Chazarska mafia upada

II Ezdrasza 16:(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków. [BM]

Patel Patrion & Cliff High: Trump timing.

W tym filmie mamy wywiad Patela Patriona ze znanym dosyć szeroko Cliffem High. Dlatego 'znanym DOSYĆ' szeroko, ponieważ większość ludzi nie jest otwarta na fundamentalna prawdę, o której on często i zaskakująco precyzyjnie mówi.

Mamy więc kolejny wywiad, w którym natknąłem się na informacje tak interesujące, że mnie niemal powaliło. Dopiero podczas oglądania tego wywiadu niemal zaniemówiłem z powodu kilku słów, które napisałem kilka godzin temu na forum. Poniżej link do filmu [EN]

https://rumble.com/v1bz1cv-patel-patriot-and-cliff-high-trumps-timing.html

A napisałem: Zacznijmy to nazywać prawidłowo. Wojna żydowsko-słowiańska.

Najciekawsza informacja jest MOIM ZDANIEM taka.

Cliff w taki sposób ujawnił nam to, co się dzieje na świecie w chwili obecnej oraz wyjaśnia on, jak to się rozpoczęło i kiedy. Cytuję ogólnie jego wypowiedzi, te najważniejsze.

Najpierw ciekawa informacja od tego człowieka. Dlaczego nasienie węża aż tak nienawidzi Słowian? Ponieważ jesteśmy bardzo kreatywni i zdolni. Moja opinia... zgadzam się z tym, ale najbardziej nienawidzą nas za to, że Bóg nadal miłuje swój Lud Wybrany.

Wojna na Ukrainie jest zaciekłą wojną pomiędzy chazarską mafią a Słowianami, w tym przypadku jest to wojna pomiędzy chazarską mafią a Rosjanami.  Konflikt ten rozpoczął się niemal 1000 lat temu, dokładnie w roku 1177 n.e. i trwa on do chwili obecnej.

Pierwszym szczytem wojennym była sowiecka rewolucja październikowa, kiedy chazarska mafia wymordowała około 60 mln Rosjan i przejęła całkowicie władzę nad Rosją, która została zmuszona do akceptacji komunizmu chazarskiego.

Putin został przeniesiony około lat sześćdziesiątych z Niemiec do Rosji. Putin pracował jako agent Specnazu. Po powrocie do Rosji znalazł się on w gronie specjalnej anty chazarskiej grupy w kościele ortodoksyjnym.

Po pewnym czasie szkolenia w kościele ortodoksyjnym Putin zdobył władzę w Rosji a chazarska mafia straciła swoją kontrolę nad Rosją. Szczegóły mniej więcej już znamy. Putina wyniósł na tron Rosji kościół ortodoksyjny. Naziści walczący i mordujący na Ukrainie to Chazarzy.

Pozornie jest to walka jakichś nazistów z Rosją, ale w rzeczywistości jest to nadal chazarska mafia z Chazarii, a Izrael jest głową chazarskiej mafii

Ktoś może zapytać, dlaczego Chazarzy tak nas nienawidzą

Moje wyjaśnienie: chazarstwo posuwało się nawet do mordowania własnych ludzi, jeżeli to było konieczne. Bywało tak w Polsce podczas okupacji w getcie warszawskim, w którym Chazarowie czyli kapowie mordowali Żydów. Teraz jest i będzie bardzo podobnie.

Rodzaju 3:(15) I ustanowię nieprzyjaźń między tobą a kobietą, między twoim potomstwem a jej potomstwem; ono zdepcze ci głowę, a ty ukąsisz je w piętę.

Potomstwem szatana jest właśnie Chazaria czy też chazarska mafia, nazywana także Żydami oraz nasieniem węża. Biblia w pełni potwierdza ową nienawiść nasienia węża.

Wracajmy do wywiadu...

Wszystkie kompanie produkcyjne szczepionek mają swoje siedziby w Kijowie!!! (15:15)

Rzekoma  bio broń w tych laboratoriach  (366) oraz bio laboratoriach w wielu państwach to oszustwo. Jest to produkcja szczepionek. To musi być zdemontowane.

Niezwykle ciekawa jest informacja, że źródłem kontroli i akcji działań obecnej władzy chazarskiej mafii nad niemal całym światem jest... system komputerowy. Ten gość jest wysokiej klasy ekspertem w tej kwestii i on twierdzi, że większość decyzji mafii jest podejmowanych na podstawie specjalnego systemu, jaki oni używają i stosują w rzeczywistości pomysły wzięte z komputerów systemowych na całym świecie.

