Atak na chrześcijaństwo przybiera na mocy

Ostatnie uaktualnienie: 13 Września 2015


Obserwujemy niezwykle interesujący zbieg wydarzeń, który najprawdopodobniej prowadzi światowych przywódców, głównie ONZ oraz rząd USA i w szczególności papieża Franciszka, wprost ku konfrontacji przeciwko Bogu oraz Jego planom ustanowienia Królestwa Bożego.

Mówimy o planie ONZ, zatytułowanym -

Agenda na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju 2030 i Cele Zrównoważonego Rozwoju.

Ów plan to typowy stek mega kłamstw, które warto przeczytać, aby wiedzieć, w jaki sposób chcą nas haniebnie oszukać.

Największym problemem jest to, że ów plan chcą wprowadzić ludzie niezrównoważeni, patologiczni kłamcy, bandyci, mordercy rodzaju ludzkiego, pedofile, zboczeńcy wszelkiej maści, ludzie zwalczający Boga i Chrześcijaństwo na całej ziemi i na siłę wprowadzający szatański Islam do wszystkich krajów o białej populacji.

Biblia, Bóg a zwłaszcza Boże przykazania są dla tych nieludzkich istot kamieniem obrazy.

Rządy Anglii, Niemiec, USA, Rosji, Chin czy inne to główni manipulatorzy zbrodniczej polityki światowej, a na czele tej międzynarodowej mafii stoi jezuita, papież Franciszek, skazany zaocznie na dożywotnie więzienie za zbrodnie przeciwko ludzkości. Przeczytaj - Dlaczego świat nadal milczy?

Zdajmy sobie sprawę z tego, że ostatnią rzeczą, do jakiej owa mafia dąży, to dobrobyt, wolność, sprawiedliwość dla całego rodzaju ludzkiego. Działania mafii są skierowane zawsze przeciwko nam. Establishment nazywam mafią, ponieważ funkcjonuje on totalnie poza prawem.

Jest to po prostu niemożliwe, żeby ci ludzie, czyli sataniści posługujący się tylko i wyłącznie kłamstwem powiedzieli ci prawdę i uczciwie wzięli się do pracy zapewniającej nam sprawiedliwość, porządek, uczciwość i pokój. Ich wiarygodność jest równa zeru.

Dlaczego?

Wszystkie wojny ostatnich 2 stuleci, wszelkie kryzysy finansowe, Auschwitz, Hiroszima i Nagasaki i inne zbrodnie to ich dzieła.

Nie mamy na świecie ani jednego państwa, w którym uzyskano jakikolwiek sukces wdrożenia takich programów. Gdyby to się udało - mielibyśmy państwo modelowe, w którym wszystkie pozytywne osiągnięcia i dobrobyt moglibyśmy zobaczyć na własne oczy a mieszkańcy potwierdzali by, że są bardzo zadowoleni z życia pod taką władzą!

Czasami na ziemi pojawiają się uczciwi przywódcy, działający zgodnie z prawem, dbający o dobro narodu, jego zdrowie i wiele innych rzeczy. Do takich przywódców należał płk. Kadaffi. Niestety został on z polecenia światowej mafii zamordowany a Libia została całkowicie zrujnowana, NATO zbombardowało niemal wszystkie możliwe cele gospodarcze i 250 000 niewinnych ludzi straciło w tej zbrodni życie.

Obejrzyj ten film w linku i sprawdź co się tam w rzeczywistości działo. Klasyczne medialne pranie mózgu.

Poniżej rodzaj sprawców tej rzezi i innych.

Hillary Clinton on Gaddafi: We came, we saw, he died

Żadnych zarzutów, żadnych oskarżeń, żadnego sądu. Ohydne morderstwo, lincz na ulicy i reakcja jednej ze światowych figur, dążących do prezydentury w USA. Mowa o Hillary Clinton, żonie równie uczciwego Billa Clintona.

W tym filmie mamy jedno zdanie, to w jego tytule."Przybyliśmy, widzieliśmy i on umarł"

Is the price worth it  (Czy cena jest warta)

Sekretarz Stanu w USA, Madeline Albright administracji Billa Clintona podczas Wojny w Zatoce Perskiej 1990-91 na temat dewastujących sankcji na Irak. W wyniku sankcji zginęło około 500 000 dzieci w Iraku.

Reporterka pyta Madeline - "Jak to możliwe że pół miliona dzieci zmarło. Mam na myśli, że to więcej, niż zmarło w Hiroszimie. I hmmm... czy cena jest tego warta?"

Madeline -"Ja myślę, że to jest bardzo ciężki wybór, ale ja, my myślimy że cena była tego warta." Oczywiście teraz wszyscy wiemy, jaką 'demonkrację' oraz ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ zainstalowano w Iraku. Cała ta zbrodnia na Iraku oparta była na kłamstwie,. że posiadał on broń jądrową.

To nie są dwie odizolowane osoby z jakiegoś zwyrodniałego rządu. Wszystkie rządy są aż tak zwyrodniałe, popełniają aż tak makabryczne zbrodnie a mas media, zawsze zakłamane to przed nami ukrywają. Ukrywano przed nami przez dziesiątki lat zbrodnię w Katyniu.

