest zdewaluowanie dolara USA i tzw. reset pieniądza. Jak zwykle to są kluczowe informacje i MUSZĄ być one przykryte szczelną siecią wielkich kłamstw. Kłamstwa te mają jedno na celu. Aby populacja USA nie rozpoczęła czegoś nieprzewidzianego, jak masowe strajki i protesty oraz masowe wykupywanie wszystkiego, co można jeszcze kupić. Podobnie było na miesiąc przed stanem wojennym w Polsce.

Kiedy sprzedałem niemal wszystko, co z żoną posiadaliśmy przed wyjazdem na Zachód, chodziłem z 40 tysiącami złotych w kieszeni po Wrocławiu szukając, co mógłbym kupić i zabrać ze sobą. Sklepy były już puste na miesiąc przed stanem wojennym. Myślałem o biżuterii, aparatach fotograficznych, lunetach czy teleskopach... nie było dosłownie nic, na co mógłbym wydać te pieniądze. Nawet nie było drogich ubrań.

Wracając do USA, PODOBNO US dolar stracił na rynku wartość o 60% i już zaczyna się powoli masowe wydawanie pieniędzy w sklepach w USA. Celem osób rządzących światem jest odwrócenie uwagi od kwestii finansowych. Być może takim odwróceniem uwagi jest zbliżający się huragan do zachodniego wybrzeża USA czy też wybuchowa sytuacja w Syrii, która wygląda co najmniej podejrzanie i idiotycznie z powodu braku jakiegokolwiek sensu.

W tym linku film po angielsku wskazujacy na takie możliwości. https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=Mbw5B55ZNxo

Komunistyczne YouTube usunęło kanał syryjskiej agencji informacyjnej - SANA - (PL) aby świat nie dowiedział się niczego rzeczywistego, co dzieje się w Syrii. A planuje się fałszywy atak Assada bronią chemiczną na własnych ludzi. Kłamliwe media nie podają (oczywiście że nie) żadnych informacji, że ten atak planuje USA/Anglia aby ponownie zrzucić winę na Assada i kontynuować wojnę w Syrii.

Ale w samej Syrii ponownie cisza. Ostatnie informacje są sprzed 4 dni!

Anty chrześcijańska cenzura na dobre dopadła Alexa Jonesa i nawet na uniwersytetach grozi się studentom, że za oglądanie gdziekolwiek programu Alexa Jones można być poważnie ostrzeganym przez władze uniwersytetu, co oznacza pewne bliżej jeszcze nie znane reperkusje. Film po angielsku z YTube, ktoś wstawił jego film na YT, ale to i tak niewiele daje ponieważ wyszukiwarka tego i tak nie znajdzie. W rezultacie bardzo niska oglądalność.

Angielski rząd już przewyższył sowiecki komunizm.

Angielska policja zachęca obywateli, aby raportowali nie tylko przestępstwa i mowę nienawiści, ale także przypadki nie zabronione prawem nienawiści do innych osób. O nie! Nie chodzi wcale o Arabów ale o Anglików. Potwierdzone w Twitterze, a artykuł jest u Alexa Jonesa. [PL]

I wielka informacja. Opublikowano film ze zdjęciem jeszcze nie potwierdzonej oficjalnie zbrodni ohydnie zamordowanej kilkuletniej dziewczynki przez Hillary Clinton i Huma Abedin. [PL] Jest tam podobno bardzo krótki fragment oraz zdjęcie zmasakrowanej ofiary. Osobiście wolałem tego nie oglądać. Ten kompletny film z tego morderstwa jest na tzw. Dark Web czyli na Internecie, na który przeciętnemu człowiekowi nie uda się dostać i trzeba mieć specjalne oprogramowanie, aby na Dark Web żeglować.

Film ten podobno ktoś z policji podał na Dark Web. Krążą opinie, ze policjanci, którzy go widzieli musieli (nie wszyscy) udać się do psychiatry, ponieważ sceny są niezwykle drastyczne i do tego stopnia ohydne, że część ludzi wymiotuje widzą takie rzeczy. Najwyraźniej są ludzie, którzy chcą poinformować jak najwięcej ludzi aby w końcu postawić w/w osoby przed sądem i wykonać na nich wyrok śmierci.

Podobno już kręci się film o użyciu broni chemicznej w Syrii  [PL]przez Assada.

Napisano: 12 Września 2018

Powrót na stronę główną