Podejrzewam, że jest toporozumiewanie się z demonami i szatanem w taki właśnie sposób. Z tych właśnie przyczyn żadne wybory nie będą już połączone z elektroniką i sieciami Internetu. W ten właśnie sposób wybory w USA były często manipulowane. Wiemy już, co się wydarzyło w Twitterze i zdecydowana większość 'członków' to były roboty, lub... demony.

Cliff podał informację, że niemal wszyscy politycy chazarscy są winni śmierci olbrzymiej ilości ludzi i za ową śmierć oni będą wszyscy sądzeni. Podaje on że już dzisiaj (film jest z 12 Lipca) czyli w ten Piątek już rozpocznie się pewna ostra jazda zmian rządowych ale może to potrwać kilka dni.

Będą to problemy bankowe, przestoje Internetu itp. rzeczy, które zaczną się coraz bardziej nasilać, a są one już w stanie wojny przeciwko chazarskiej mafii.

Następną zmianą która już się zaczyna będzie zmiana polityki rządów w stosunku do szczepień.

Już zaczynają być stawiane przed sądami biznesy, które dokonywały szczepień, które były ogólnie bezprawne. Wiele gałęzi rządowych czy prywatnych biznesów bezprawnie zmuszały ludzi to szczepień, które były straszliwie ryzykowne i nigdy nie były dla nas obowiązkowe.

Z takich powodów Pfizer wycofał się ze strachu ze stock marketu.

Nastąpią w bliskiej przyszłości masowe aresztowania tych ludzi, którzy pracowali organizując szczepieniach oraz politycy także, ponieważ oni byli opłacani przez producentów szczepionek. Są na to mocne dowody i zaczyna się już masowe ujawnianie tych zbrodniarzy.

Także biblijni liderzy z wielu religii są uwikłani w spisek Covid-19 z chazarską mafią ( pisałem o tym wiele) i spora ich część namawiała wiernych wywierając na nich presję do morderczych szczepień. Oni także będą z tych zbrodni rozliczani.

Ponownie Cliff stawia na kościół ortodoksyjny w Rosji, który to wszystko, o czym my do tej pory nie wiedzieliśmy, od wielu lat organizował. Nic dziwnego, że był on zawsze przeciwko bolszewikom, czyli chazarskiej mafii.

Cliff ujawnia także, że banki, firmy szczepionkowe czy inne organizacje będą musiały przejść przez sito procedur, aby wyłapać najważniejsze osoby z tego grona i postawić je przed sądami.

Padło pytanie odnośnie mas mediów, które były głównym graczem covidowym.

Oni muszą zniknąć i będą niemal wszyscy aresztowani i postawieni przed sądami. Obecne mas media praktycznie przestaną istnieć.

Stwierdził, że dopiero teraz większa część ludzi WRESZCIE widzi zło tego chazarskiego systemu i rozpoczął się spontaniczny i agresywny ruch we właściwym kierunku.

Te zaplanowane działania wyraźnie wskazują na to, że siły Słowian będą bombardowani 'dobrymi' chłopakami Bestii oraz bałwochwalczej religii kościoła ortodoksyjnego w Rosji.

----------------------------------------------

Tyle informacji z tego filmu niewiele to się różni od materiałów, które ja publikowałem i nadal publikuję ale... ja jestem unikalną osobą, która opiera się głównie na Biblii, a Cliff raczej nie zna Biblii i na niej się on nie opiera.

Moim zdaniem jest to unikalny człowiek, który mnóstwo wie. Nasuwa się pytanie. Czy jest to zwykły człowiek, czy jest to ktoś z grupy... upadłych aniołów i może on być jednym z króli nowej władzy Bestii. To są oczywiście spekulacje, ale bardzo wiele informacji, które ja opublikowałem ten człowiek w pełni potwierdził.

Chyba, że czytał to, co ja napisałem, co nie jest niemożliwe. Ja jemu dziękuję za to, że potwierdził to, o czym ja pisuję oraz dodał parę mocnych detali.

Wątpię, czy ktokolwiek przetłumaczy ten film na polski, ponieważ niewielu ludzi taki temat w ogóle interesuje. Ponieważ dwie wojny światowe i rewolucje, jak francuska czy sowiecka to były rewolucje chazarskiej mafii. Niemal nikt tego do dzisiaj w taki sposób jeszcze nie wyjaśnił.

Zrobiłem uaktualnienie artykułu 5 dni temu: https://www.zbawienie.com/nasienie_weza.htm