Owa mafia rządząca na świecie i otrzymująca rozkazy od samego szatana jeszcze nigdy niczego dobrego dla ludzkości nie zrobiła.

Nawet jej program naprawy dziury ozonowej nie zdał żadnego egzaminu.

W zamian mamy inwazję Islamu na wszystkie kraje o białej populacji, masowe mordy Chrześcijan w krajach arabskich, masowe gwałty na białych kobietach w krajach chrześcijańskich oraz trwa realizacja szatańskiego planu trzech wojen światowych.

Ci 'ludzie' nie wzywają do powstrzymania jakichkolwiek zbrodni ale owe zbrodnie sami aranżują i publicznie wspierają. Dochodzi do takich absurdów, że niemile jest widziane tytułowanie rodziców jako ojca i matki, nachalne wspieranie gejowskich małżeństw ponad NORMALNE małżeństwa... słowem doświadczamy frontalny otwarty atak na białe Chrześcijaństwo.

Znamy sytuację nie od dzisiaj i codziennie się borykamy z ich ekspertyzami, które nie są warte papieru, na którym są napisane.

To ich 'eksperci' produkują szczepionki, które często na siłę nam wszczepiają i dążą do ich większej ilości. Szczepionki, o których wiemy, że nie tylko nie są pożyteczne ale działają wyraźnie na naszą szkodę a nawet powodują raka.

Jedni 'eksperci' zabraniają sprzedaży nie pasteryzowanego mleka, inni mówią odwrotnie. Ile warta jest ich ekspertyza?

Ma ona wartość rzucania monety i decydowania o rezultatach - orzeł lub reszka. Reszta nie ma żadnego znaczenia.

Takich 'ekspertów' mamy znacznie więcej - zwłaszcza w Unii Europejskiej. Uwielbiamy Unię prawda? Zakaz robienia wędzonki to szczyt głupoty tych edukowanych potworów. Zadziwia, jak 'doceniono' naszego zaufanego... Donalda Tuska.

Ludzie tego pokroju nigdy się nie sprawdzili. Czy ONZ jest lepszy od UE, zwłaszcza pod przewodnictwem zbrodniarza skazanego na dożywocie, czyli papieża Franciszka.

Oni chcą naprawiać naszą pogodę, którą sami potajemnie niszczą  rozpylając na niebie wszelkiego rodzaju trucizny i bakterie, nazywane chemtrails.

Ale w tym wszystkim jest jeden OGROMNY pozytywny element!

Za kilka dni owi notoryczni kłamcy i zbrodniarze posuną się jeden krok za daleko, ponieważ zaczną wprowadzać w życie program globalny Watykanu, nazywany Nowym Porządkiem Świata, czyli NWO.

NWO jest to kolejne szatańskie oszustwo, mające na celu powstrzymanie zbliżającego się rzeczywistego rządu światowego pod panowaniem Isusa Chrystusa, który zmiecie z powierzchni ziemi tych wszystkich zbrodniarzy i zaprowadzi rzeczywisty rząd światowy oparty na mocy, sprawiedliwości oraz miłości do rodzaju ludzkiego, czyli Królestwo Boże.

Chrześcijanie modlą się o nie codziennie - Przyjdź Królestwo Twoje.

Oto przyczyna przeciwdziałania świata szatana przeciwko Królestwu Bożemu oraz przeciwko bliskim powrocie Isusa Chrystusa.

Większość religii, które są kontrolowane przez szatana oznajmia nam, że Biblia zapowiada NWO, ale nie mamy na to żadnych biblijnych dowodów.

NWO można przyrównać do budowy wieży Babel.

Jak doskonale wiemy, Bóg nie dopuścił do ukończenia tej budowy i także w tym przypadku żadne proroctwa nie zapowiadają całkowicie zgodnych ze sobą rządów, które zorganizują zjednoczony rząd światowy.

Istnieje jednak możliwość, że poróżnione ze sobą rządy się pozmieniają i nowych 10 króli odda władzę w ręce ujawnionej Bestii, czyli grupie upadłych aniołów, którzy w dawniejszych czasach rządzili największymi mocarstwami świata.

Nie znamy także precyzyjnych planów Boga i praktycznie wszystkiego możemy się spodziewać, od momentu ogłoszenia publicznego owych kłamstw, nie wartych papieru na którym je napisano.

Jest to niezwykle wyraźny akt skierowany przeciwko Bogu oraz przeciwko jego Królestwu. Stale zwiększają się ataki na Chrześcijaństwo, Biblię, Boga, ataki na Prawo Boże oraz na najważniejszą instytucję, jaka stworzył Bóg - bezceremonialne ataki na małżeństwo.

Następuje także coraz bardziej intensywny ucisk na Naród Wybrany przez Boga, czyli państwa słowiańskie.

Bóg poprzez swoich proroków zapowiedział, że ataki na Jego Naród Wybrany są niejako dotknięciem źrenicy Jego oka i odpowiedź Boga na te coraz ostrzejsze ataki na Jego Lud będzie dla tych zbrodniarzy bardzo dewastująca.

Jeżeli chcesz poznać więcej detali na temat planów Boga, zacznij od głównego artykułu - www.zbawienie.com 

 


Napisano: 13 Września 2015

Ostatnie uaktualnienie: 13 Września 2015
Copyright © 2010 thewordwatcher