Home zbawienie.com YouTube I YouTube II Blog [PL] Linki [PL] Forum Filmy Henoh Biblia Mesjańska

Co wiemy o Allachu?

Ostatnie uaktualnienie: 13 Października 2013

Materiał wyłącznie dla osób dorosłych!

 

Trzeba to wszystko wiedzieć, aby zrozumieć, dlaczego szatańskie rządy tak gorliwie wspierają Muzułmanów.

Przeczytaj najpierw ten krótki artykuł - Arabia Saudyjska: niski wyrok dla islamskiego kaznodziei, który zabił i zgwałcił córkę. Zwróćmy uwagę że to duchowny był taki... uduchowiony.

Saudyjski kaznodzieja, który zgwałcił i zabił swoją pięcioletnią córkę, został wypuszczony na wolność po kilkumiesięcznym pobycie w więzieniu i zobowiązaniu do zapłacenia odszkodowania matce zabitej dziewczynki - poinformowała agencja AP.

Pięciolatka zmarła w szpitalu w październiku ubiegłego roku po 10 miesiącach rekonwalescencji. Przyczyną śmierci były ciężkie rany, które odniosła podczas tortur zadawanych przez ojca. Miała zmiażdżoną czaszkę, złamane żebra i lewe ramię oraz rozległe oparzenia i siniaki na całym ciele. Lekarze stwierdzili także ślady po gwałcie.

Jej ojciec, Fayhan al-Ghamdi, to znany islamski kaznodzieja, który jest częstym gościem w religijnych audycjach telewizyjnych. Mężczyzna przyznał się do bicia dziewczynki kablem i laską, ale został wypuszczony na wolność po kilku miesiącach, gdy zgodził się na wypłacenie matce odszkodowania o równowartości ok. 150 tys. zł. Miejscowi obrońcy praw człowieka poinformowali, że sąd uznał taką karę za wystarczającą. Podkreślili także, że gdyby ofiarą sadysty był chłopiec, to odszkodowanie byłoby dwukrotnie wyższe.

Według islamskiego prawa, odszkodowanie może zostać wypłacone w celu uniknięcia kary śmierci. W Arabii Saudyjskiej nie można przeprowadzić egzekucji mężczyzny, który zabił swoje dzieci lub żonę.
Islam i pedofilia czyli prawda boli (Allach pozwala na seks udowy z dziećmi)

 

Rozmowa byłego Muzułmanina, Chrześcijanina z innym Muzułmaninem. Rozmowa ta ukazuje raczej nieludzkie cechy Allacha, który pozwala na ożenek z jednodniową dziewczynką oraz na seks z nią - nie bezpośredni ale onanizowanie się i inne ohydne seksualne rzeczy. Pomimo, że film ukazuje brud, moim zdaniem trzeba to obejrzeć aby mieć właściwe zrozumienie Islamu.

Allach według Rushdiego to szatan a Koran to... "Szatańskie wersety" o których pisał Salman Rushdie.

Czy Salman pisał prawdę? Nie zaszkodzi sprawdzić.

Ale to nie wszystko. Allach pozwala nie tylko na takie zboczenia. Według tego znawcy Koranu Allach także pozwala na stosunek nie tylko ze wszystkim co żyje a nawet jest martwe! Mało tego, można martwemu zwierzęciu uciąć członka i kobieta może się tym onanizować - pod warunkiem, że się potem umyje.

http://www.youtube.com/watch?v=3kumpk4gVD0&list=PLv-6I4LpfGuXHGfsck8_P1NUbecEzSVMz&index=26
http://www.youtube.com/playlist?list=PLv-6I4LpfGuXHGfsck8_P1NUbecEzSVMz

Na kanale http://www.youtube.com/user/gotquran jest tego znacznie więcej.

A według papieża Franciszka I powinniśmy być bardziej tolerancyjni wobec Islamu i Muzułmanów.

Hmmm...

Napisano: 13 Października 2013

Ostatnie uaktualnienie: 13 Października 2013Copyright © 2010 thewordwatcher